Автор Тема: Ось такі бувають "порохоботи" Або чому не можно голосувати за ЗЕ (18+)))))  (Прочитано 2961 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Та яке там правий бугага! Ще раз повторяю максимально політкоректно - якби обрали жюльку, Україна б досі сиділа б у глибокому шпагаті між Заходом і Сходом і тієї української України, що ми маємо зараз, ми б не мали

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Є інерція ви не перепрошиєте один електорат на іншого кандидата. Чи піде виборець Бойко голосувати за Юлю. Не факт. І навпаки.

Им главное что бы эти избиратели не пошли голосовать за нынешние власти
Именно поэтому и раздувается "зрада" и "всепропальничество"

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Другий тур

Зеля  vs Косата


І Що ? Не підете? Хай син Порошенко за таке голосує?

Піду і зіпсую бюлетень.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Піду і зіпсую бюлетень.

+1000. Я теж. Намалюю чоловічий статевий орган
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Та яке там правий бугага! Ще раз повторяю максимально політкоректно - якби обрали жюльку, Україна б досі сиділа б у глибокому шпагаті між Заходом і Сходом і тієї української України, що ми маємо зараз, ми б не мали
А мені доводять що Яник і Юля були однакові.
То все ж таки різниця була?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
А мені доводять що Яник і Юля були однакові.
То все ж таки різниця була?
Якась дивна у нас суперечка.
Як на мене, навіть зараз важко визначити, що гірше - Юля чи Янук. Я й тоді проголосував ПРОТИ ОБОХ, і зараз зробив би так само. І не дуже розумію, що Вам в цій позиції не подобається.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
хочется заслушать СУП по поводу сказанного в ролике
СУП тишком-нишком позиционирует себя как форум невъебенно правильных людей
щас посмотрим...
если комментов не будет - это тоже мнение ))

п.с. - насчет матов
пусть дети учатся матюкаться красиво, влучно, а не так как часто встречается на улице
всё равно научатся, так пусть хоть красиво будет

Газета ""Одесский портовик"

Сегодня, 17 июля 1982 года в Одесском порту случилось чрезвычайное проишествие.
Грузчику с 35-летним стажем Ивану Самуиловичу Шниперсоненко на ногу упал 10-тонный морской контейнер.

Иван Самуилович поднял глаза и, обращаясь к портовоу крановщику, сказал:

Перее*нись ты пое*нем, уе*ище за*упоглазое!.... - после чего матерно выругался.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Якась дивна у нас суперечка.
Як на мене, навіть зараз важко визначити, що гірше - Юля чи Янук. Я й тоді проголосував ПРОТИ ОБОХ, і зараз зробив би так само. І не дуже розумію, що Вам в цій позиції не подобається.
Ну так почитайте гілку.

Ухиляння від вибору. Вибор роблять інші переважно це вата яка має імунітет до противсіхства.

Також ідея противсіхства негативно спрацьовує на парламентських виборах. Це голосування за непрохідних і за нові обличчя.

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Газета ""Одесский портовик"
Сегодня, 17 июля 1982 года в Одесском порту случилось чрезвычайное проишествие.
Грузчику с 35-летним стажем Ивану Самуиловичу Шниперсоненко на ногу упал 10-тонный морской контейнер.
Иван Самуилович поднял глаза и, обращаясь к портовоу крановщику, сказал:
Перее*нись ты пое*нем, уе*ище за*упоглазое!.... - после чего матерно выругался.
:smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
+1000.
Я теж.
Намалюю чоловічий статевий орган
:fuck: - жiноча версiя.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
От противсіхи все ж такі для мене інфантільні особи.
Пизданута позиція, і в 2010 к мене пукан підривало.

От іду я в аптеку за пертусином, бо кашель замучив.
Приходжу, а пертусину катма, зате ціаністий калій та отрута кураре в асортименті.
І треба ж щось вибрати, бо якось інфантІльно вертатись з порожніми руками. Тим більше, нема сумніву, що кожен з цих засобів допоможе від кашлю значно швидше, ніж пертусин.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Піду і зіпсую бюлетень.
Но портить нужно с умом. Если исключат графу "против всех" и будет такой расклад выборы без выбора , то нужно ставить две одинаковые галочки против обоих.  Тогда он юридически войдет в "зіпсовані бюлетені". Если не поставить галочку , то поставит вместо вас какая-то сторона. Если написать там и дулю нарисовать , то голосованием могут признать бюллетень чьим-то. Если порвать , то признают предметом.  А если не пойти , то вы просто пустое место для процесса, все считается от числа принявших участие в голосовании.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
От іду я в аптеку за пертусином, бо кашель замучив.
Приходжу, а пертусину катма, зате ціаністий калій та отрута кураре в асортименті.
І треба ж щось вибрати, бо якось інфантІльно вертатись з порожніми руками. Тим більше, нема сумніву, що кожен з цих засобів допоможе від кашлю значно швидше, ніж пертусин.

 :gigi:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
От іду я в аптеку за пертусином, бо кашель замучив.
Приходжу, а пертусину катма, зате ціаністий калій та отрута кураре в асортименті.
І треба ж щось вибрати, бо якось інфантІльно вертатись з порожніми руками. Тим більше, нема сумніву, що кожен з цих засобів допоможе від кашлю значно швидше, ніж пертусин.

Повір...якщо у тебе діагностують рак , будеш робити і такий веселий  вибір.Будеш покладатись на диво. Ти просто ще не готовий морально.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
RTVI знайшов вiдео того самого кошмару, де "ховають" Порошенко.
Потiм вже почали капати, що то - частина проморолика серiалу "Слуга Народу".
Але Медiйнi блядi знають, що просто так не можна закривати тему й почалося справжне Шоу...
Подивиться 3 хв. сюжет - там добре показно, як блядина Зелена ховае Гетьмана,  навiть портрет справжнiй...
До чого ж треба скотится, аби робити таке лайно?..

 :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча