Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 432044 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: УПЯЧКА
« Reply #2610 : Червня 15, 2019, 04:50:23 04:50 »
Miki Mastiffo  - в ніколи   :smilie10:

За що його??

Там якийсь суперпокіс - навіть Люкса забанили, хехе  :smilie5:

А щодо німецьких дописувачів, то там якесь одне фсбешне лайно - Старік.де, який постійно топив за лузера-гриця, поїхавша головою на грунті політкоректності та комуняцьких цінностей Малєнькая Вєра (ну й страшне, Уляна Супрун реально симпатичніша за цю ягу) і ще якась токсична дама (нік не пригадаю). Ну і дурбецало номерний Сергій має власну класифікацію  :smilie5:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: УПЯЧКА
« Reply #2611 : Червня 15, 2019, 04:59:42 04:59 »
У Відні відсотків 20-25 фірм так чи інакше зв'язані з Кацапією, половина з них просто тупо кацапські за власністю. Там по коридорах бухі гебісти лазять, які в них типу 'работают'  :weep:

Років 10 тому бував в Австрії часто, думаю зараз з цим мало що змінилось.

Верачька, швидше всього, працює в такого типу конторі сєкрєтуткою якогось смотрящєго від гебні. Відповідно і відпрацьовує як ентузіастка (замість дєжурного мінета пости на форумах херачить  :weep:) ).   

Який мінет?? ви її фізію бачили? На місці чоловіків я б ну дуже замислилась, чи варто довіряти свій дорогоцінний орган ТАКОМУ  :smilie10:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: УПЯЧКА
« Reply #2612 : Червня 15, 2019, 07:44:36 07:44 »
і ще якась токсична дама (нік не пригадаю).
Може Цєлюлітніца алєнєй  :laugh:?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15762
Re: УПЯЧКА
« Reply #2613 : Червня 15, 2019, 08:35:18 08:35 »
Miki Mastiffo  - в ніколи   :smilie10:
Він нібито адекватний був

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2614 : Червня 15, 2019, 10:10:42 10:10 »
Який мінет?? ви її фізію бачили? На місці чоловіків я б ну дуже замислилась, чи варто довіряти свій дорогоцінний орган ТАКОМУ  :smilie10:

Не бачив я її заточки. А що, страшильда ?  :smilie7:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2615 : Червня 15, 2019, 10:43:06 10:43 »
Не бачив я її заточки. А що, страшильда ?  :smilie7:

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: УПЯЧКА
« Reply #2616 : Червня 15, 2019, 11:31:22 11:31 »
сварливая старушка :gigi: :fp2

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2617 : Червня 15, 2019, 11:31:39 11:31 »
 :at

Ще й сраку обвислу показує  :fp2

Хоча для бухого кацапа зійде   :moskali:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2618 : Червня 15, 2019, 12:59:31 12:59 »
:at

Ще й сраку обвислу показує  :fp2

Хоча для бухого кацапа зійде   :moskali:

там талії нема, та й круп костлявий як  у витяганої клячі.
ПС - їбало , до речі, типової мокшанки 
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2619 : Червня 15, 2019, 01:12:18 13:12 »
На упячці поцрєарха чмирять і вимагають забанити   :weep:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046620.0

На арені все ті ж топи-дімці-ішакови та вудкокради з арторіусами    :at 

А що це за хуй такий дрім, чиїх холоп буде ? Воно навіть нібито зі Львова пише, але чмо гірше кацапа  :moskali:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: УПЯЧКА
« Reply #2620 : Червня 15, 2019, 01:16:56 13:16 »
На упячці поцрєарха чмирять і вимагають забанити   :weep:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046620.0

На арені все ті ж топи-дімці-ішакови та вудкокради з арторіусами    :at 

А що це за хуй такий дрім, чиїх холоп буде ? Воно навіть нібито зі Львова пише, але чмо гірше кацапа  :moskali:
Так Дрім же є в нашому списку підарасів  :laugh:
Він навіть на СУПі колись дописував, якщо не помиляюсь. Дрейк його банила, а Аскольдушка відмазував.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2621 : Червня 15, 2019, 01:25:39 13:25 »
Так Дрім же є в нашому списку підарасів  :laugh:
Він навіть на СУПі колись дописував, якщо не помиляюсь. Дрейк його банила, а Аскольдушка відмазував.

Я тут не пам'ятаю його, бо ще тоді не писав на СУПі.

На упячці кілька разів бачив якусь куйню від кадра, але не дуже пригадую, якої воно орієнтації було ( ну крім того, що підарас звичайний :smilie5:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: УПЯЧКА
« Reply #2622 : Червня 15, 2019, 01:31:17 13:31 »
Я тут не пам'ятаю його, бо ще тоді не писав на СУПі.

На упячці кілька разів бачив якусь куйню від кадра, але не дуже пригадую, якої воно орієнтації було ( ну крім того, що підарас звичайний :smilie5:)
Той підарас доволі типовий. Тіпа радикальний націоналіст, який і за Сволоту, і за Макаку, і за Міхо, і за нацжон.
Стандарьний набір пропагандонських штамів: Порох зливає патріотів в котлах, дайош третій Мойдан, ворог у Києві, а не в Москві...
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2623 : Червня 15, 2019, 01:36:51 13:36 »
Той підарас доволі типовий. Тіпа радикальний націоналіст, який і за Сволоту, і за Макаку, і за Міхо, і за нацжон.
Стандарьний набір пропагандонських штамів: Порох зливає патріотів в котлах, дайош третій Мойдан, ворог у Києві, а не в Москві...

Тягнипуксівський патрійота ?

Зараз воно за опариша завзято рве сраку  :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: УПЯЧКА
« Reply #2624 : Червня 15, 2019, 02:29:09 14:29 »
Тягнипуксівський патрійота ?

Зараз воно за опариша завзято рве сраку  :weep:
Воно типу Білого Гнидота.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: УПЯЧКА
« Reply #2625 : Червня 15, 2019, 07:53:48 19:53 »
Може Цєлюлітніца алєнєй  :laugh:?

Так, нібито вона.

Там токсичних багато: томкет, ценітєльніца альон, елка, мирослава, ночне біде (теж ватне). Але кароффка і малєнькая вєра взагалі в окремих вагових категоріях - там отруту можна цистернами добувати  :smilie10:.

Offline nativi

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 103
Re: УПЯЧКА
« Reply #2626 : Червня 16, 2019, 10:59:27 10:59 »
ЗадармаПродавши, це ви?

Шота ви,  обсмокчуючі тему про 45, на бабок на лавці,схожи. Ну зайдить туди та смачно плюньте.А тояк у замочну скважину підглядаете)))
Негарно це))

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: УПЯЧКА
« Reply #2627 : Червня 16, 2019, 05:04:15 17:04 »
ЗадармаПродавши, це ви?

Шота ви,  обсмокчуючі тему про 45, на бабок на лавці,схожи. Ну зайдить туди та смачно плюньте.А тояк у замочну скважину підглядаете)))
Негарно це))

99% забанены навечно упырятиной притулятиной. Так что неудачно шутите, даже как то неудобно за вас...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: УПЯЧКА
« Reply #2628 : Червня 16, 2019, 05:55:38 17:55 »
ЗадармаПродавши, це ви?

Шота ви,  обсмокчуючі тему про 45, на бабок на лавці,схожи. Ну зайдить туди та смачно плюньте.А тояк у замочну скважину підглядаете)))
Негарно це))

Натіві, не займайтесі моральним релятивізмом шуш та їм подібних. Адже Ви не зробили зауваження гонті ось за це:

 гонта
   cьогодні в 15:48
IP/Host: ---.play-internet.pl

інтєрєсно
так добре виглядають а рипають тебе :(

або Сергію за це:

       
Re: Как выглядеть в 45 лет
sergey1974007
   cьогодні в 14:53
IP/Host: 194.146.139.---

Ви унилі і скучні бабці під під"іздом(((
( і це ще бабці в Теслі з вами немає—— вона в сусідній гілці Вовчика повчає)))
Як вам не хамити?))
Одна—дві були норм—— фотки виставляли, усміхалися—— а прийшли пенсіонери і занапастили все(((

або Кароффці та Вєрі за жорстокий і абсолютно немотивований булінг Асті, який розтягнувся на декілька днів і десятки сторінок  :smilie9:

Адже справа не у зовнішності, а у поведінці цих осіб. Ніхто б не коментував віркіну зовнішність, якби вона так огидно себе не поводила  :smilie9:

А щодо "підглядування у щілину", то ця тема уже на 88 сторінок про обговорення подій та персоналій на форумі Української Правди. Не кажучи, що упяшники ходять сюди теж "підглядувати у щілину" (rst-туйок, хеллоу!  :love:).

