Автор Тема: На фоне этого обсуждается вариант преза-унылого клоуна  (Прочитано 955 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
И прочих киздоватых фриков, причём през фрик, даже готовый стать на колени и отсмоктать, только подстегнет этих животных почуявших слабину и кровь, не смешно ни разу
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155775817032163&id=724192162&refsrc=http%3A%2F%2Ft.co%2FuFsDMHLxpd&_rdr

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Кому лень смотреть, на первом парашинском очередная группа свинособачьих экспертов обсуждают как они подготовились для убедительных действий в районе Азова, Харькова, разгрома ВСУ и "нормализации"  политических процессов в Украине а также денацификации.. Под бурные аплодисменты..

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Язиком по голій сраці :smiley14:
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Кому лень смотреть, на первом парашинском очередная группа свинособачьих экспертов обсуждают как они подготовились для убедительных действий в районе Азова, Харькова, разгрома ВСУ и "нормализации"  политических процессов в Украине а также денацификации..
Под бурные аплодисменты..
:smiley24:
Когда пойдут потоком парашные грузы 200... пусть тогда орут еще больше, потому что они ни во что не верят.
Но придется поверить, потому что... в Ростове... кладбище не резиновые и возить 200... будут с утра до ночи.
 :moskali:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Стадо баранів виборців за Зе та Косату навіть зараз забули про війну. А ви чекаєте, що вони будуть думати про те, що війна може бути і більшою?
Та вони вже хліб-сіль приготували для зустрічі Ху*ла.
А наші медіашлюхи зроблять все, щоб ця зустріч була найскоріше. :smiley23:

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Язиком по голій сраці :smiley14:

Проблема в том что животных продолжают морально готовить, планы и хотели как видно никуда не делись и подготовка идёт, я не сомневаюсь что если они почувствуют слабину и окно возможностей на фоне внутреннего нарастающего киздеца - полезут, и каждый идиот который рассматривает варианты отдать свой голос за клоунов и дебилов должен осознавать что он роет себе своими же руками, но вроде не осознают, идиотам кажется что это весело а они типа сохранились и если чего переиграют

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Чим більше ви, шановні, намагаєтеся протистояти клоуну, тим більше енергії він отримує.
Просто не згадуйте його.

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Стадо баранів виборців за Зе та Косату навіть зараз забули про війну. А ви чекаєте, що вони будуть думати про те, що війна може бути і більшою?
Та вони вже хліб-сіль приготували для зустрічі Ху*ла.
А наші медіашлюхи зроблять все, щоб ця зустріч була найскоріше. :smiley23:

Я бы этим дебилам такие нарезки крутил в обязательном порядке в праймтайм, что б немного вернуть их на землю, причём если они думают что косатая или вазелин договорятся с кацами и все будет чикипуки - сильно ошибаются как и их кумиры, кацы просто воспользуются ситуацией а этих кинут как пользованых контрацептивов, как они всегда делают

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Чим більше ви, шановні, намагаєтеся протистояти клоуну, тим більше енергії він отримує.
Просто не згадуйте його.

Тема даже не про клоуна, про реальность в которой живёт Украина и стадо бродящих местных дебилов, которые непонятно на что надеются и главное на кого

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Тема даже не про клоуна, про реальность в которой живёт Украина и стадо бродящих местных дебилов, которые непонятно на что надеются и главное на кого

Це так, біомаса сягає десь 70% насєлєнія.
І це реальність, з якою слід працювати, а не істерити.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Може я зовсім наівна людина, але не припиняюсь дивуватися тому, що на през виборах жоден кадидат крім Порошенка, у своїх промовах не згадує російської загрози.
Їм муляють тарифи, платіжки, ціни на ліки, безвіз, субсидії, дотації, особисті образи, але тільки не російська загроза, з якою взагалі нічого не буде потрібно. Да і сам вигравший президент.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Може я зовсім наівна людина, але не припиняюсь дивуватися тому, що на през виборах жоден кадидат крім Порошенка, у своїх промовах не згадує російської загрози.
Їм муляють тарифи, платіжки, ціни на ліки, безвіз, субсидії, дотації, особисті образи, але тільки не російська загроза, з якою взагалі нічого не буде потрібно. Да і сам вигравший президент.

За что заплатили про то и згадують
Кроме Порошенко сейчас в презы баллотируется либо шушера никому не интересная, либо идейные запроданцы

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46450
  • Never give in!
Виглядає так, шо пора вводити надзвичайний стан в країні...
If you are going through hell, keep going.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
десь на очі траплялося
що в нас на ціх виборах один кандидат в президенти України та куча кандидатів в губернатори малоросії

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
десь на очі траплялося
що в нас на ціх виборах один кандидат в президенти України та куча кандидатів в губернатори малоросії


++++++

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Може я зовсім наівна людина, але не припиняюсь дивуватися тому, що на през виборах жоден кадидат крім Порошенка, у своїх промовах не згадує російської загрози.
Їм муляють тарифи, платіжки, ціни на ліки, безвіз, субсидії, дотації, особисті образи, але тільки не російська загроза, з якою взагалі нічого не буде потрібно. Да і сам вигравший президент.
Те, що Термос, Макака, Бойко, Рабінович та інші Грицацуї не бачать загрози в Росії - цілком природньо. Свій до свого по своє.
Мене більше дивують так звані націоналісти - прихильники Кошулинського, Яроша та Білецького. Більшість з них відверто шестерять на Зеленського, абсолютно не переймаючись тим, що їх першими російські спецслужби збираються денацифіковувати в концтаборах.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46450
  • Never give in!
Те, що Термос, Макака, Бойко, Рабінович та інші Грицацуї не бачать загрози в Росії - цілком природньо. Свій до свого по своє.
Мене більше дивують так звані націоналісти - прихильники Кошулинського, Яроша та Білецького. Більшість з них відверто шестерять на Зеленського, абсолютно не переймаючись тим, що їх першими російські спецслужби збираються денацифіковувати в концтаборах.

Їхні куратори на в Москві за них подбають - посади роздадуть...
If you are going through hell, keep going.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Виглядає так, шо пора вводити надзвичайний стан в країні...

Підстав немає для цього поки що.  І надзвичайний стан дитячою виставою буду виглядати як що, не дай Боже, кловун стане Президентом. І Не тому що той кловун побіжить смоктати у Пуйла, а він це зробе. І ось коли він це зробе почнеться ось та сама хунта про яку кацапи вже п"ятий рік розказують з кожної праски. Тому що особисто я не уявляю наших військових яки це мовчки проковтнуть. А як що вони це не проковтнуть то їм прийдеться брати владу у свої руки. І вони це зроблять аж ні секундочки не сумніваюсь.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Проблема в том что животных продолжают морально готовить, планы и хотели как видно никуда не делись и подготовка идёт, я не сомневаюсь что если они почувствуют слабину и окно возможностей на фоне внутреннего нарастающего киздеца - полезут, и каждый идиот который рассматривает варианты отдать свой голос за клоунов и дебилов должен осознавать что он роет себе своими же руками, но вроде не осознают, идиотам кажется что это весело а они типа сохранились и если чего переиграют

Там у тварин розрив мозку буде.
Вони ж їх з одного боку залякують, що ми кровожери, а з іншого штовхають в атаку.
Кацапи неабиякі сцикуни
Mocsia delenda est

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46450
  • Never give in!
Підстав немає для цього поки що.  І надзвичайний стан дитячою виставою буду виглядати як що, не дай Боже, кловун стане Президентом. І Не тому що той кловун побіжить смоктати у Пуйла, а він це зробе. І ось коли він це зробе почнеться ось та сама хунта про яку кацапи вже п"ятий рік розказують з кожної праски. Тому що особисто я не уявляю наших військових яки це мовчки проковтнуть. А як що вони це не проковтнуть то їм прийдеться брати владу у свої руки. І вони це зроблять аж ні секундочки не сумніваюсь.

Чи може я щось пропустив, але я не бачу активної публічної підтримки Порошенка з боку військових ветеранів. А вона мала би бути.
If you are going through hell, keep going.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
А от ще один "українець", який міг би стати кандидатом у прези. І він впевнений, що його українці підтримають. Ну, мабуть має рацію, якщо подивитися на уподобання наших виборців. :smilie2:

Экс-регионал, бывший член «Батькивщины» Владимир Олейник, сбежавший в Россию после событий на Майдане, предложил, чтобы страна-агрессор начала наступление на Киев с целью «освобождения» Украины, передает Replyua.net.

Соответствующим образом предатель своей родной страны прокомментировал предложенный главой Министерства внутренних дел Украины Арсеном Аваковым пошаговый план освобождения Донбасса. С неадекватным спичем идею Олейник выступил в эфире пропагандистского ток-шоу «60 минут» на телеканале «Россия 1».

«У меня есть предложение как альтернатива плану Авакова. Это план Олейника для Донбасса. План средних шагов. Давайте двигаться в сторону Киева! Средними шагами освобождать Украину от этой нечисти! Чтобы был мир, были добрососедские отношения с Россией, надо двигаться в сторону Киева. Украинцы поддержат!», — самоуверенно заявил Владимир Олейник. Напомним, что ранее он уже призывал украинцев начать акции протеста по всей стране, хотя сам после Революции достоинства сбежал в Россию.
http://24news.com.ua/116036-osvobodit-ukrainu-skandalnyj-olejnik-zabredil-poxodom-na-kiev/

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Виглядає так, шо пора вводити надзвичайний стан в країні...
Одеса - мiсто гумору, нащо на якого педераста дивитись, як щось суттеве?
 :smilie1:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Я бы этим дебилам такие нарезки крутил в обязательном порядке в праймтайм, что б немного вернуть их на землю, причём если они думают что косатая или вазелин договорятся с кацами и все будет чикипуки - сильно ошибаются как и их кумиры, кацы просто воспользуются ситуацией а этих кинут как пользованых контрацептивов, как они всегда делают

по УТ-1 і по громадському мали б кожен день іти передачі про війну
з відео, з загиблими
прощання з загиблими в прямому ефірі
поранені
відео з госпіталів і т.д.

а не всяка фігня

кожен день годинами
кожен інформаційний випуск на всіх каналах повинен починатись з війни
з втрат, з обстрілів, з успіхів

тільки, як змусити босів каналів це робити?

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
по УТ-1 і по громадському мали б кожен день іти передачі про війну
з відео, з загиблими
прощання з загиблими в прямому ефірі
поранені
відео з госпіталів і т.д.

а не всяка фігня

кожен день годинами
кожен інформаційний випуск на всіх каналах повинен починатись з війни
з втрат, з обстрілів, з успіхів

тільки, як змусити босів каналів це робити?

ну загонять народ в перманентную депрессуху тоже нельзя, но бля, стадо даунов не понимает и не ощущает что Украина по прежнему на краю пропасти, но не падает, во первых благодаря тем кто стоит между этими даунами и бурятами на передовой, а во вторых благодаря власти которую эти дауны клянут..сюр

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
ну загонять народ в перманентную депрессуху тоже нельзя, но бля, стадо даунов не понимает и не ощущает что Украина по прежнему на краю пропасти, но не падает, во первых благодаря тем кто стоит между этими даунами и бурятами на передовой, а во вторых благодаря власти которую эти дауны клянут..сюр

Если бы они понимали и ощущали они не были бы даунами

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46450
  • Never give in!
Протягом всіх років медія продовжували годувати це населлення кормом, який старанно готували на московських кухнях.
Відтак - відповідний результат.
If you are going through hell, keep going.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
ну загонять народ в перманентную депрессуху тоже нельзя, но бля, стадо даунов не понимает и не ощущает что Украина по прежнему на краю пропасти, но не падает, во первых благодаря тем кто стоит между этими даунами и бурятами на передовой, а во вторых благодаря власти которую эти дауны клянут..сюр

Україні впала на голову незалежність, а біомасі - загальне виборче право і роль громадян.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Протягом всіх років медія продовжували годувати це населлення кормом, який старанно готували на московських кухнях.
Відтак - відповідний результат.
Десь так.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
ну загонять народ в перманентную депрессуху тоже нельзя, но бля, стадо даунов не понимает и не ощущает что Украина по прежнему на краю пропасти, но не падает, во первых благодаря тем кто стоит между этими даунами и бурятами на передовой, а во вторых благодаря власти которую эти дауны клянут..сюр
Іноді хочеться звинуватити Пороха за те, що він не захищається від зрадойопів, які його зранку до ночі проклинають в медіях. Але виглядає на те, що українська влада в цугцвангу і ніц зробити не можна в принципі. З одного боку зазомбоване зрадойопськими медіами населення, а з іншого - рожевомрійні єврогеї, яким насрати на наші проблеми.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Іноді хочеться звинуватити Пороха за те, що він не захищається від зрадойопів, які його зранку до ночі проклинають в медіях. Але виглядає на те, що українська влада в цугцвангу і ніц зробити не можна в принципі. З одного боку зазомбоване зрадойопськими медіами населення, а з іншого - рожевомрійні єврогеї, яким насрати на наші проблеми.

Петро дає зрадойопам наїстися власного лайна.
Лише це є дієвим механізмом.
Іншого захисту не існує.