Автор Тема: о истории зрады  (Прочитано 186 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
о истории зрады
« : Лютого 18, 2019, 05:39:49 17:39 »
Михайло Басараб
3 год
НАРЕШТІ!!!

Про "зрада-перемога". Мене воно давно муляло. Прочитайте репліку Dmytro Kuleba і забудьте про цей мем:

"Що стосується емоцій. Викинути зі свого словника словосполучення "зрада-перемога". Просто викинути, забути і поруч ці слова ніколи не використовувати. Це абсолютно нав’язана нам модель. Вперше це сполучення використав у жовтні 2013 року російський націоналіст Р. Носіков, написав у газеті "Взгляд" статтю про те, що зрада закладена в психології українців. Стаття називається "Перемога і зрада" і зводиться, умовно кажучи, до висновку: "если мы хотим расшатать Украину, нужно их раскачать между представлениями о зраде и перемоге". Не було жодного іншого джерела в інтернеті, де б використали ці поняття, до 2014 року, коли це стало масовим явищем".

З інтерв'ю ресурсу "Цензор".

Хочу нагадати, що ми з колегами наголошували на шкідливості цього мему у статті "Як Кремль хаотизує Україну" для "Лівого берегу", написану влітку 2017 року.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: о истории зрады
« Reply #1 : Лютого 18, 2019, 10:13:23 22:13 »
Боязнь сложности это называется, а как следствие - стремление всё упрощать до черно-белой раскраски. Заменяем пятьдесят оттенков серого двумя цветами и возникает иллюзия, что теперь уж мы разберемся быстрее и точнее с той или иной ситуацией.
Хрен там, у природы есть запрет на бесплатные упрощения, такой же как запрет на бесплатную энергию от вечного двигателя.

Этот русский нацик прав и  открытия не делает, так как принцип "разделяй и властвуй" известен тыщу лет. Надо только догадаться, по какой паре признаков данный народ легче всего разделится на два лагеря и кинется мутузить друг друга, на радость и с пользой для третьей стороны.