Автор Тема: Свобода: "Нам Криму не треба, приходьте ще..." КОРИСНІ ВЧАСНІ ЗАКОНИ!  (Прочитано 2584 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Мінкультури хоче повернути обов'язковий дубляж українською іноземних фільмів

"Ми як Міністерство культури вноситимемо пропозицію повернути закон на користь дубляжу українською мовою", - сказав Ніщук на брифінгу в Кабінеті Міністрів України.
За його словами, пропозиція про дубляж стосуватиметься іноземних фільмів.
Однак він виокремив російські фільми. Щодо них ситуація у стадії обговорення.
Ніщук запевнив, що український дубляж аж ніяк не обмежуватиме прав російськомовних громадян.
"Це якісна робота, це нові робочі місця", - сказав Ніщук.
При цьому міністр додав, що остаточне рішення про обов'язковий дубляж фільмів українською мовою ухвалюватиме Верховна Рада.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/27/7020552/

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Хай буде. Або усi, без винятку, фiльми показувати з оригінальними саундтреками. Чому американські чи французькі фільми повинні перекладатися саме на рашську мову? Шо за х?
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline andry

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 152
  • Стать: Чоловіча

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Ну шо їм не йметься ?
Нафіга давати привід для нагнітання на сході ?
Невже терпець чухається щой зачекати трохи  немає змоги?

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
звільняти таких з хуячичної й негайно і без права займати відповідальні посади три інкарнаціїї.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Хай буде. Або усi, без винятку, фiльми показувати з оригінальними саундтреками. Чому американські чи французькі фільми повинні перекладатися саме на рашську мову? Шо за х?

ТОМУ ЩО завтра війна і нам потрібно, щоб прості росіяни нам допомагали, а не шугалися нових страшилок Кисельова...

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
А що не так? Чому в Україні іноземні фільми повинні перекладатися російською?
Кому не подобається україномовний переклад, нехай дивиться фільми на російських каналах або в інтернеті.
А де я зможу знайти фільм українською, якщо не сприймаю руский язик?
І взагалі, не набридло постіно кричати, що південий схід скаже? Там уже повинні зробити свій вибір - або Україна або Росія.
Схід і південь ще повинен вибачитись перед іншою частиною України за вибір януковичів і постійні крики "расєя, спасай!".

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Підтримую дублювання українською .Вимагаю також . щоб дописи російською автор ОБОВЯЗКОВО дублював українською

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Хай буде. Або усi, без винятку, фiльми показувати з оригінальними саундтреками. Чому американські чи французькі фільми повинні перекладатися саме на рашську мову? Шо за х?

ТОМУ ЩО завтра війна і нам потрібно, щоб прості росіяни нам допомагали, а не шугалися нових страшилок Кисельова...

Нахрен вашу толерастію. В сраку того Кисельова поцілуйте :(

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
А що не так? Чому в Україні іноземні фільми повинні перекладатися російською?
Кому не подобається україномовний переклад, нехай дивиться фільми на російських каналах або в інтернеті.
А де я зможу знайти фільм українською, якщо не сприймаю руский язик?
І взагалі, не набридло постіно кричати, що південий схід скаже? Там уже повинні зробити свій вибір - або Україна або Росія.
Схід і південь ще повинен вибачитись перед іншою частиною України за вибір януковичів і постійні крики "расєя, спасай!".

хочу нагадати ,що зараз не мирний час і цілком слушні Ваші вимоги шкодять збереженню цілостності України.Я пропоную до вирішення кризи, тему мов не чіпати взагалі.
А хто її чіпає -той росіянський засланець і шпигун.

Кадрові висновки по ініціаторам необхідно приймати негайно.

Offline andry

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 152
  • Стать: Чоловіча
Підтримую впровадження кількох "звукових доріжок". По умовчанню - Український переклад, але має бути змога вибрати іншу мову.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Підтримую дублювання фільмів українською. Як варіант - українські субтитри з оригінальним саундтреком. Дуже зручно, можна нову якусь мову вивчити ;)
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Хоче і добре.

Досить вже кланятись на всі боки і вибачатись - 'ой ізвініте, што мі тут немножко место занімаем, мі больше не будем'.

Нормальні люди все сприймають нормально, на мудаків немає сенсу звертати увагу, все одно будеш для них ворогом.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
А що не так? Чому в Україні іноземні фільми повинні перекладатися російською?
Кому не подобається україномовний переклад, нехай дивиться фільми на російських каналах або в інтернеті.
А де я зможу знайти фільм українською, якщо не сприймаю руский язик?
І взагалі, не набридло постіно кричати, що південий схід скаже? Там уже повинні зробити свій вибір - або Україна або Росія.
Схід і південь ще повинен вибачитись перед іншою частиною України за вибір януковичів і постійні крики "расєя, спасай!".

хочу нагадати ,що зараз не мирний час і цілком слушні Ваші вимоги шкодять збереженню цілостності України.Я пропоную до вирішення кризи, тему мов не чіпати взагалі.
А хто її чіпає -той росіянський засланець і шпигун.

Кадрові висновки по ініціаторам необхідно приймати негайно.

Ну, якщо ви думаєте, що неприйняття такого закону зупинить путіна, то помиляєтесь.
А якщо громадяни не сприймають державну мову моєї країни, то це не означає, що я повинна від неї відмовитись.
І взагалі, набридла вже мені ця наша хохляцька толерантність. Потрібно вчитись у рускіх братьєв.
А то слабкий завжди програє сильнішому.
Ми, українці, ніколи не знаходимо часу для себе, завжди підлаштовуємось під інших. Набридло. Я хочу чути свою мову на своїй Батьківщині. Маю право.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Хоче і добре.

Досить вже кланятись на всі боки і вибачатись - 'ой ізвініте, што мі тут немножко место занімаем, мі больше не будем'.

Нормальні люди все сприймають нормально, на мудаків немає сенсу звертати увагу, все одно будеш для них ворогом.

 :smiley24: Повністю підтримую!

Offline Валька

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 189
+100  Дістали толерасти! І кацапи, які не взмозі вивчити будь-яку мову, крім язика!
Расія- тюрма народів.(с)

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Ну, якщо ви думаєте, що неприйняття такого закону зупинить путіна, то помиляєтесь.
А якщо громадяни не сприймають державну мову моєї країни, то це не означає, що я повинна від неї відмовитись.
І взагалі, набридла вже мені ця наша хохляцька толерантність. Потрібно вчитись у рускіх братьєв.
А то слабкий завжди програє сильнішому.
Ми, українці, ніколи не знаходимо часу для себе, завжди підлаштовуємось під інших. Набридло. Я хочу чути свою мову на своїй Батьківщині. Маю право.

Плюс багато. :smiley24:

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Підтримую. Не те що б першочерговий, але правильний закон.
Російськомовні патріоти нормально сприймуть, а зомбованим рашолюдям все одно нічого не доведеш, тому зважати на них не потрібно.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!


ТОМУ ЩО завтра війна і нам потрібно, щоб прості росіяни нам допомагали, а не шугалися нових страшилок Кисельова...

Нахрен вашу толерастію. В сраку того Кисельова поцілуйте :(

Поцілуй туди свого Олежика, персонально від мене за просерання Криму...

Offline Дідусь

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
Дуже добра новина.Ато я Украінець почуваю себе в Украіні,як чужинець.І писати що це не дочасу не важаю за розумне.У нас все завжди не дочасу,а коли буде до часу?Якщо хтось такий розумний,то приідьте на Південь або на Схід і поживіть там,як Украінець,думаю вам гидко стане.Ми у себе в державі піклуємся тільки за когось але не за Украінців,це велика помилка...Тому що, якщо в Украіні не дай Боже станеться війна з Московитами,то будуть дійсно іі захищати патріоти а не ті хто бузить тут проти дубляжу фільмів.А якщо людина за 20 більше років не вивчила Украінську,то це людина ,яка неповажае мову держави в ,якоі проживає.