Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 437294 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: УПЯЧКА
« Reply #2640 : Червня 17, 2019, 03:01:51 15:01 »


мы теперь зе бригада :weep:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: УПЯЧКА
« Reply #2641 : Червня 17, 2019, 03:03:55 15:03 »
обратите внимание
это зе лошье юзает радикал ру
и при этом работает жопомоем в фрге

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: УПЯЧКА
« Reply #2642 : Червня 17, 2019, 03:24:44 15:24 »
Очень яркий клоун! :weep: Уверен, даже дурачок олдвудушка ему завидует. :laugh:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: УПЯЧКА
« Reply #2643 : Червня 17, 2019, 03:31:54 15:31 »


мы теперь зе бригада :weep:
Це що за кадр?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: УПЯЧКА
« Reply #2644 : Червня 17, 2019, 03:41:47 15:41 »

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: УПЯЧКА
« Reply #2645 : Червня 17, 2019, 04:45:06 16:45 »
шекелю снова тезисов в штабе зеленого уипана накидали :weep:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: УПЯЧКА
« Reply #2646 : Червня 17, 2019, 08:29:21 20:29 »

неужели украинцы родили этот блядский тупой мусор?


Вовчик
cьогодні в 17:22
IP/Host: ---.sunline.net.ua
Во всем мире умные люди работают во благо своих стран, а в Украине умные работают исключительно на свой карман.
Тема слабо раскрыта и изучена  пока что, поэтому просьба присоединиться к обсуждению сиего феномена

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8630
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2647 : Червня 17, 2019, 09:42:52 21:42 »
чисто для інформації :  кадра  це мирослава (тетяна дп).


Нє благодарітє.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8630
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2648 : Червня 18, 2019, 01:16:30 01:16 »
ніхвуясєбє хвуйня вилєзла!  єбааать :smilie10: https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=13367

Ім'я користувача: RadioGaGa      Дата реєстрації: 5 лютого 2008 20:02:00
Повідомлень: 88 058 (~21 в день :fp)Вік:не зазначений
Час:18 червня 2019 01:14:24    Мова:Ukrainian     Остання активність: 17 червня 2019 23:41:48


каг думаєтє достоєн?


Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: УПЯЧКА
« Reply #2649 : Червня 18, 2019, 04:53:41 04:53 »
читаю гілочку і диву дивуюся.дорослі люди а в "пісочницю " бавитеся.Якісь образи дитячі,висміювання "самоутверджуючих" фоток тих,кому брак уваги в житті,обговороненя якигось психічнохворих форумчан,що без такого саморекламування просто цілком впадуть в депресняк і суіцидні галюни.Ви що панове теж маєте проблеми з самоутвердженням і оцінкою власного Я?
 ну будьте ж дорослими чи то така тепер тенденція у "молоді" самоутверджуватися обговорюючи хворих на голову фріків? Бо мені реально дивно,що така бурхлива ЕМОЦІЙНА реакція на ту "бредятину малохольства і самолюбування" що виливають на форуми люди,до яких в нормальному товаристві  "на живо" інтерес був би виключно до першої фрази з їх уст.
  Інтернет дав можливість кожному з таких,у кого до того не було шансу (при відсутності залишатися інкогніто) поправити свій імідж У ВЛАСНИХ очах і не чутися "сірою мишкою" чи "очкариком".ось і наповнили мережу фотки і "думки" таких в кількості,що лишають психлікарні і психологів хліба,бо хворі лікуються тепер таким методом самореалізації.
 Тому будьте панове спокійніші у таких гілочках-хворі теж мають право на "лікарства".ІМНО.
 І як приклад візьмемо жінку бальзаківського віку,що виховала дитину (і в той час не мала ніякого ні часу ні можливості самоутвердитися у своїй виключності),а тепер підрізавши пуповину залишилася без діла.Чи такого собі простого хлопця,що теж працював по чорному і втратив волося на голові чи посріблив його сивиною і теж не мав часу до задоволення свого ЕГО(а воно стукало у серце ,як попіл Клааса).От і прийшов для таких жінок і чоловіків зоряний час самоутвердження і задоволення їх потреб почути себе не просто мамою чи простим хлопакою,а "мудрою,всезнаючочою,вміючою давати поради і робити висновки " м.Х.І о диво їй відповідають,з нею дискутують(рівень може їй чи йому недосяжний для розуміння,але і то вистарчає для почування себе кимось а не "винтиком".А потім приходить і бажання показати"лице",бо спокуса засильна.От і маєте класичний випадок наших в більшості форумчан і не тільки наших.
 не лишайте їх тих ілюзій.Вони і так не розуміють,що то таке.)))))))

