Автор Тема: Из программы Правого Сектора.  (Прочитано 375 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Прол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 532
Из программы Правого Сектора.
« : Лютого 16, 2019, 02:24:20 14:24 »


Из программы Правого Сектора
https://pravyysektor.info/programa

Offline Прол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 532
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #1 : Лютого 16, 2019, 02:25:47 14:25 »
Из той же программы:
1.10. Відкритість системи державних закупівель. Всі закупівлі можуть здійснюватися виключно у соціально-відповідальних компаній.
(сейчас госзакупки очень прозрачны и в них может участвовать любой, из-за чего снижаются цены и государство экономит триллионы гривен. Создание списка социально-ответственных компаний — фактически восстановление коррупционных монополий)

2.5. Зняття виборчих бар’єрів, забезпечення відкритості виборчих списків.
(сейчас барьер существует для Партии Регионов и коммунистических партий. Фактически этот пункт называется "вернем коммунистов взад")

2.7. Запровадження дієвого механізму висловлення недовіри кандидату на виборчу посаду, механізму відкликання народного обранця, дієвого механізму імпічменту президента.
(ахаха, лол. Не получилось сделать импичмент Порошенку, который с нуля восстановил Армию и дал отпор России, надо исправить упущение)

2.9. Обмеження загального виборчого права в Україні з метою запобігання популізму (політичного аферізму).
(тут разрушают барьеры, а тут ставят. Фактически создание списка запрещенных партий)

3.5. Впровадження дієвих механізмів протистояння розповсюдженню занепадницьких та розкладницьких мистецьких течій, культу наживи, розпусти, егоїзму.
(это, блядь, исламизм какой-то)

Эти два пункта эпично идут один за одним и друг-другу противоречат:
5.1. Реальна, а не формальна бюджетна децентралізація, в результаті якої більшість податків залишаються на місцях (село, місто, район, область).
5.2. Захист українського економічного простору, державна підтримка стратегічних галузей української економіки.
(Сначала оставить все деньги на местах, а потом обещать господдержку. Откуда государство возьмет деньги на реализацию программ поддержки, если все деньги на местах остались)

И все остальное такой же малограмотный пиздец с проблесками того, что УЖЕ СДЕЛАЛ ПОРОШЕНКО, вроде прозрачности госзакупок, реформы армии и т.д.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #2 : Лютого 16, 2019, 02:26:55 14:26 »
 :smilie10: Нічого собі! Не фейк?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Прол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 532
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #3 : Лютого 16, 2019, 02:34:29 14:34 »
:smilie10: Нічого собі! Не фейк?

Нажми на ссылку и почитай сама. Я офигел.
https://pravyysektor.info/programa


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #4 : Лютого 16, 2019, 02:36:49 14:36 »
:smilie10: Нічого собі! Не фейк?

Так какой там фейк
Тут были представители ПС, я еще тогда с ними про это говорил. О том что у них коммунистическая программа

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #5 : Лютого 16, 2019, 02:51:46 14:51 »
Вони по сути є формою грантоїдів, які ніколи індивідуально не працювати, а були фінансовані за участь в зграях. У сучасних українських націоналістів - нульова інтелектуальна складова, на відміну від 20 століття.

З іншого боку, ніхто зараз й гадки не має, куди заведе проект глобалізації, яка в фінальному варіанті призведе до уніфікованого та стандартизованого людства.

Висновок: ХЗ  :upa

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #6 : Лютого 16, 2019, 03:15:41 15:15 »
'Йопані правосєки'(c)  :fp2

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #7 : Лютого 16, 2019, 03:45:31 15:45 »
'Йопані правосєки'(c)  :fp2

На етапі державного будівництва  - так. Повні нулі, наівіь мінуси.
На етапі опору та виживання, саме правосеки і їм подібні є дієздатними, бо трьоп в інтернетах нічого не вартий.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #8 : Лютого 16, 2019, 03:58:52 15:58 »
Мені у свій час довелось спілкуватися з бійцями ДУКу.
Вони приїзджали до мене додому та на роботу в офіс. Їх було по 3 -6 чоловік. Обов*язково їх годували, пили каву під бесіду та цигарку. Молоді хлопці. Прямо з передка. Завантажуіали їм машину усім, чим тільки могли + гроші.
Так от! Я підтверджую, що вони виступали проти вступу в ЕС. Про НАТО не чула. А от проти ЕС дуже палко виступали. Я була здивована, хоча і сама не дуже палка прихильниця ЕС. Але за НАТО топлю з 90-х років.
А серед них були різні хлопці  - і з Криму, і з Білорусі, і з Мордору.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #9 : Лютого 16, 2019, 04:03:46 16:03 »
Дик нацики... Лише пряма агресія Мордору, не дозволила їм лупитись у десна з усілякими Лимоновими-Кургінянами, як і усім нацикам світу - від Італії до Штатів. Але ментально вони - плоть від плоті.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #10 : Лютого 16, 2019, 04:08:05 16:08 »
Зздивована, хоча і сама не дуже палка прихильниця ЕС. Але за НАТО топлю з 90-х років.


Они изоляционисты. Им бы Северную Корею , а еще лучше Кубу , что бы вообще на острове . Отгородиться от всего мира. Изоляционизм тоже подходит Московии , поскольку это временная пауза для Москвы. Изолировавшись от мира Украина для Москвы станет как орех для катка. 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #11 : Лютого 16, 2019, 04:09:13 16:09 »
Дик нацики... Лише пряма агресія Мордору, не дозволила їм лупитись у десна з усілякими Лимоновими-Кургінянами, як і усім нацикам світу - від Італії до Штатів. Але ментально вони - плоть від плоті.

Ну я не нацик, но тоже не особо в восторге от вступления в ЕС. Джентльменский набор в виде НАТО + безвиз + свободная торговля вполне достаточен. В европарламенте половина зеленских, нам тут своих хватает

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #12 : Лютого 16, 2019, 04:48:32 16:48 »
Ну я не нацик, но тоже не особо в восторге от вступления в ЕС. Джентльменский набор в виде НАТО + безвиз + свободная торговля вполне достаточен. В европарламенте половина зеленских, нам тут своих хватает

Ми обираємо ЕС як порятунок від колонізації Мордором. Тільки так я розцінюю вступ до ЕС.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #13 : Лютого 16, 2019, 05:02:52 17:02 »
вы будете поражены насколько Украинский народ в своей массе не понимает что такое Европейские ценности.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #14 : Лютого 16, 2019, 05:14:08 17:14 »
Ми обираємо ЕС як порятунок від колонізації Мордором. Тільки так я розцінюю вступ до ЕС.

И как ЕС нас спасет от колонизации. Там с НАТО проблемы, а вы вообще невоенную организацию предлагаете

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Из программы Правого Сектора.
« Reply #15 : Лютого 16, 2019, 05:15:10 17:15 »
вы будете поражены насколько Украинский народ в своей массе не понимает что такое Европейские ценности.

У меня такое подозрение что в Европе это тоже не очень сильно понимают