Автор Тема: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.  (Прочитано 1337 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #30 : Лютого 11, 2019, 11:41:04 23:41 »
Так, хвилиночку. А де вони були на вашу думку? Били арматурою?
Вони сиділи вдома, як й пасує пасивним масам. Тих, хто бив арматурою, для власне побиття назбирали лише на третій день. З адмінресурсом, з ростовськими моторилами, та мусорами. Активна частка населення донбасу поділилася на 10к патріотів, та 7к виплеканого генетичного сміття.
Інші півторя лями сиділи там, де сиділи 50 лямів 70 років. На кухні.

Я пропоную зійтися на двох, гадаю, всім очевидних тезах.
Перша - всі ті, хто спалився на реальній підтримці рашки (я не називаю це сепаратизмом, це коллабораціонізм), й хто залишиться живим, мають відбути покарання, й в ідеалі бути депортованими на ту територію, що на той час буде правонаступницею рашки.
Друга - всі інші, за виключенням проукраїнських одиниць без змоги покинути диру, є пасивною пропанагнозалежною масою, котра є нашим українським ресурсом, котрому ми - Україна - повинні дати саме те, що їм й потрібно. Українську пропаганду, й захист від всієї іншої.
Це просто люди, котрі повторюють те, що кажуть па тєліку, й майже нічого самі по собі не роблять. Взагалі-то це не те що не злочин, а вельми розповсюджена форма життя на пострадянському просторі.

 :smiley24:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #31 : Лютого 12, 2019, 04:05:07 04:05 »
Війна - це був єдиний вихід , як зробити Донбас українським.
Так гартується нація. Всі оті культурні програми - до жопи.
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #32 : Лютого 12, 2019, 06:19:46 06:19 »
Забув додати , що аксіома Клаузевіца "Війна - це продовження політики іншими засобами" стосується і випадка нашої гібридної війни з кацапами.
Чому я і впевненний , що культурні програми виявилися нікчемними, а війна дієвою.
Зараз до донбасян доходить в першу чергу не те що вони втратили (бо в них нічого такого і не було), а те що можна було би отримати в складі України, якби вони не встряли в халепу узького міра.
І це цілком логічно в моїй власній парадигмі "справжня українізація - це в першу чергу - дерусифікація , а не мовне питання"
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #33 : Лютого 12, 2019, 06:22:30 06:22 »
Щось у мене сумніви,що дійде.А куди"нам все должни","ми кормим всю Україну" подінеться?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #34 : Лютого 12, 2019, 06:24:24 06:24 »
Щось у мене сумніви,що дійде.А куди"нам все должни","ми кормим всю Україну" подінеться?

Не було в них вже такого навіть у 15-му році, це вже я, як свідок кажу.
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #35 : Лютого 12, 2019, 07:02:06 07:02 »
Не було в них вже такого навіть у 15-му році, це вже я, як свідок кажу.
Я це у 15 році чув в Артемівськ,а частіше ухилялися від відповідей

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #36 : Лютого 12, 2019, 07:53:47 07:53 »
Це текст українця, мабуть,патріота але от щось муляє від цього патріотизму,щось таке невловиме від Глазьєва,Суркова і Ко.В тему підняту Київлянином.Про місцевих Суркових.

Рецепт приготовления «сепара»

Многие заезжие в область считают большинство местных жителей «сепарами». В силу своего скудоумия они не понимают, что «сепарами» их сделала центральная власть. Ибо с 1991 по 2014 год она не уделяла должного внимания вопросу противодействия российской пропаганде. Годами область разворовывали, а людей использовали от случая к случаю — на выборах, на фоне спекуляций о языке, истории, стабильности.

И с 2014 года, кажется, власть не сделала никаких выводов. Если, по мнению чиновников из Киева, проблема решается только с помощью телевизионных вышек и культурно-пропагандистских мероприятий, то они ошибаются. Нельзя решить проблемы с нищими местными бюджетами, мэрами-предателями, депутатами-саботажниками, при полной бесконтрольности со стороны центра над областью.