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: УПЯЧКА
« Reply #2650 : Червня 18, 2019, 07:25:42 07:25 »
Інтелектуали фупу: :weep:   :laugh: :lol:

Re: Как выглядеть в 45 лет
sergey1974007
   cьогодні в 06:44
IP/Host: 194.146.139.---
птах Сорока, cьогодні в 02:37

    До речі, на СУПіку кажуть, шо це наша Vera:

    Показати зображення...
    Цікаво, правда чи ні? :S


Так вона ж сама тут цю фотку виставляла.

:fp2 :fp2 :fp2
« Останнє редагування: Червня 18, 2019, 07:35:27 07:35 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: УПЯЧКА
« Reply #2651 : Червня 18, 2019, 07:33:22 07:33 »
читаю гілочку і диву дивуюся.дорослі люди а в "пісочницю " бавитеся.Якісь образи дитячі,висміювання "самоутверджуючих" фоток тих,кому брак уваги в житті,обговороненя якигось психічнохворих форумчан,що без такого саморекламування просто цілком впадуть в депресняк і суіцидні галюни.Ви що панове теж маєте проблеми з самоутвердженням і оцінкою власного Я?
 ну будьте ж дорослими чи то така тепер тенденція у "молоді" самоутверджуватися обговорюючи хворих на голову фріків? Бо мені реально дивно,що така бурхлива ЕМОЦІЙНА реакція на ту "бредятину малохольства і самолюбування" що виливають на форуми люди,до яких в нормальному товаристві  "на живо" інтерес був би виключно до першої фрази з їх уст.
  Інтернет дав можливість кожному з таких,у кого до того не було шансу (при відсутності залишатися інкогніто) поправити свій імідж У ВЛАСНИХ очах і не чутися "сірою мишкою" чи "очкариком".ось і наповнили мережу фотки і "думки" таких в кількості,що лишають психлікарні і психологів хліба,бо хворі лікуються тепер таким методом самореалізації.
 Тому будьте панове спокійніші у таких гілочках-хворі теж мають право на "лікарства".ІМНО.
 І як приклад візьмемо жінку бальзаківського віку,що виховала дитину (і в той час не мала ніякого ні часу ні можливості самоутвердитися у своїй виключності),а тепер підрізавши пуповину залишилася без діла.Чи такого собі простого хлопця,що теж працював по чорному і втратив волося на голові чи посріблив його сивиною і теж не мав часу до задоволення свого ЕГО(а воно стукало у серце ,як попіл Клааса).От і прийшов для таких жінок і чоловіків зоряний час самоутвердження і задоволення їх потреб почути себе не просто мамою чи простим хлопакою,а "мудрою,всезнаючочою,вміючою давати поради і робити висновки " м.Х.І о диво їй відповідають,з нею дискутують(рівень може їй чи йому недосяжний для розуміння,але і то вистарчає для почування себе кимось а не "винтиком".А потім приходить і бажання показати"лице",бо спокуса засильна.От і маєте класичний випадок наших в більшості форумчан і не тільки наших.
 не лишайте їх тих ілюзій.Вони і так не розуміють,що то таке.)))))))

Ну їм можна мати фан, а нам ні??

І потім, у кого клінічний депресняк, той на форумах не пише. Взагалі не пише, лежить у ліжку і нічого не хоче і не може робити.

На фупі виставляються хіба що у фазі манії, коли, навпаки,у людей настає підвищений сексуальний драйв, підвищена потреба до спілкування і взагалі почуття хайпу і "схопив Бога за бороду". Хоча я не думаю, що ті, що відзначилися у темі, страждають від біполярного розладу. Скоріше всього, у декого понижена самооцінка і в результаті перекоомпенсація,  у декого легенький нарцисизм на нижній шкалі, а у декого просто невисокий рівень інтелекту - що є, то є  :smilie5:. Хоча Вірці з Кароффкою потрібна-таки серйозна професійна допомога для їхнього ж блага.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: УПЯЧКА
« Reply #2652 : Червня 18, 2019, 07:37:18 07:37 »
чисто для інформації :  кадра  це мирослава (тетяна дп).


Нє благодарітє.

То вона сама про себе в адмінці прохає??
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046778.0

А за що забанена Мирослава?
Кадра
   17 червня 2019 15:27:33
IP/Host: 176.122.101.---
Наче ж на форумчан не кидається, не проклинає і наклепів не зводить,
звичайна троляка і флудерка :friends: як і всі інші  :drinks:

Ну ета проста празднік какой-та! (С)

 :fp2 :fp2 :fp2

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: УПЯЧКА
« Reply #2653 : Червня 18, 2019, 07:59:00 07:59 »
То вона сама про себе в адмінці прохає??
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046778.0

А за що забанена Мирослава?
Кадра
   17 червня 2019 15:27:33
IP/Host: 176.122.101.---
Наче ж на форумчан не кидається, не проклинає і наклепів не зводить,
звичайна троляка і флудерка :friends: як і всі інші  :drinks:

Ну ета проста празднік какой-та! (С)

 :fp2 :fp2 :fp2
Я не думаю, що це одна й та сама особа. На Дурдомі вони колись дость сильно ворогували, Тетяна-діпі, вона ж Мирослава, на Кадру доповіді строчила постійно.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: УПЯЧКА
« Reply #2654 : Червня 18, 2019, 02:50:23 14:50 »
читаю гілочку і диву дивуюся.дорослі люди а в "пісочницю " бавитеся.Якісь образи дитячі,висміювання "самоутверджуючих" фоток тих,кому брак уваги в житті,обговороненя якигось психічнохворих форумчан,що без такого саморекламування просто цілком впадуть в депресняк і суіцидні галюни.Ви що панове теж маєте проблеми з самоутвердженням і оцінкою власного Я?
 ну будьте ж дорослими чи то така тепер тенденція у "молоді" самоутверджуватися обговорюючи хворих на голову фріків? Бо мені реально дивно,що така бурхлива ЕМОЦІЙНА реакція на ту "бредятину малохольства і самолюбування" що виливають на форуми люди,до яких в нормальному товаристві  "на живо" інтерес був би виключно до першої фрази з їх уст.
  Інтернет дав можливість кожному з таких,у кого до того не було шансу (при відсутності залишатися інкогніто) поправити свій імідж У ВЛАСНИХ очах і не чутися "сірою мишкою" чи "очкариком".ось і наповнили мережу фотки і "думки" таких в кількості,що лишають психлікарні і психологів хліба,бо хворі лікуються тепер таким методом самореалізації.
 Тому будьте панове спокійніші у таких гілочках-хворі теж мають право на "лікарства".ІМНО.
 І як приклад візьмемо жінку бальзаківського віку,що виховала дитину (і в той час не мала ніякого ні часу ні можливості самоутвердитися у своїй виключності),а тепер підрізавши пуповину залишилася без діла.Чи такого собі простого хлопця,що теж працював по чорному і втратив волося на голові чи посріблив його сивиною і теж не мав часу до задоволення свого ЕГО(а воно стукало у серце ,як попіл Клааса).От і прийшов для таких жінок і чоловіків зоряний час самоутвердження і задоволення їх потреб почути себе не просто мамою чи простим хлопакою,а "мудрою,всезнаючочою,вміючою давати поради і робити висновки " м.Х.І о диво їй відповідають,з нею дискутують(рівень може їй чи йому недосяжний для розуміння,але і то вистарчає для почування себе кимось а не "винтиком".А потім приходить і бажання показати"лице",бо спокуса засильна.От і маєте класичний випадок наших в більшості форумчан і не тільки наших.
 не лишайте їх тих ілюзій.Вони і так не розуміють,що то таке.)))))))

