Автор Тема: старый юлек очень верно описал ситуацию  (Прочитано 671 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20266
Якщо переможе Зеленський-це війна 100%
Wolter
cьогодні в 20:19
IP/Host: ---.dynamic.zap.volia.net
Чому? А тому,що він так чи інакше замутить з Пуцькіним. Юля теж буде підмучувати,але вона має певні клепки не перетнути певних меж. А Зеля у ПРИНЦИПІ їх перетне. Якаж буде реакція ? Нарід стане на диби.... Буде Майдан,причьому,якщо беркута зірвуться,то буде вже стрілянина. Зелю,звісно,скинуть,але цим на 100% скористається Х...йло. Тут теж без сумнівів,навіть Захід не буде допомагати,бо з ким розмовляти? Це буде повний зашквар. Кацапи полізуть-це теж без сумніву. Я вважаю так,що Україна виживе, але крові буде по самі вуха. Буде страшний період. Це не вангування-це повне переконання. Причому він буде носити( не без участі Рашки,та її пропаганди-певні риси громадянської війни і Захід не дуже пристане на наш бік).

 Біда у тому,що такий дурний вчинок,як голосування за Зелю-це нам історично властиво. Подібні викрутаси були у нас в історії значно частіше,чим  сагайдачні, дорошенки, та мазепи... частіше були ХЗ хто, або такі,які довго "стояли на колінах перед Москвою,але потім в них вже зривався терпець,як ,скажимо,Виговський. Але такі спонтанні вчинки мали поразку у своєї основі.

 Не слід забувати, що,хоча дурні педпроботи,та мацьковська вата-консерви тут продовжує гнати на ЗЕЛЮ як "людину Коломойського"-це зовсім не так. Бо,хоча  й Коломойський його породив,він вже більше року НЕ МАЄ ДО ЗЕЛІ ніякого відношення. У Бені нема вільних коштів.Усе зааарештовано Лондоном,там зайвий пенс не проскоче-це не наші виконавці... Беня вже про це відверто каже...
ЗЕЛЮ фінансує Х...йло. І вже довго,і за страшні гроші,навіть Мацьква перестала давати баблос нашим ригам. Перестала від слова -ЗОВСІМ! Все йде на Зелю. На Зелю працює вся прихована кремлівська пропаганда,всі їх Наукові Інститутти цього профілю,а у кацапів навіть Геббельс вчився. Не випадково,що більшість вати топлять саме за ЗЕЛЮ. "Случайность?-Не думаю!". Десь на ватних зібраннях актив дуже акурано інструктують.

Як я вже писав-Пуцькін відноситься як завжди і до Зелі,гібридненько. Переможе та встоїть: буде прокремлівська влада та фактично капітуляція. Це приведе до війни. Скинуть-теж привід для вторгнення. Як не крути. Все це мене дуже пригнічує, бо до виборів всього півтора місяці і все здається безнадійним.
 Безумовно,Пеця винен сам,як всі ми знаємо. Але ж альтернатива просто страшна.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #1 : Лютого 14, 2019, 11:13:44 23:13 »
ахренеть .. волька протрезвел и выдал мои мысли.. аочти 1 в 1

зеля это римейк януковича .. он не агент - от полезный идиот ватан по убеждению потому удобен кремлю ..с ним им будет удобно разрулить ситуацию и подвести ситуацию под управляемый сценарий следующего акта войны..

так же как янык .... янек же не был прямым агентом не имел прямых обязательств как юля .. например )) .. но он так же был удобен как и юля ибо юля делала что надо за долю и по принципу того что была должна кремлю . .. а янык по идиотизму и ватности мозга.

вот зеля такой же янукович лайт - долбоеб который доведет страну до большой крови
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #2 : Лютого 14, 2019, 11:26:05 23:26 »
Конина отпустила чуток..но то что вазелин самостоятельный чел это гон, марионетка коломы, а колома походу обиделся и решил  "так не доставайся же ты никому"..так вижу..а так, ход мыслей правильный

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #3 : Лютого 14, 2019, 11:36:22 23:36 »
Конина отпустила чуток..но то что вазелин самостоятельный чел это гон, марионетка коломы, а колома походу обиделся и решил  "так не доставайся же ты никому"..так вижу..а так, ход мыслей правильный

не уверен что у коломоя действительно сейчас с кешем ноу проблем .. с такими расходами на суд, с петлянием его по юрисдикциям как зайца ... есть подозрение что деньги у зели действительно не его могут быть... а если не коломой то кто? )) зеля с бюджета раши получает .. корешится с КВНщиками которые все сейчас плотно под кремлем т.к. солдаты пропагандиского фронта ..

угадате откуда деньги??!! .. да еще раша коломою деньги должна и от его поведения зависти получит ли он их .. а тут его еще и в укрине прессуют .. короче коломой мог тупо слиться по материальным причинам под путина..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #4 : Лютого 14, 2019, 11:46:12 23:46 »

Wolter

ЗЕЛЮ фінансує Х...йло.

А шо, так уже можна?!
І єто достаточьно толєрантно, називать одіністов Х..лом?! :smilie10:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #5 : Лютого 15, 2019, 12:08:35 00:08 »
Самое печальное в этой ситуации, что до Зели довели именно такие как Волька.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #6 : Лютого 15, 2019, 12:20:46 00:20 »
Самое печальное в этой ситуации, что до Зели довели именно такие как Волька.

они это никогда не признают как не признали что 5 лет работали на президентство януковича уничтожая юща
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #7 : Лютого 15, 2019, 12:36:56 00:36 »
Зараз не 2010 рік.
Для виносу прокремлівського поца все готове в будь-який момент.
Тому більш вірогідний сценарій повільного саботажу.
Але тут дилема - біомаса так чи інакше чекає на халяву, а це на пряму залежить від західного фінансування та доступу на ринки.
Отже, не слід занадто драматизувати ситуацію.

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #8 : Лютого 15, 2019, 12:54:06 00:54 »
біомаса так чи інакше чекає на халяву, а це на пряму залежить від західного фінансування та доступу на ринки.
Біомаса не здатна прорахувати на півкроку вперед.

Так оте і є, шо сама найбільша проблема в долбойобах, які нехочуть ніц робити, і вважають шо вони вже перепрацювали і їм всі зобов'язані.
І тут збоку вилазить така хуйня ................. прізвище можна вписувати зі списку кандидатів, і розказує про то як всьо хуйово, і як воно зробить чікі-пукі тут і зараз, я гуру, я учитель. і мудрості вам дам я дохуя... тільки проголосуйте за мене.
І долбойоби стройною толпой, з девізом - ну цей вже точно не наїбе, дружньо пиздують в прірву.
Та й хай би собі пиздували наздоров'я, але ж вони, уйобки в ту прірву всіх тягнуть.
Ну от шо з такими робити?

Тату, я стріляти хочу...
« Останнє редагування: Лютого 15, 2019, 12:58:24 00:58 від Morcheeba »

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #9 : Лютого 15, 2019, 01:01:32 01:01 »
Біомаса не здатна прорахувати на півкрока вперед.

Так оте і є, шо сама найбільша проблема в долбойобах, які нехочуть ніц робити, і вважають шо вони вже перепрацювали і їм всі зобов'язані.
І тут збоку вилазить така хуйня ................. прізвище можна вписувати зі списку кандидатів, і розказує про то як всьо хуйово, і як воно зробить чікі-пукі тут і зараз, я гуру, я учитель. і мудрості вам дам я дохуя... тільки проголосуйте за мене.
І долбойоби стройною толпой, з девізом - ну цей вже точно не наїбе, дружньо пиздують в прірву.
Та й хай би собі пиздували наздоров'я, але ж вони, уйобки в ту прірву всіх тягнуть.
Ну от шо з такими робити?

Нажаль, є лише один спосіб - давати наїстися власного лайна. Для старих біомасових довбойобів це теж не працює, а от для молодих - є шанс для певної частки. Ось так і відбувається "прогрес". Ми теж вчимося, усвідомлюючи хто насправді голосує.
Тож система потроху адаптується, якщо без катаклізмів.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #10 : Лютого 15, 2019, 04:36:00 04:36 »
Чому всі такі збуджені? :bch:
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #11 : Лютого 15, 2019, 08:22:50 08:22 »
Чому всі такі збуджені? :bch:
День Валентина.Хочеться штрикнути.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #12 : Лютого 15, 2019, 09:28:17 09:28 »
стільки тексту ради цієї ху*ні:

Юля теж буде підмучувати,але вона має певні клепки не перетнути певних меж

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #13 : Лютого 15, 2019, 09:32:08 09:32 »
стільки тексту ради цієї ху*ні:

Юля теж буде підмучувати,але вона має певні клепки не перетнути певних меж
Тексту десь на 0,7 конини.
В епікризі прогресуюча деменція із залишами параноїдальної шизофазії
Mocsia delenda est

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #14 : Лютого 15, 2019, 09:35:48 09:35 »
Тексту десь на 0,7 конини.
В епікризі прогресуюча деменція із залишами параноїдальної шизофазії

це також

але основна місія зелупи- дійсно "перетягнути" негатив від мокаки

на фоні зелупи мокака справді виглядає вже ніби не такою і хвойдою

все в житті відносно

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #15 : Лютого 15, 2019, 09:43:41 09:43 »
це також
але основна місія зелупи- дійсно "перетягнути" негатив від мокаки
на фоні зелупи мокака справді виглядає вже ніби не такою і хвойдою
все в житті відносно
Макака просто грае - поки е грошi, можна пограти з електоратом,  знаючi, що бабцям на площах не варто вiшати лакшину Новим курсом.
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #16 : Лютого 15, 2019, 09:48:19 09:48 »
Макака просто грае - поки е грошi, можна пограти з електоратом,  знаючi, що бабцям на площах не варто вiшати лакшину Новим курсом.
 :smilie7:

Мокака, впевнений, головна ставка кацапів

зелупа ними використовується для концентрації на собі негативу- тут я , зрозуміло, не оригінальний

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #17 : Лютого 15, 2019, 10:04:29 10:04 »
це також

але основна місія зелупи- дійсно "перетягнути" негатив від мокаки

на фоні зелупи мокака справді виглядає вже ніби не такою і хвойдою

все в житті відносно
Ні , зе-лупа - то чисто бєнін бубновий інтерес.
Mocsia delenda est

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #18 : Лютого 15, 2019, 10:43:03 10:43 »
Ні , зе-лупа - то чисто бєнін бубновий інтерес.

а бєня- це чий інтерес- не хуйла часом ?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #19 : Лютого 15, 2019, 10:51:35 10:51 »
а бєня- це чий інтерес- не хуйла часом ?
Здаеться, Беня вже давно... сам по собi.
 :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #20 : Лютого 15, 2019, 10:52:02 10:52 »
Шрайк (один з якісних дописувачів, який дуже давно усвідомив, куди дрейфує помийка Прітули і залишив її)
_____
Парламентские выборы 2012 года.

Тогда основными игроками были Партия регионов, "Батькищина", шедшая в статусе объединенной оппозиции, партия "УДАР" Виталия Кличко, коммунисты и националисты.

Опрос КМИС (https://www.kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=101&page=1&y=2012&m=10) за месяц-полтора до выборов (проценты среди готовых голосовать):
ПР - 33.3, УДАР - 23.0, Батькивщина - 17.7, КПУ - 11.7, Свобода - 5.0

Такой же опрос КМИС (https://www.kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=102&page=1&y=2012&m=10) через 10 дней:
ПР - 33.3, УДАР - 19.1, Батькивщина - 20.5, КПУ - 12.9, Свобода - 7.8

Реальные результаты:
ПР - 30.0, УДАР - 14.0, Батькивщина - 25.5, КПУ - 13.2, Свобода - 10.4

С ПР и КПУ все понятно. Рост "Свободы" - отдельная история, напоминающая внезапный взлет "Народного фронта" в 2014 году (это боевые ребята, сейчас именно такие и нужны!)

А вот на результатах "УДАРа" и "Батькивщины" стоит остановиться подробнее.

На тот момент Виталий Кличко, хоть ранее и пытался избраться в мэры Киева, но как политик общенационального масштаба только дебютировал. То есть, был тем самым "новым лицом со стороны".

За пару месяцев до выборов ударовцы были уверены, что поймали удачу за хвост. Они свысока вели переговоры с коллегами из "Объединенной оппозиции", но тут пришли выборы и бац - реальный результат отказался несколько отличным от ожидаемого. Если посмотреть на первый опрос, то у "УДАРа" куда-то делись аж 9%, а "Батькивщина" приобрела 8%. Если на второй, то потери и приобретения составили примерно 5%, что тоже много.

А дело в том, что тогда симпатиками Кличко была все та же молодежь, на словах готовая поддержать новое, но в реальности проигнорировавшая выборы. Плюс "эффект Тимошенко", часто вместе со своей партией получающей больше показанного социологами. Обычно это объясняется ее популярностью в сельской местности, которая замеряется некачественно.

Другой пример. Выборы мэра Киева в 2008 году.

Это была неудачная попытка сковырнуть абсолютно неадекватного мэра Леонида Черновецкого (да, Киев два раза избирал очевидно упоротого персонажа).

Его основными оппонентами были тогда еще боксер Виталий Кличко и многолетний соратник Тимошенко Александр Турчинов, испытывавший явный дискомфорт от публичной политики.

Опросы ровно так же показывали преимущество Виталия над "старым политиком", но результат оказался противоположным - Турчинов занял второе место, хоть и с небольшим перевесом.

Я это к чему. До выборов остается полтора месяца, как в указанном выше опросе КМИС. На текущие проценты (а главное - их динамику) обращать внимание, конечно же, надо. Но до окончательных выводов еще далеко.

Конечно, Владимир Зеленский - это не Кличко, он куда харизматичнее. Но мы видим примеры, когда "новое лицо" сдувалось на избирательных участках. Поэтому его выход во второй тур все еще не является фактом.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17153
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #21 : Лютого 15, 2019, 11:43:13 11:43 »
Шрайк (один з якісних дописувачів, який дуже давно усвідомив, куди дрейфує помийка Прітули і залишив її)
_____


Маленьке уточнення - перейшов на Дурдом, в макакорозплідник.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #22 : Лютого 15, 2019, 11:46:00 11:46 »
Маленьке уточнення - перейшов на Дурдом, в макакорозплідник.

Він давно вже полишив фліртування з Мадурівною, років з 9 точно.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #23 : Лютого 15, 2019, 01:39:41 13:39 »
они это никогда не признают как не признали что 5 лет работали на президентство януковича уничтожая юща


+100500

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20266
Re: старый юлек очень верно описал ситуацию
« Reply #24 : Лютого 15, 2019, 11:46:17 23:46 »
это да
все эти шрайки и бородатые мачо должны ответить по законам гор