Мене особисто тема зовнішності не хвилює взагалі і зовнішність для успішності в житті та коханні має опосередковане значення.

Наприклад, моя попа не настільки худенька, як у Асті, і взагалі у мене навіть є зараз надлишкова вага. Що не завадило декому на роботі запасти на мене, причому він у набагато кращій фізичній формі, ніж я (спортсмен, грає у хокей, займається сноубордингом і бігає марафони) і молодший за мене рочків на 5. Це при тому, що я ношу тільки діловий одяг і з голої шкіри, яку видно публіці, у мене лише обличчя, шия та руки. Звичайно ж, у нас не може нічого бути в принципі, бо я у щасливому шлюбі вже 15-й рік, а у нього, думаю, є подружка.  І хоча він поводить себе професійно, я бачу і відчуваю, як він на мене дивиться. Як спостерігає, у якому напрямку я рухаюсь. Як завжди підходить саме до мене поговорити у груповій обстановці. Як почав вдягатися у більш формальний одяг, коли я проводжу з ним ділові зустрічі. Так шта ...

ПС.  До задармапродавши не маю відношення. Мої ніки всім відомі :). УП написав вірно, що багатьох на УП забанили і вони не можуть прийти і написати. Я можу, але не хочу, бо не бажаю перебувати з токсичними кобрами Віркою і Кароффкою не те що в одній темі, а і на одному форумі  :smilie9:
« Останнє редагування: Червня 16, 2019, 05:59:15 17:59 від Ad Astra »

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2629 : Червня 16, 2019, 11:11:07 23:11 »
Сцуко, зайшов на притулятник і побачив тему про новопризначеного керівника Прикордонної служби. Пост з фб Руслана Карімова. Йобані зеботи поливають лайном Руслана. Перший раз пошкодував, що забанений втемну там. Нагнув би матюків від душі. Руслана знаю особисто. Він-кіборг, обороняв ДАП, отримав контузію, нагороджений Богданом. Ця йобана підорасня на чолі з модерами і адмінами-сепарами гірше за орків...

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2630 : Червня 16, 2019, 11:42:13 23:42 »



бляха :lol:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: УПЯЧКА
« Reply #2631 : Червня 16, 2019, 11:46:12 23:46 »


бляха :lol:

А хто це справа??

ПС. Хто-небудь фотку Короффки бачив? вона на секунду вивісила і я не встигла побачити. Кажуть, що гарна. Це добре, але якби вона ще й душею гарна була, то б ціни не було  :jg:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2632 : Червня 16, 2019, 11:50:23 23:50 »
 :weep:


Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2633 : Червня 17, 2019, 12:13:36 00:13 »
А хто це справа??

ПС. Хто-небудь фотку Короффки бачив? вона на секунду вивісила і я не встигла побачити. Кажуть, що гарна. Це добре, але якби вона ще й душею гарна була, то б ціни не було  :jg:

їм там всі гарні. На бикувату теж казали гарна, а по факту :fp

так що КАЛовка теж крокодайл стайл
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline nativi

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 103
Re: УПЯЧКА
« Reply #2634 : Червня 17, 2019, 02:30:38 02:30 »
Комарик, извините, не впизнала та переплутала вас. Не нудить и не тошнить. Прошу дуже.
Натіві, не займайтесі моральним релятивізмом шуш та їм подібних. Адже Ви не зробили зауваження гонті ось за це:

 гонта
   cьогодні в 15:48
IP/Host: ---.play-internet.pl

інтєрєсно
так добре виглядають а рипають тебе :(

або Сергію за це:

       
Re: Как выглядеть в 45 лет
sergey1974007
   cьогодні в 14:53
IP/Host: 194.146.139.---

