Автор Тема: Хто за те, щоб біля аватарки відображати політичну орієнтацію форумчан?  (Прочитано 5830 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
бла-бла-бла

бла-бла-бла
антипаскудник :Razom:

Ясно. Отже просто чмо сцикливе, яке зробило спеціальний одноразовий нікнейм персонально для цієї теми. Срюльок-вульгаріс  :love:

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
бла-бла-бла

бла-бла-бла
антипаскудник :Razom:

Ясно. Отже просто чмо сцикливе, яке зробило спеціальний одноразовий нікнейм персонально для цієї теми. Срюльок-вульгаріс  :love:
посмотри список юзеров, чмо сцикливе. Я здесь был еще когда ты на фапе паскудничал :gigi:

Offline Бату Хан

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Власне легше буде спілкуватися і відразу видно, якщо хтось змінить свої уподобання.
Чи можна це реалізувати технічно?

так давай додамо ще площу квартири, марку авто та рахунок у банку. щоб одразу було видно хто чьоткій пацан, а хто ніщєброд, з яким навіть вітатися впадлу.....

Offline Бату Хан

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113
Ах да. Ще обов"язково національність!

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!

так давай додамо ще площу квартири, марку авто та рахунок у банку. щоб одразу було видно хто чьоткій пацан, а хто ніщєброд, з яким навіть вітатися впадлу.....

ну и прочие параметры  :laugh:

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Підтримую Андрія - свої політичні уподобання можна висловити підписом

Якби це було візуально у вигляді піктограмок партій, або портретів політиків - набагато зручніше

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Я здесь был еще когда ты на фапе паскудничал :gigi:

Я не слідкую за усіма юзьвєрями ФУПу... А те що ти соромишся відкрито назвати свої політичні цілі - прекрасно тебе вже схарактерезувало  :shuffle:

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!

так давай додамо ще площу квартири, марку авто та рахунок у банку. щоб одразу було видно хто чьоткій пацан, а хто ніщєброд, з яким навіть вітатися впадлу.....

Це не форум "Досвідос", а на політичному буде природньо писати "противсіх" чи за когось...

Offline costashu

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 682
Я здесь был еще когда ты на фапе паскудничал :gigi:

Я не слідкую за усіма юзьвєрями ФУПу... А те що ти соромишся відкрито назвати свої політичні цілі - прекрасно тебе вже схарактерезувало  :shuffle:
:lol:
а ты спроси кого-нить, узнаешь

Offline Бату Хан

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 113

так давай додамо ще площу квартири, марку авто та рахунок у банку. щоб одразу було видно хто чьоткій пацан, а хто ніщєброд, з яким навіть вітатися впадлу.....

Це не форум "Досвідос", а на політичному буде природньо писати "противсіх" чи за когось...

Ну я бачу ти вже написав. власне нічого нового. на здоров"я. але чому ти вважаєш, що всі мають бути як ти? і ще підбурюєш інших. кожен зробить, як вважає за потрібне.