Автор Тема: А я знову почав кожен день читати упячку.  (Прочитано 9412 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Останні роки заходив туди 1-2 рази на тиждень, чисто засвідчити деградацію місцевої фауни. А зараз знову підсів. Після того коли звідти випиляли практично всіх нормальних, місцеві їбанатики нарешті вирішили що вони "варіант норми" і своїх тарганів можна більше не соромитись. І це зробило нинішню упячку просто неперевершеним видовищем. Як людина яка виросла на книжках Гашека, О'Генрі, Твена, Лікока, Хеллера, Бугакова, Зощенко, Ільфа-Петрова, я зараз наочно бачу перед собою їхніх персонажів. Будь у мене талант до політичної чи соціальної сатири, можна було б лише грунтуючись на денному зрізі повідомленнь з упячки помножити на ноль усю класику світової гумористичної літератури.

Ось наприклад:



Ну хіба це не чудово? :laugh: або ось



Або наприклад ситуація яка чудово ілюструє увесь абсурд місцевої модераторської політики. Учора Притула нарешті почула голос громадськості щодо "в'язнів сумління", розкаялась і звільнила з "ніколи" ... Ruza.  :weep:

На упячці зараз така концентрація абсурду що Кафка і Камю просто тихо стонуть від заздрощів в своєму літературному раю. Це зараз еталон, який треба законсервувати і просто насолоджуватись.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #1 : Лютого 10, 2019, 01:46:16 13:46 »

Швейк хильнув як слід пива і повів далі: — Ви гадаєте, що наш найясніший усе це подарує? То погано його, мабуть, знаєте. Війна з турками неодмінно мусить бути. Ви вбили мені родича, так ось вам по пиці. Війна неминуча. Сербія і Росія нам у цій війні допоможуть. Завариться така катавасія, що аж пір'я летітиме.
Швейк у цю віщу хвилину натхнення був прекрасний, його простодушне, усміхнене обличчя сяяло, як місяць уповні. Йому все було просте і ясне.
— Можливо, — малював він далі майбутнє Австрії, — на нас, на випадок війни с Туреччиною, нападуть німці, бо ж німці й турки одна рука. Це такі бестії, що немає їм у світі рівних. Але ми можемо об'єднатися з Францією. Вона ще з сімдесят першого року має зуб на Німеччину. Ось тобі вже й почнеться танець. Війна буде, більше не скажу вам ані слова!


Ну один в один же.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #2 : Лютого 10, 2019, 02:04:31 14:04 »
Останні роки заходив туди 1-2 рази на тиждень, чисто засвідчити деградацію місцевої фауни. А зараз знову підсів. Після того коли звідти випиляли практично всіх нормальних, місцеві їбанатики нарешті вирішили що вони "варіант норми" і своїх тарганів можна більше не соромитись. І це зробило нинішню упячку просто неперевершеним видовищем. Як людина яка виросла на книжках Гашека, О'Генрі, Твена, Лікока, Хеллера, Бугакова, Зощенко, Ільфа-Петрова, я зараз наочно бачу перед собою їхніх персонажів. Будь у мене талант до політичної чи соціальної сатири, можна було б лише грунтуючись на денному зрізі повідомленнь з упячки помножити на ноль усю класику світової гумористичної літератури.

Ось наприклад:



Ну хіба це не чудово? :laugh: або ось



Або наприклад ситуація яка чудово ілюструє увесь абсурд місцевої модераторської політики. Учора Притула нарешті почула голос громадськості щодо "в'язнів сумління", розкаялась і звільнила з "ніколи" ... Ruza.  :weep:

На упячці зараз така концентрація абсурду що Кафка і Камю просто тихо стонуть від заздрощів в своєму літературному раю. Це зараз еталон, який треба законсервувати і просто насолоджуватись.  :gigi:
Мироська та Сурженко звичайно видатні екземпляри долбодзвінства, проте в моєму особистому рейтингу фупівських дегенератів вони не лідери. Зараз моїми фаворитами є свободівці Лівандович, Білий Хорват, Дрім, Пелфор. Треба визнати, що ефесбешникам зі Сволотою вдався просто ювелірний кульбіт. Якщо українська державність незабаром знову буде розчавлена, то значною мірою це буде заслуга сволотівців.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #3 : Лютого 10, 2019, 02:06:50 14:06 »
Рекомендую черговий "шидевр" сволотівця Лівандовича: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1029120.0
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #4 : Лютого 10, 2019, 02:10:11 14:10 »
Рекомендую черговий "шидевр" сволотівця Лівандовича: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1029120.0
Да там яку гілку зараз не візьми, можна ржати тиждень і розносити на цитати. Наприклад:

Миха Чаплыга
1 год ·

РАЗБОР полетов. ЧИТАТЬ ВСЕМ! Особенно посольствам.


 :lol:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #5 : Лютого 10, 2019, 02:20:42 14:20 »
А я, як ви помітили, більше люблю читати твіттери (хоча сама там лише читач).
Там багато розумних відповідей на ідіотизм дописувать на ФУПі.
Мені про Сволоту оцей сподобався:

https://twitter.com/vasil59_chenko/status/1094426771674591232

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #6 : Лютого 10, 2019, 02:27:41 14:27 »
А я, як ви помітили, більше люблю читати твіттери (хоча сама там лише читач).
Ну мабуть зараз в твітері з усіх майданчиків дійсно найінтелектуальніша публіка. Але останнім часом число ботів також дуже сильно росте.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16958
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #7 : Лютого 10, 2019, 02:33:35 14:33 »
Чаплига мерзенний гандоняра. :at
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #8 : Лютого 10, 2019, 02:35:40 14:35 »
Звичайно, я намагаюсь цікавитися старими перевіреними дописувачами твіттеру.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #9 : Лютого 10, 2019, 02:42:21 14:42 »
І все ж, хочу замовлити слово і про нормальних розумних відвідувачів ФУПу. Може, вони і не вступають в активний дискурс з місцевими фупівськими ідіотами, але їх, судячі по голосувалках, більшість.
Як не намагається Притула вичистити форум від адекватних дописувачів, як не позбавляє їх певних прав, але вони є і їх ще більшість. Це радує.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #10 : Лютого 10, 2019, 03:44:08 15:44 »
Прітула виплекала собі віртуальний свійський зоопарк.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #11 : Лютого 10, 2019, 03:45:12 15:45 »
У зрадофіла з Крамахи син сидить в мутних соц-мережах і хоче "дружить флотами". Як ви думаєте хто винен? Правильно, порохоботи!  :gigi:

"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #12 : Лютого 10, 2019, 03:50:26 15:50 »
Шах і мат Финиксу. Юльки розкусили його порохоботську сутність.  :weep:

"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #13 : Лютого 10, 2019, 03:57:50 15:57 »
Особливо кумедно виглядає це зрадо-бурлєніє на тлі тих нікчемних кількох сотень фанатів, яких - у Києві у вихідний - спропоглася зібрати Мадурівна. Це вже однозначно сутінки старої ахверистки.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #14 : Лютого 10, 2019, 04:13:45 16:13 »
у меня кровь их глаз когда я это все пытаюсь просто пробежать взглядом чтобы оценить глубину маразма...

притула ебанулась совсем с такой модерацией.. это уже хуже ихнего юлькофорума на дурдоме
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #15 : Лютого 10, 2019, 04:58:02 16:58 »
Дивні маєте звички, панове  :gigi:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #16 : Лютого 10, 2019, 05:16:17 17:16 »
Шах і мат Финиксу. Юльки розкусили його порохоботську сутність.  :weep:


Його попереджали що прихильники міфи яка косить під школьницю по другому не вміють.  :alen він просто це не зрозумів.

Тай зараз не зрозуміє.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16958
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #17 : Лютого 10, 2019, 05:27:20 17:27 »


Фенікс попав!

Там вся юльківська кодла його довбає!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #18 : Лютого 10, 2019, 05:29:24 17:29 »
Я бы их класифицировал. Самые тупые курицы додошки самки убютков это: кароффка, топа, руза, мирослава, элка. Они настолько тупы что от общения с ними хочется плакать от бессилия. Иногда кажется что за ними описывает одна тупая ботица.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #19 : Лютого 10, 2019, 05:33:32 17:33 »


Фенікс попав!

Там вся юльківська кодла його довбає!

Нехай добиває.
Це внутрішньовидова боротьба вато-зрадофілів.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #20 : Лютого 10, 2019, 05:36:36 17:36 »
Я бы их класифицировал. Самые тупые курицы додошки самки убютков это: кароффка, топа, руза, мирослава, элка. Они настолько тупы что от общения с ними хочется плакать от бессилия. Иногда кажется что за ними описывает одна тупая ботица.

Коли кількість імбецилів перевищеє певний поріг, майданчик стає приреченим.
Але тут варто зазначити, що сама Прітула за рівнем інтелекту стоїть приблизно на рівні зазначеної біомаси.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #21 : Лютого 10, 2019, 05:41:30 17:41 »
Панове, акстiтесь - скiльки у нас тем про УП-ФУП - давайте, якось, одну гiлку зробимо та будемо навипередки радiти, хто туди ходить...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Лютого 10, 2019, 09:59:57 21:59 від Бувалий »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #22 : Лютого 10, 2019, 06:10:33 18:10 »
Я бы их класифицировал. Самые тупые курицы додошки самки убютков это: кароффка, топа, руза, мирослава, элка. Они настолько тупы что от общения с ними хочется плакать от бессилия. Иногда кажется что за ними описывает одна тупая ботица.
У Вас системна помилка, Ви макакоботів сприймаєте як реальних людей, з якими можна вести діалог. А це насправді не так, це запрограмовані на срач бліді поганки, завдання яких отруїти якомога більше людей.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #23 : Лютого 10, 2019, 06:18:08 18:18 »
тупые курицы это что ни на есть штабные косатой
а притула кормится из рук туровской

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #24 : Лютого 10, 2019, 07:57:46 19:57 »
тупые курицы это что ни на есть штабные косатой
а притула кормится из рук туровской

Схоже на те.
Подивилась Банлист.
80% забанених прихильники Петра або просто адекватні, яких зацькувала навала сектантів.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #25 : Лютого 10, 2019, 08:03:56 20:03 »
Схоже на те.
Подивилась Банлист.
80% забанених прихильники Петра або просто адекватні, яких зацькувала навала сектантів.


не схоже
а абсолютно точно
вы читали последний опус на поддержку зеленского сирьожу чмобородатого?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #26 : Лютого 10, 2019, 08:11:04 20:11 »

не схоже
а абсолютно точно
вы читали последний опус на поддержку зеленского сирьожу чмобородатого?

Яка саме? Дайте посилання, будь ласочка.
Це щось було на ФУПі?

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #27 : Лютого 10, 2019, 08:20:32 20:20 »
Мне вот интересно дождаться,  когда там одни штабные боты останутся

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #28 : Лютого 10, 2019, 08:28:55 20:28 »
Мне вот интересно дождаться,  когда там одни штабные боты останутся

притула не настолько тупая и с десяток старых но тихих ников не забанит
все таки оправдываются слухи про ее мынулэ

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #29 : Лютого 10, 2019, 08:33:25 20:33 »
Мне вот интересно дождаться,  когда там одни штабные боты останутся
Притула зазвичай схильна раз за разом повторювати алгоритми, які колись приносили їй результат. Укантрапупила Георгія Гонгадзе - і через кілька років спробувала повторити сценарій з Шереметом.
Враховуючи сказане, можемо прогнозувати майбутнє ФУПу. Як мені видається, найближчим часом матимо повторення 2014 року, коли найцікавіших дописувачів банили десятками, а залишались лише кацапські боти.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?