Рецепт приготовления «сепара» очень прост. Надо просто самоустраниться от проблем отдельного региона (области).

А вот взращивание патриота — это трудоёмкий, систематический и длительный процесс, который, к сожалению, непостижим для тех, кто мыслит установками «всё и сейчас»

https://petrimazepa.com/recept_prigotovleniya_separa_ili_kak_poteryat_eschyo_chast_donbassa

ага
а в ЗУ вкладались мільйони грн і долларів для вирощування патріотрів
і шкільна програма була інша
і рівень життя
і телевізор не ті канали показував

хто родився москаликом, вже москаликом і помре

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #37 : Лютого 12, 2019, 07:56:01 07:56 »
Это не отменяет того факта, что Дыровцы- сепарье и уроды. Не отменяет факта и не лает индульгенцию на безмозглость. Но на шахтеров было всем насрать. Высокие зарплаты правда у них были, а остальное (мозги и мысли шахтеров) всем было до жопы.

Тереь уже все. По факту уже ничего не исправить. Они останутся колаборантами и террористами.

не згоден, ідіотизм і москальство - це вроджено
це не виховується і не змінюється
прошу вибачення, але це вроджене

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #38 : Лютого 12, 2019, 07:57:39 07:57 »
Не було в них вже такого навіть у 15-му році, це вже я, як свідок кажу.

було
особливо у 2010-2013

працювати з донецькими та луганськими стало просто не можливо
одні понти
і це серед розумних людей, інженерів і т.д.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #39 : Лютого 12, 2019, 09:16:06 09:16 »
Війна - це був єдиний вихід , як зробити Донбас українським.
Так гартується нація.
Всі оті культурні програми - до жопи.
:smiley24:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6152
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #40 : Лютого 12, 2019, 10:54:45 10:54 »
Гм...я дуже вибачаюсь, але оці претензії мабуть українця дуже нагадують мені претензії деяких дамочок - типу - Я вас полюблю, але тільки за гроші.  :weep:
Просто це питання є, насправді, незручним для будь-якого українця - як для патріотично налаштованого, так й для зрадника. Справа в тому, що брак проукраїнського впливу на донбас є медичним фактом та помилкою з боку України, але одночасно не дає ніякої індульгенції тим, хто так чи інакше лягає під рашку.
Державна пропаганда - це єдиний аспект, в котрому рашка нас значно переважала й досі переважає. По всіх інших - військова справа, дипломатія, промисловість - рашка демонструє більш-менш відверту неспроможність до конкуренції в рівних умовах, компенсуючи це чисто кількістними перевагами по ресурсах.
Брак пропаганди та, власне, розуміння того, як й на кого вона працює, досі є однією з найбільших проблем України. Ми відмовляємося сприймати світ таким, який він є. Нам некомфортно розуміти той простий факт, що будь-яку окремо взяту область України можна перетворити на гадюшник, як це було зроблено - як приклад - з Донецькою. Це питання потужності пропаганди та часу. Ніщо інше на це не впливає. Нікому не допоможе генетичний код  :gigi:, скажімо, сумчанина, коли на Сумську область буде здійснено відповідний прокацапський вплив.
Побутова реальність навколо нас залежить виключно від того, що коїться в голові оточуючих нас людей. Культурні програми може й "до жопи", але саме вони роблять оту невеличку різницю поміж Майданом, де спокійно працювали ювелірні крамниці, та асвабаждєнієм донецького Метро від зайвих товарів.
Сам факт існування незалежної України як держави створив достатньо пасивного пропагандистського впливу для того, щоб пасивний та боязкий Донецьк зібрав повну площу жовто-блакитних прапорів попри відверту небезпеку. Щоб курсанти військових закладів Криму відмовлялися лягати під окупанта.
Патріотичному прошарку української нації вкрай важливо мати чітке розуміння того, що відбувалося й відбувається. Бо саме з нього поширюється проукраїнський вплив, який формує саму можливість існування України, та переможного виходу з криз.
Я не кажу, що треба жити у постійній рефлексії. Ні. Коли війна вже сталася, то логічно використовувати це для гартування нації, це є безсумнівним. Я навіть можу погодитися з тим, що у якомусь вигляді війни з рашкою дійсно неможливо оминути. Але наш брак уваги до пропагандистського впливу та того, як й на кого він діє, призвела до того, що війна розпочалася на більш-менш комфортних для кацапа умовах. Це помилковий алгоритм дій, котрого треба позбуватися.
P.S.
Прошу пробачення, що в мене відцитовано одну авторку, а відповідаю я кільком дописувачам :)

