Автор Тема: 112 тий транслює азірова.  (Прочитано 981 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
112 тий транслює азірова.
« : Лютого 17, 2019, 05:49:40 17:49 »
бойовики вбили Нігояна та Жизнєвського, державний переворот й тд. ... :Sho_za:

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #1 : Лютого 17, 2019, 05:51:03 17:51 »
Дочекались ...

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #2 : Лютого 17, 2019, 05:52:23 17:52 »
Прийдуть нормальні люди до влади й повернуть всі заарештовані активи ... :smilie11:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #3 : Лютого 17, 2019, 05:52:58 17:52 »
Мудачуківський канал.
А узурпатор Порошенко. :smilie8:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #4 : Лютого 17, 2019, 05:59:28 17:59 »
А особливо за дотриманням демократичних норм в Українє пильно стежить Ху*ло. Яке ж воно огидне!  :smiley23:

Путин позвонил Макрону пожаловаться на действия Украины

О, веселая новость из Мордора. Президент Путин, которого в Украине с легкой руки футбольных фанатов называют несколько лаконичнее и точнее (и он это заслужил) позвонил президенту Франции Эммануэлю Макрону. Желание понятное и логичное – на интересные мероприятия не зовут, а поговорить с кем-то кроме слуг хочется. И еще хочется хотя бы выглядеть международным игроком перед населением. Но это лирическая прелюдия, самым интересным стала тема разговора.

Путин позвонил Макрону поговорить не про Францию или Россию и их отношения, что было бы логично. Он звонил пожаловаться на действия Украины. Мол, не любят там Россию вообще и его в частности. Первое – не хотят открывать в РФ избирательные участки. Второе – не хотят пускать на украинские выборы российских наблюдателей. И то и другое противоречит европейским демократическим принципам. Объясните, кто разбирается в психиатрии, ну какая связь между Россией и демократическими принципами?! То есть с адекватностью там давно все плохо, "адек" отпала и осталась одна ватность.

Может, по пунктам ему кто-то объяснит, что есть несовместимые действия. Напасть на страну, которая тебе не угрожает. Убить десятки тысяч ее жителей. Отжать часть территории, обстреливать мирный Мариуполь с Краматорском из ГРАДов, пытать пленных, бросать в тюрьмы политзаключенных. А потом звонить Макрону и жаловаться, что Киев шарахается от Москвы, как от проказы с чумой в одном флаконе? Требовать пустить своих фсбшников наблюдать за демократичностью выборов в страну, на которую вы напали?!

Да, адекватность там умерла давно. И на него даже злиться не имеет смысла. Самое логичное отношение - как у уставшего и мудрого психиатра к явному пациенту, давно ушедшему из спокойных вод реальности в бурное море шизофрении.  :smiley24: :lol: Но звонит, жалуется. Может, посоветовать ему в Лигу Сексуальных Реформ написать еще кляузу? Или в Спортлото?

Это напоминает мне один анекдот, про мужчину, который возвращался домой с работы в одно и то же время. А на остановке ему всегда подмигивал незнакомец, улыбался и ласково говорил "Рогатик". Мужик терпел неделю, потом все рассказал жене. Она посоветовала не обращать внимание, мало ли странных людей на улицах. На следующий вечер незнакомец снова встретил нашего героя на остановке, но сценарий поменялся. Он улыбнулся, покивал головой и вместо "Рогатик" грустно сказал "Еще и ябеда..." Так вот, Владимир Владимирович. Ко всем имеющимся грехам вы еще и ябеда...

https://uainfo.org/blognews/1550411064-putin-pozvonil-makronu-pozhalovatsya-na-deystviya-ukrainy.html

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #5 : Лютого 17, 2019, 07:41:34 19:41 »
Це питання до Петра.
ВР ухвалила постанову щоду 112 та Нюзван, яку потім десь загубили у владних кабінетах.
Про що Петро думав, коли дозволив Мудачуку консолідувати два зрадо-канали?
Вибачте, механізмів заблокувати угоду - безліч, поза межами права включно.
У мене колосальні претензії до Порошенка по внутрішній інформ-політиці, це повний провал.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #6 : Лютого 17, 2019, 07:45:29 19:45 »
Це питання до Петра.
ВР ухвалила постанову щоду 112 та Нюзван, яку потім десь загубили у владних кабінетах.
Про що Петро думав, коли дозволив Мудачуку консолідувати два зрадо-канали?
Вибачте, механізмів заблокувати угоду - безліч, поза межами права включно.
У мене колосальні претензії до Порошенка по внутрішній інформ-політиці, це повний провал.
На превеликий жаль, заборонити канал або проводити перевiрку НР в час Виборiв...не можна.
А дивитися його... взагалi не треба - таке лайно хай дивляться лише тi, хто там працюе...
Закони щодо Медiа... справдi треба переробляти - зараз знайти реальнго хозяiна Медiа... - велика проблема.
Приклад з С. Шустерам показуе - не буде фiнансування, телеканал згине.
 :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #7 : Лютого 17, 2019, 07:48:10 19:48 »
На превеликий жаль, заборонити канал або проводити перевiрку НР в час Виборiв...не можна.
А дивитися його... взагалi не треба - таке лайно хай дивляться лише тi, хто там працюе...
Закони щодо Медiа... справдi треба переробляти - зараз знайти реальнго хозяiна Медiа... - велика проблема.
Приклад з С. Шустерам показуе - не буде фiнансування, телеканал згине.
 :smilie7:

Приклад з Шустером показує, що питання будь-якого каналу можна "вирішити", але ось зрадойобські помийки ніхто не чіпав.
І питання по мудачуківській парі виникло і було проголосовано в ВР задовго до през. кампанії.
Окремо стоїть історія з утворенням "мінстеця". Що це було і є, з огляду на результати?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #8 : Лютого 17, 2019, 07:57:17 19:57 »
Приклад з Шустером показує, що питання будь-якого каналу можна "вирішити", але ось зрадойобські помийки ніхто не чіпав.
І питання по мудачуківській парі виникло і було проголосовано в ВР задовго до през. кампанії.
Окремо стоїть історія з утворенням "мінстеця". Що це було і є, з огляду на результати?
На жаль ці 2 канали нічого не вирішують, в Україні майже всі медіа - помийні ями, які треба закривати.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #9 : Лютого 17, 2019, 08:04:02 20:04 »
На жаль ці 2 канали нічого не вирішують, в Україні майже всі медіа - помийні ями, які треба закривати.

На жаль, в цій площині взагалі нічого не робилося.
А, те що Мудачуку було надано комформтні умови існування, взагалі за межами розуміння.
Цей аргумент просто нічим крити.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #10 : Лютого 17, 2019, 08:13:40 20:13 »
На жаль, в цій площині взагалі нічого не робилося.
А, те що Мудачуку було надано комформтні умови існування, взагалі за межами розуміння.
Цей аргумент просто нічим крити.

Мудачук будет жить до тех пор пока будет оставаться малейшая надежда на извлечение наших пленных

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #11 : Лютого 17, 2019, 08:20:37 20:20 »
Мудачук будет жить до тех пор пока будет оставаться малейшая надежда на извлечение наших пленных

Це анти-логіка.
Існування і розквіт Мудачука не призели до жодних зрушень в цьому напрямку.
В принципі, вже пізно про щось говорити, так чи інакше, включо з незрозумілим піаром того ж Бойка на Прямому.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #12 : Лютого 17, 2019, 08:20:39 20:20 »
Мудачук будет жить до тех пор пока будет оставаться малейшая надежда на извлечение наших пленных
хай би собі жифф , в Ростові ...
В мене є таке питання, а чи не шкодить така толерастія національній безпеці України?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #13 : Лютого 17, 2019, 08:24:30 20:24 »
хай би собі жифф , в Ростові ...
В мене є таке питання, а чи не шкодить така толерастія національній безпеці України?

Вона й Петру особисто зашкодила - рейтингово.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #14 : Лютого 17, 2019, 08:47:57 20:47 »
Вона й Петру особисто зашкодила - рейтингово.
єврогейство на всьо літсо. Демократію, звісно , ніхто не відміняв, але  коліннолоктевий статус необхідно терміново змінювати й привід є- вибори .

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #15 : Лютого 17, 2019, 08:53:50 20:53 »
єврогейство на всьо літсо. Демократію, звісно , ніхто не відміняв, але  коліннолоктевий статус необхідно терміново змінювати й привід є- вибори .

Для мене це з розряду маккіавелівського "тримай ворогів якомога ближче".
Але в епоху тотальної прозорості це має репутаційний ехвект, і тут Петро, НМД, взагалі відстає в розумінні процесів суттєво.
Він звик працювати нон-стоп з "елітами", а для електорату залишає короткотривале піар-спілкування та пропаганду під час виборів.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #16 : Лютого 17, 2019, 09:05:19 21:05 »
Для мене це з розряду маккіавелівського "тримай ворогів якомога ближче".
Але в епоху тотальної прозорості це має репутаційний ехвект, і тут Петро, НМД, взагалі відстає в розумінні процесів суттєво.
Він звик працювати нон-стоп з "елітами", а для електорату залишає короткотривале піар-спілкування та пропаганду під час виборів.
я не згідний з Вашим висновком. Тут дещо інше, щось про бісер ... Навішо надавати привід чіплятись за літери. Буде все "монетарно", через П/З та монетизацію пільг.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #17 : Лютого 17, 2019, 09:10:10 21:10 »
Вона й Петру особисто зашкодила - рейтингово.

Вот именно, и оправданием этому есть исключительно внешние условия. Из внешних условий нам известно только одно - он назначен Путиным как уполномоченный по обмену

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #18 : Лютого 17, 2019, 09:12:52 21:12 »
я не згідний з Вашим висновком. Тут дещо інше, щось про бісер ... Навішо надавати привід чіплятись за літери. Буде все "монетарно", через П/З та монетизацію пільг.

Скупівля голосів біомаси?
Я раніше б пручався такому. Більше - ні.
Бидлу - бидлове.

Інша річ, що комунікація з ідейними прихильниками у Петра стоїть геть кепсько. Ну не розуміє він цього, це політик елітоцентричного типу, але я це сприймаю з розумінням з огляду на загальну якість насєлєнія.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #19 : Лютого 17, 2019, 09:13:29 21:13 »
Вот именно, и оправданием этому есть исключительно внешние условия. Из внешних условий нам известно только одно - он назначен Путиным как уполномоченный по обмену

Це припущення, не більше.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #20 : Лютого 17, 2019, 09:16:17 21:16 »
Це припущення, не більше.

Какое припущення? По пленных прямым текстом говорилось, как и то что Мудачук требование Путина. Передавалось через Меркель насколько помню

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #21 : Лютого 17, 2019, 09:16:25 21:16 »
Проблема в том, что кухарки раньше просто готовили, потом начали потреблять информацию, а щас вообще генерируют контент и как за этим успеть

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #22 : Лютого 17, 2019, 09:19:27 21:19 »
Какое припущення? По пленных прямым текстом говорилось, как и то что Мудачук требование Путина. Передавалось через Меркель насколько помню

ОК, а канали Мудачука - теж "вимога Путіна"?

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #23 : Лютого 17, 2019, 09:30:49 21:30 »
ОК, а канали Мудачука - теж "вимога Путіна"?
безперечно.
Євротолерасти не мають гадки, з яким вогнем граються.
Ліжбьінєбьіловайньі.
Єдиний вихід- це озброєння, армія, економіка .

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #24 : Лютого 17, 2019, 09:46:49 21:46 »
ОК, а канали Мудачука - теж "вимога Путіна"?

А как ты ему запретишь покупать каналы. Тем более, я сильно подозреваю, на подставных лиц. Вообще запретить сделки с медия? Запретить именно Медведчуку совершать сделки купли-продажи? Отменить сделку на основании того что Путин Хуйло?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #25 : Лютого 17, 2019, 10:05:47 22:05 »
А как ты ему запретишь покупать каналы.
Тем более, я сильно подозреваю, на подставных лиц.
Вообще запретить сделки с медия?
Запретить именно Медведчуку совершать сделки купли-продажи?
Отменить сделку на основании того что Путин Хуйло?
:smiley24:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #26 : Лютого 17, 2019, 10:41:08 22:41 »
А как ты ему запретишь покупать каналы. Тем более, я сильно подозреваю, на подставных лиц. Вообще запретить сделки с медия? Запретить именно Медведчуку совершать сделки купли-продажи? Отменить сделку на основании того что Путин Хуйло?

Не варто гратся в удаване чистоплюйство.
Є купа механізмів.
Коли зачищали Шустера, знайшли методи.
Тут ми маємо відсутність бажання щось робити.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #27 : Лютого 17, 2019, 10:48:22 22:48 »
 :smiley24:
Не варто гратся в удаване чистоплюйство.
Є купа механізмів.
Коли зачищали Шустера, знайшли методи.
Тут ми маємо відсутність бажання щось робити.
    :smiley24:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #28 : Лютого 17, 2019, 10:58:54 22:58 »
Не варто гратся в удаване чистоплюйство.
Є купа механізмів.
Коли зачищали Шустера, знайшли методи.
Тут ми маємо відсутність бажання щось робити.

Я даже знаю один - пристрелить Медведчука и что?
Шустера просто лишили бабла, с Медведчукам такое не прокатит. И по Шустеру кстати куча вони была, а что теперь будет в предвыборную? Я помню ситуацию в ВР с введением ВП, насмотрелся

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: 112 тий транслює азірова.
« Reply #29 : Лютого 17, 2019, 11:47:04 23:47 »
Я даже знаю один - пристрелить Медведчука и что?
Шустера просто лишили бабла, с Медведчукам такое не прокатит. И по Шустеру кстати куча вони была, а что теперь будет в предвыборную? Я помню ситуацию в ВР с введением ВП, насмотрелся
введеня ВС , буй геніальний хід .
Нажаль , чи на щастя , не зрозумілий  для всіх...