Автор Тема: Віталій Кличко.  (Прочитано 12968 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #30 : Квітня 04, 2019, 10:33:49 22:33 »
Була така думка, а чого б його... замiсть Кловуна - в Прези?...
Чи Вiталя - то лише Киiв?..
 :smilie1:
я бы вместо Ирины Геращенко Виталю хотела бы в Презы.
Через пять лет.
 :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Re: Віталій Кличко.
« Reply #31 : Квітня 04, 2019, 10:35:05 22:35 »
:smiley24:

они насколько знаю в хороших отношениях
плюс мер Винницы у них в друзьях

хорошая конфигурация для победы

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #32 : Квітня 04, 2019, 10:36:26 22:36 »
я бы вместо Ирины Геращенко Виталю хотела бы в Презы.
Через пять лет.
 :smilie1:
Сподiваюсь, Вiталя з опонетами... гратися в кошкi-мишки не буде?..
 :smilie1:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #33 : Квітня 12, 2019, 08:03:58 20:03 »
Dmitriy Belotserkovets
6 ч. ·
 
Идет круглый стол с мафовиками о новых правилах размещения мафов в столице... как же они боятся прозрачных конкурсов через Prozorro и ликвидации «клоак» у станций метро, на площадях столицы и около остановок.
Требуют от глав фракций Киевсовета не принимать новые правила))
Батькивщина в лице главы фракции Бондаренко дала слабину и выступают против новых правил и выступают за продолжение мафового беспредела.
Мы будем вырезать эту проблему столицы скальпелем, мафов у станций метро, вдоль магистралей и у остановок, не будет! Но для этого нам нужно провести через Киевсовет новые правила.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Віталій Кличко.
« Reply #34 : Квітня 12, 2019, 08:06:13 20:06 »
Когда был в Киеве меня эти гадюшники под развязками и возле метро просто шокировали. Особенно первые рядом с которыми располагались груды отходов их бурной жизнедеятельности

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #35 : Квітня 15, 2019, 05:53:51 17:53 »

Dmitriy Belotserkovets
19 мин. ·
На фото столичный кинотеатр «Киев», который сегодня был отдан в аренду на прозрачном и максимально доступном конкурсе!
Раньше городской бюджет получал за этот кинотеатр 47 тысяч гривен/месяц, теперь же 2 млн 119 тысяч гривен/месяц!
Увеличение цены в 45 раз!!!
В условиях конкурса максимально учли все требования общественности относительно сохранения фестивального и арт-хаус направлений. Так же одно из ключевых требований - контент показов должен состоять не менее чем на 30% из украинского продукта.
Теперь в течении 30 дней, после подписания договора, победитель должен предоставить концепцию развития и доступности кинотеатра «Киев».
Победитель ТОВ «Синема центр».

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #36 : Квітня 21, 2019, 10:30:31 22:30 »

Кличко - мер
4 мин. ·
Кличко проголосував на виборах Президента України ввечері, за годину до закриття дільниць. До того проводив виїзні наради на пішохідному мосту, що будують в столиці, та на Алеї художників, де триває реконструкція.
«Хто б не був Президентом, я, однозначно, зроблю все від мене залежне, щоб Україна ні в якому разі не змінила свій європейський напрямок розвитку», - відзначив після голосування мер Києва.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #37 : Квітня 21, 2019, 11:20:01 23:20 »
Кличко - мер
4 мин. ·
Кличко проголосував на виборах Президента України ввечері, за годину до закриття дільниць. До того проводив виїзні наради на пішохідному мосту, що будують в столиці, та на Алеї художників, де триває реконструкція.
«Хто б не був Президентом, я, однозначно, зроблю все від мене залежне, щоб Україна ні в якому разі не змінила свій європейський напрямок розвитку», - відзначив після голосування мер Києва.

До жопи (с)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #38 : Квітня 21, 2019, 11:22:25 23:22 »
До жопи (с)
:smiley24: Варiант Чего iзволiте... не прокатит?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #39 : Квітня 21, 2019, 11:24:32 23:24 »
Кличко колись буде Президентом України.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #40 : Квітня 25, 2019, 09:03:16 21:03 »

Кличко - мер
7 ч. ·
Вперше в Україні ми здійснюємо таку масштабну рекультивацію сміттєвого полігону. Полігон #5 у Підгірцях - площею 65 га.

За понад 30 років експлуатації він вже не міг справлятися з накопиченим обсягом фільтратів, речовин, що утворюються після опадів, небезпечних і для середовища, і для людей.

На полігоні збільшили потужності переробки фільтратів завдяки встановленню німецьких очисних модулів. На черзі запуск ще двох таких модулів, що дозволить переробляти вже 950 кубів фільтрату на добу!

Детальніше тут:

http://kiev.klichko.org/news/?id=3443

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #41 : Квітня 25, 2019, 09:14:11 21:14 »
Кличко колись буде Президентом України.
Була така думка - треба буде Вiталю... реально продвигати в Прези...
Може, пiсля царювання Шлимазла - сподiваюсь, воно буде трохи менше строку легiтимного Овоча.
 :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #42 : Квітня 30, 2019, 08:06:51 20:06 »
Филармонию удалось спасти от разрушения, которое длилось годами – блогер

Он отметил, что теперь Киевская администрация провела все необходимые работы, склон укреплен и Национальной филармонии ничего не угрожает.

https://www.obozrevatel.com/kiyany/life/filarmoniyu-udalos-spasti-ot-razrusheniya-kotoroe-dlilos-godami-bloger.htm

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #43 : Квітня 30, 2019, 10:09:49 22:09 »
За 5 років Віталій Кличко провів ремонтних робіт більше, ніж усі його попередники

https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20190426-za-5-rokiv-vitalij-klychko-proviv-remontnyh-robit-bilshe-nizh-usi-jogo-poperednyky/

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #44 : Травня 04, 2019, 12:26:54 12:26 »

Майк Тайсон, Эвандер Холифилд, Леннокс Льюис, Оскар Де Ла Хойя и другие легенды бокса собрались на благотворительный вечер, чтобы собрать средства на поддержку и реабилитацию спортсменов во всем мире

https://www.obozrevatel.com/politics/klichko-na-blagotvoritelnom-vechere-v-las-vegase-razyigral-na-auktsione-ekskursiyu-po-kievu.htm

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #45 : Червня 07, 2019, 10:08:32 10:08 »
 Віталій Кличко
8 ч. ·
Читаю новини в ФБ щодо нашого союзу з Саакашвілі.

Без емоцій: Я свій жест зробив.

Щиро і в продовження дружби та історії відносин. Запропонував у складній ситуації підставити плече, навіть не зважаючи на те, що чимало моїх прихильників неоднозначно сприйняли цю ідею. Так, коментарі в ФБ -різні, але, вибачте, не вони й раніше визначали моє ставлення до людей і мої дії щодо них-:). Є слова, а є вчинки. Я, політично- планів не змінюю.

Так, буде складно. Так, я вважаю, що для демократичності ситуації в країні в парламент має пройти якнайбільше демократичних сил. Гідних і тих, хто готовий боротися за успішну Україну.

P.S. Це мій коментар щодо всіх можливих питань на цю тему. Крапка. Йдемо далі...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Віталій Кличко.
« Reply #46 : Червня 07, 2019, 10:43:33 10:43 »
Саакашвілі відмовився очолювати партію Кличка, - журналістка Бердинских
Колишній президент Грузії, ексглава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі відмовився від пропозиції мера Києва Віталія Кличка йти на вибори разом з партією "УДАР".
Саакашвілі відмовився очолювати партію Кличка, - журналістка Бердинских

Про відмову Саакашвілі повідомила в Twitter журналістка Христина Бердинських, передає Цензор.НЕТ.

"Міхеіл Саакашвілі не погодився з пропозицією Кличка йти з УДАР на вибори", - повідомила вона.

Також про це повідомила "Українська правда" з посиланням на людей, які активно спілкуються з Саакашвілі.

Сам Кличко вночі написав пост у Фейсбуці, з якого чітко неясно - відмовився Саакашвілі чи ні.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #47 : Червня 07, 2019, 11:08:44 11:08 »
Саакашвілі відмовився очолювати партію Кличка, - журналістка Бердинских
Колишній президент Грузії, ексглава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі відмовився від пропозиції мера Києва Віталія Кличка йти на вибори разом з партією "УДАР".
Саакашвілі відмовився очолювати партію Кличка, - журналістка Бердинских
Про відмову Саакашвілі повідомила в Twitter журналістка Христина Бердинських, передає Цензор.НЕТ.
"Міхеіл Саакашвілі не погодився з пропозицією Кличка йти з УДАР на вибори", - повідомила вона.
Також про це повідомила "Українська правда" з посиланням на людей, які активно спілкуються з Саакашвілі.
Сам Кличко вночі написав пост у Фейсбуці, з якого чітко неясно - відмовився Саакашвілі чи ні.
Обое рябое - двi НЕПРОХIДНI партii...
Два дурака в одном тазу пустились по морю в грозу...
Будь попрочнее старый таз... длинее был бы мой рассказ.

 :smilie1:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Віталій Кличко.
« Reply #48 : Червня 07, 2019, 12:38:10 12:38 »
Кличко натірил бабла и засрал Киев, особенно центр.. :smiley23:
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Віталій Кличко.
« Reply #49 : Червня 07, 2019, 12:47:08 12:47 »
Саакашвілі відмовився очолювати партію Кличка, - журналістка Бердинских
Колишній президент Грузії, ексглава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі відмовився від пропозиції мера Києва Віталія Кличка йти на вибори разом з партією "УДАР".
Саакашвілі відмовився очолювати партію Кличка, - журналістка Бердинских

Про відмову Саакашвілі повідомила в Twitter журналістка Христина Бердинських, передає Цензор.НЕТ.

"Міхеіл Саакашвілі не погодився з пропозицією Кличка йти з УДАР на вибори", - повідомила вона.

Також про це повідомила "Українська правда" з посиланням на людей, які активно спілкуються з Саакашвілі.

Сам Кличко вночі написав пост у Фейсбуці, з якого чітко неясно - відмовився Саакашвілі чи ні.

Бугога!
Клічку пиздець, нікуди тікати.
Зрадив Петра, спробував залучитися Міхуїлом, аби врятуватися віз зебілів, але не вийшло.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15758
Re: Віталій Кличко.
« Reply #50 : Червня 07, 2019, 12:54:29 12:54 »
Бугога!
Клічку пиздець, нікуди тікати.
Зрадив Петра, спробував залучитися Міхуїлом, аби врятуватися віз зебілів, але не вийшло.
До Вакарчука долучитися, як норм варіант.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Віталій Кличко.
« Reply #51 : Червня 07, 2019, 04:47:15 16:47 »
Саакашвили поставил Кличко ультиматум: сначала — к прокурору, затем — в ЗАГС
Вернувшийся в Украину экс-президент Грузии ответил на предложение киевского мэра Виталия Кличко возглавить партию «Удар». На своей странице в Facebook Михаил Саакашвили поставил перед Кличко ряд условий. Принципиальное – очистить партию от команды Порошенко и добиваться, чтобы все причастные к коррупционным деяниям прошлой власти оказались за решеткой.
 «Если идти в «УДАР», то партию «УДАР» нужно менять фундаментально. Там есть много людей, которые были до последнего момента с Порошенко. Если идти вместе, то надо избавляться от всех этих людей. Второе, там есть какие-то люди, связанные с коррупцией. От них полностью надо отмежеваться и, более того, добиваться, чтобы они все попали в тюрьму. Это принципиальное условие для объединения», — отметил Саакашвили.
4 июня 2019 года пресс-служба партии «Удар» проинформировала на своем официальном сайте, что Виталий Кличко «готов подставить свое плечу Саакашвили в походе на парламентские выборы».
«Удар» идет на досрочные парламентские выборы. И я предлагаю нашим партнерам идти вместе. Я остаюсь лидером партии «Удар». А Михаилу Саакашвили предлагаю стать главой партии», — заявил Кличко в видеообращении.
3 июня 2019 года Саакашвили призвал членов и сторонников своей партии «Рух новых сил» поддержать в ходе досрочных парламентских выборов политическую силу Президента «Слуга народа».
«Обсуждаем с представителями всех регионов «Руха новых сил» вопрос отношения и подхожов к парламентским выборам. Моя позиция: мы должны поддержать Президента Зеленского и с другой стороны должны помочь многим порядочным людям прийти во власть», — написал экс-президент Грузии на своей странице в Facebook.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #52 : Червня 07, 2019, 04:57:40 16:57 »
Кличко натірил бабла и засрал Киев, особенно центр.. :smiley23:
Не говорите глупостей.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #53 : Червня 07, 2019, 05:03:05 17:03 »
Бугога!
Клічку пиздець, нікуди тікати.
Зрадив Петра, спробував залучитися Міхуїлом, аби врятуватися віз зебілів, але не вийшло.
Я думаю, Виталя так занят Киевом,что ему и продохнуть некогда.
нет времени на политику.
Еще и младший брат засобирался в Раду.
Я думаю,что пригласить Саакашвили - это идея Владимира.
Ошибку свою, пригласить Саакашвили,  Виталий не признает,потому что " брат за брата " у них,у Кличков - в крови, на подкорке.
« Останнє редагування: Червня 07, 2019, 05:13:44 17:13 від злата »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #54 : Червня 07, 2019, 09:54:57 21:54 »
Пішов він нахуй, разом з братом.

Тут вже й так перебор клоунів на квадратний метр  :at

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #55 : Червня 07, 2019, 10:01:23 22:01 »
Пішов він нахуй, разом з братом.
Тут вже й так перебор клоунів на квадратний метр  :at
Ми три брата - акробата.
А той що поруч - то не наш брат...
Саака -  :smiley24: - той ще гуморист - опустив Вiталю в яму головой та ще й пiдсрачника дав - знай, сука, з ким справу маеш...
Я тобi - не Порошенко - будеш у мене парашi Киiвради милом драти, а коли треба, я дам тобi три центи на газiровку...


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #56 : Червня 13, 2019, 10:15:05 10:15 »
Dmitriy Belotserkovets
32 мин. ·
Апелляционный суд удовлетворил иск ОО «Экопарк Осокорки» и отменил разрешение на строительство скандально известного комплекса «Патриотика на озерах» в Киеве. Теперь главное - воплотить это решение в жизнь, в чем готов в рамках своих полномочий помочь город. Еще один прецедент, когда город может успешно взаимодействовать с громадой.

Напомню, Киевсовет еще в январе поддержал во втором чтении проект решения о разрыве договора аренды со скандальным застройщиком «Патриотики на озерах» «Контактбудсервис». Юридическая причина разрыва договора - долги застройщика перед городом за аренду земли в размере 65 миллионов гривен.

Тогда инициатором незамедлительного рассмотрения решения местным советом инициативы стал мэр Киева, а причиной - неадекватные действия застройщика, который обещал пересмотреть проект строительства, разработать новый и представить его на градостроительном совете, однако вместо этого заявил, что возобновил активную фазу стройки.

Подробно хронологию событий и юридические обоснования для расторжения договора аренды описывал ранее -
fns=mo.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #57 : Червня 13, 2019, 10:46:13 10:46 »
Віталій Кличко сейчас здесь: Подільсько-Воскресенський Міст.Нравится Страница
17 ч. · Киев ·
Друзі! Ще трохи відео, про те, що сьогодні відбувається на Подільсько-Воскресенському мосту. Що там вже зробили і які роботи тривають.

https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/vb.1431692013716014/2230104983776198/?type=2&theater

.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #58 : Серпня 08, 2019, 01:07:43 13:07 »
Віталій Кличко
Друзі! Ми продовжуємо, разом з громадою Києва, робити наше місто гарнішим і комфортнішим!
Оновлюємо парки і зони відпочинку, ремонтуємо дороги, реконструюємо і оснащуємо найсучаснішим обладнанням столичні лікарні і пологові будинки. Закуповуємо новий громадський транспорт.
Так, ще багато чого потрібно зробити і ми не збираємося відступати. Київ розвивається, стає справді європейською столицею.
Я дякую всім, хто допомагає, підказує, критикує.
Працюємо далі!-:)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #59 : Серпня 08, 2019, 01:10:07 13:10 »
Віталій Кличко

Друзі! Я вдячний усім за підтримку! Без перебільшення, тисячі людей- знайомих і незнайомих- подзвонили, написали мені протягом останніх тижнів. Усі кажуть не здаватися і не здавати Київ призначеним згори управителям.

Хочу запевнити: я не збираюся здаватися. І не заради цього «електричного» крісла мера. А тому, що розумію: я став тією фігурою, від витримки і позиції якої сьогодні залежить чи зможуть киян позбавити самоврядування, позбавити права обирати владу в своєму місті. Який я мер - мешканці столиці  висловляться на виборах. І не деяким спритним бізнесменам, що «влетіли» у владу, вирішувати за людей, зневажаючи Конституцію і закон.

Вони продовжують щодня поливати мене брудом, оббріхувати в ефірі каналу «1+1». На який я, до речі, вже подав в суд. І не виключаю, що звертатимуся ще. Вони намагаються підкупити депутатів Київради, щоб «озеленити» її. І зiрвати наступне засiдання. Вони під надуманими приводами звертаються до НАБУ і ДБР, а ті, за законом, повинні реагувати на звернення. І витрачати час і сили на розслідування «висмоктаних з пальця» справ.

Але я робитиму ту справу, яку довірили мені кияни, і захищатиму їх інтереси.
Якщо здасться Київ, піде повзуче знищення самоврядування і децентралізації в країні.