Автор Тема: Ось такі бувають "порохоботи" Або чому не можно голосувати за ЗЕ (18+)))))  (Прочитано 2964 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Дітей від моніторів приберіть бо там дійсно (18+)  :)

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
хочется заслушать СУП по поводу сказанного в ролике
СУП тишком-нишком позиционирует себя как форум невъебенно правильных людей
щас посмотрим...
если комментов не будет - это тоже мнение ))

п.с. - насчет матов
пусть дети учатся матюкаться красиво, влучно, а не так как часто встречается на улице
всё равно научатся, так пусть хоть красиво будет

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Мені ця риторика більше до вподоби  ніж обвинувачення  Зе у ватності.

Але трохи без контексту. У нього канал на ютубі можна пролистати та ознайомитись  з творчістю.

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Але вже каже що порошенко  це найліпший варіант. Прогрес.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Хвігурно ізлагаєт  :smilie5:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
хочется заслушать СУП по поводу сказанного в ролике
СУП тишком-нишком позиционирует себя как форум невъебенно правильных людей
щас посмотрим...


Что ты хочешь посмотреть , позиционирующий себя невьебенно умным перцем , как и  этот брехливый анархист.

Как раз среди противсихов , которые голосовали против двух кусков кремлевского дерьма нет дебилов готовых голосовать за клоуна. Эти люди один раз уже сказали манипуляторам нет и послали их нахер.  А вот ты наверняка голосовал за Януковоща из принципа абы не Йулька и этот в наколках наверняка голосовал я своего "он зону топтал, он жизнь видел".

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
От противсіхи все ж такі для мене інфантільні особи.
Пизданута позиція, і в 2010 к мене пукан підривало.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Хвігурно ізлагаєт  :smilie5:
Мене безперервний потік матів напрягає, виключив через 2 хвилини.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
От противсіхи все ж такі для мене інфантільні особи.
Пизданута позиція, і в 2010 к мене пукан підривало.
В 2010 році були не противсіхи, а обохнахи. І я досі вважаю, що то була єдино правильна позиція. Фіг його розбере, хто більше лайно - Янук чи Макака?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
От противсіхи все ж такі для мене інфантільні особи.
Пизданута позиція, і в 2010 к мене пукан підривало.

Пизданута позиция была голосовать за Йульку , аби не Януковощ. Именно этого косатая тварь и хотела раскручивая технологию "Тупой еще тупее".  И именно "противсихи" обломали эту брехливую шавку , а то бы это стало традицией для Украины делать выборы без выбора.
« Останнє редагування: Лютого 16, 2019, 02:32:29 14:32 від Южанин »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
По сути прав конечно. Зеля пустышка.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
В 2010 році були не противсіхи, а обохнахи. І я досі вважаю, що то була єдино правильна позиція. Фіг його розбере, хто більше лайно - Янук чи Макака?

По итогам уже видно что Юля. Хотя тогда я не был в этом уверен

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Пизданута позиция была голосовать за Йульку , аби не Януковощ. Именно этого косатая тварь и хотела раскручивая технологию "Тупой еще тупее".  И именно "противсихи" обломали эту брехливую шавку , а то бы это стало традицией для Украины делать выборы без выбора.

Ага особливо зараз 2019 року вибір супервеликий.

Противсіхів легко поімєєт вата на виборах.
А противсіхи будуть відтягувати лише голоси від кандидата. Будь якого але ніколи від ватного.

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
По итогам уже видно что Юля. Хотя тогда я не был в этом уверен

Той конкретний випадок не робить противсіхство здоровим явищем
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Противсіхство це зло.
Це підняття планки для проукраїнських кандидатів

На виборах парламента цей ефект відчутний.

А вата своїм кандидатам планку не піднімає.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Ага особливо зараз 2019 року вибір супервеликий.


Сегодня выбор как раз есть. А ты такое же брехливое как этот черт в наколках.  "Противсихи," тогда голосовали против двух кусков кремлевского дерьма , ни один из которых не отвечал требованиям "противсихов". А ты "противсихов" как и черт на видео, пытаешься выставить как  анархистов, которые вообще против государства в принципе.

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Сегодня выбор как раз есть. А ты такое же брехливое как этот черт в наколках.  "Противсихи," тогда голосовали против двух кусков кремлевского дерьма , ни один из которых не отвечал требованиям "противсихов". А ты "противсихов" как и черт на видео, пытаешься выставить как  анархистов, которые вообще против государства в принципе.
Де я казав що противсіхи це анархісти.
Я кажу що вони інфантільні шкідливі для України

Противсіхи втекли тоді в кущі.
А на останніх виборах голосували за самопоміч
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Противсіхство це зло.
Це підняття планки для проукраїнських кандидатів

На виборах парламента цей ефект відчутний.

А вата своїм кандидатам планку не піднімає.

Каким образом я поднимал планку проукраинским кандидатам не голосуя за Яныка и Юлю? Очень интересно

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Что ты хочешь посмотреть , позиционирующий себя невьебенно умным перцем , как и  этот брехливый анархист.

Как раз среди противсихов , которые голосовали против двух кусков кремлевского дерьма нет дебилов готовых голосовать за клоуна. Эти люди один раз уже сказали манипуляторам нет и послали их нахер.  А вот ты наверняка голосовал за Януковоща из принципа абы не Йулька и этот в наколках наверняка голосовал я своего "он зону топтал, он жизнь видел".

Это образ, за образом чувака вполне можно понять - Порох не идеал, но все остальное просто дно, вазелин просто ничтожество, а избрание ничтожествами ничтожества приведет страну к быстрой трагедии, вполне доходчиво излагает..так вижу

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Каким образом я поднимал планку проукраинским кандидатам не голосуя за Яныка и Юлю? Очень интересно
От яка була причина чому ви не голосували за Юлю?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
2 южанин
Противсіхи не будуть голосувати  за Зе. За нього знайдуться  хто голосуватиме. Противсіхи будуть сидіти в кущах бо у Порошенко 3000 в офшорах.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
От яка була причина чому ви не голосували за Юлю?

Після піріможного кАнтракту з Хуйлом ?

З тобою все добре ?  :smilie11:


Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
От яка була причина чому ви не голосували за Юлю?
:weep:
Я підозрюю, що та сама, що і сьогодні. Макака - агентеса Ху№ла.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Противсіхи будуть сидіти в кущах бо у Порошенко 3000 в офшорах.

Я "противсих" , а ты нет. Так что не расписывайся за "противсихов", на что ты не имеешь ни малейшего морального права. Префразируя поговорку "Я свой голос не на помойке нашел , что-бы разбрасываться им как попало. Если кандидаты на финише не отвечают  моим требованиям, то я откажу обоим в своем голосе , а не буду запихивать свой голос в первую попавшуюся урну".

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
От яка була причина чому ви не голосували за Юлю?

Странный вопрос как по мне. Собственно уже пара людей ответила, но добавлю - а почему я должен был за нее голосовать?

:weep:
Я підозрюю, що та сама, що і сьогодні. Макака - агентеса Ху№ла.
Після піріможного кАнтракту з Хуйлом ?

З тобою все добре ?  :smilie11:



Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Але і від Яника смерділо рускім міром.
Сенс вибору мінімізувати можливі втрати.

Але я повторю найбільша шкода від противсіхство на парламентських виборах. Саме противсіхи за нові обличчя мають тенденцію голосувати.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Странный вопрос как по мне. Собственно уже пара людей ответила, но добавлю - а почему я должен был за нее голосовать?
Тоді чому ви не голосували за Янучару?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Я "противсих" , а ты нет. Так что не расписывайся за "противсихов", на что ты не имеешь ни малейшего морального права. Префразируя поговорку "Я свой голос не на помойке нашел , что-бы разбрасываться им как попало. Если кандидаты на финише не отвечают  моим требованиям, то я откажу обоим в своем голосе , а не буду запихивать свой голос в первую попавшуюся урну".

Бгг. Ті віддаєш право обирати мені за тебе. Дуже умовно кажучи.

А чого ж мені не розписуватися я знаю як противсіхи мої знайомі голосували на парламентських.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Тоді чому ви не голосували за Янучару?

Дядя, не грузи.

Я голосував в першому турі, бо там був 'мій' кандидат.

В другому його не було, я послав нах обох.

Всякі там 'мінімізації втрат' - херня собача. Ти навіть не можеш знати, які 'втрати' заплановано ляльководами по кожному з кандидатів.