Ви унилі і скучні бабці під під"іздом(((
( і це ще бабці в Теслі з вами немає—— вона в сусідній гілці Вовчика повчає)))
Як вам не хамити?))
Одна—дві були норм—— фотки виставляли, усміхалися—— а прийшли пенсіонери і занапастили все(((

або Кароффці та Вєрі за жорстокий і абсолютно немотивований булінг Асті, який розтягнувся на декілька днів і десятки сторінок  :smilie9:

Адже справа не у зовнішності, а у поведінці цих осіб. Ніхто б не коментував віркіну зовнішність, якби вона так огидно себе не поводила  :smilie9:

А щодо "підглядування у щілину", то ця тема уже на 88 сторінок про обговорення подій та персоналій на форумі Української Правди. Не кажучи, що упяшники ходять сюди теж "підглядувати у щілину" (rst-туйок, хеллоу!  :love:).

Мене особисто тема зовнішності не хвилює взагалі і зовнішність для успішності в житті та коханні має опосередковане значення.

Наприклад, моя попа не настільки худенька, як у Асті, і взагалі у мене навіть є зараз надлишкова вага. Що не завадило декому на роботі запасти на мене, причому він у набагато кращій фізичній формі, ніж я (спортсмен, грає у хокей, займається сноубордингом і бігає марафони) і молодший за мене рочків на 5. Це при тому, що я ношу тільки діловий одяг і з голої шкіри, яку видно публіці, у мене лише обличчя, шия та руки. Звичайно ж, у нас не може нічого бути в принципі, бо я у щасливому шлюбі вже 15-й рік, а у нього, думаю, є подружка.  І хоча він поводить себе професійно, я бачу і відчуваю, як він на мене дивиться. Як спостерігає, у якому напрямку я рухаюсь. Як завжди підходить саме до мене поговорити у груповій обстановці. Як почав вдягатися у більш формальний одяг, коли я проводжу з ним ділові зустрічі. Так шта ...

ПС.  До задармапродавши не маю відношення. Мої ніки всім відомі :). УП написав вірно, що багатьох на УП забанили і вони не можуть прийти і написати. Я можу, але не хочу, бо не бажаю перебувати з токсичними кобрами Віркою і Кароффкою не те що в одній темі, а і на одному форумі  :smilie9:

Offline nativi

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 103
Re: УПЯЧКА
« Reply #2635 : Червня 17, 2019, 02:32:48 02:32 »
Хотите, я натыкаю заместо вас?
Сцуко, зайшов на притулятник і побачив тему про новопризначеного керівника Прикордонної служби. Пост з фб Руслана Карімова. Йобані зеботи поливають лайном Руслана. Перший раз пошкодував, що забанений втемну там. Нагнув би матюків від душі. Руслана знаю особисто. Він-кіборг, обороняв ДАП, отримав контузію, нагороджений Богданом. Ця йобана підорасня на чолі з модерами і адмінами-сепарами гірше за орків...

Offline nativi

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 103
Re: УПЯЧКА
« Reply #2636 : Червня 17, 2019, 02:36:06 02:36 »
Всмысле неудобно за меня? А мне неудобно за вас, что вы еще и откровенный фуповский чес языком и руками всерьез обсуждаете.
99% забанены навечно упырятиной притулятиной. Так что неудачно шутите, даже как то неудобно за вас...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: УПЯЧКА
« Reply #2637 : Червня 17, 2019, 04:58:04 04:58 »
Комарик, извините, не впизнала та переплутала вас. Не нудить и не тошнить. Прошу дуже.

Ну Ви даєте, Натіві! Ну який з мене комарик  :fp2 Ви хоча б мій останній пост прочитали б, не кажучи вже декілька постів вище чи детально тему "кому 45"  :smilie5:

Не нудить і не тошнить це кого - Вас? бо якби Ви це написали мені, то виглядало б граматично по-іншому  :smilie10:

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: УПЯЧКА
« Reply #2638 : Червня 17, 2019, 07:00:48 07:00 »
Всмысле неудобно за меня? А мне неудобно за вас, что вы еще и откровенный фуповский чес языком и руками всерьез обсуждаете.

Думал вы умнее. Жаль...

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2639 : Червня 17, 2019, 02:43:54 14:43 »
Хотите, я натыкаю заместо вас?
Можете навіть процитувати моє повідомлення.