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #41 : Лютого 12, 2019, 11:54:37 11:54 »
Просто це питання є, насправді, незручним для будь-якого українця - як для патріотично налаштованого, так й для зрадника. Справа в тому, що брак проукраїнського впливу на донбас є медичним фактом та помилкою з боку України, але одночасно не дає ніякої індульгенції тим, хто так чи інакше лягає під рашку.
Державна пропаганда - це єдиний аспект, в котрому рашка нас значно переважала й досі переважає. По всіх інших - військова справа, дипломатія, промисловість - рашка демонструє більш-менш відверту неспроможність до конкуренції в рівних умовах, компенсуючи це чисто кількістними перевагами по ресурсах.
Брак пропаганди та, власне, розуміння того, як й на кого вона працює, досі є однією з найбільших проблем України. Ми відмовляємося сприймати світ таким, який він є. Нам некомфортно розуміти той простий факт, що будь-яку окремо взяту область України можна перетворити на гадюшник, як це було зроблено - як приклад - з Донецькою. Це питання потужності пропаганди та часу. Ніщо інше на це не впливає. Нікому не допоможе генетичний код  :gigi:, скажімо, сумчанина, коли на Сумську область буде здійснено відповідний прокацапський вплив.
Побутова реальність навколо нас залежить виключно від того, що коїться в голові оточуючих нас людей. Культурні програми може й "до жопи", але саме вони роблять оту невеличку різницю поміж Майданом, де спокійно працювали ювелірні крамниці, та асвабаждєнієм донецького Метро від зайвих товарів.
Сам факт існування незалежної України як держави створив достатньо пасивного пропагандистського впливу для того, щоб пасивний та боязкий Донецьк зібрав повну площу жовто-блакитних прапорів попри відверту небезпеку. Щоб курсанти військових закладів Криму відмовлялися лягати під окупанта.
Патріотичному прошарку української нації вкрай важливо мати чітке розуміння того, що відбувалося й відбувається. Бо саме з нього поширюється проукраїнський вплив, який формує саму можливість існування України, та переможного виходу з криз.
Я не кажу, що треба жити у постійній рефлексії. Ні. Коли війна вже сталася, то логічно використовувати це для гартування нації, це є безсумнівним. Я навіть можу погодитися з тим, що у якомусь вигляді війни з рашкою дійсно неможливо оминути. Але наш брак уваги до пропагандистського впливу та того, як й на кого він діє, призвела до того, що війна розпочалася на більш-менш комфортних для кацапа умовах. Це помилковий алгоритм дій, котрого треба позбуватися.
P.S.
Прошу пробачення, що в мене відцитовано одну авторку, а відповідаю я кільком дописувачам :)
Під кожним словом підпишусь. Я не дуже добре уявляю, що коїться на Сумщині, але спостерігаю, як кацапська перетворює на гадюшник Львів. Тотальне зрадойопство вивітрює рештки здорового глузду з львівських манюпасів. Що б там не говорили галицькі патріоти, але нас поки що рятує географія і трохи історія, а не патріотизм.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #42 : Лютого 12, 2019, 12:12:52 12:12 »
100%

