Автор Тема: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.  (Прочитано 1022 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

Просмотры: 5,6 тыс. · 2 ч. назад ·
КАК УМИРАЕТ РОССИЯ
Псковская область, 2018 год. Люди выживают, собирая клюкву — они сдают ее оптовикам, вырученные деньги складывают и делят на весь оставшийся год. Другой работы нет. Детей в местной школе кормит «Красный крест».

Фильм Дениса Берестова полностью: http://www.rline.tv/pro…/spetsialnyy-reportazh/video-157515/
/

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #1 : Лютого 12, 2019, 12:51:39 12:51 »
Та побістрее б уже....
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #2 : Лютого 12, 2019, 12:54:08 12:54 »
 :smilie5:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #3 : Лютого 12, 2019, 01:05:50 13:05 »


Вот скажите, что он не прав.

No money No honey

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #4 : Лютого 12, 2019, 02:31:29 14:31 »
Госдума приняла в первом чтении законопроект об изоляции российского сегмента интернета."

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #5 : Лютого 12, 2019, 03:31:20 15:31 »
Та побістрее б уже....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #6 : Лютого 12, 2019, 03:37:53 15:37 »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #7 : Лютого 12, 2019, 03:40:50 15:40 »
Хехе, учілка - рідна сестра казльони чистової :weep:
Mocsia delenda est

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #8 : Лютого 13, 2019, 06:01:58 06:01 »


І за що, на вашу думку, цій дитині возмєзділось?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #9 : Лютого 13, 2019, 06:38:27 06:38 »
Цій дитині - авансом, бо ще встигне наплодити псковських десантників :moskali:
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #10 : Лютого 13, 2019, 06:48:20 06:48 »
І за що, на вашу думку, цій дитині возмєзділось?
Дитину-то безперечно жаль але не забуваємо,що її батьки ,як і вона ,підтримують Путіна та його дії і саме з-за них у нас війна.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #11 : Лютого 13, 2019, 09:13:59 09:13 »
Дитину-то безперечно жаль але не забуваємо,що її батьки ,як і вона ,підтримують Путіна та його дії і саме з-за них у нас війна.

Від її батьків так само "багато" залежить, як і від моїх залежало, коли вони "одноголосно" підтримували Сталіна, Хрущова, Брєжнєва.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #12 : Лютого 13, 2019, 09:37:41 09:37 »
Від її батьків так само "багато" залежить, як і від моїх залежало, коли вони "одноголосно" підтримували Сталіна, Хрущова, Брєжнєва.
Таких батьків і дітей ціла Росія і саме від них залежить ,що Росія саме така.Сталін з'явився не на пустому місці,у нього були попередники(як люди,як рух,як явища ,як тенденції і закономірності). Сталін-це закономірність такої держави і таких людей. Як не жаль дітей але чим більше кацапів здохне,тим нам легше.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #13 : Лютого 13, 2019, 11:22:55 11:22 »
Сталін з'явився не на пустому місці,у нього були попередники.

Отож бо.
Я можу розповісти, як "попередники" досягають одноголосної підтримки на прикладі, за яким мені далеко ходити не треба:
Повертається молодий фронтовик після війни додому, без однієї ноги, а в рідному селі уже хазяйнують "Прґонічі", які двох його повнолітніх сестер вправились відправити на нари за пособнічєство бандєровцам. Справжніх бандеровців ніхто, звичайно, й в очі не бачив (у мене вже давно виникають сумніви, а чи були вони взагалі, оці справжні), бачили лише тих, яких сам Проніч і привів, посадив на горищі та наказав годувати.
В день "всенародних" виборів фронтовик на наполегливу пропозицію проголосувати категорично відмовляється:"Поки я за вас гибів в окопах,  ви моїх безвинних сестер запроторили у табори, а я ще й маю за вас голосувати?!"
Фронтове минуле не завадило пронічам прив'язати чоловіка до запряженої брички та потягти на дільницю реалізовувати "виборче право".
До дільниці було кілометрів 3-5.
Я не знаю, як він тоді вижив, але  помер доволі рано від хвороби Аддісона.

Питання; риторичне: скільки ще було бажаючих у найближчих околицях не підтримати "всенародний вибір"?
Якщо хтось думає, що в очах Пронічів псовскіє чимось  відрізняються від волинських, він помиляється.

Як не жаль дітей але чим більше кацапів здохне,тим нам легше.
Якщо вимруть усі, хто має хоч краплю кацапської крові, то планета знелюдніє.
 А якщо тільки ті у кого >50% такої крові, то невідомо, кого більше залишиться, чи їсконно рускіх, чи ісконно українських.
 А та дитина може й виживе...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #14 : Лютого 13, 2019, 11:51:26 11:51 »
Отож бо.
Я можу розповісти, як "попередники" досягають одноголосної підтримки на прикладі, за яким мені далеко ходити не треба:
Повертається молодий фронтовик після війни додому, без однієї ноги, а в рідному селі уже хазяйнують "Прґонічі", які двох його повнолітніх сестер вправились відправити на нари за пособнічєство бандєровцам. Справжніх бандеровців ніхто, звичайно, й в очі не бачив (у мене вже давно виникають сумніви, а чи були вони взагалі, оці справжні), бачили лише тих, яких сам Проніч і привів, посадив на горищі та наказав годувати.
В день "всенародних" виборів фронтовик на наполегливу пропозицію проголосувати категорично відмовляється:"Поки я за вас гибів в окопах,  ви моїх безвинних сестер запроторили у табори, а я ще й маю за вас голосувати?!"
Фронтове минуле не завадило пронічам прив'язати чоловіка до запряженої брички та потягти на дільницю реалізовувати "виборче право".
До дільниці було кілометрів 3-5.
Я не знаю, як він тоді вижив, але  помер доволі рано від хвороби Аддісона.

Питання; риторичне: скільки ще було бажаючих у найближчих околицях не підтримати "всенародний вибір"?
Якщо хтось думає, що в очах Пронічів псовскіє чимось  відрізняються від волинських, він помиляється.
Якщо вимруть усі, хто має хоч краплю кацапської крові, то планета знелюдніє.
 А якщо тільки ті у кого >50% такої крові, то невідомо, кого більше залишиться, чи їсконно рускіх, чи ісконно українських.
 А та дитина може й виживе...
Попередники існували років за сто,двісті,триста до описуваних вами подій і тоді бандерівців не було.Наприклад,Іван Грозний або терористичні групи в Росії з середини 19 століття.Ваші Пронічі мали перед собою приклад,їх цьому навчили(і вчили з пелюшок,бо то є менталітет),як і ту дитину,яка дорослою з задоволенням буде мочити тупих хохлів,які їдять її гречку.
Мова не про всіх, у кого є хоч крапля кацапських крові.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #15 : Лютого 13, 2019, 12:01:35 12:01 »
Надмірний гуманізм до ворогів призводить до заввисокої смертності серед друзів.
Зараз нам чим їм гірше тим краще. Хоча коли власні жебраки кацапів хвилювали....
Втім цікаво було б послухати відповідь батьків дитини на гіпотетичну пропозицію переїхати вселитися в українськухату.....
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #16 : Лютого 13, 2019, 12:04:51 12:04 »
Взагалі цікаво,що у вічно встающейсколен уже жерти нічого

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #17 : Лютого 13, 2019, 12:17:00 12:17 »
Попередники існували років за сто,двісті,триста до описуваних вами подій

Вони існували й за тисячу років до.
Але методи "управління" не міняються.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #18 : Лютого 13, 2019, 01:55:41 13:55 »
Вони існували й за тисячу років до.
Але методи "управління" не міняються.


Чого тоді ви за них так хвилюється?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #19 : Лютого 13, 2019, 08:06:55 20:06 »
І за що, на вашу думку, цій дитині возмєзділось?
Возмездие пришло не конкретно девочке,а стране Россия в целом.
За что -понятно и так.
А дети и старики всегда страдают больше всего.
Это как страдания ребенка,который родился в семье пьяницы.
Он страдает от своих родителей.
А потом у него есть выбор : стать таким же,или стать другим.
У этой девочки тоже есть выбор : терпеть или бороться с путинским режимом, как сможет, в меру своих сил.
В этом и есть справедливый закон жизни :у каждого есть выбор.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17141
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #20 : Лютого 13, 2019, 08:29:06 20:29 »
В России максимальный штраф для граждан за фейковые новости и оскорбление власти в интернете могут увеличить в 20 раз. Соответствующие поправки к закону были внесены группой депутатов Государственной думы, сообщает ТАСС.

Изначально законопроект предполагал штраф в размере от трёх до пяти тысяч рублей. Депутаты предлагают увеличить его на сумму от 30 до 100 тысяч рублей для физических лиц. Для должностных лиц сумма штрафа составит от 60 до 200 тысяч рублей.

За повторное нарушение закона об оскорблении власти в интернете штрафы составят от 100 тысяч до 300 тысяч рублей. По словам одного из депутатов "Единой России", штраф в тысячу рублей ничего не значит для граждан, а наказание 100 тысяч рублей они запомнят на всю оставшуюся жизнь. Также предлагается сохранить административный арест на 15 суток за оскорбление власти.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17141
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #21 : Лютого 13, 2019, 08:29:51 20:29 »
По данным российского отделения "Гринпис", в конце января – начале февраля 2019 года в Приморском крае зафиксированы крупные зимние лесные пожары. В Хасанском районе края они начались еще в конце декабря прошлого года. По сообщению Гринпис, который ведет собственный мониторинг природных пожаров, огнем были охвачены окрестности десятков населенных пунктов. В общей сложности в январе огонь охватил около 42 тысяч гектаров.

Экологи отмечают, что зимние лесные пожары в Приморье – явление новое. Они возникли из-за полного отсутствия снега: сухая трава и лесная подстилка горят даже при устойчиво холодной погоде, особенно в ветреные дни. Эксперты полагают, что главная причина – глобальное изменение климата. Перспективы региона, в котором пожары происходят теперь круглый год, неутешительны: по мнению защитников природы, юг Приморья может постепенно превратиться в малолесный и вовсе безлесный регион.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #22 : Лютого 13, 2019, 11:31:45 23:31 »

Просмотры: 5,6 тыс. · 2 ч. назад ·
КАК УМИРАЕТ РОССИЯ
Псковская область, 2018 год. Люди выживают, собирая клюкву — они сдают ее оптовикам, вырученные деньги складывают и делят на весь оставшийся год. Другой работы нет. Детей в местной школе кормит «Красный крест».

Фильм Дениса Берестова полностью: http://www.rline.tv/pro…/spetsialnyy-reportazh/video-157515/
/

А чому вони не їздять на заробітки до Польщі?
Дивно.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #23 : Лютого 13, 2019, 11:37:03 23:37 »
Псковщина та Новгородщина - там перед Москвою страх на генному рівні ще з часів Івана ІІІ.
If you are going through hell, keep going.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #24 : Лютого 14, 2019, 12:41:37 00:41 »
Чого тоді ви за них так хвилюється?

Я хвилююсь за себе та власну родину.
Трохи моторошно усвідомлювати, що живеш серед людей, які бажають погибелі дитині лише за те, що народилась у неправильній, на їхню думку, країні.
І при цьому вони категорично не визнають власної відповідальності за режим, що стільки часу панував (-є) у власній країні, де гіркіни і проч. бєси роками набирали та готували озброєні банди головорізів "даби раздавіть бандеравскую гідру прямо в єйо логовє".
Що ж ви, таваріщі, не запобігли, га?
Ви ж дорослі, когось в раду обирали, когось в президенти. І є у мене підозра, що більшість обраних вами, благополучно досиділа у виборних органах до пенсії, а тепер шикує по Гішпаніях на грубі пенсії та "нацарьовані" дивіденди.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #25 : Лютого 14, 2019, 12:43:35 00:43 »
А чому вони не їздять на заробітки до Польщі?
Дивно.
"\
та їх тут повно. Просто в кацапів же віза і "тагіііііл" просто не добереться. До речі, якщо в нас виїжджають "усіх потроху" то в кацапів виїжджає інтелектуальна еліта, нвавіть та нечисленна, яка є. Лишаться "агафьі акакієвни"
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #26 : Лютого 14, 2019, 04:36:11 04:36 »
А чому вони не їздять на заробітки до Польщі?


Тому що вони їздять відпочивати до Криму.  :gigi:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #27 : Лютого 14, 2019, 04:37:01 04:37 »
Я хвилююсь за себе та власну родину.
Трохи моторошно усвідомлювати, що живеш серед людей, які бажають погибелі дитині лише за те, що народилась у неправильній, на їхню думку, країні.

Якщо кацап, то правильно хвилюєшся. Тікай хутко, поки не розіп'яли у трусиках...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #28 : Лютого 14, 2019, 07:52:10 07:52 »
Я хвилююсь за себе та власну родину.
Трохи моторошно усвідомлювати, що живеш серед людей, які бажають погибелі дитині лише за те, що народилась у неправильній, на їхню думку, країні.
І при цьому вони категорично не визнають власної відповідальності за режим, що стільки часу панував (-є) у власній країні, де гіркіни і проч. бєси роками набирали та готували озброєні банди головорізів "даби раздавіть бандеравскую гідру прямо в єйо логовє".
Що ж ви, таваріщі, не запобігли, га?
Ви ж дорослі, когось в раду обирали, когось в президенти. І є у мене підозра, що більшість обраних вами, благополучно досиділа у виборних органах до пенсії, а тепер шикує по Гішпаніях на грубі пенсії та "нацарьовані" дивіденди.
Чого я повинен перейматися долею дитиною ворога,майбутнім ворогом,якщо їх власні діти не хвилюють?Вона,до речі, практично доросла для самостійного заробітку.Ви, мабуть,не усвідомлюєте серед якого бруду ми живемо або закривається на нього очі.Це , звичайно,зручно але реальність таким чином не побачите й інших тоді нічого вчити.
Я до Кацапії ніяким боком не причетний і до того,що там виробляється ніякої відповідальності не несу,я в Україні живу.Якщо ви мали на увазі Україну,то особисто мене абсолютно все влаштовує і ніяк не розумію як і чому мав чомусь запобігати. Знання історії,хоч і посередні,даєють розуміння чому так,а не інакше.
Хай шикує.Вас завидки беруть?Мене ні,хоч і не шикую.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Вот и Возмездие . Как живут в рашке сегодня.
« Reply #29 : Лютого 14, 2019, 09:35:47 09:35 »
Бажають погибелі не дитині, а імперії, в якій вона живе, і лізе до нас своїми смердючими пазурами.
Ну а стосовно самої дит ни, вона здорова й дійсно доволі дорослп. Поставить собі за мету то поїде "пакарять мааскву".
Чрму ми маємо перейматися її долею ? Таких безліч по світі а в Анголі он вдагалі з голоду пухнуть.
Смерті їй ніхто не бажає. Але й співчуття нема.
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк