Автор Тема: Вопрос по новому дому  (Прочитано 1826 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline MussKuss

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 146
Вопрос по новому дому
« : Березня 25, 2019, 03:47:36 15:47 »
Мы хотим приобрести жилье в Киеве. Как вы думаете лучше брать в построенном новом доме или лучше рассматривать вариант на стадии котлована?

Offline Zayka

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 257
Re: Вопрос по новому дому
« Reply #1 : Березня 25, 2019, 03:59:49 15:59 »
Мы хотим приобрести жилье в Киеве. Как вы думаете лучше брать в построенном новом доме или лучше рассматривать вариант на стадии котлована?
Звичайно кращий варіант це квартири в зданих і заселених новобудовах. Головний недолік таких квартир в тому, що вони коштують значно дорожче квартир в будинках які ще тільки будуються. Краще брати варіант як ось цей, за умови звичайно що у вас є де жити цей час поки будинок побудують. Але вирішувати насправді вам.

Offline Yotoon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Re: Вопрос по новому дому
« Reply #2 : Квітня 03, 2019, 12:55:19 12:55 »
Могу посоветовать компанию "Меганом Украина". Ребята проводят электромонтажные работы https://meganom.kiev.ua/

Offline Натуся24

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 295
Re: Вопрос по новому дому
« Reply #3 : Лютого 12, 2024, 02:06:05 14:06 »
Я займаюся дрібним будівництвом, і зараз переді мною постає завдання знайти надійного постачальника блоків ФБС. Де можна замовити якісні блоки за оптимальною ціною? Можливо, хтось має перевірені контакти?

Offline nogon

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 192
  • Стать: Жіноча
    • rez.net.ua
Re: Вопрос по новому дому
« Reply #4 : Лютого 12, 2024, 02:08:45 14:08 »
Організуючи будівництво на дачній ділянці, я вирішив використати блоки фбс https://stromat.com.ua/proizvodstvo/fundamentnye-bloki-fbs.html мені сусід запропонував їх замовити на цьому сайті і я із задоволення скористався його порадою. Цей матеріал має кілька переваг, які підходять для моїх потреб. Вони легкі в обробці та стійкі до механічних впливів, що забезпечить довговічність будови. Завдяки порожнечі всередині блоків, я зміг створити додаткову теплоізоляцію, що важливо для збереження тепла в зимовий період. Крім того, використання даного матеріалу дозволило скоротити витрати на будівництво та прискорити процес, що особливо цінно в умовах обмеженого часу.
"Everybody lies." - Dr. Gregory House