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #43 : Лютого 12, 2019, 12:40:26 12:40 »
Просто це питання є, насправді, незручним для будь-якого українця - як для патріотично налаштованого, так й для зрадника. Справа в тому, що брак проукраїнського впливу на донбас є медичним фактом та помилкою з боку України, але одночасно не дає ніякої індульгенції тим, хто так чи інакше лягає під рашку.
Державна пропаганда - це єдиний аспект, в котрому рашка нас значно переважала й досі переважає. По всіх інших - військова справа, дипломатія, промисловість - рашка демонструє більш-менш відверту неспроможність до конкуренції в рівних умовах, компенсуючи це чисто кількістними перевагами по ресурсах.
Брак пропаганди та, власне, розуміння того, як й на кого вона працює, досі є однією з найбільших проблем України. Ми відмовляємося сприймати світ таким, який він є. Нам некомфортно розуміти той простий факт, що будь-яку окремо взяту область України можна перетворити на гадюшник, як це було зроблено - як приклад - з Донецькою. Це питання потужності пропаганди та часу. Ніщо інше на це не впливає. Нікому не допоможе генетичний код  :gigi:, скажімо, сумчанина, коли на Сумську область буде здійснено відповідний прокацапський вплив.
Побутова реальність навколо нас залежить виключно від того, що коїться в голові оточуючих нас людей. Культурні програми може й "до жопи", але саме вони роблять оту невеличку різницю поміж Майданом, де спокійно працювали ювелірні крамниці, та асвабаждєнієм донецького Метро від зайвих товарів.
Сам факт існування незалежної України як держави створив достатньо пасивного пропагандистського впливу для того, щоб пасивний та боязкий Донецьк зібрав повну площу жовто-блакитних прапорів попри відверту небезпеку. Щоб курсанти військових закладів Криму відмовлялися лягати під окупанта.
Патріотичному прошарку української нації вкрай важливо мати чітке розуміння того, що відбувалося й відбувається. Бо саме з нього поширюється проукраїнський вплив, який формує саму можливість існування України, та переможного виходу з криз.
Я не кажу, що треба жити у постійній рефлексії. Ні. Коли війна вже сталася, то логічно використовувати це для гартування нації, це є безсумнівним. Я навіть можу погодитися з тим, що у якомусь вигляді війни з рашкою дійсно неможливо оминути. Але наш брак уваги до пропагандистського впливу та того, як й на кого він діє, призвела до того, що війна розпочалася на більш-менш комфортних для кацапа умовах. Це помилковий алгоритм дій, котрого треба позбуватися.
P.S.
Прошу пробачення, що в мене відцитовано одну авторку, а відповідаю я кільком дописувачам :)

+100 :smiley24:

Цитата: "Брак пропаганди та, власне, розуміння того, як й на кого вона працює, досі є однією з найбільших проблем України."

Справедливости ради, это не только наша проблема. Если дела будут развиваться так и дальше, то скоро "европейские лидеры" будут ездить за ярлыком на княжение в Московию с завидным постоянством.

Німці більше довіряють Путіну, ніж Трампу - опитування.

Лише 10% респондентів у ФРН довіряють політиці американського президента Дональда Трампа

Німці вважають загрозу з боку Сполучених Штатів більш серйозною, ніж з боку Росії і Китаю.

Про це свідчать результати опитування Pew Research Center, опубліковані в доповіді Мюнхенської конференції з безпеки, повідомляє ZDF.

Згідно з результатами дослідження, 49% німців бачать велику загрозу в зростаючому впливі і потужності Сполучених Штатів. При цьому побоювання з приводу Китаю мають 33% опитаних, а проти Росії — 30%.

Крім того, лише 10% респондентів довіряють політиці американського президента Дональда Трампа. Аналогічні показники російського лідера Володимира Путіна і голови КНР Сі Цзіньпіна становлять 35% і 30% відповідно.

Зовнішню політику президента Франції Еммануеля Макрона позитивно оцінюють 77% респондентів, канцлерки Ангели Меркель – 68%.
источник
No money No honey

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Рецепт сєпара.Присвячується темі Київлянина.
« Reply #44 : Лютого 12, 2019, 12:49:36 12:49 »
Я б їм навіть побажала пожити у "російському раю".
Дибіли....
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк