Автор Тема: До прихильників Гриценка :)  (Прочитано 3498 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
До прихильників Гриценка :)
« : Березня 07, 2019, 03:49:09 15:49 »
Привіт; я тут хочу викласти свій погляд на кандидата, та запитати, на якому етапі виникають розбіжності в оцінці його дій.

Отже, що я знаю про Гриценка. Вперше прізвище почулося після Помаранчової революції. Був міністром оборони. Нічим особливим (принаймі, корисним) на тій посаді не відрізнився. Потім був депутатом. Теж середньостатистичним, нема чого особливо згадати (що він взагалі був депутатом-йульком знаю з його участи в обпльовуванні Юща).
Під час Яника його, як й решти, особливо чути не було.
Під час початку нападу рашки - теж не особливо.
Десь до цього моменту він у моїй класифікації займав місце нонейму з політичної тусовки.
Потім засвітився з якоюсь неадекватною маячнею про те, що має контакт з якимось впливовими людьми з близького кола хуйла, й що він з ними домовиться, вони йому влаштують рибалку з хуйлом, й він там з ним домовиться, й буде мір.
Після цього він в моїй класифікації посів місце неадекватного ідіота. Це не образа. Просто не особливо розумна людина невчасно й недоречно проварнякала щось ротом. Буває.
Після цього він всплив кілька разів на шкандальних темах, типу помірятись з Луценком в кого син кручє / продемонструвати як йому злочинна влада зробила утиски, вимкнувши світло в конференс-залі. Це змусило мене зрозуміти, що він не є неадекватом - а просто не дуже розумна людина, що намагається собі роздмухати хоч якийсь рейтинг, засвітившись у медіаполі.

Власне, більше нічого про нього не знаю, й сумніваюся що цим відрізняюся від пересічних громадян.
То де ми з вами розійшлися в оцінках, й якою логікою я можу скористуватися, щоб прийти до ідеї голосування за нього?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #1 : Березня 07, 2019, 04:14:03 16:14 »
зараз багато російських тролів кинули на підтримку гриценка
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #3 : Березня 07, 2019, 05:10:59 17:10 »
Гриць грае тупого та ще тупiшого - вирiшив проти Гетьмана вiйною пiйти?...
Це вже цiкаво - здаеться в Судах на цього шлимазла... давно алергiя - вони навiть бачiти Гриця не хочуть...
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #4 : Березня 07, 2019, 05:56:07 17:56 »
Грицик - це технічний кандидат, незрозуміло чий, бо з його 3 відсотками він впливає аж ні на що.


Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #5 : Березня 07, 2019, 05:58:30 17:58 »
Зрадойопп.
Все погано.
Мене - на табуретку.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #6 : Березня 07, 2019, 06:18:01 18:18 »
Кандидат на посаду президента від партії "Сила людей" Дмитро Гнап подав до Центрвиборчкому заяву про відмову від балотування в президенти.

Це він підтвердив "Українській правді" у четвер.

"Так, подав сьогодні", – сказав Гнап, нагадавши, що раніше брав публічне зобов'язання знятися з виборів, якщо з'явиться єдиний кандидат від демократичних сил, яким став Гриценко.   :bj :bj

У свою чергу в Центрвиборчкому підтвердили УП, що заяву приніс уповноважений Гнапа, та нагадали, що дедлайн для кандидатів у президенти для зняття з виборів – північ 7 березня.

"Наразі 3 заяви (про відмову від балотування ред.) знаходяться на розгляді. Центральна виборча комісія, згідно закону про вибори президента України, повинна розглянути ці заяви не пізніше 8березня в режимі засідання і прийняти колегіальне рішення у вигляді постанови", – сказав прес-секретар ЦВК Костянтин Хівренко.