дружище
я тут отвожу душу
ибо в жизни таких уипанов сразу бы переепал
и такие случаи уже были

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8630
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2655 : Червня 18, 2019, 07:22:22 19:22 »
Я не думаю, що це одна й та сама особа. На Дурдомі вони колись дость сильно ворогували, Тетяна-діпі, вона ж Мирослава, на Кадру доповіді строчила постійно.

то розвага така багаторічна
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: УПЯЧКА
« Reply #2656 : Червня 19, 2019, 04:18:50 04:18 »
Ну їм можна мати фан, а нам ні??

І потім, у кого клінічний депресняк, той на форумах не пише. Взагалі не пише, лежить у ліжку і нічого не хоче і не може робити.

На фупі виставляються хіба що у фазі манії, коли, навпаки,у людей настає підвищений сексуальний драйв, підвищена потреба до спілкування і взагалі почуття хайпу і "схопив Бога за бороду". Хоча я не думаю, що ті, що відзначилися у темі, страждають від біполярного розладу. Скоріше всього, у декого понижена самооцінка і в результаті перекоомпенсація,  у декого легенький нарцисизм на нижній шкалі, а у декого просто невисокий рівень інтелекту - що є, то є  :smilie5:. Хоча Вірці з Кароффкою потрібна-таки серйозна професійна допомога для їхнього ж блага.

Нумерний Сергій питає мене на фупі, до якої категорії він відноситься  :lol:

Краще б не питав, бо ось моя нищівна відповідь  :smilie5:: - у тебе легкий нарцисизм в комплекті з невисоким інтелектом   :laugh:

Not that there is anything wrong with that. Такі теж у житті виконують певну фунцію  :weep:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: УПЯЧКА
« Reply #2657 : Червня 19, 2019, 05:15:51 05:15 »
Нумерний Сергій питає мене на фупі, до якої категорії він відноситься  :lol:

Краще б не питав, бо ось моя нищівна відповідь  :smilie5:: - у тебе легкий нарцисизм в комплекті з невисоким інтелектом   :laugh:

Not that there is anything wrong with that. Такі теж у житті виконують певну фунцію  :weep:
Як на мене,  ще занизька самооцінка, закомплексованість, походить з бідної родини, робота малокваліфікована. Грубо кажучи, крім торса пишатись нема чим та і то нема на що дивитись. А, ще кросівки як рівень достатку.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: УПЯЧКА
« Reply #2658 : Червня 19, 2019, 12:18:29 12:18 »
Як на мене,  ще занизька самооцінка, закомплексованість, походить з бідної родини, робота малокваліфікована. Грубо кажучи, крім торса пишатись нема чим та і то нема на що дивитись. А, ще кросівки як рівень достатку.

какой накуй торс
у него  высушенное тело заепанного сракомоя строителя
торс это у профессиональных классических борцов, плавцов
или тела щас для неспорменов делают в залах профессиональные тренеры на специальном питании, витанминах и соблюдении режима

я уважаю любой труд
но когда тупой пролетарий да еще сторонник зеленой обезъяны начинает делать выводы космического маcштаба, как показывает история, надо принимать меры

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2659 : Червня 19, 2019, 02:44:32 14:44 »
Хотите увидеть УПЯЧНЫХ УБЛЮДКОВ ВО ВСЕЙ КРАСЕ? Почитайте ветку про Тымчука.

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: УПЯЧКА
« Reply #2660 : Червня 19, 2019, 02:56:35 14:56 »
В страшном сне не могло привидеться, что старейший и некогда уважаемій политфорум превратится в такую клоаку .....

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2661 : Червня 19, 2019, 03:05:06 15:05 »
В страшном сне не могло привидеться, что старейший и некогда уважаемій политфорум превратится в такую клоаку .....

Процесс начался в 2008 году.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8630
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2662 : Червня 20, 2019, 07:14:11 07:14 »
Вело      17 червня 2019 18:43:13   IP/Host: 176.98.69.---
 
якби було 5 років нормального життя, то проголосували б за Петра.



