Автор Тема: Зеленый.  (Прочитано 23981 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #90 : Березня 21, 2019, 02:24:15 14:24 »
Ученые пока бьются над расшифровкой речи Зе. Пока есть промежуточные результаты.


Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Зеленый.
« Reply #91 : Березня 21, 2019, 05:12:50 17:12 »
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Зеленый.
« Reply #92 : Березня 21, 2019, 05:15:38 17:15 »
Логічний ти наш, вазєлінчік! :weep:

Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Зеленый.
« Reply #93 : Березня 21, 2019, 05:32:43 17:32 »
Логічний ти наш, вазєлінчік! :weep:


:smiley24:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #94 : Березня 21, 2019, 06:28:45 18:28 »
Вова 6%. Владимир Зеленский стал героем прикольного мема, распространяемого в интернете. На днях Зе встречался с представителями бизнеса и оказалось, что он не только с трудом складывает слова в предложения, но и является абсолютно некомпетентным по многим важным вопросам экономики и бизнеса. Например Зеленский не знает ставки самого распространенного налога в Украине. И все бы ничего, но он называет сумму единого налога в 6%, принятую в Российской Федерации. Видимо российские кураторы Зеленского что-то напутали. А в это время рядом с Зе с недоуменными лицами сидят бывший министр финансов Данилюк и бывший министр экономики Абромавичюс, и лишь беспомощно кивают в ответ на откровенную чушь и некомпетентность кандидата в президенты Владимира Зеленского. Можно конечно сколько угодно говорить о неопытности "Слуги народа" Зе и что мол и научится, и узнает, и опыта наберется, мол нужно только время. У Зеленского возможно есть это время, вот только есть ли время у Украины? Не думаю... Лично я не подопытный кролик. А ты?



Для мазохистов - стенограмма выступления Зеленского.

СТЕНОГРАММА СПИЧА ВЛАДИМИРА ЗЕЛЕНСКОГО СО ВСТРЕЧИ С БИЗНЕСОМ ОТ 18.03.2019:
И даже э... проскользнула такая, а потом уже за этим столом уже э... проскользнуло страшное слово министерство ай-ти и недайбог иначе ай-ти индустрии не будет.
В принципе правильно.
Вот там значит по поводу он сказал смотритевообще вся эта ай-ти история здесь потому что ФОПы для того чтобы 6 процентов.
Правда вам кто-то там популистически щаз заявил шо пятёрку, пять, пять процентов ну и где там э... смотри как только и нас всех устраивает.
Нас всех устраивает.
То есть моё мнение, что ФОПы нужно э... вы правильно совершенно правильно сказали когда это не отмывка, когда мы понимаем чем занимается структура бизнеса той или иной компании ничего страшного пусть будет ФОП.
Я бы сейчас неплохо я просто очень боюсь такие вещи вообще трогать это как труханул грушу и всё посыпалось, понимаете?
Мне кажется если сегодня этот климат по большому счёту, это же то о чём мы говорили там для каких-то средних мелких бизнесов у людей уже нет практически налогов, ну так а что такое ФОП тогда, ФОП ну пускай это частный ай-тишник пусть он работает, пусть он платит свой 6 процентов честно, но хочет быть здесь и эти все деньги, что важно он же тратит в Украине вот же самое главное.
Поэтому я бы эту сферу и не только эту но очень много особенно всё, что связанно со старт-ап-ами я бы их не мучил и не обращал бы внимание сколько они миллионов сейчас получают.
Не тот уровень экономики э... не то нету то о чём мы говорили э... переходя в то, что бы мы делали в ту часть у вас же много вопросов когда э... просто когда будет у нас легко оформить бизнес, когда всё будет он-ла- он-лайн, когда то мы очень хотим сделать электронную страну.
Меньше чтобы человек с чиновником просто рукопожатился.
Когда этого не будет это и мы будем отходить от коррупции всё дальше и дальше.
Я буду говорить какие-то лозунги с которого мы начали обсуждение слушайте ну давайте мы вообще уйдем от кэша да, но это просто сейчас нельзя, это нельзя нигде показывать и рассказывать, потому что мы там сразу потеряем ха-ха-ха те деньги которые торгуют помидорами на рынке, мы просто потеряем там эмммм хоть какую-то поддержку, но стремиться нужно туда, технологии не надо отвергать, надо их везде применить, поэтому я так специально от ай-ти и перехожу в это потому что именно эти люди будут чувствовать здесь комфортно дадут нам возможность и развивать нашу страну и с точки зрения государственности везде где возможно всё перевести в он-лайн...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Зеленый.
« Reply #95 : Березня 22, 2019, 07:20:54 07:20 »
Висловлювання Зеленського: Олігархи не повинні впливати на політичні процеси і медіаресурси, але якщо з ними жорстко воювати - в країні може бути ще один майдан, - Зеленський

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Зеленый.
« Reply #96 : Березня 22, 2019, 08:07:30 08:07 »
ЖЖ Украина
March 21st, 2019, 08:30 pm
Зе!реванш Кремля
На днях зеко-манда опубликовала на своей официальной странице в Фейсбуке русский рэпчик о прекрасном зекандидате. И это "творчество" доставляет зеко-манде огромное наслаждение.



В песне прямым текстом говорится, что украинские военные "разрушают дома", а "віра, мова, армія = война и разделение". Причём текст о злодеяниях украинской армии подаётся на фоне кадров кремлёвского пропагандистского канала ЛайфНьюс. Да и весь текст песни нашпигован российской пропагандой чуть более чем полностью. Я вырезал для вас самые характерные 20 секунд:


ссылка на ютуб

Напомню, что этот кал, начитанный гнусавым голосом гопника, уже два дня висит на официальной странице штаба Зеленского. Это их официальная позиция и отношение к Майдану, декоммунизации, войне с Россией, движению на запад и т.д.

Настоящий Зеленский - это не выдуманный Голобородько, а вот этот гнусавый гопник, ненавидящий всё украинское. Зеленский - это реванш регионалов, управляемый из Кремля. Все они искренне ненавидят независимую Украину, мечтают договориться с Путиным поставить её на колени и отомстить тем, кто сейчас борется за её свободу.

В комментах к оригинальному видео бойцы уже обещают отпиздить карликового малороса сразу после выборов. Комменты оперативно чистятся, но видео не удаляют ни на ютубе, ни со страницы зеко-манды. Наслаждаются эффектом и предвкушают, как будут реализовывать заявленное.

Помните об этом, когда 31 марта пойдёте на выборы.
https://m.facebook.com/ze2019official/posts/451284925629748?__tn__=-R

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Зеленый.
« Reply #97 : Березня 22, 2019, 08:24:30 20:24 »
Зеленський про свій план вирішення "конфлікту" на Донбасі:

"Нужно прекратить огонь прежде всего, просто прекратить стрелять!"

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Зеленый.
« Reply #98 : Березня 22, 2019, 08:27:29 20:27 »
Зеленський про свій план вирішення "конфлікту" на Донбасі:

"Нужно прекратить огонь прежде всего, просто прекратить стрелять!"

 :fp2

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #100 : Березня 22, 2019, 09:00:15 21:00 »
Зеленський про свій план вирішення "конфлікту" на Донбасі:

"Нужно прекратить огонь прежде всего, просто прекратить стрелять!"

Гений!


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Зеленый.
« Reply #101 : Березня 22, 2019, 09:06:37 21:06 »
О внешней политике и курсе Украины

Лично мое мнение – я бы хотел, чтобы Украина была в ЕС и в НАТО. Но это серьезные вопросы, и то политическое решение, которое было принято – оно было просто предвыборным. Все-таки это вопрос к украинцам. Должен быть референдум. Украинцы должны решать, куда они вступают – в тот или иной союз.

https://nv.ua/ukraine/politics/razgovor-s-putinym-vopros-ne-smeshnoy-glavnoe-iz-intervyu-zelenskogo-zapadnym-smi-50012264.html

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #102 : Березня 22, 2019, 09:09:36 21:09 »
О внешней политике и курсе Украины

Лично мое мнение – я бы хотел, чтобы Украина была в ЕС и в НАТО. Но это серьезные вопросы, и то политическое решение, которое было принято – оно было просто предвыборным. Все-таки это вопрос к украинцам. Должен быть референдум. Украинцы должны решать, куда они вступают – в тот или иной союз.

https://nv.ua/ukraine/politics/razgovor-s-putinym-vopros-ne-smeshnoy-glavnoe-iz-intervyu-zelenskogo-zapadnym-smi-50012264.html

Гений!


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Зеленый.
« Reply #103 : Березня 22, 2019, 09:20:17 21:20 »


Хто ж тому довбойобу Боінга дасть?  :an

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #104 : Березня 22, 2019, 10:07:29 22:07 »
Хто ж тому довбойобу Боінга дасть?  :an

Медведчук. У нього є приватний "Фалькон". Зєлєнському достатньо буде і на ньому роз*башитись.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #105 : Березня 22, 2019, 10:11:19 22:11 »
Якщо Зеленському вставити в дупу "ебонітовую палочку" (с)....і вирубити на Медведчкуовському "Фальконі" подачу пального....скільки іскорок буде при приземленні!...цілий фейерверк, як бенгальсьеке новорічне вогнище!

А якщо сім'я?
 БУ-ГА-ГАААААА!


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #106 : Березня 22, 2019, 10:13:29 22:13 »
 :Sho_za:
Якийсь бомжацький вигляд у нього - мабуть, що жiночка... грошi ховае.


Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #107 : Березня 22, 2019, 11:00:48 23:00 »
российским духом завоняло от Зеленого.
Сволочь.
Чому завоняло, воняло завжди.
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Зеленый.
« Reply #108 : Березня 23, 2019, 12:21:35 00:21 »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #109 : Березня 23, 2019, 11:34:40 11:34 »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #110 : Березня 23, 2019, 11:54:56 11:54 »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #111 : Березня 23, 2019, 12:15:31 12:15 »
И где там обещанная Марув - застряла на шпагате?...
Те, що Зе... пiсля Виборiв тiкатиме в Па-Рашу - навiть сумнiву немае.
Бидло може радiти з Клоуна - нам воно не треба...
Хай далi жартуе... - це його Карма.
Бузiна - вже пожартував - в ефiрi каналу Iнтер - в програмi Велика Полiтика.
 :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #112 : Березня 23, 2019, 01:04:31 13:04 »
И где там обещанная Марув - застряла на шпагате?...

https://duckduckgo.com/?q=марув+квартал+95




Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #113 : Березня 23, 2019, 01:20:59 13:20 »
 :smiley24:
Чудовий зразок суто Укр. культурного простору.
Лишаеться лише вiдкрити борделi, а дiвок... хоча б в якiсь тряпки одягнути...
Не розумiю, в чому тут прикол - для Клоуна треба рейтинг пiдтягувати?...
 :smilie7:

Offline Прол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 532
Re: Зеленый.
« Reply #114 : Березня 23, 2019, 01:27:02 13:27 »







Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Зеленый.
« Reply #115 : Березня 23, 2019, 02:11:06 14:11 »

Sergey Fursa
18 мин. ·
Кандидат в президенти Зеленський в інтервью заявив, що буде боротися з пластиком, знімаючи тв роліки, та наголосив, що пенсіі мають виплачуватися всім мешканцям, що проживають на окупованій територіі, а не тільки тим, хто виіжджає за ними на контрольовану територію.

Пластик це звачайно добре. Пенсіі це також добре. Людям напевно заходить чуйний хлопчина, який переживає за стареньких. Батько націі, який буде піклуватися про кожного громадянина. Пенсіі це добре. Але. Але є одне але.

Як?

Як пан Зеленський бажає платити пенсіі тим пенсіонерам, які проживають на окупованих територіях? Це ключове питання.

Тому що є два варіанти виплати цих пенсій.

Перший. Безготівковий варіант. Коли пенсіі перераховуються на картку. Отже, на яку картку в якому банку ці пенсіі мають бути перераховані і в якому банкоматі іх мають зняти? Чи означає такий варіант що пан Зеленський планує визнати окупаційну владу? Визнати банківську систему, яка працює на окупованих територіях? Встановити взаємовідносини з центральними банками ЛНР чи ДНР? Може навіть запронує відкрити в Харкові чи Києві філіали банків з ДНР чи ЛНР? І чи знає пан Зеленський, що жодний украінський банк не працює на неконтрольованій теритопіі?

Коротше, чи означає це, що пан Зеленський планує визнати чи легалізувати владу ДНР і ЛНР?

Другий - готівковий варіант виплати. Чи означає це, що пан Зеленський готовий кожного місяця відправляти за лінію розмежування вагони готівки, яка буде розподілятися під контролем товарищів Гіві і Моторолли? І як довго пан Зеленський буде відправляти вагони готівки на неконтрольовану територію поки зрозуміє, що він не може забезпечити контроль розподілу цих коштів?

Диявол, він завжди у деталях. Які можуть бути не цікаві, особливо для людини, що ніколи не думала про економіку чи політику. Пле вони головні. І варто розуміти, що украінська влади всі ці роки не платили пенсіі на окупованих територіях не тому, що погана, чи не тому, що хотіла влаштувати геноцид російськомовних стариганів, а тому що фізично не може цього зробити. І компетентна людина це розуміє і не буде говорити в ефірі такі ганебні речі, хіба зо граючись у відвертий популізм

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Зеленый.
« Reply #116 : Березня 23, 2019, 06:47:23 18:47 »
В постановочному інтерв‘ю персонаж Зе заявив, що він за введення миротворчої місії….. на лінію розмежування!

Це – якраз путінський сценарій. Російська делегація вже рік тому подала відповідну «ініціативу» в Радбез ООН з пропозицією ввести гібридну «миротворчу місію» по охороні СММ ОБСЄ і поставити її на лінії розмежування. Тобто, щоб миротворці охороняли одну частину України від іншої, реалізовуючи таким чином сценарій Кремля про «внутрішній конфлікт, громадянську війну» і назавжди відрізавши від України Донбас. Примітно, що і ЮВТ якось теж говорила про миротворчу місію на лінії розмежування):

Що я вам можу сказати, друзі. Мій кіт Амур, в силу того, що змушений слухати мої телефонні розмови і дискусії про Мінськ з друзями вдома, розбирається в проблемах Донбасу набагато глибше, ніж кандидат у президенти Зе…


 


А Зе я можу передати одне. Він цього не знає, бідака, але. Введення миротворців потребує ратифікації українського парламенту. Ніколи український парламент не проголосує за гібридну російську авантюру, яку планує подати до парламенту це чудо – кандидат Зе «по введенню місії з охорони місії на лінії розмежування». Ніколи. Навіть якщо слуга планує населити парламент своїми прислугами на парламентських виборах, проти цього повстануть українці.

Єдина миротворча місія, яка можлива на Донбасі, – це миротворча місія ООН (без росіян!) на всій окупованій території, яка негайно має взяти під контроль не лінію зіткнення (чуєш , Зе!), а україно-російський кордон, через який заходить російська зброя (знаєш про це, Зе?) Місія матиме широкий мандат тимчасової адміністрації й має сприяти деокупації, демілітарізаціі і підготовці Донбасу до місцевих виборів. Й команда президента Порошенка, попри весь неадекват так званої опозиції і деяких кандидатів, буде добиватися на зовнішній арені саме такої миротворчої повноцінної місії.

Чим ДУЖЕ небезпечні всі ці авантюрні проросійські заяви. В умовах, коли ми так важко відстоюємо позицію про введення повноцінної місії на Донбас, ці Зери посилають путінським лобістам у світі сигнал, що вони готові на принизливі компроміси здавати Україну оптом і вроздріб в угоду Москві. Вони готові приповзти в Кремль на умовах Путіна, а дехто вчора вже і приповз. Малороси. Не українці. Я не хочу президента-малороса.

Й да, що може бути гірше за трусливого і переляканого чоловіка? А Зе – трусло, що боїться виборців, українців, дебатів, ЗМІ, прес-конференцій, відкритої розмови. Некомпетентне, перелякане, закомплексоване трусло.

Я – за 95 бригаду! А не за 95 квартал):

https://tverezo.info/post/91561?fbclid=IwAR25CrY6etPzliE0uayHV6pgq0xOpAYJQ2XOkvwnaFsJ1iSyQrcDv85mQoM

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #117 : Березня 23, 2019, 07:08:31 19:08 »
Дрочить на Мацкву   :fp2


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #118 : Березня 23, 2019, 09:18:41 21:18 »
 :Sho_za:
Як був педерастом, так i залишився.
 >:(

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленый.
« Reply #119 : Березня 24, 2019, 03:38:40 15:38 »
Про головне стосовно Зе :

ЗеЧмо незаконно став кандидатом в президенти.
Про це треба говорити голосно вже зараз а не після виборів.
Порушена Конституція України.
Він не володіє державною мовою в обсязі необхідному для виконання обов`язків Президента України
. Саме тому він уникає прямих контактів з українцями.

Саме так - Конституція України це - Головний Закон України

Конституція України

Стаття 103.

Президентом України може бути обраний громадянин України, який досяг тридцяти п'яти років, має право голосу, проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років та володіє державною мовою.
https://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80

 :hot: :hot: :hot:

Законодавство України

Конституція України - Розділ V
ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Стаття 103.