Автор Тема: Поради стороннього (тільки не подумайте,що я став порохоботом)  (Прочитано 3653 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Все, братва, поки що з вами прощаюсь, бо завтра й пару днів буду зайнятий.

І цей мій сабж - абсолютно серйозний. Навіть якщо проти Петі знайдуть ще одну, яку завгодну компру.
Не вірю я, що в мене з"явиться причина противсіхствувати 21 квітня.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Я почитав. Уважно. І дивуюсь, що твій "танець живота" сприйняли за чисту монету. Можеш поржать к колєгами по цеху над дурними порохоботами, развьол, как катят)
Ні.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Пробігла чутка, що Юля просилась до зеленої автарки в соратниці, але, мовляв, господарі надувної кульки пока просили затихаритись до парламентських. Вона ж їм, кровінушка, не чужа, з того ж гніздечка.
Була така чутка. Але я й сам не радив би ніколи, не приведи Господи, хоча б наближатися до того зеленого гівна.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Ні, я просто в захваті від Порошенка. Як на мене він робить просто неможливе. Я жодного українського політика не можу поставити поруч з ним. Дуже шкодую, що в Ющенка не вистачило нахабства поставити Порошенка прем'єром у 2005. Про сорти я казав як для тебе. Для мене Тимошенко таке саме абсолютне зло, як для тебе Зеленський.
Ну бачиш як... Ну от в тебе склалась така думка про всіх їх.
Але я всіх політиків оціню за загальною сукупністю плюсів і мінусів за всю їх політичну кар"єру.

Якби там не було, але конкретно 21 квітня моє рішення віддати голос за Петю вже незмінне.

В своєму житті, я тільки єдиний раз шкодував за свій вибір на виборах: це було в 2006 році, коли я голосував противсіх, не проголосувавши за мера Києва Омельченка.

Але більше, подібних перецедентів в моїй пам"яті не залишилось.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Маю сумніви. Вона б тоді зараз агітувала би просто проти Порошенка, але вона агітує проти обох.

Ні,  не так. Вона не агітує ні проти обох, ні за обох.
Вона розуміє, що краще зараз перечекати. І в команді Зелі вона не потрібна абсолютно і вона туди ніколи й не піде.
Інакше - втратить все.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я знаю, що Бум - вiдвертий в своiх постах та декому це дуже не подобаеться, бо нервова система та свiтолгяд... не дозволяют сiсти за один стол з класовим ворогом та казати - я зню, що ти не правий, але поважаю твою думку.
Справдi, нам треба бути толерантними до чужоi думки, тому що саме через те ФУП став лайном - там вже нема жодного, хто не так дивиться або не так строчить.
Одне питання до Бума - якщо Петро по твоему гiршiй, але чi не единий, хто може стати Презом, чому б тобi не покинути лави БЮТ - адже це може тобi класово зашкодити на майбутне та знайдуться  йуди, що будуть мордою в лайно нахиляти - Юлька не така добра й проста, як комусь здаеться - вона пригадае все, що завадило iй вийти в другий тур Преза...
 :smilie7:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Бум згідно штатного розкладу СУПу значився юльком.  І що тепер  робити? Звільняти за проф. нездатність чи штатний розклад змінювати? :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
А помните как Тягнибок в 2004 на фоне символики Ющенко зажигал?


А сейчас почему то молчит.
Да и те кто Порошенко Вальцманом называл почему то затихли.
Хотя к власти рвется один из самых циничных представителей еврейской нации.
Я не имею ни чего против евреев. Но мне кажется что поход во власть Коломойского под маской Зеленского закончится еврейскими погромами.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Бум згідно штатного розкладу СУПу значився юльком. 
І що тепер  робити?
Звільняти за проф. нездатність чи штатний розклад змінювати? :)
Нащо вiдразу цькувати Бума - вiн отримав пiв року бану..
З таких поглядiв... не варто СУП в ФУП перетворювати...
Хай каже, що треба - е правила СУПа - будуть проблеми, хай Адм. вирiшуе.
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Привіт, Бувалий !  :smilie5:
Відповім зараз дуже коротко, бо зараз в мене нема часу для довгих дискусій.

Пройде 2-й тур, потім буде багато часу, будемо аналізувати і Юлю, і Петю, розставляючи акценти по всіхїх вчинках, в різні роки, при всіляких обставинах.

Але зараз це робити не потрібно, навіть якби в мене й був би вільний час.( і навіть якби мені не загрожував би довгий бан).
Зараз треба просто забути про всі суперечності і тупо підтримати Петю, навіть не роздумуючи.

Врешті-решт, в 2-й тур ввійшли не Юля й Петя ( який би він не був), а Петя і Кусок Зеленого Гівна, навколо якого вже згуртувалась вся антиукраїнська мерзота ( вже навіть ФСБешний підар Смешко свої 5 копійок вставив).
..................
А от розмови про моє особисте ставлення до ЮВТ і чому воно саме таке і незмінне й сьогодні, краще відкладемо на після 2-го туру.
В сабжі я коротко про це сказав.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Бум згідно штатного розкладу СУПу значився юльком.  І що тепер  робити? Звільняти за проф. нездатність чи штатний розклад змінювати? :)

Да-да, все так і залишається незмінно. Але зараз - необхідно  просто тупо підтримати Петю.

Всі дискусії потім. Юля вже Президентом не стане, в політиці залишиться. Але зараз, граючись в пофігізм можна втратити країну.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
А помните как Тягнибок в 2004 на фоне символики Ющенко зажигал?


А сейчас почему то молчит.
Да и те кто Порошенко Вальцманом называл почему то затихли.
Хотя к власти рвется один из самых циничных представителей еврейской нации.
Я не имею ни чего против евреев. Но мне кажется что поход во власть Коломойского под маской Зеленского закончится еврейскими погромами.

Ні, не так. Може закінчитись єврейськими погромами,  які призведуть до розколу і до втрати країни.
Кремль допоможе.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20248
Да-да, все так і залишається незмінно. Але зараз - необхідно  просто тупо підтримати Петю.

Всі дискусії потім. Юля вже Президентом не стане, в політиці залишиться. Але зараз, граючись в пофігізм можна втратити країну.

нас убеждать не надо
должен соратников убедить

еще лучше зедебилов парочку в чувство привести
это сразу 4 очка

p.s. беня выпотрошит Украину и выкинет кацапам

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Ні, не так. Може закінчитись єврейськими погромами,  які призведуть до розколу і до втрати країни.
Кремль допоможе.

Согласен.
Когда победил Янукович, я был уверен что его правление приведет к гражданской войне. Но привело к войне с РФ.
В случае победы Зеленского-Коломойского мы реально можем лишится суверенитета.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
нас убеждать не надо
должен соратников убедить

еще лучше зедебилов парочку в чувство привести
это сразу 4 очка

p.s. беня выпотрошит Украину и выкинет кацапам

Згоден повністю.

Але я не є член партії Батьківщина (і на ФУП я не вхожий).
З ким я спілкуюсь, то кажу кожному все те, шо я тільки що сказав тут.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Согласен.
Когда победил Янукович, я был уверен что его правление приведет к гражданской войне. Но привело к войне с РФ.
В случае победы Зеленского-Коломойского мы реально можем лишится суверенитета.
Зе... це просто шок й треш - воно навiть не уявляе, як швидко його спакують специ та що iз ним в камерi зроблять.
Моя добра порада - набратися мужностi, прийти до Порошенка та чесно сказати...

- Мiй Президент, вибач, що так сталося - артисти завжди були люди творчi, залежнi вiд великих грошей, без яких просто нема життя.
Бажаю тобi набратися мужностi далi вести свiй Корабль в безмежне море реформ та вiрити в те, що твiй народ тебе не пiдведе.
Вибач, але все, що було, то чисто гра - справдi, ми не знали, як далi буде, все було чудово до того моменту, коли не зрозумiли, що нас втягнули в Полiтику, цiна якоi  - життя майже 40 млн. украiнцiв.
Нам це не треба, бо цунами вiйни... перешою хвилею накрое нас самих.

 :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8072
  • Стать: Чоловіча
Согласен.
Когда победил Янукович, я был уверен что его правление приведет к гражданской войне. Но привело к войне с РФ.
В случае победы Зеленского-Коломойского мы реально можем лишится суверенитета.

100% !

На ФУПі в 2010 році я був під цим своїм ніком і я просто охуєвав, бачачи, як ті придурки реготали коли був браний ЗЕК.

Кому я казав ( в 2010 році), що обрання Зека приведе до трагедії з загрозою втратити держави, мене ніхто не слухав, лише скептично посміювались.
...................
Зараз я кажу те саме, щодо можливого обрання Зеленського.