 :smiley16: :lol:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8630
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2663 : Червня 20, 2019, 07:32:27 07:32 »


налєтай
тарапісь
пакупай
жівопісь

аххаха Мікробушка :lol:
епоха залатого дождя стартовала :smiley24:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: УПЯЧКА
« Reply #2664 : Червня 21, 2019, 06:06:22 06:06 »
Почитала сьогодні уп і аж тіпе. Особливо від гниди мовчазного принца (якому тимчасово закрили пащеку), що просто тупо валить кацапську пропаганду і вже не приховується. Причому, скотина така, живе на Західній Україні, насолоджується досягненнями її цивілізації і дочку попер не в Мааскву, а в ненависну Америку! А "графьйо", яке любить патякати про загниваючий захід, малого аж в Канаду запер (про яку сам же і писав, як там все відстало і дико і нецивілізаційно).

Але ще більш огидне людське ошміття сьогодні проквакало на пуфі отаке:

 хозяин  : Вчора, 15:51

    Справжній Фан
    Рада Модераторів
    87 443

    Country Flag

Re: Отрыжка псячего режима......

Хер им на воротник!!!! пусть валят в родные края, под кремлёвскую стену, суки фсбшные. Кстати только что на встрече с бизнесом Зеленский отменил указ о штрафах за неправильное оформление кассовых операций, а там в десятикратном размеры было...

Це він про патріотичних українців типу шпильки і хані флавер. Кондове генетичне і ментальне кацапйо обзиває справжніх українців фсбешними суками  :moskali: Ууу, зла я сьогодні  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: УПЯЧКА
« Reply #2665 : Червня 21, 2019, 07:44:09 07:44 »
Колхозный гном, под защитой модератора липецкого. Тут ничего не поделаешь... :lol: Он даже женщин банит на 30 суток!  :weep:
А скачет гном-тирлим бом бом :weep:
зы Береги нервы Звездочка

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: УПЯЧКА
« Reply #2666 : Червня 21, 2019, 07:52:16 07:52 »
Колхозный гном, под защитой модератора липецкого. Тут ничего не поделаешь... :lol: Он даже женщин банит на 30 суток!  :weep:
А скачет гном-тирлим бом бом :weep:
зы Береги нервы Звездочка
Як я розумію, Хозя та Ташбайчик трохи профінансували Фомоголік, тому Фома мусить їх слухатись і банити тих, хто цим довбням не подобається. При чому сам Фома зараз доволі часто притомні речі пише  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: УПЯЧКА
« Reply #2667 : Червня 21, 2019, 08:24:15 08:24 »
Як я розумію, Хозя та Ташбайчик трохи профінансували Фомоголік, тому Фома мусить їх слухатись і банити тих, хто цим довбням не подобається. При чому сам Фома зараз доволі часто притомні речі пише  :lol:

Ты веришь, что колхозан даст кому то денег? :ai Такое событие невозможно, там на генетическом уровне. Он повесится за кусок сала в ближайшем сарае.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: УПЯЧКА
« Reply #2668 : Червня 21, 2019, 12:54:53 12:54 »
Ты веришь, что колхозан даст кому то денег? :ai Такое событие невозможно, там на генетическом уровне. Он повесится за кусок сала в ближайшем сарае.
В них там була розмова, що починають збирати бабло на форум. Хозя й Тіхушнік були найактивніщими в тій темі.
Може щось і дали, щоб почуватись великим паньством та банити, кого хочуть.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: УПЯЧКА
« Reply #2669 : Червня 21, 2019, 01:10:47 13:10 »
В них там була розмова, що починають збирати бабло на форум. Хозя й Тіхушнік були найактивніщими в тій темі.
Може щось і дали, щоб почуватись великим паньством та банити, кого хочуть.

Никто, ничего не дал и кажись, липецкий даже отказался продлевать хостинг. Сам заплатил до конца этого года. Через 200 дней этот позор закроется. Но они, скорее всего, что то организуют, по крайней мере будут пытаться... Где будут гадить и мстить? Ты ж в курсе, какая гадливая мразь там осталась. Поражаюсь, что пара адекватных юзеров, до сих пор там пишут.