Автор Тема: Что не так с посольством США  (Прочитано 8977 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33056
  • Стать: Чоловіча

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Vyacheslav

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 337
Re: Что не так с посольством США
« Reply #62 : Березня 22, 2019, 12:26:34 00:26 »
Крім того, це просто красиво

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19057
Re: Что не так с посольством США
« Reply #63 : Березня 22, 2019, 01:37:26 01:37 »
Крім того, це просто красиво



Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Что не так с посольством США
« Reply #64 : Березня 22, 2019, 01:53:39 01:53 »
Так шо получається, Серьожа "Борода Женшіно" Лєщенко, ремонт в квартирі таки не зробить???))

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Что не так с посольством США
« Reply #65 : Березня 22, 2019, 02:48:53 02:48 »
Чи справді сербську ослицю приберуть? Якщо ні, то хто зможе організувати петицію щодо її відзивання із України? 25 тисяч пфдписантів, порохоботи вмить наберуть, будьте певні.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19057
Re: Что не так с посольством США
« Reply #66 : Березня 22, 2019, 02:57:39 02:57 »
Чи справді сербську ослицю приберуть? Якщо ні, то хто зможе організувати петицію щодо її відзивання із України? 25 тисяч пфдписантів, порохоботи вмить наберуть, будьте певні.

Думаю, їй пизда.  :bx:

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Что не так с посольством США
« Reply #67 : Березня 22, 2019, 03:18:02 03:18 »
Думаю, їй пизда.  :bx:

Як пізда ослиці , то файно, але як і пізда Бородатій Женщінє, жаждущєй ремонта в квартірке, то просто файнезна вагіна.

На разі, маєм гарний плацдарм для взйобу всього грантоєбського кодла. Потрібно підняти хвилю із цього приводу із вимогою не підсилювати сили анти українсько-американського альянсу, "сліпими" грантами.


Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Что не так с посольством США
« Reply #70 : Березня 22, 2019, 08:10:54 08:10 »
Як пізда ослиці , то файно, але як і пізда Бородатій Женщінє, жаждущєй ремонта в квартірке, то просто файнезна вагіна.

На разі, маєм гарний плацдарм для взйобу всього грантоєбського кодла. Потрібно підняти хвилю із цього приводу із вимогою не підсилювати сили анти українсько-американського альянсу, "сліпими" грантами.
Така петиція створена і вже в розгляді.Нам тут жити,а не цій сербській ослиці.Воно зробить нам тут Венесуелу і поїде далі гадити,
Цікаво,чи понесе ця сербська ослиця відповідальність за хаос в Україні?Чи є можливість натиснути через емігів на конгрес і сенат?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Re: Что не так с посольством США
« Reply #71 : Березня 22, 2019, 09:32:48 09:32 »
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Что не так с посольством США
« Reply #72 : Березня 22, 2019, 09:37:30 09:37 »
Абалдеть - Кончiта з одного шкандалю лiзе в iншiй...
Слуга Народу -  :smiley24:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Re: Что не так с посольством США
« Reply #73 : Березня 22, 2019, 09:41:44 09:41 »
кароч диспозиция такова что кого то поведут к прокурору .. или нашего или ихнего )))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Что не так с посольством США
« Reply #74 : Березня 22, 2019, 09:42:27 09:42 »
кароч диспозиция такова что кого то поведут к прокурору .. или нашего или ихнего )))
Нашего - не доведут...
Больно много грязи на Кончите...
 :smilie7:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Что не так с посольством США
« Reply #76 : Березня 22, 2019, 09:54:08 09:54 »
И ещё раз о деньгах.

Злі язики пліткують: "....гроші, призначені для проведення тестування кандидатів на посади в органах прокуратури, посольство направило на рахунок псевдо-громадської організації "Центр протидії корупції"(Шабуні) та Одеської обласної державної адміністрації(Сааку). Адміністрація Трампа запросила в Генпрокуратури всі ці матеріали й у ніч з 20 на 21 березня 2019 року частина вже була відправлена в американський Мінюст."
No money No honey

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Что не так с посольством США
« Reply #77 : Березня 22, 2019, 09:59:27 09:59 »
Чи справді сербську ослицю приберуть? Якщо ні, то хто зможе організувати петицію щодо її відзивання із України? 25 тисяч пфдписантів, порохоботи вмить наберуть, будьте певні.
Сразу, нет. Никогда амеры так не сделают. Уберут скорее всего по ротации, но могут в отпуск отправить, или прислать нового 1-го атташе или как они там точно называются, который несколько ее задвинет и т.п.
Интервью Луценко это ход в игре которая происходит не здесь, но в которой мы пытаемся выиграть какие-то плюшки на сейчас и на будущее. Надеюсь только, что наши выбрали правильную сторону, бо играть в чужие игры бывает себе дороже.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Re: Что не так с посольством США
« Reply #78 : Березня 22, 2019, 10:04:16 10:04 »
хе хе )))



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1016646.0


я вас предупреж дал что антикорру пционные оргнаны это операция ФСБ против Украины.
Kievlyanin
27 вересня 2018 15:47:06
IP/Host: ---.net.gigacloud.ua
здесь:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=995797.msg20854973#msg20854973

и здесь:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=995764.msg20853291#msg20853291



а теперь некоторые начинают прозреват ь:

&t=26s
 
иванов о НАБУ  на 23 минуте примерно:

.. они работают против укринской политичес кой элиты - вне законодат ельного поля (с нарушение м законы и процедур) и не трогают пророссий ских политиков а только вешают ярлыки коррупцио неров на тех кто хоть что то делает полезное для украины ..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Re: Что не так с посольством США
« Reply #79 : Березня 22, 2019, 10:05:36 10:05 »
нтикоррупционные органы - это спецоперация против государства украина

(1/13) > >>

Kievlyanin:
и ничто иное.


не против порошенко .. не против гройсмана а конкретно против государст ва как такового.

антикорру пционные органы не могут бороться с коррупцие й ибо они ФИЗИЧЕСКИ для этого не предназна чены. ... ибо борьба с коррупцие й выглядит не так...


борьба с коррупцие й это не наделение чиновнико в - источника коррупции .. еще большими полномочи ями - инструмен т коррупции! ..

борьба с коррупцие й это наоборот - уменьшени е количеств а чиновнико в и урезание их полномочи й! .. соответсв енно не для борьбы с коррупцие й создается вся эта вертикаль .

цель создания "антикорру пционных" органов уничтожен ие государст венности украины ибо институци онально это органы направлен ы на борьбу против высшего руководст ва страны.

это все спецопера ция кремля по созданию механизма додонизац ии украниы.. . в молдове именно антикорру пционеры привели к власти кремлевск ую марионетк у .. в латвии была та же самая история но миллиметр а не хватило ..

запомните этот твит (с)

я не понимаю куда смотрят СБУ президент и вся наша политэлит а - их всех разводят как котят .. даже умные люди .. реально умные я их сам слушаю-читаю и считаю для сеюя авторитет ами -даже они щелкают хлебалом и вместо озвучиват ь реальную опасность происходя щего  говорят что мол ну если запад нам хочет дать денег за "аниткоррп ционные" органы то давайте их создадим и получим деньги .. вы бля ипанулись там ВСЕ?? .. КАК ТАК КАРЛ?? . .. это всеобщее умопомеша тельсво??

запомните этот твит!!  говорю вам еще раз.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=996427.0;wap2
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Что не так с посольством США
« Reply #80 : Березня 22, 2019, 10:18:28 10:18 »

Из диалога ГРУнявого "игзперда" и юлька-кацапофила:
..............
Silentio
   21 березня 2019 16:20:59
IP/Host: 185.220.101.---
costashu, 21 березня 2019 16:14:44

    Розгорнути попередні цитати...
    чи визнають штати вибори у разі фальсифік ацій?


Головне, аби їх не визнали жертви можливих фальсифік ацій... Якщо будуть фальсифік ації і політичні сили, що стали їх жертвами змиряться і не протестув атимуть, якщо мовчатиму ть виборці, чиї голоси можуть вкрасти, то які питання до США? На фоні жорсткого захисту свого вибору ніхто не насмілить ся йти проти волі народу.
................

А вам не кажется, друзья, что мы стали свидетелями "облома" в использовании "консервы сверхглубокого залегания" в возможной мегапровокации.

Представьте на секунду, что под посольствам и перед ЦВК собирается нужное (или даже намного меньше) количество людей из ЗеКоманды и юлькашни. Всё это густо подпитано и крышуемо аваковскими "нацжёнами" (ну, не зря же Юля встречалась с Арсен Борисычем). И тут на сцену выходит такая вся правильная и антикоррупционная "послица" и заявляет: "Мол-де, мы тут посмотрели на возмущённый народ и поддерживаем его, и признаём эти выборы сфальсифицированными".

Как такой ход? И что против такого поставишь?
No money No honey

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Что не так с посольством США
« Reply #81 : Березня 22, 2019, 10:30:44 10:30 »
нтикоррупционные органы - это спецоперация против государства украина

(1/13) > >>

Kievlyanin:
и ничто иное.


не против порошенко .. не против гройсмана а конкретно против государст ва как такового.

антикорру пционные органы не могут бороться с коррупцие й ибо они ФИЗИЧЕСКИ для этого не предназна чены. ... ибо борьба с коррупцие й выглядит не так...


борьба с коррупцие й это не наделение чиновнико в - источника коррупции .. еще большими полномочи ями - инструмен т коррупции! ..

борьба с коррупцие й это наоборот - уменьшени е количеств а чиновнико в и урезание их полномочи й! .. соответсв енно не для борьбы с коррупцие й создается вся эта вертикаль .

цель создания "антикорру пционных" органов уничтожен ие государст венности украины ибо институци онально это органы направлен ы на борьбу против высшего руководст ва страны.

это все спецопера ция кремля по созданию механизма додонизац ии украниы.. . в молдове именно антикорру пционеры привели к власти кремлевск ую марионетк у .. в латвии была та же самая история но миллиметр а не хватило ..

запомните этот твит (с)

я не понимаю куда смотрят СБУ президент и вся наша политэлит а - их всех разводят как котят .. даже умные люди .. реально умные я их сам слушаю-читаю и считаю для сеюя авторитет ами -даже они щелкают хлебалом и вместо озвучиват ь реальную опасность происходя щего  говорят что мол ну если запад нам хочет дать денег за "аниткоррп ционные" органы то давайте их создадим и получим деньги .. вы бля ипанулись там ВСЕ?? .. КАК ТАК КАРЛ?? . .. это всеобщее умопомеша тельсво??

запомните этот твит!!  говорю вам еще раз.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=996427.0;wap2


Таки придет время и я поставлю Вам, хороший могорычь!

Offline Verification

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 509
Re: Что не так с посольством США
« Reply #82 : Березня 22, 2019, 10:34:40 10:34 »
Така петиція створена і вже в розгляді.

І де лінк?   :hot:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Что не так с посольством США
« Reply #83 : Березня 22, 2019, 10:50:36 10:50 »
А антикоррупционній суд? ЛИЧНЫЙ, ПЕРСОНАЛЬНЫЙ СУД НАБУ?

Может сразу на "тройки" перейти? Чего у ж мучиться? Сам поймал, сам расследовал, сам обвинил, сам расстрелял. Час времени надо максимум. Можно даже из "тройки" двух убрать. Сэкономить на зарплате.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Что не так с посольством США
« Reply #84 : Березня 22, 2019, 11:22:37 11:22 »
А антикоррупционній суд? ЛИЧНЫЙ, ПЕРСОНАЛЬНЫЙ СУД НАБУ?

Может сразу на "тройки" перейти? Чего у ж мучиться? Сам поймал, сам расследовал, сам обвинил, сам расстрелял. Час времени надо максимум. Можно даже из "тройки" двух убрать. Сэкономить на зарплате.
Наскільки я розумію, там все ж таки формується СУД. Як інструмент, річ корисна, наприклад, можна Юльку посадити, антикорупціонера якогось і Європі й сказати не буде чого.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Что не так с посольством США
« Reply #85 : Березня 22, 2019, 11:29:51 11:29 »
Наскільки я розумію, там все ж таки формується СУД. Як інструмент, річ корисна, наприклад, можна Юльку посадити, антикорупціонера якогось і Європі й сказати не буде чого.

А антикорупційний СУД формується з кого? 12 апостолів?

Я ж вже тут писав...Потім буде Самий Антикорупційний Суд, Самий Чесний Антикорупційний Суд, Справжній Антикорупційний Суд, Антикорупційний Суд Судого Дня....

Скільки у нас структур в боротьбі з корупцією, які очолюють Лєщєнко, Гнап, Шабунін, Бігус? (мальчікі, которих нєльзя трогать, як сказала би Марі Йованович)

ДБР
НАБУ
САПр
НАЗК

А нє ДОХЄРА?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Что не так с посольством США
« Reply #86 : Березня 22, 2019, 11:34:11 11:34 »
А потім, де з'являються сєрбокацапкі Марі Йованович і ФСБшні долбо*би Аслунди...зі своєю "боротьбою з корупцією", як правильно кажуть...З'ЯВЛЯЮТЬСЯ ДОДОНи!

Упс-с-ссс...ВНЄЗАПНО так...



Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Что не так с посольством США
« Reply #87 : Березня 22, 2019, 11:41:18 11:41 »
А потім....

Гібрідная Война..(сцуко, ржу)....єто абсолютне НОУ-ХАУ рашкі. Мір нє знаєт, что дєлать!

Скажіть чесно.

Ви - йопані, тупі, барбешопні, смузіобразні, смартфоноподібні БУРАТІНИ з Твіттера. А рашка - просто Ліса Аліса.

Це на Гібридна Війна. Це ЗВИЧАНИЙ ЖУЛІК НАЙОПУЄ ТУПИХ ЛОХОВ....ТУПИХ - ключове слово.

Розумні люди вже весь цей процес...бачать ще з моменту, коли Буш Старший примчався вмовляти Кравчука не виходити зі складу СРСР...

Бо Марі ЙовановичАМ - так ПРОСТІШЕ РАХУВАТИ ДО ТРЬОХ: США-КИТАЙ-СРСР.

Йопані тупі козли!  :smiley23:


І тільки зараз ці МАВПИ починають розуміти....в 2019 році...що їх взули на три сольдо.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Что не так с посольством США
« Reply #88 : Березня 23, 2019, 03:37:57 15:37 »
тут мостовые разродились слухами от источников в Госдепе

https://dt.ua/internal/kartkova-budka-306352_.html

За інформацією джерел DT.UA, усупереч чуткам, які розганяють по українському сегменту Інтернету, негайно відкликати через скандал свого посла з Києва Вашингтон зовсім не збирається. Ба більше, держдеп умовляє її залишитися в Україні бодай до літа, хоча сімейні обставини, пов'язані з її близькими, вимагають повернення Марі Йованович на батьківщину. Але Вашингтон ніяк не може залишити Україну без нагляду або на піклування нового посла (якому буде потрібен час, щоб зрозуміти всі нюанси українських реалій) — відразу після президентських виборів і за кілька місяців до парламентських, та ще й коли Київ готуються залишити найближчим часом іще кілька послів впливових західних країн. Тому Марі Йованович поки що лишається. Не треба гадати, з яким настроєм.(с)

такой открытой заказухи я еще не видела

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Что не так с посольством США
« Reply #89 : Березня 23, 2019, 03:45:34 15:45 »
тут мостовые разродились слухами от источников в Госдепе

https://dt.ua/internal/kartkova-budka-306352_.html

За інформацією джерел DT.UA, усупереч чуткам, які розганяють по українському сегменту Інтернету, негайно відкликати через скандал свого посла з Києва Вашингтон зовсім не збирається. Ба більше, держдеп умовляє її залишитися в Україні бодай до літа, хоча сімейні обставини, пов'язані з її близькими, вимагають повернення Марі Йованович на батьківщину. Але Вашингтон ніяк не може залишити Україну без нагляду або на піклування нового посла (якому буде потрібен час, щоб зрозуміти всі нюанси українських реалій) — відразу після президентських виборів і за кілька місяців до парламентських, та ще й коли Київ готуються залишити найближчим часом іще кілька послів впливових західних країн. Тому Марі Йованович поки що лишається. Не треба гадати, з яким настроєм.(с)

такой открытой заказухи я еще не видела

Никто никуда не ушел. Йованович сильно обиделась. Делайте выводы, хохлы дурные. ОНА ОБИДЕЛАСЬ.


Если бы Юлия Владимировна Мостовая...ВЫГНАЛА БЫ совего муженька в АТО из-под юбки...она бы поняла одну истину...В окопах не знают Мари Йованович и ее друга СерЛеща.

А теплаки и ночное видение...все равно не через нее шли в армию.