Автор Тема: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!  (Прочитано 2762 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« : Березня 27, 2014, 07:18:59 19:18 »
Таке може бовкнути лише повний дурень, що не хоче, чи не бажае бачити очевидного - Кличко іде в високу політику як креатура своїх спонсорів, що є для політики звичайним, але в нашому випадку попашує гівнецом. Бо головним спонсором Віталіка був Фірташ, а після часткового виведення Фірташа з гри ним став мутний Порошенко. ЩО ОЗНАЧАЄ ДЕМАРШ Кличка і його фракції, який ми зараз бачимо? Він означає, що Порошенко і люди фірташа у фракції ХОЧУТЬ НЕГАЙНОЇ ШИРКИ з ПР !  А навіщо їм ширка? Для розвалу коаліції, і розчищення просування Порошенка до влади. Кличко, правда, вважає, що все це робиться заради його президенства, що Порошенко вболіває за долю політика Кличка  :weep: Ну то вже кого Господь яким розумом наділив...   :laugh:

Offline Strangeways

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 296
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #1 : Березня 27, 2014, 07:24:07 19:24 »
виталька деньщик у пороха
порох валит коалицию, в раде нет голосов на пакет который предложил яценюк
тягнибок заявил--неделя и дефолт, денег без пакета не дадут
на дворе угроза войны..
пороху пох...виталька со своими заблокировал голосование
втыкайте раду, смотрите сами ..сейчас перерыв

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #2 : Березня 27, 2014, 07:24:44 19:24 »
Штабной бот, кому кроме Воровки и 1%-й богомолец  ты разрешаешь балотироваться?

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 463
  • ПТН - ПНХ!
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #3 : Березня 27, 2014, 07:26:05 19:26 »
Угу, тільки Юля нас врятує. Чи може Дрищ?

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #4 : Березня 27, 2014, 07:35:23 19:35 »
Дуже цікаво які аргументи Віталіка так дивно приваблюють людей. Мені один звичайний водій сказав, що Кличко це Німеччина це Европа, але  ж він як політик ніякий, дуже схожі аргументи деякі чувачки мені за Яника говорили - "у нього сильна команда"  а те що він тупий як дривитня це нічого, так само і Віталька.
Як воно харить в Україні оці вибори відомих тупаків всяких Повалій, боксьорів і т.д. наче і інтернет вже провели в містах і в деяких селах один член ніхто не хоче цікавитися, що там і як тільки б за морду голосувати, "бо вона мені симпатична"...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #5 : Березня 27, 2014, 07:37:16 19:37 »
Вопрос не в умный-тупой, а в том шоб не воровал. Уверен, таможней лучше будет управлять тупой честный дворник, чем умный консультант Хомутынника. Там у них сколько консультантов и бумагомарателей, что этим шишкам надо лишь смотреть что они подписывают.
« Останнє редагування: Березня 27, 2014, 07:38:51 19:38 від DeL1T »

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #6 : Березня 27, 2014, 07:42:33 19:42 »
Та да, аби не ворував...  а якщо, в силу власної неосвіченості та некомпетентності, не зможе запобігти крадіжкам інших, більш розумних і не таких чесних, то, ПО DeL1Tу, хай так і буде  :laugh:  P.S. Якщо так піде і далі, то СУП швидко стане такою ж інтелектуальною помийницею, на яку перетворився ФУП. Тоді прийдеться його вбити так само, як і ФУП...  :smilie7:

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #7 : Березня 27, 2014, 07:43:00 19:43 »
А щоб розумний і не крав не можна ? Реально не пре коли "таможней будет управлять честный дворник" він чесний тільки тому що можливостей вкрасти немає, хіба що з мусорних баків. До влади необхідні люди вже перевірені владою і бабліщем яке поруч плаває, нажаль таких немає. Але бее-мее то не факт того, що все буде кльово, в таких розкладах можна навіть не доганяти, що відбувається і твої ж заступники будут красти аж гай шумітиме, а ти будеш чесний і бурмотати "тобто...тоб...то.."

Моя думка Віталіку треба трохи розбалакатись, взяти уроки балабольської майстерності, розвивати гнучкість мовлення і розумової діяльності - повно таких методик і т.д. постійно також дивує навіщо він белькоче українською хай шпарить на рос.мові, дати йому потужний портфель міністра солідного силового чи економічного - економіки чи МВС чи МЗС хай там посміхається Меркель та іншим бабам, вони тануть - кредити дають, а там дивись через п'яток років кремезний і розумний дядько, головне в бокс більше не йти
« Останнє редагування: Березня 27, 2014, 07:48:04 19:48 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #8 : Березня 27, 2014, 07:43:23 19:43 »
Вопрос не в умный-тупой, а в том шоб не воровал. Уверен, таможней лучше будет управлять тупой честный дворник, чем умный консультант Хомутынника. Там у них сколько консультантов и бумагомарателей, что этим шишкам надо лишь смотреть что они подписывают.
Ага и честная кухарка тоже лучше управляет государством...
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #9 : Березня 27, 2014, 07:43:50 19:43 »
Вибачте, не той час для Кличка - президента.  Не бачу його як Батька Нацii, та ще Головнокомандуючого... Не для нього ця роль. Вiн не мае великого авторитета на Сходi, тому йому треба шукати голоси на полюсах краiни... Але, вибачте, не ма там iнтелекту, проще - не вмiе вiн "дурити краiну", як це ВОНА робить. :Razom:

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #10 : Березня 27, 2014, 07:50:21 19:50 »
Йулькі це найголовніші противсіхи всіх часів й народів.

Бо вони завжди та скрізь проти всіх: проти Порошенка, проти Кличка, проти Яроша, проти Богомолець,.. проти всіх абсолютно!

Це вже натуральна хвороба.
Якщо не Йуля, то гори все синім вогнем. Мудачьо.
Вже одного разу просрали народну владу, коли країна могла мати українського преза (хай хуйоватого) та демократичну Раду. Зараз знову ті ж яйця.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #11 : Березня 27, 2014, 07:54:45 19:54 »
Юльки майже завжди і проти Юлі, або дуууже скептичні що до неї - ну, крім відвертих кретинів на кшалт Дидуся :)  Просто вони не бачать нікого іншого, хто б так чітко висловився по цікавим  для так званих "юльків"  питанням...  :)

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #12 : Березня 27, 2014, 07:54:51 19:54 »
Йулькі це найголовніші противсіхи всіх часів й народів.

Бо вони завжди та скрізь проти всіх: проти Порошенка, проти Кличка, проти Яроша, проти Богомолець,.. проти всіх абсолютно!

Це вже натуральна хвороба.
Якщо не Йуля, то гори все синім вогнем. Мудачьо.
Вже одного разу просрали народну владу, коли країна могла мати українського преза (хай хуйоватого) та демократичну Раду. Зараз знову ті ж яйця.

Це про Ющенка ? Чи якщо про яйця то про Януковича ?
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #13 : Березня 27, 2014, 08:02:11 20:02 »
Вопрос не в умный-тупой, а в том шоб не воровал. Уверен, таможней лучше будет управлять тупой честный дворник, чем умный консультант Хомутынника. Там у них сколько консультантов и бумагомарателей, что этим шишкам надо лишь смотреть что они подписывают.
Ага и честная кухарка тоже лучше управляет государством...

Кадры штатных оналитиков не менялись со времен кучмы. Шеремета об этом говорил. Министр , през - политические фигуры, и шо и как они говорят - не важно. Важно что делают. Вот ЮВТ например умно говорила и обещала, а делать ей всегда ктото мешал :smilie1:

Offline asmodey

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #14 : Березня 27, 2014, 08:14:20 20:14 »
[ Мудачьо.
Вже одного разу просрали народну владу, коли країна могла мати українського преза (хай хуйоватого) та демократичну Раду. Зараз знову ті ж яйця.

это ты про пупырчатого никчему? да ты вредитель - этож он привел к власти янека, следовательно и все нынешние беды, включая войну, на совести паскудника... :Ganba:

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #15 : Березня 27, 2014, 08:17:42 20:17 »
Йулькі це найголовніші противсіхи всіх часів й народів.

Бо вони завжди та скрізь проти всіх: проти Порошенка, проти Кличка, проти Яроша, проти Богомолець,.. проти всіх абсолютно!

Це вже натуральна хвороба.
Якщо не Йуля, то гори все синім вогнем. Мудачьо.
Вже одного разу просрали народну владу, коли країна могла мати українського преза (хай хуйоватого) та демократичну Раду. Зараз знову ті ж яйця.

Це про Ющенка ? Чи якщо про яйця то про Януковича ?

Та вi шо? Усi знають, що з яйцями це саме йуля.

А казав я про достроковi вибори. Коли бют + нунс отримали 228 мандатiв. Пiсля чого, пiвроку йуля вигадувала "каалiцiйну угоду", а коли нарештi вигадала, виявилося, що половина бюту вже затушковалася до ригiв.

Сподіваюся, ви не будете сперечатися, що якби не було Йулі, то не було б й того що зараз відбувається?
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #16 : Березня 27, 2014, 08:22:04 20:22 »
http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/27/7020558/

пороху пох...виталька со своими заблокировал голосование
втыкайте раду, смотрите сами ..сейчас перерыв

Внесли поправку и проголосовали. Так и должен работать парламент и коалиция, а не с отмашки чечетова, как ПР+Коми. Отвыкайте, юльки.


Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #17 : Березня 27, 2014, 08:23:12 20:23 »
Оскільки у нас реальна олігархічна республіка за формою існування, то в нас і олігархічна демократія де реальними громадянами з правом голосу можливо назвати десяток депутатів та олігархів, і зрозуміло, що більш менш чьотку вертикаль і єдінство для покращення вибудував мисьє Янукович просто тупими фізичними ..іздюлями, чи ми не пам'ятаємо Тігіпка з фінгалами, я ще пам'ятаю що Полтавського губера чи як там Яник відмудохав за голосування, він пару тижнів на роботу не ходив. А при всіх інших презах таки якось вони спокійніше один одному какали в бочки з медом.
Таке враження що не народ хоче сильного лідера-тирана, а саме оті олігархи з депутатами, щоби їх там били по ліцу, і тоді вони добре розуміють процесс державотворення.
А оналітики то да, то сила...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #18 : Березня 27, 2014, 08:25:11 20:25 »
http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/27/7020558/

пороху пох...виталька со своими заблокировал голосование
втыкайте раду, смотрите сами ..сейчас перерыв

Внесли поправку и проголосовали. Так и должен работать парламент и коалиция, а не с отмашки чечетова, как ПР+Коми. Отвыкайте, юльки.

от і добре у Вєталя нормальна хоч і дивна якась політична партія, хай працюють
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #19 : Березня 27, 2014, 08:37:19 20:37 »
"Внесли поправку и проголосовали. Так и должен работать парламент и коалиция..."  ТА НЕВЖЕ? А якщо поправка, ЯК ЗАРАЗ, відверто корупційна і шкідлива?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #20 : Березня 27, 2014, 08:37:27 20:37 »


Та вi шо? Усi знають, що з яйцями це саме йуля.

А казав я про достроковi вибори. Коли бют + нунс отримали 228 мандатiв. Пiсля чого, пiвроку йуля вигадувала "каалiцiйну угоду", а коли нарештi вигадала, виявилося, що половина бюту вже затушковалася до ригiв.

Сподіваюся, ви не будете сперечатися, що якби не було Йулі, то не було б й того що зараз відбувається?

С яйцами говорите? Хм. Вот никогда не понимала нафига нам у власти больной на голову, хромой гермофродит?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: КЛИЧКО В ПРЕЗИДЕНТИ!
« Reply #21 : Березня 27, 2014, 09:20:34 21:20 »
Тут недавно казали, що пофіг що тупий зато чесний дворнік, так що "больной на голову хромой гермофродит" це не аргумент.

Особисто для мене біда проукраїнських сил в тому, що вони полюбляють гратися в демократію, балаболити багато, гризтись і т.д., в нормальній Європейскій країні це було би навіть так як треба, хіба що "забавляння в демократію" можливо б було замінити терміном "демократичний процес".

А так поки наші гризуться за поправки  -  чьоткімі коммуністіческімі строями завжди приходили всякі проросійські сили з жорсткою і еффективною системою управління яка базується на банальному рукоприкладстві та універсальних термодешифраторах.

Демократичні сили (вважай купа базарних баб) можуть пермогти чьоткого бандюка тільки в разі коли їх кількість дуже велика, але природне сцикунство базарного бабства і всьо такоє не дуже сприяє навіть об'єднанню. (хоча Європа там щось зліпила - охорона базару, нато, криСША)

Тому реальне сусідство з тоталітарною і багатою ресурсами Росією це найбільший головний біль нашого нещасного базару, невідомо чи на довгі віки, чи на пару найближчих тижнів.
« Останнє редагування: Березня 27, 2014, 09:22:31 21:22 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!