Автор Тема: А я знову почав кожен день читати упячку.  (Прочитано 9413 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #30 : Лютого 10, 2019, 09:29:07 21:29 »
Притула зазвичай схильна раз за разом повторювати алгоритми, які колись приносили їй результат. Укантрапупила Георгія Гонгадзе - і через кілька років спробувала повторити сценарій з Шереметом.
Враховуючи сказане, можемо прогнозувати майбутнє ФУПу. Як мені видається, найближчим часом матимо повторення 2014 року, коли найцікавіших дописувачів банили десятками, а залишались лише кацапські боти.
Да, всё это все больше напоминает февраль-март 14-го

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #31 : Лютого 10, 2019, 09:43:02 21:43 »
А все почалось з дрібнички, коли поступово припинили у Банлисті надавати посилання на дописування, за яке забанили. Потім зникли, навіть, посилання на розділ, який був порушений у Правилах ФУПу. Далі більше - вводяться якись нові обмеження крім бану: неможливість відкривати теми, голосувати, редагувати своє дописування. Робитимя це стало без усяких попереджень та пояснень причини. А далі, взагалі, якась вакханалія. На дописувача клеять ярлик бота і банять у ніколи. Або вигадують, що це другий нік. А то й зовсім без усяких пояснень.
Далі буде, гадаю, ще більш "сміливіші" дії задля рафінування СВОГО форуму.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #32 : Лютого 10, 2019, 09:49:32 21:49 »
Медіа-бляді рвуться до влади, присмак якої вони вже трішки відчули.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #33 : Лютого 10, 2019, 09:53:25 21:53 »
А все почалось з дрібнички, коли поступово припинили у Банлисті надавати посилання на дописування, за яке забанили. Потім зникли, навіть, посилання на розділ, який був порушений у Правилах ФУПу. Далі більше - вводяться якись нові обмеження крім бану: неможливість відкривати теми, голосувати, редагувати своє дописування. Робитимя це стало без усяких попереджень та пояснень причини. А далі, взагалі, якась вакханалія. На дописувача клеять ярлик бота і банять у ніколи. Або вигадують, що це другий нік. А то й зовсім без усяких пояснень.
Далі буде, гадаю, ще більш "сміливіші" дії задля рафінування СВОГО форуму.
Насправді все почалось з вакханалії - нахабних безпричинних банів за політичною ознакою. Першим по бєспрєдєлу забанили в довічне Старгунера (якщо не помиляюсь), фупчики трішки побелькотіли про те, що це неправильно - і змирились. Ну а далі пожинають плоди свого боягузтва та безпринципності.
Якщо чесно, то я просто не розумію, на що сподіваються такі цікаві дописувачі як Стіві Джі, Вені Віді, Фоксік чи Комарік, які продовжують залишатись на казльоноправді.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #34 : Лютого 10, 2019, 09:57:37 21:57 »
Намагаються ще якось опонувати.
Хоча це, дійсно, "глас вопіющего у пустелі" (с)

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #35 : Лютого 10, 2019, 10:32:33 22:32 »
Ось це неперевершене, на мою думку, хоча є й значно більш упоротіші "дописувачі" - асмєрдєй, ашнар, дідас, рустам ісроіловіч, але такого пєрла вони не спромоглися згенерувати:



Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #36 : Лютого 10, 2019, 10:37:19 22:37 »
Ось це неперевершене, на мою думку, хоча є й значно більш упоротіші "дописувачі" - асмєрдєй, ашнар, дідас, рустам ісроіловіч, але такого пєрла вони не спромоглися згенерувати:


Підозрюю, що Сурженко - це сама Казльона. Якраз її рівень дебілкуватості, повне незнання української. Ну й плюс, що нік явно крадений.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #37 : Лютого 10, 2019, 10:59:54 22:59 »
Намагаються ще якось опонувати.
Хоча це, дійсно, "глас вопіющего у пустелі" (с)

Там каловка  отложіла лєпьошку   https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027964.msg22206568#msg22206568
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #38 : Лютого 10, 2019, 11:05:45 23:05 »
Підозрюю, що Сурженко - це сама Казльона. Якраз її рівень дебілкуватості, повне незнання української. Ну й плюс, що нік явно крадений.