За його словами, чергове засідання ЦВК анонсоване на 00.15 8 березня.
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #7 : Березня 07, 2019, 06:38:36 18:38 »
Хороша тема.
Скажу одразу, я не є прихильником Гриценка. Проте багато з ними сперечався, тому більш-менш уявляю, що вони зазвичай пишуть та відповідають на такі питання. А відповідь проста: "Всі інші ще гірші, Гриценко вчився в Америці, значить його держдеп підтримує".
Іншого я від них не чув. Шкода, бо справді хотілось би предметної розмови на тему хоча б політичної програми Гриценка, чим вона відрізняється від юльківської, наприклад.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #8 : Березня 07, 2019, 06:39:35 18:39 »

Під час Яника його, як й решти, особливо чути не було.

Кого (крім Тимошенко, яка сиділа, та Порошенко, який був міністром) з теперішніх кандидатів тоді було чути краще?

Під час початку нападу рашки - теж не особливо.
Десь до цього моменту він у моїй класифікації займав місце нонейму з політичної тусовки.

Потім засвітився з якоюсь неадекватною маячнею про те, що має контакт з якимось впливовими людьми з близького кола хуйла, й що він з ними домовиться, вони йому влаштують рибалку з хуйлом, й він там з ним домовиться, й буде мір.

Коли точно це було?

Після цього він в моїй класифікації посів місце неадекватного ідіота. Це не образа. Просто не особливо розумна людина невчасно й недоречно проварнякала щось ротом. Буває.
Після цього він всплив кілька разів на шкандальних темах, типу помірятись з Луценком в кого син кручє / продемонструвати як йому злочинна влада зробила утиски, вимкнувши світло в конференс-залі. Це змусило мене зрозуміти, що він не є неадекватом - а просто не дуже розумна людина, що намагається собі роздмухати хоч якийсь рейтинг, засвітившись у медіаполі.

Власне, більше нічого про нього не знаю, й сумніваюся що цим відрізняюся від пересічних громадян.
То де ми з вами розійшлися в оцінках, й якою логікою я можу скористуватися, щоб прийти до ідеї голосування за нього?

Якби Порошенко не став президентом, яка б була тепер Ваша його оцінка?

Він трохи істеричний, трохи занадто меле язиком інколи, якийсь "несолідний", не харизматичний, загалом. Але. У нього немає бізнесу, він не зав"язаний в сват-брат-кум-системі всієї "еліти", в якій члени однієї родини можуть бути членами трьох протилежних партій, і час від часу змінювати цю конфігурацію.
Тут вибір "лучшего из худших".
І жінка в нього розумна  :shuffle:
Але я ще не визначилась, за кого голосувати

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #9 : Березня 07, 2019, 06:41:47 18:41 »

І жінка в нього розумна  :shuffle:

Жінка в нього начитана дурепа, а це трохи інше  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #10 : Березня 07, 2019, 06:43:56 18:43 »
Жінка в нього начитана дурепа, а це трохи інше  :laugh:
Читаючи її та Вас, не можу з Вами згодитись :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #11 : Березня 07, 2019, 06:46:21 18:46 »
Хороша тема.
Скажу одразу, я не є прихильником Гриценка. Проте багато з ними сперечався, тому більш-менш уявляю, що вони зазвичай пишуть та відповідають на такі питання. А відповідь проста: "Всі інші ще гірші, Гриценко вчився в Америці,   :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: значить його держдеп підтримує".
Іншого я від них не чув. Шкода, бо справді хотілось би предметної розмови на тему хоча б політичної програми Гриценка, чим вона відрізняється від юльківської, наприклад.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #12 : Березня 07, 2019, 06:49:18 18:49 »
Гриць ни на что не способный управленческий импотент, это все что надо знать про Гриця

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #13 : Березня 07, 2019, 06:55:35 18:55 »
Хороша тема.
Скажу одразу, я не є прихильником Гриценка. Проте багато з ними сперечався, тому більш-менш уявляю, що вони зазвичай пишуть та відповідають на такі питання. А відповідь проста: "Всі інші ще гірші, Гриценко вчився в Америці, значить його держдеп підтримує".
Іншого я від них не чув. Шкода, бо справді хотілось би предметної розмови на тему хоча б політичної програми Гриценка, чим вона відрізняється від юльківської, наприклад.

Спитай їх хулі він там такого корисного навчився? Щось непомітно, щоб він застосовував свою американську військову освіту під час війни.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #14 : Березня 07, 2019, 06:59:20 18:59 »
Спитай їх хулі він там такого корисного навчився? Щось непомітно, щоб він застосовував свою американську військову освіту під час війни.
Та де ж я їх тепер спитаю?! Я там забанений, де вони пасуться  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #15 : Березня 07, 2019, 07:20:27 19:20 »
Він трохи істеричний, трохи занадто меле язиком інколи, якийсь "несолідний", не харизматичний, загалом. Але. У нього немає бізнесу, він не зав"язаний в сват-брат-кум-системі всієї "еліти", в якій члени однієї родини можуть бути членами трьох протилежних партій, і час від часу змінювати цю конфігурацію.
Тут вибір "лучшего из худших".
І жінка в нього розумна  :shuffle:
Але я ще не визначилась, за кого голосувати

Норачька, займатись бузінесом - це злочин виключно з точки зору совків комуняцької закваски (навіть якщо є моменти його лобіювання, будучи державним чинушею). У вас там партрєт Пєті-губошльопа часом не висить на стіні ?  :smilie7:

Тупо пистити майно, будучи чиновником (як це робив наш палковнік в бутність міністром) - значно більше зло. Причому навіть тут Гріцацуєв виявився настільки лохом, що сам напідписував компроментуючих документів  :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #16 : Березня 07, 2019, 07:25:48 19:25 »
"Всі інші ще гірші, Гриценко вчився в Америці, значить його держдеп підтримує".
Цікаво; це мені на думку не спадало.

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #17 : Березня 07, 2019, 07:46:55 19:46 »
Норачька, займатись бузінесом - це злочин виключно з точки зору совків комуняцької закваски (навіть якщо є моменти його лобіювання, будучи державним чинушею). У вас там партрєт Пєті-губошльопа часом не висить на стіні ?  :smilie7:

Тупо пистити майно, будучи чиновником (як це робив наш палковнік в бутність міністром) - значно більше зло. Причому навіть тут Гріцацуєв виявився настільки лохом, що сам напідписував компроментуючих документів  :smilie7:
РГачька, не приписуйте мені свої "мислі"  :smilie5:
Я не маю нічого проти бізнесу. Так само, як проти заняття співами, балетом, малюванням. Це - проста констатація того факту, що людина займається певним родом діяльності. І не займається іншим. Тому людина, яка не займається балетом, не може бути членом балетної трупи і розподіляти там, кому танцювати Жизель, а кому -  в кордебалеті.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #18 : Березня 07, 2019, 08:00:20 20:00 »
Він трохи істеричний, трохи занадто меле язиком інколи, якийсь "несолідний", не харизматичний, загалом. Але. У нього немає бізнесу, він не зав"язаний в сват-брат-кум-системі всієї "еліти", в якій члени однієї родини можуть бути членами трьох протилежних партій, і час від часу змінювати цю конфігурацію.
Тут вибір "лучшего из худших".
І жінка в нього розумна  :shuffle:
Але я ще не визначилась, за кого голосувати
В мене виникло два питання; ставлю їх абсолютно без плану когось (й тим більш вас особисто) образити  :Prapor2:
Перше: чому відсутність бізнесу, котрий міг би хоч якось пояснити матеріальну забезпеченість пана Гриценка, розглядається як позитивний фактор?
Друге: абсолютно не в курсі про сім'ю, але пан Гриценко сам є людиною, що трошки позмінювала конфігурацію, й потинялася серед "еліт".

Цитувати
Кого (крім Тимошенко, яка сиділа, та Порошенко, який був міністром) з теперішніх кандидатів тоді було чути краще?
Нікого; принаймі я не пам'ятаю. Тому пишу "як і решти". Хоча, можливо, Ляшка було чутно :) Це нічого не каже про проукраїнськість Ляшка - а лише про те, що він краще вміє конвертувати скандали на, хоч якийсь, рейтинг.

Цитувати
Коли точно це було?
Влітку 18го року, здається. Конкретно Гриценко висловлював думки про можливість домовитися з кацапами, й ноу-хау як це зробити. Потім у серпні був шкандаль з якимось там лікарем з отими ідеями рибалки, а Гриценко за нього заступився.

Між іншим: я підкреслюю, що мої особисті враження та фактаж можуть бути хибними; я мікрополітичними подіями цікавлюся дуже поверхнево, на рівні "хтось з друзів репост зробив". Тож я тут у якості манюпаса :)

Якби Порошенко не став президентом, яка б була тепер Ваша його оцінка?
До Порошенка? Десь як до Кличка. Бізнесмен, проукраїнський, на Майдані робив що міг, в кущах не ховався, в камеру не ліз.

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #19 : Березня 07, 2019, 08:17:11 20:17 »
Перше: чому відсутність бізнесу, котрий міг би хоч якось пояснити матеріальну забезпеченість пана Гриценка, розглядається як позитивний фактор?

Тому, що він - не член спільноти власників великого бізнесу (тут я не уточнила вище, що не мілкоту мала на увазі), не має корпоративної солідарності, зв"язків і зобов"язань.
А яка помітна забезпеченіть у нього? Будинку рівня районного палацу культури чи яхти/вертольоту, наче, не має

Друге: абсолютно не в курсі про сім'ю, але пан Гриценко сам є людиною, що трошки позмінювала конфігурацію, й потинялася серед "еліт".

Хіба Ви не знаєте, що його дружина - Юлія Мостова?

Про те, що Порошенко в камеру не ліз, я б не сказала. Бо ще в день "бульдозера" я собі подумала, як він вчасно в трансляції зарисувався :smilie1:
Звісно, він про-український. "Пора бы и о людях подумать... Душ по сто.."

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #20 : Березня 07, 2019, 08:38:28 20:38 »
Та де ж я їх тепер спитаю?! Я там забанений, де вони пасуться  :laugh:

Ну от прямо тут "злата", тьху, "нора" пасеться "із етіх".

Нора, альо! Доповідь рас-рас!  popcorn1

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #21 : Березня 07, 2019, 08:57:54 20:57 »
Тому, що він - не член спільноти власників великого бізнесу (тут я не уточнила вище, що не мілкоту мала на увазі), не має корпоративної солідарності, зв"язків і зобов"язань.
А яка помітна забезпеченіть у нього? Будинку рівня районного палацу культури чи яхти/вертольоту, наче, не має

Яка? А тут далеко ходити не треба. Дядько, що нічим не виділяється й ніколи ніяких грошей, окрім зряплати держслужбовця перших категорій, не мав - має свою партію.
Гадаю, ні в кого не виникає питань з тим, що на підтримку та функціонування партії треба гроші. Навіть сама реклама та внесок на участь у виборах - це далеко за межами зряплат міністра.
Не секрет, що в Україні партії за рахунок партвнесків від бабусь та студентів не існують. Щиро припускаю, що робляться якісь там спроби - типу ДемСокири - але це виключення, й вплив в них нульовий.
Тобто у випадку з Гриценком я маю обирати з двох варіантів: пан має партію, яка фінансується не з його грошей, або пан має гроші, але невідомо звідки. Для мене обидва є негативними.
Цитувати
Хіба Ви не знаєте, що його дружина - Юлія Мостова?
Знаю. Але це єдине, що я знаю про його родину. Ви ж у першому дописі не мали на увазі, ніби в українському політикумі така вже навала дружин, які кочують по протилежних партіях? Мабуть йшлося все ж про родичів другого-третього кола?
Цитувати
Про те, що Порошенко в камеру не ліз, я б не сказала. Бо ще в день "бульдозера" я собі подумала, як він вчасно в трансляції зарисувався :smilie1:
Питання в тому, з ким ви його порівнюєте. З політикуму, на Майдані окремо світився Горинич (цілком виправдано, де-факто виконували роль переговірників). Потім - епізодичні засвіти, типу як в Луценка або Порошенка. Й потім - чуваки, котрі туди ходили на сцену кожного для по кілька разів. Оці - лізли, а перші дві категорії або світилися у вирі подій, або їх (Горинича) камери самі ловили.
Цитувати
Звісно, він про-український. "Пора бы и о людях подумать... Душ по сто.."
Для цього йому абсолютно не треба займати президентську посаду. Як, власне, й Кличку - бути мером.
Оскільки він її при цьому все ж займає, це привід подумати про інші мотиви. Оскільки всі ми тут займаємо проукраїнську позицію попри те, що проросійська нам би принесла більше грошей та спокою - не бачу складності в тому, щоб хоча б припустити наявність подібної риси й в когось з політиків та представників великого бізнесу. Тим більш, коли вам жодна ідеологія не заважає (як, наприклад, ідейним комуністам) цього робити.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #22 : Березня 07, 2019, 09:17:00 21:17 »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #23 : Березня 07, 2019, 09:20:31 21:20 »
Суд отклонил Иск Гриценка к Порошенко...
https://112.ua/obshchestvo/sud-otklonil-isk-gricenko-k-poroshenko-o-narusheniyah-vedeniya-predvybornoy-agitacii-483191.html
 :smilie7:
Будемо відверті, це нормальна стратегія пасивної агітації. За невеликий, порявніно з тими ж бігбордами, прайс Гриценко робить засвіт свого прізвища у ЗМІ в контексті, з першого погляду, якоїсь там юридичної боротьби з Порошенком.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #24 : Березня 07, 2019, 09:24:23 21:24 »
Будемо відверті, це нормальна стратегія пасивної агітації.
За невеликий, порявніно з тими ж бігбордами, прайс Гриценко робить засвіт свого прізвища у ЗМІ в контексті, з першого погляду, якоїсь там юридичної боротьби з Порошенком.
Це коли для ящiка обмаль грошей на рекламу, то можно хоча б судитися з кимось...
Дурний варiант - хоча... для Гриця - нiщеброда -  :smiley24:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #25 : Березня 07, 2019, 09:33:54 21:33 »
Це коли для ящiка обмаль грошей на рекламу, то можно хоча б судитися з кимось...
Дурний варiант - хоча... для Гриця - нiщеброда -  :smiley24:
В нього нема нестачі грошей на рекламу, в нього є нестача рейтингу - бо немає реальних досягнень, які б говорили за нього; а також бракує вміння роздмухати ті досягнення на порожньому місці (а то й не на порожньому місці, а на місці свого провалу як держдіяча - як ото Тимошенко з газовим контрактом).
В таких умовах стратегією, що дозволить хоча б тимчасово збити собі якийсь рейтинг - це участь у скандалах, та паразитування на чиїйсь репутації. За прикладом розквіту кар'єри того ж Ляшка.
Тому між іншим в іншій темі в мене викликало здивування відсутність скандалів проти Тимошенко або там Зеленського.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #26 : Березня 07, 2019, 09:47:27 21:47 »
В нього нема нестачі грошей на рекламу
В Львові у центрі реклама Гриценка з 2014 року була безпервною, стояли агітаційні палатки та роздавались агітаційні листки.
Тобто аргумент про те, що він чесний і немає бізнесу виглядає дуже дивним. Бо звідки були гроші на 4 роки агітації?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #27 : Березня 07, 2019, 09:59:04 21:59 »
виборці грицацуєва- заздрісні лузери, які хочуть насрати під порогом успішних

іншого шансу в них не буде

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #28 : Березня 07, 2019, 10:01:52 22:01 »
виборці грицацуєва- заздрісні лузери, які хочуть насрати під порогом успішних
іншого шансу в них не буде
Нема у нього нiкого...
Гриць - не лiдер, не особистiсть, невдаха - як полiтик, який сховався в родинi вiдомоi журналiстки Юлii Мостовоi.
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: До прихильників Гриценка :)
« Reply #29 : Березня 07, 2019, 10:41:06 22:41 »
Нема у нього нiкого...
Гриць - не лiдер, не особистiсть, невдаха - як полiтик, який сховався в родинi вiдомоi журналiстки Юлii Мостовоi.
 :smilie7:

я зустрічав прихильників гриценка

як правило, люди з нереалізованими амбіціями з прихованою ненавистю до успішних людей типу Пороха