Автор Тема: На фоне этого обсуждается вариант преза-унылого клоуна  (Прочитано 956 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Петро дає зрадойопам наїстися власного лайна.
Лише це є дієвим механізмом.
Іншого захисту не існує.
Гетьман все правильно робить - у Зеленки немае анi команди, анi плану, анi стратегii.
Воно лише клоун, котрий танцюе пiд дудку Хозяiна.
На бiльше там ума не треба, а позичити... нема в кого, бо Беня... такий же iдiот, як i його Лялька Зе.
Iнша справа, що Лялька Зе... використовуе Медiаресурс, якого немае в жодного з 40 кандидатiв.
Але не думаю, що воно дотягне до дебатiв - про що воно буде мовити, коли у нього спец. освiти немае?..
Памятаете клоуна Дарта Вейдера - такий же самий iдiот... йшов на Вибори...
 :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Гетьман все правильно робить - у Зеленки немае анi команди, анi плану, анi стратегii.
Воно лише клоун, котрий танцюе пiд дудку Хозяiна.
На бiльше там ума не треба, а позичити... нема в кого, бо Беня... такий же iдiот, як i його Лялька Зе.
Iнша справа, що Лялька Зе... використовуе Медiаресурс, якого немае в жодного з 40 кандидатiв.
Але не думаю, що воно дотягне до дебатiв - про що воно буде мовити, коли у нього спец. освiти немае?..
Памятаете клоуна Дарта Вейдера - такий же самий iдiот... йшов на Вибори...
 :smilie7:

Я про те, що виборці клована на 80% - хохлозрадойопи і на 20% - вата.
І в разі його перемоги вони вимагатимуть сатисфакції. Яка в принципі неможлива, бо зрадойоп очікує, що його персонально влада мусить тягнути з власного лайна і годувати на халяву, а вата очікує на дружбу с расієй.
Нічого з цього клован забезпечити не зможе, власне, як і ніхто інший.
А ат любві да нєнавісті - адін шагггг.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
А що робитимуть хвупівські зрадойопи-людаси, як оберуть клована?
Кого денно й ночно клястимуть за власну нікчемність і перма-лузерство?  :laugh:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я про те, що виборці клована на 80% - хохлозрадойопи і на 20% - вата.
І в разі його перемоги вони вимагатимуть сатисфакції.
Яка в принципі неможлива, бо зрадойоп очікує, що його персонально влада мусить тягнути з власного лайна і годувати на халяву, а вата очікує на дружбу с расієй.
Нічого з цього клован забезпечити не зможе, власне, як і ніхто інший.
А ат любві да нєнавісті - адін шагггг.
Ви перебiльшуете електорат Клоуна - навiть, коли там буде 20% вати... не факт, що вони прийдуть за Клоуна голосувати.
Гетьману... Клоун навiть потрiбний - воно нi куди не пройде, але у Мамцi та Оппоблоку... добре вiдскубе голоси.
Тому, на даний час... Клоун навiть корисний...
 :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ви перебiльшуете електорат Клоуна - навiть, коли там буде 20% вати... не факт, що вони прийдуть за Клоуна голосувати.
Гетьману... Клоун навiть потрiбний - воно нi куди не пройде, але у Мамцi та Оппоблоку... добре вiдскубе голоси.
Тому, на даний час... Клоун навiть корисний...
 :smilie7:

Я лише свідомий того, що імбецилів дуже багато.
Саме існування в топ-політикумі таких істот, як Овоч і Мадурівна, це доводять.
Тому перемога клоуна цілком можлива.
Краще бути готовим до цього, мати план Б, аніж потім їхати дахом "как жє так?".

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Я про те, що виборці клована на 80% - хохлозрадойопи і на 20% - вата.
І в разі його перемоги вони вимагатимуть сатисфакції. Яка в принципі неможлива, бо зрадойоп очікує, що його персонально влада мусить тягнути з власного лайна і годувати на халяву, а вата очікує на дружбу с расієй.
Нічого з цього клован забезпечити не зможе, власне, як і ніхто інший.
А ат любві да нєнавісті - адін шагггг.

Нажаль один звоник клована хуйлу - дядь, памагі ! І в нього буде необмежений ресурс (((. За рахунок незалежності, звичайно. Про що говорити якшо на відбійнику на Набережно-Рибальській вже тиждень великими літерами - "Патриотизмом сыт не будешь!" І це Київ.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Нажаль один звоник клована хуйлу - дядь, памагі ! І в нього буде необмежений ресурс (((. За рахунок незалежності, звичайно. Про що говорити якшо на відбійнику на Набережно-Рибальській вже тиждень великими літерами - "Патриотизмом сыт не будешь!" І це Київ.

Це повна маячня.
І це не місце для дешевї пропаганди і лякалок.
Хуйло не дасть жодного ресурсу без зворотнього зливу.
А який злив може теоетично забезпечити клован? Гадки не маю.
Плюс ми маємо колосальний запобіжник у вигляді західного ринку збуту та кредитів.
Я вже не кажу про те, що навіть серед зрадойопів як мінімум 50% не хочуть Хуйла.

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Це повна маячня.
І це не місце для дешевї пропаганди і лякалок.
Хуйло не дасть жодного ресурсу без зворотнього зливу.
А який злив може теоетично забезпечити клован? Гадки не маю.
Плюс ми маємо колосальний запобіжник у вигляді західного ринку збуту та кредитів.
Я вже не кажу про те, що навіть серед зрадойопів як мінімум 50% не хочуть Хуйла.

Маячня? В 2011 році якунєвіч переписав під себе Конституцію і не одна падла, які зараз звуться зрадойобами, навіть рота не відкрила. І країна дружньо рушила до кримільного авторитаризму. Запобіжником в Україні є вибори Президента. Розвернути країну навіть зараз на 180 легше легшого коли є такий сусід і толпа вати з ідиотами.

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Це повна маячня.
І це не місце для дешевї пропаганди і лякалок.
Хуйло не дасть жодного ресурсу без зворотнього зливу.
А який злив може теоетично забезпечити клован? Гадки не маю.
Плюс ми маємо колосальний запобіжник у вигляді західного ринку збуту та кредитів.
Я вже не кажу про те, що навіть серед зрадойопів як мінімум 50% не хочуть Хуйла.
Та дайте вже людям полякатися...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Маячня? В 2011 році якунєвіч переписав під себе Конституцію і не одна падла, які зараз звуться зрадойобами, навіть рота не відкрила. І країна дружньо рушила до кримільного авторитаризму. Запобіжником в Україні є вибори Президента. Розвернути країну навіть зараз на 180 легше легшого коли є такий сусід і толпа вати з ідиотами.


Овоч скористався срачем ("на смерть" якщо не я, то гори країна синім вогнем) між двома потужними центрами помаранчових .

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Як малі діти!
Всерйоз обговорюють рейтинги та вплив виборців на вибори!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
З моменту набуття незалежності в Україні сформувалися кілька  впливових політико-економічних центрів

промисловість : харківсько - дніпропетровські пацани
енергетика +сировина:  донецькі пацани
зерно фураж рослинництво харчова пр: вінницько -херсонсько -миколаївсько-одескі пацани


От між ними і відбувалися ігри.

Останні події : донецькі втрачають вагу (гроші підприємства території), харківсько-дніпропетровські приймають невдалі рішення (Бабушка Бєня, Кернес, вихід Філатова з командою, Приват, Клоун)

вінницько -херсонсько-миколаївські набирають ход : контракти, підтримка держ програм, західні інвестиції, лобі у високих кабінєтах як наших так і забугорних.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Не гоніть картину.
Я не бачу паніки у Пороха.
Скільки вже було яскраво-фейеричних стартів?
Макака, Сміттєвий, Міхуїл, знов Макака, тепер оцей малограмотний...
Викрутиться Петро. Час ще є :bch:
Mocsia delenda est

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Не гоніть картину.
Я не бачу паніки у Пороха.
Скільки вже було яскраво-фейеричних стартів?
Макака, Сміттєвий, Міхуїл, знов Макака, тепер оцей малограмотний...
Викрутиться Петро. Час ще є :bch:

Петро впевнений на всі 100% - мова тіла про це говориить.
Це не значить, що він впевнений в перемозі на виборах, це лише одна битва в війні, яка скінчиться нашою перемогою.
Тож Петро впевнений, бо в нього є план Б, В..., тобто загальна, довготривала стратегія.