 :lol:
то что оно калированный идиот так точно

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #39 : Лютого 10, 2019, 11:29:27 23:29 »
'Дослідники калу'(c), пляць   :fp2

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #40 : Лютого 11, 2019, 12:02:59 00:02 »
Там каловка  отложіла лєпьошку   https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027964.msg22206568#msg22206568

Я цю Кароффку не знала ніколи і знати не хочу.
Її думка мене не цікавить.
Там вже з'являється нова стаття чисток: а чи є ти дописувач форуму СУП?
Не знаю, що то уже за стадія деградації?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #41 : Лютого 11, 2019, 12:05:56 00:05 »
'Дослідники калу'(c), пляць   :fp2
Однi педерасти пишуть, iншi читають - вам нема чого робити?..
 :smilie7:

Offline BEDUIN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 248
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #42 : Лютого 11, 2019, 01:09:46 01:09 »
Іноді з'являється бажання десь там "подискутувати", але розумієш, що це призведе лише до боротьби з вітряними млинами і надлишковому  нервуванню . Мабуть немає сенсу  :smilie1: .Хіба що внести невеликий вклад в боротьбу за справедливість  :smiley16:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #43 : Лютого 11, 2019, 04:07:37 04:07 »
Останні роки заходив туди 1-2 рази на тиждень, чисто засвідчити деградацію місцевої фауни. А зараз знову підсів. Після того коли звідти випиляли практично всіх нормальних, місцеві їбанатики нарешті вирішили що вони "варіант норми" і своїх тарганів можна більше не соромитись. І це зробило нинішню упячку просто неперевершеним видовищем. Як людина яка виросла на книжках Гашека, О'Генрі, Твена, Лікока, Хеллера, Бугакова, Зощенко, Ільфа-Петрова, я зараз наочно бачу перед собою їхніх персонажів. Будь у мене талант до політичної чи соціальної сатири, можна було б лише грунтуючись на денному зрізі повідомленнь з упячки помножити на ноль усю класику світової гумористичної літератури.

Ось наприклад:



Ну хіба це не чудово? :laugh: або ось



Або наприклад ситуація яка чудово ілюструє увесь абсурд місцевої модераторської політики. Учора Притула нарешті почула голос громадськості щодо "в'язнів сумління", розкаялась і звільнила з "ніколи" ... Ruza.  :weep:

На упячці зараз така концентрація абсурду що Кафка і Камю просто тихо стонуть від заздрощів в своєму літературному раю. Це зараз еталон, який треба законсервувати і просто насолоджуватись.  :gigi:
ти від юльків нормальності чекав? особливо від мирослави? та ця жіночка бальзаківського віку просто класика образу тих,хто (на фотках0 цілував портрети макакки .Інтелекту виключно на кухні радіо промінь слухати і мліти від  мелодрам мильних. І тільки інтернет дав таким можливість показати свій рівень інтелекту на людях,причому навіть не розуміючи,що він нижче плінтуса.
 А я навпаки заходжу все рідше і виключно на деякі гілочки типу-про томос і кількість перехордів церковних.Бо то чи не найважливіше що було зроблене у плані витравлення "узькості" в мозгах сірої маси такихї мирось по селах і хуторах та маленьких містечках.ну і "гарадскіх" матрон,що цілком забули кого вони дочки 9сентенція про українського націоналіста зеленського сама за себе говорить-там просто тьма невігластв).Відрив від того "опіуму" по значенню навіть важливіше ніж війна на лугандоні по рівню скурчення "узької " свідомості мимовільних манкуртів.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #44 : Лютого 11, 2019, 04:18:22 04:18 »
Підозрюю, що Сурженко - це сама Казльона. Якраз її рівень дебілкуватості, повне незнання української. Ну й плюс, що нік явно крадений.
не нагнітай і не рівняйся на каровак.Притулі ті терки на форумі (встрявати в них) нафіг здалися.У неї є РОБОТА,а не як у каровак,для яких форум віконечко в світ,де вони можуть показати всвою дурість(вони думають що то мудрість :smilie5:).

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #45 : Лютого 11, 2019, 09:57:44 09:57 »
Там каловка  отложіла лєпьошку   https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027964.msg22206568#msg22206568
Я так розумію, що це такий собі донос, щоб добитись бану тих супчиків, які ще не забанені на казльоноправді 
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #46 : Лютого 11, 2019, 10:12:32 10:12 »
не нагнітай і не рівняйся на каровак.Притулі ті терки на форумі (встрявати в них) нафіг здалися.У неї є РОБОТА,а не як у каровак,для яких форум віконечко в світ,де вони можуть показати всвою дурість(вони думають що то мудрість :smilie5:).
Циніку, якби ти на хвилинку спробував відкинути свою позу нейтральності і оцінив ситуацію об'єктивно, то побачив, що то не я нагнітаю, а сама Казльона Юріївна. Коли ця дурепа вранці заявляє, що буде боротись з хамством на форумі, а вдень белькотить, що хамство проти Зірки хамством не вважається, бо Зірка - порохобот, то вибач мене, але вона таки справжня дебілка. Або візьмемо ситуацію з Барткою та зятьком Мороза. Сарія заявляє, що відріже голову форумчанину, а  Бартка лише відкрив тему, що за таке має бути бан. В результаті бан Бартці навіть довший, ніж п'яному грузинському бандиту.

З.І. Ну й на останок. Дарма ти засвітився в цій темі. За одне те, що ти тут просто пишеш, світить тобі довічний бан на казльонофорумі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #47 : Лютого 11, 2019, 11:22:15 11:22 »
Там каловка  отложіла лєпьошку   https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027964.msg22206568#msg22206568
Сцуко, ці знайди 2014 року реєстрації серйозно вважають себе ФУПом. Вони серйозно вважають що ФУП все ще існує. Не упячка зі звихнувшейся феесбешницею на чолі, і сотнею зубожілих юлькоботів пенсійного віку, які плавають в своєму гівні, а ФУП - форум живих людей, які не боялись зібратись в реалі і подивитись один одному в вічі, які були активними учасниками двох Майданів, десятки з яких пішли потім в АТО, які знали коли у кого день народження, і постили свої фотки на головній, які організовували флешмоби і вели цікаві дискусії, форумом, який читали і на якому навіть спорадично дописували відомі політики, форумом, який цитували в ЗМІ, і де реально інколи новини чи інсайди з'являлись раніше ніж будь-де. Після того як перебанили і вижили звідти практично всіх тих людей, що і робили ФУП ФУПом нинішня пліснява всерйоз обговорює плани як не допустити туди тих, хто туди ніколи не захоче повертатись. Обговорює так ніби від плісняви щось залежить. Сцуко, як же я ржу.  :lol:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #48 : Лютого 11, 2019, 01:16:38 13:16 »
А я, як ви помітили, більше люблю читати твіттери (хоча сама там лише читач).
Там багато розумних відповідей на ідіотизм дописувать на ФУПі.
Мені про Сволоту оцей сподобався:

https://twitter.com/vasil59_chenko/status/1094426771674591232

Класний твіт! :)
І головне, правдивий!

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #49 : Лютого 11, 2019, 05:34:59 17:34 »
Знову почав?

Бля, народ, хоть под спойлер прячте. Чуть не блеванул натурально

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #50 : Лютого 11, 2019, 05:36:32 17:36 »
Бля, народ, хоть под спойлер прячте. Чуть не блеванул натурально
+++++++++++++++++++++++++++++

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #51 : Лютого 11, 2019, 06:21:04 18:21 »
Зрадойоб повинен страждати. Діма Мостів, за легендою тіпо программер який заробляє охуліон баксів в місяць, другий тиждень розмитнює свого 20-тирічного корча.  :lol:



Я от тільки одного не розумію. Він приблизно мільйон разів писав що податків цій державі не платить. Як він тоді збирається не платити їх ще менше.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos


Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #53 : Лютого 11, 2019, 11:07:00 23:07 »
Бля, народ, хоть под спойлер прячте. Чуть не блеванул натурально

А от подумай про людей з цього форуму, котрі днями читають, як ви ходите на правду гівно їсти... розказуєте присмак, ділитесь якістю, консистенцією

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #54 : Лютого 11, 2019, 11:10:22 23:10 »
А от подумай про людей з цього форуму, котрі днями читають, як ви ходите на правду гівно їсти... розказуєте присмак, ділитесь якістю, консистенцією

Кто ходит? Я там триста лет небыл

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #55 : Лютого 11, 2019, 11:11:16 23:11 »
А от подумай про людей з цього форуму, котрі днями читають, як ви ходите на правду гівно їсти... розказуєте присмак, ділитесь якістю, консистенцією
- Розумієте, Мурзік Васильович, кал — дуже цікава штука. Ви помітили, то людина, коли посре, завжди оглядається, шоб побачити, скіки вона насрала і якої якості кал. Їй цікаво, а цікавість — це шлях в майбутнє.

- Навіщо вам шлях у те, чого у вас нема?

- Ну, не кажіть. У людства зоряне майбутнє, а без кала далеко не полетиш. Вся наша діяльність — це боротьба з забобонами, ця смілива патріотична цікавість — це подвиг!

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #56 : Лютого 11, 2019, 11:13:35 23:13 »
Гілка довжиною в 82 сторінки започаткована ще в 2012 році перенесена в інший підфорум. Фактично це означає закрита. Ніщо не повинно відволікати генераторів контенту від головної мети - писати "юля - цаца, петя - кака" в режимі 24/7/365.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #57 : Лютого 11, 2019, 11:53:29 23:53 »
Раз вже ходите туди, то апніть мою древню тему https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=939516.msg18907586#msg18907586

Бюторасня гарантовано дні на 3 зійде на гівно  :gigi:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #58 : Лютого 12, 2019, 12:07:55 00:07 »
Раз вже ходите туди...
Дик там забанені всі. Я там в "Ніколи", та й до того вже пару років не дописував. Не вийшов з мене генератор контенту. Тим більше дивитись на них через окуляр мікроскопа прикольно, а спускатись на їх рівень...
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #59 : Лютого 12, 2019, 12:11:26 00:11 »
Дик там забанені всі. Я там в "Ніколи", та й до того вже пару років не дописував. Не вийшов з мене генератор контенту. Тим більше дивитись на них через окуляр мікроскопа прикольно, а спускатись на їх рівень...

Можливо, хтось ще не забанений, то нехай підніме.

Якраз під вибори буде  :smilie5: