Автор Тема: А я знову почав кожен день читати упячку.  (Прочитано 9409 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #90 : Лютого 13, 2019, 01:06:58 01:06 »
не, ну я ж залогигена. Прввда не пишу там, может поэтому уже считаюсь как мертвая душа))) это скрин залогиненного

Може таки порізали щось, шакали  :Ganba:

Хоч саме обговорення ніби залишилось, я пробігся по діагоналі. Але чи все на місці - сказати не зможу.

Тему все одно можна підняти, основне там залишилось  :smilie5:

А що, залогіненим на упячці теж рекламу тулять ? Раніше ж не було ніби такого :smilie11: 

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #91 : Лютого 13, 2019, 01:47:00 01:47 »
Може таки порізали щось, шакали  :Ganba:

Хоч саме обговорення ніби залишилось, я пробігся по діагоналі. Але чи все на місці - сказати не зможу.

Тему все одно можна підняти, основне там залишилось  :smilie5:

А що, залогіненим на упячці теж рекламу тулять ? Раніше ж не було ніби такого :smilie11:
похоже что рекламу тулят, сама удивилась и проверила память гугля на предмет логин-пароль - гугль молодец, чьо не скажешь про УП... вся правда жызни на скрине))))  ну может это старым зарегиным но не пишущим))) контент не генерим то хоть рекламу с нас поимеют, копеечка ж))))

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #92 : Лютого 13, 2019, 06:34:17 06:34 »
"  на ФУПе сейчас противненько. Ботов,консерв-тьма. Навіть українскою шпарять. Посилайте їх нах!  “
поцрєарх хвупа , соціанальний алкохвілософ
Mocsia delenda est

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #93 : Лютого 13, 2019, 09:15:15 09:15 »


З життя юних дослідників. :weep:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #94 : Лютого 13, 2019, 09:43:24 09:43 »
Зобразив на 4 з +)))))

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #95 : Лютого 13, 2019, 11:00:59 11:00 »
Хехе, на ютубі купа подібних дослідів, треба було спочатку погуглити  :gigi:
Russia delenda est.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #96 : Лютого 13, 2019, 12:38:05 12:38 »
Хехе, на ютубі купа подібних дослідів, треба було спочатку погуглити  :gigi:
Погуглити? Ти що, порохобот? Так можна договоритись до того, що для кожної новини треба шукати джерело і фактчекінг проводити, а не беззаперечно вірити тому що каже наша Юля Володимирівна.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #97 : Лютого 13, 2019, 12:46:13 12:46 »
Как Картоха недавно выдал исследование про десятку самых богатых кандидатов в президенты. Косатой с ее 11 млрд. баксов там не было...вообще. Юлькота-такая юлькота.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #98 : Лютого 13, 2019, 01:23:33 13:23 »
Как Картоха недавно выдал исследование про десятку самых богатых кандидатов в президенты.
Косатой с ее 11 млрд. баксов там не было...вообще.
Юлькота-такая юлькота.
В Питере - Валька - два стакана...
В Киеве - Юлька - пiв-вареника.
 :smilie1:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #99 : Лютого 13, 2019, 01:25:35 13:25 »


Підар асмодеюшка-соусблядь срущий  в кожному повідомленні на упячці 24/7/365 мінімум з двох аккаунтів нормально так задвинув про правила. Те що він цим повідомленням порушує:
4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.

та

4.8. Заборонено мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.

навряд чи Притулу зацікавить. Він же не порохобот.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #100 : Лютого 13, 2019, 02:06:46 14:06 »


Підар асмодеюшка-соусблядь срущий  в кожному повідомленні на упячці 24/7/365 мінімум з двох аккаунтів нормально так задвинув про правила. Те що він цим повідомленням порушує:
4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.

та

4.8. Заборонено мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.

навряд чи Притулу зацікавить. Він же не порохобот.  :gigi:

Асмодей-даже комментировать не хочу эту субстанцию.
А Потэйто зря за меня там рискует баном. Во-первых меня не разбанят, а если и разбанят, то я зайду и скажу еще покруче, чем сказал про этот ФСБшный публичный дом с Хозяйкой. И меня опять забанят навсегда. Так что зря старается. Для меня ФУПа не существует, как и кацапни. Я могу зайти туда теперть только, что бы послать к ипеней матери эту кремлевскую кодлятину.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #101 : Лютого 13, 2019, 02:10:02 14:10 »
На Казльоноправді Цинік загримів в бан.
Підозрюю, що за ті 2 пости, які він нещодавно на СУПі написав.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #102 : Лютого 14, 2019, 03:25:59 03:25 »
На Казльоноправді Цинік загримів в бан.
Підозрюю, що за ті 2 пости, які він нещодавно на СУПі написав.
миросрака з карофкой аж з трусів вискакували,щоб забанили :smilie1: (в адмінці).нічого ,у мене і так тепер часу не дуже навіть там читати не то що писати.Тому пишу там пару постів в день-бо по суті нічого і писати  бо все всім і так відомо,а нового нічого і нема.Ні в світі ні в Україні.не рахувати ж то зрадойобство щоденне за події :smilie5:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #103 : Лютого 14, 2019, 12:30:01 12:30 »
Асмодей-даже комментировать не хочу эту субстанцию.
А Потэйто зря за меня там рискует баном. Во-первых меня не разбанят, а если и разбанят, то я зайду и скажу еще покруче, чем сказал про этот ФСБшный публичный дом с Хозяйкой. И меня опять забанят навсегда. Так что зря старается. Для меня ФУПа не существует, как и кацапни. Я могу зайти туда теперть только, что бы послать к ипеней матери эту кремлевскую кодлятину.
Зайшов поглянути, як Потейто на казльоноправді просить Гео розбанити і з подивом побачив, що він мене в штабні боти записав  :lol:
Все таки квартирооптимізм реально брехливих придурків з людей робить, Потейто - живий приклад  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #104 : Лютого 14, 2019, 12:33:30 12:33 »
миросрака з карофкой аж з трусів вискакували,щоб забанили :smilie1: (в адмінці).нічого ,у мене і так тепер часу не дуже навіть там читати не то що писати.Тому пишу там пару постів в день-бо по суті нічого і писати  бо все всім і так відомо,а нового нічого і нема.Ні в світі ні в Україні.не рахувати ж то зрадойобство щоденне за події :smilie5:
Давно хотів тебе спитати. Ти часто на Казльоноправді пишеш, що юльки та так звані порохоботи однакові. Але вибач, чесно не можу пригадати, щоб якийсь порохобот тебе там обзивав так, як це регулярно роблять Мироська з товарками.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #105 : Лютого 14, 2019, 04:45:44 16:45 »
Зайшов поглянути, як Потейто на казльоноправді просить Гео розбанити і з подивом побачив, що він мене в штабні боти записав  :lol:
Все таки квартирооптимізм реально брехливих придурків з людей робить, Потейто - живий приклад  :lol:
Картопляник там системна опозиція. За все хороше і проти всього поганого. Не те щоб за юльковатозрадофілів, але понад сутичкою. За справедливість, але проти порохоботів. Гібридненько так. Гадєнько.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #106 : Лютого 14, 2019, 04:56:06 16:56 »
Картопляник там системна опозиція. За все хороше і проти всього поганого. Не те щоб за юльковатозрадофілів, але понад сутичкою. За справедливість, але проти порохоботів. Гібридненько так. Гадєнько.
Та це зрозуміло, просто цікаво, що в нього в голові робиться. Мене вже чорт зна коли забанили, а Потейтові досі порохоботи ввижаються  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #107 : Лютого 16, 2019, 11:48:04 11:48 »
Сцуко...  :weep:

"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #108 : Лютого 16, 2019, 01:26:39 13:26 »
Оце класний показник.
Удмурти обсмоктують стрім Андрія Карпова.

тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1029805.0
Mocsia delenda est

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #109 : Лютого 16, 2019, 05:59:47 17:59 »
Як нам зробити українську армію сильнішою питає дописувач.



І сам же відповідає.



Рецепт простий: для того щоб зробити армію сильнішою, треба самому втікти від призову в Польщу, і звідти сміливо обізвати АТОшника крисою. Я вважаю це геніально.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #110 : Лютого 16, 2019, 06:05:28 18:05 »
Як нам зробити українську армію сильнішою питає дописувач.



І сам же відповідає.



Рецепт простий: для того щоб зробити армію сильнішою, треба самому втікти від призову в Польщу, і звідти сміливо обізвати АТОшника крисою. Я вважаю це геніально.
Той Білий Гнидот - рідкісно мерзенна тварюка. Вихвалявся своїм маєтком в Польщі, але жалівся, що Україна не дає йому субсидію на Львівську квартиру, в якій він досі прописаний  :weep:

До речі, він цю субсидію багато років отримував і лише останній рік втратив.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #111 : Лютого 16, 2019, 06:22:07 18:22 »
Ну і трішки статистики.  :gigi:





По юзерам співвідношення 1:7, по гостям 1:6.

Коли я прийшов сюди в розпал скандалу Слав-Бикова, співвідношення було 1:80 по юзерам (6 проти 250) та 1:65 по гостям (40 проти 2600). Запам'ятав, шкода не заскрінив. Правда це мабуть був найбільш хайповий скандал за всі часи упячки, і там рально був наплив спектаторів, але все одно зміни вражають. У мене одного враження що Притула собі в ногу вистрілила?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1603
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #112 : Лютого 16, 2019, 06:35:55 18:35 »
нє, а мені зараз подобається на ФУПі трахать мавпочок, ну в перервах між банами  :smilie5:

Скільки нових далбайобів туди кинули. І головне з чим? З голими руками проти нас, старих вовкодавів, які терзали тушки шнапс-капітанів, кубанців та інших друзів людаса во цугє  :smilie5:

А найголовніше скільки не старається Чістова, а в галасувалках Порох набирає понад 50 %  :smilie7:

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #113 : Лютого 16, 2019, 07:25:54 19:25 »


А найголовніше скільки не старається Чістова, а в галасувалках Порох набирає понад 50 %  :smilie7:
Молчаливое большинство

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #114 : Лютого 16, 2019, 09:14:21 21:14 »
Молчаливое большинство

И это благородно. Молчать в тряпочку, но жать на кнопочку. По ФУПовски.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #115 : Лютого 16, 2019, 09:22:09 21:22 »
- Уважаемая Алена Юрьевна! Доводим до Вашего ведома, что на Ваше форуме массово банят АТОшников, а отковенных сепаров и "ольгинскую гвардию" делают наоборот модераторами! Нижайше просим Вас хоть как-то отреагировать на эту, безусловно случайную ошибку, обратить Ваше драгоценное внимание на эту возможную несправедливость и, не умаляя Ваших подвигов, наград и достоинств в Украинской журналистике, ради памяти Георгия Гонгадзе...хотя бы попытаться уравнять права патриотов и "ваты" к коэффициенту 0,5. Нижайший Вам поклон и всеобщее уважение! Слава Украине!
- Идите на хуй, хохлятина!
- Спасибо, Алена Юрьевна за реакцию на обращение! Верим, что украинский ресурс и дальше останется украинским!

Online medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #116 : Лютого 16, 2019, 09:45:19 21:45 »
реально там залишилось декілька проукраїнських дописувачів - шуша, тіммі, лірник, вєнік і ще може парочку.
Питається от якого буя там сидіти та легітимізувати своєю присутністю макаче кодло  та маратись в екскрементах, які продукуються шанувальниками hot granny.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1603
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #117 : Лютого 16, 2019, 10:09:22 22:09 »
реально там залишилось декілька проукраїнських дописувачів - шуша, тіммі, лірник, вєнік і ще може парочку.
Питається от якого буя там сидіти та легітимізувати своєю присутністю макаче кодло  та маратись в екскрементах, які продукуються шанувальниками hot granny.

ну як для чого, макак трахати

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #118 : Лютого 16, 2019, 10:27:33 22:27 »
реально там залишилось декілька проукраїнських дописувачів - шуша, тіммі, лірник, вєнік і ще може парочку.
Питається от якого буя там сидіти та легітимізувати своєю присутністю макаче кодло  та маратись в екскрементах, які продукуються шанувальниками hot granny.
Їх там набагато більше, нажаль, просто вони там з банів не вилазять.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: А я знову почав кожен день читати упячку.
« Reply #119 : Лютого 16, 2019, 10:31:05 22:31 »
ну як для чого, макак трахати
Мені здається, що більший трах для них був би, якби всі притомні звідти разом пішли, включно з мовчазною більшістю. Якби відвідуваність впала разів в десять.
Але це напевно фантастика.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?