Автор Тема: Ось такі бувають "порохоботи" Або чому не можно голосувати за ЗЕ (18+)))))  (Прочитано 2962 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26903
Тоді чому ви не голосували за Янучару?

По той же причине

Просто представь что в бюллетене тебе прописали двух Януковичей и предлагают выбирать. Вопросы думаю сразу отпадут.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
 :moskali:
По той же причине

Просто представь что в бюллетене тебе прописали двух Януковичей и предлагают выбирать. Вопросы думаю сразу отпадут.

У мене не відпадає чомусь питання.
Я не можу зрозуміти як ухилення від вибору. І делегування права вибору натомість іншим є вірною стратегією.

Ця стратегія помилкова по суті і дає свої плоди на парламентських виборах.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Я не можу зрозуміти як ухилення від вибору.

А ты считаешь , что бросив в урну  бумажку за одного из двух Януковичей ты проголосовал?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
А ты считаешь , что бросив в урну  бумажку за одного из двух Януковичей ты проголосовал?
Я не лише так вважаю а воно так і є по факту.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Ти навіть не можеш знати, які 'втрати' заплановано ляльководами по кожному з кандидатів.

А сегодня я уже уверен , что Йулька была бы худшим  вариантом для страны , чем дАнецкое ЧМО. Случилось бы все тоже самое , только на смену Йульке пришел бы "крепкий хозяйственник", а не Порроошенко и страны бы сегодня уже не было.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Але і від Яника смерділо рускім міром.
Сенс вибору мінімізувати можливі втрати.

Але я повторю найбільша шкода від противсіхство на парламентських виборах. Саме противсіхи за нові обличчя мають тенденцію голосувати.
Маю враження, що Ви в трьох соснах заблукали.
Давайте Ви спробуєте пояснити більш докладно за кого Ви проголосували в 2010 році і чому Ви вважаєте, що Ваш вибір мінімізував би втрати?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Я не лише так вважаю а воно так і є по факту.

По факту тебе дали в руки лопату и заставили самому себе рыть могилу. И ты с большим энтузиазмом копал. А противсихи не копли.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
А сегодня я уже уверен , что Йулька была бы худшим  вариантом для страны , чем дАнецкое ЧМО. Случилось бы все тоже самое , только на смену Йульке пришел бы "крепкий хозяйственник", а не Порроошенко и страны бы сегодня уже не было.
Я не буду сперечатися по тим виборам 2010 року
Я кажу що ідея противсіхства шкідлива.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Я не буду сперечатися по тим виборам 2010 року
Я кажу що ідея противсіхства шкідлива.

Бюторасня теж так верещала, коли Макаку пхала на табуретку.

Зараз це все до одного місця, розмови ні про що. Вибір є і на президентських і на парламентських теж буде.     

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26903
:moskali:
У мене не відпадає чомусь питання.
Я не можу зрозуміти як ухилення від вибору. І делегування права вибору натомість іншим є вірною стратегією.

Ця стратегія помилкова по суті і дає свої плоди на парламентських виборах.

Какое ухилення?
Невозможно уклониться от выбора если выбор отсутствует

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Маю враження, що Ви в трьох соснах заблукали.
Давайте Ви спробуєте пояснити більш докладно за кого Ви проголосували в 2010 році і чому Ви вважаєте, що Ваш вибір мінімізував би втрати?
Я голосував за Тимошенко бо вважав оточення і електорат Януковича піздецом. Бо жив в Донецьку тоді.

Я ще скажу я зараз схиляюсь до думки що треба було голосувати за Яника. Але це мій був вибір і моя помилка.

Не важливий той кейс 2010 важливо що ідея противсіхства шкідлива.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Я голосував за Тимошенко бо вважав оточення і електорат Януковича піздецом. Бо жив в Донецьку тоді.

Я ще скажу я зараз схиляюсь до думки що треба було голосувати за Яника. Але це мій був вибір і моя помилка.

Не важливий той кейс 2010 важливо що ідея противсіхства шкідлива.
Ну і як би інший вибір мінімізував би втрати?
Помилку зробив "мудрий" народ, вивівши двох кремлівських кандидатів в другий тур. А вже від вибору Юля/Янук нічого не мінялось, кремлівські речники тоді щиро раділи.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Какое ухилення?
Невозможно уклониться от выбора если выбор отсутствует
тоді не було два клона януковича.
у тимохи були свої риси особистості.
у януковича свої.
і Україна йшла би різними шляхами. схожими, але різними
« Останнє редагування: Лютого 16, 2019, 04:17:45 16:17 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Ну і як би інший вибір мінімізував би втрати?
Помилку зробив "мудрий" народ, вивівши двох кремлівських кандидатів в другий тур. А вже від вибору Юля/Янук нічого не мінялось, кремлівські речники тоді щиро раділи.

щось таки змінювалось,  але ще раз повторю реальний деструктивний ефект противсіхів проявляється на парламентських
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26903
тоді не було два клона януковича.
у тимохи були свої риси особистості.
у януковича свої.
і україна йшла би різними шляхами. схожими, але різними

Угу, в одно место.

Хотя относясь в то время достаточно нейтрально к твоему выбору, сейчас я пожалуй его осудил бы.

В окружении Тимошенко пиздеца не меньше, поверь. Именно этим и объясняется практически свободное перетекание депов между этими двумя фракциями. Один падлюка Яворивський чего стоит который во времена Кучмы приезжал в Крым продаваться Партии экономического возрождения Крыма.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26903
щось таки змінювалось,  але ще раз повторю реальний деструктивний ефект противсіхів проявляється на парламентських

Парламентские и президентские в этом отношении никак не пересекаются.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Парламентские и президентские в этом отношении никак не пересекаются.

Як жеж не пересікаються.
На парламентських та сама ідея противсіхства спрацьовує. От коли голосують "за нові обличчя" це і є форма противсіхства.
Або за коли за непрохідних голосують. І тоді їх голос взагалі згорає.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Хотя относясь в то время достаточно нейтрально к твоему выбору, сейчас я пожалуй его осудил бы.

Так а що засуджувати. Ви мені делегували право вирішувати замість вас.
Я за вас прийняв рішення.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
в принципі багато чого правильного. Крім противсіхів, звісно.
Лесь Подерв'янський одну розумну річ сказав: "Якби наш "мудрий" народ не обрав зека- ми б досі були під ряшею"
Саме тому я й зайняв тоді фаталістичну позицію "проти всіх". "Однією лівою", як Гіпа, не обіцяв,- але стверджував, що янека ми скинемо. А от жулю...

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
в принципі багато чого правильного. Крім противсіхів, звісно.
Лесь Подерв'янський одну розумну річ сказав: "Якби наш "мудрий" народ не обрав зека- ми б досі були під ряшею"
Саме тому я й зайняв тоді фаталістичну позицію "проти всіх". "Однією лівою", як Гіпа, не обіцяв,- але стверджував, що янека ми скинемо. А от жулю...

А якби Росія не підігрувала в 2013. Скинули б?
Якби Росія хотіла мати нас в митному союзі Україна б вже там була б.

Пуштун би тримав би язика у сраці. І розгони би студентів в ефір би в праймтайм не потрапили б.

Росія на меті мала деконструкцію України як держави.
А Україна в складі МС це так чи інакше для них міна уповільненої дії на майбутнє

« Останнє редагування: Лютого 16, 2019, 05:16:37 17:16 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26903
Як жеж не пересікаються.
На парламентських та сама ідея противсіхства спрацьовує. От коли голосують "за нові обличчя" це і є форма противсіхства.
Або за коли за непрохідних голосують. І тоді їх голос взагалі згорає.

Никак
Выборы президента это выбор в прямом смысле, между двумя альтернативами
Выборы в парламент это по сути определение долей электората.
В общем то протывсихство это действительно неправильное определение рождающее непонимание. Более отвечающим реальности является обанахство. По той причине что подавляющее большинство "протывсихов" таки в первом туре за когото голосовали. Те они не были против всех


Так а що засуджувати. Ви мені делегували право вирішувати замість вас.
Я за вас прийняв рішення.

Нет, я ничего никому не делегировал потому что мой голос остался неиспользованным. Так можно договорится вообще до безальтернативных "выборов" потому как те кто голосовал не за того кто в итоге прошел "делегировали свое право" тем кто за него голосовал.

Ты принял решение не за меня, а за себя, как и я за себя

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Дітей від моніторів приберіть бо там дійсно (18+)  :)


:smiley24:Гарно і популярно...
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Противсіхство - зло.Це - чистоплюйство. Скидання з себе неприємного морального тягаря.

З приводу Зек vs Косата...скажу так,  бекграундом зека була расія у чистому вигляді, бекграунд косатої - кучмізм (вже проходили) . Причому в очах Світу.
Косата курва мала помаранчовий ,хоч і фальшивий колір, і купу довбонутих, але патріотичних проукраїнських прихільників.
Що мав за собою Зек?А?




Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26903
Противсіхство - зло.Це - чистоплюйство. Скидання з себе неприємного морального тягаря.

З приводу Зек vs Косата...скажу так,  бекграундом зека була расія у чистому вигляді, бекграунд косатої - кучмізм (вже проходили) . Причому в очах Світу.
Косата курва мала помаранчовий ,хоч і фальшивий колір, і купу довбонутих, але патріотичних проукраїнських прихільників.
Що мав за собою Зек?А?

Помаранчевый колир был бекграундом Юльки только в глазах абсолютно близоруких людей.
Для меня ее бекграундом были развал коалиции в 2004ом, подписание газового договора, противодействие НАТО и противодействие поддержки Грузии в 2008.
И не надо мне рассказывать про ее большую проукраинскость по сравнению с Януком. Вы бля так договоритесь что за нее и сейчас голосовать можно

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Помаранчевый колир был бекграундом Юльки только в глазах абсолютно близоруких людей.
Для меня ее бекграундом были развал коалиции в 2004ом, подписание газового договора, противодействие НАТО и противодействие поддержки Грузии в 2008.
И не надо мне рассказывать про ее большую проукраинскость по сравнению с Януком. Вы бля так договоритесь что за нее и сейчас голосовать можно
:smiley24:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Цитувати
Помаранчевый колир был бекграундом Юльки только в глазах абсолютно близоруких людей.


При хуйовому  виборі це було  плюсом.
Ти, я, він,  10  1000  100 000 це  знали, а от мільярд у світі, був якраз у лавах блізоруких людєй, які вірили у перемогу в Україні помаранчевих, а не синіх.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26903

При хуйовому  виборі це було  плюсом.
Ти, я, він,  10  1000  100 000 це  знали, а от мільярд у світі, був якраз у лавах блізоруких людєй, які вірили у перемогу в Україні помаранчевих, а не синіх.

Это было минусом
Враг явный всегда предпочтительней мимикрирующего

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Коли вбивця приставить до голови старшого сина і молодшого  дуло. І дасть Вам вибір..кого.

Зробите? Чи  Ви не робите поганих виборів?