Автор Тема: Портніков тут чітко про прихильників шимпанЗелі  (Прочитано 576 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902


Тут взагалі про всіх- Суркова та Росію, Трампа та США й Захід, науково-технічне майбутнє, Тимошенко, шимпанЗелю, Макрона, Порошенка, партію Порошенка, НФ, партію Тимошенко, партію шимпанЗелі ( вважає, що можуть перемогти )

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
по списках

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
"Зеленському прийдеться призначити на посаду ПМ того, хто знає таблицю множення, а таких в його оточенні немає. Отже, йому прийдеться обирати зі старої еліти" (с, Портніков)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
"Зеленському прийдеться призначити на посаду ПМ того, хто знає таблицю множення, а таких в його оточенні немає. Отже, йому прийдеться обирати зі старої еліти" (с, Портніков)
:smiley24:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
"Зеленському прийдеться призначити на посаду ПМ того, хто знає таблицю множення, а таких в його оточенні немає. Отже, йому прийдеться обирати зі старої еліти" (с, Портніков)

Зеленський самостійно і прибиральницю в АП не призначить. Козє зрозуміло, що усі кадри та призначення буде робити Бєня.
Зеленський - це справжнісенький Фукс для Бєніної фірми "Рога и копыта".
От цей Фукс і буде сидіти потім за Бєню. :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Зеленський самостійно і прибиральницю в АП не призначить.
Козє зрозуміло, що усі кадри та призначення буде робити Бєня.
Зеленський - це справжнісенький Фукс для Бєніної фірми "Рога и копыта".
От цей Фукс і буде сидіти потім за Бєню. :smilie7:
Я навiть години рахувати не буду, коли воно - начебто, переможне - полiзе "наводiть порядок".
Iсторiя iз Бузiною... буде дитячою казкою на фонi того, що АТО-вцi зроблять з цим шмиравозом.
 :smilie7:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Я навiть години рахувати не буду, коли воно - начебто, переможне - полiзе "наводiть порядок".
Iсторiя iз Бузiною... буде дитячою казкою на фонi того, що АТО-вцi зроблять з цим шмиравозом.
 :smilie7:
проблема не в том что сделают с крайней плотью бени
а во том что это приведет к делегимитизации санкций против раши и новой возможностью для путлера под шумок, продвинутся ближе к Киеву

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча


Пан Портніков має рацію.

26:34 - Україна наразі в чистилищі, межи раєм і пеклом;
54:15 - голосування за шимпанЗелю та про мислення голосуючих;
57:23 - голосування за Януковоща;
1:00:02 - італійська популистська "Ліга 5 зірок" і "партія Зеленського" - дуже схожі проекти;
1:00:02 - Тимошенко;
1:01:47 - Трамп..

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Я навiть години рахувати не буду, коли воно - начебто, переможне - полiзе "наводiть порядок".
Iсторiя iз Бузiною... буде дитячою казкою на фонi того, що АТО-вцi зроблять з цим шмиравозом.
 :smilie7:

Хотілось би

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
"Зеленському прийдеться призначити на посаду ПМ того, хто знає таблицю множення, а таких в його оточенні немає. Отже, йому прийдеться обирати зі старої еліти" (с, Портніков)

Пока Зе молчал , выгладил почти умным , но когда открыл рот , то стало понятно , что он тупее Януковоща и балаган вокруг него точно такой же.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Пока Зе молчал , выгладил почти умным , но когда открыл рот , то стало понятно , что он тупее Януковоща и балаган вокруг него точно такой же.
:smiley24:
Потому что Янукович был проффессор, а Зе - все лишь Бенин Клоун.
 :smilie1: