Автор Тема: Поради стороннього (тільки не подумайте,що я став порохоботом)  (Прочитано 3563 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
В 2-му турі  на виборах Президента України я вирішив голосувати за Порошенка.
Я це кажу цілком серйозно, це не жарт і не фейк. Зараз поясню свою позицію.


Я ніколи не був прихильником Петі.  Петя в політиці з 1998 року, досить давно.
Для мене він є персонаж абсолютно відомий і зрозумілий. І всі його найважливіші плюси й мінуси за його політичну біографію я пам"ятаю. Мінусів значно більше. Але ці мінуси не кричущі, вони притаманні більшості українських політиків.
Плюсів до 2014 року практично не було ніяких. І в останні майже п"ять років Петя теж нахватався і мінусів, але разом і з дуже багатьма плюсами, причому з дуже суттєвими.
Не буду зараз розпочинати аналіз обставин і мотивацій плюсів і мінусів Петра Порошенка за останні 5 років. Не хочу розписувати знову цілі простирадла.

Повторюю, Порошенко - далеко не бездоганний. Але він керував країною ці 5 років в  дуже в важких умовах. В обставинах, які він не розумів. Розуміти почав десь тільки через пару років.
Порошенко довго не міг зрозуміти, що таке справжня Росія і що з Хуйлом ні про що домовитися не вдасться ніколи.
Але зміг – так і керував. І країна збереглася. І при цьому була переіменована і ліквідована (пам"ятники)  вся совєцько-російська спадщина. Я вважаю – це не мало. І хоч трохи витіснине кацапомовіє з телевізора і з побутового спілкування.
Звичайно ж, і про корупційні оборудки пов»язані з його оточенням я теж знаю й не забуваю.
Але зараз треба думати й реагувати на події швидко.

………………………………………………………….
Так, я є багаторічний прихильник Юлії Тимошенко і партії Батьківщина. Таким я залишусь і після цього голосування  в 2-му турі, 21 квітня.  А в жовтні цього року я голосуватиму на виборах до ВР за партію Батьківщина і за її місцевого представника. На останній прес-конференції, Ю.Тимошенко сказала, що вона не закликає нікого підтримувати. Мовляв, боріться за чесні вибори. А хіба вона щось інше могла сказати ???
Чи може хтось думав, що вона буде шукати для собі якісь політичні союзи ? Значить, її багато хто просто не знає і не розуміє. Однак, зараз я не про це. А про те, що  її заклик жодного її прихильника в даній ситуації ні до чого не зобов»язує.  І  українці повинні думати ще й своєю власною головою.
……………………………………………………………
Зараз, сьогодні, вибору немає. Який би той Петя не був би, скільки він косяків наробив за свою політичну біографію, тим не менше, ситуація критична й безвихідна.
УКРАЇНЦІ ПРОТИВСІХСТВУВАТИ НЕ МАЮТЬ ПРАВА!
 Інакше – в нас просто скоро не стане своєї держави.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
Бо якщо українці будуть обирати «по приколу», чи «противсіхствувати», то до влади прийде сіонська команда в чистому вигляді. Цього «зеленого клоуна» сунуть в крісло ті «ляльководи», які в більшості країн «ліплять» презедентів.  Вони всовували в це крісло абсолютно всіх нам наших президентів ( і Порошенка в тому числі).  Через те що Порошенко якось стримував руйнівні для країни «рехворми»,  то вже з кінця 2017 року його почали цькувати. Цькувати, використовуючи сіоністського холуя Саакашвілі. Добре, що хватило розуму й витримки у всіх «кому положено», не дати розгорітися абсолютно не потрібному для країни заколоту.
Що робив би Саакашвілі, якби якось прийшов би до влади? Та ті ж рехворми, які б залишали б українців без роботи, змушуючи виїжджати за кордон.
…………………………………………………………
З приходом до влади Клоуна  в Україні почнеться такий «мовно-політично-культурний розворот», якого не було й при януковичах.  Навіть сама його поява в виборчій кампанії, це, по суті, просто глумління над Україною й українцями.  І розворот буде  не тільки мовно-культурний. Спочатку – здача окупованих територій (остаточна), потім – розворот конституційний, який перетворить Україну на ряд автономних князівств, які не будуть нічим об»єднані і більша частина стане швидко готовою до поглинання Росією.
І тоді в багатьох людей постане запитання, хто ми і що ми ??? Для чого ж тоді була війна??? ( і ще й зараз триває) Для чого ж тоді наші солдати вмираючи, визволяли окуповані території, для чого народ в 2014 році збирав гроші, продукти для фронту ? Для чого було все це ???
Виходить, для того, щоб  «зеленські» робили такі реформи, які зроблять все, щоб українці в Україні просто перестали існувати, і не плутались під ногами, для тих хвиль мігрантів які приїдуть займати наші землі.
Повірте, Зеленського сунуть в крісло саме для цього.



Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
Знаю, що на ФУПІ є прихильники Ю. Тимошенко і вони зараз хочуть підтримати Зеленського.Вони читають цей форум, ми читаємо той форум. Хлопці, повірте, Петя – це не той Президент який Україні потрібен. Так, при Петі негативів було повно , корупції було повно. Але Зеленський – це просто та лялька, за спиною якої діятимуть такі як Яресько, як Супрун, як Гонтарєва, як Ганопольський з Кисельовим, всі ті, хто спонукає до реформ , які знекровлюватимуть Україну і робитимуть її просто неукраїнською. Не тільки неукраїнською, але й без робочих місць, без можливості жити й виживати.
Хто вхожий на ФУП, постарайтесь донести до тамтешніх відвідувачів, що ще є час подумати, добре все зваживши і не робити дурниць, голосуючи за Клоуна чи противсіхствуючи.
………………………………………………….
Якби в 2-й тур разом  з Порошенком потрапив би Гриценко чи навіть Смешко, то я б тоді просто весело «противсіхствував» би. Чесне слово, я сам ніколи б не голосував би за Порошенка, якби  не це «зелене чудо», яке нам нав»язують «ляльководи», в результаті чого, можна буде запросто опинитися в іншій країні не виїжджаючи з власного помешкання і ще й залишитись без засобів існування. Я хочу жити в своїй країні і емігрувати, звільняючи свою землю не відомо кому, я не хочу.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
жму руку
если правда

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
жму руку
если правда

Цілком серйозно, без балди. Якщо ти українською розумієш все повністю, можеш прочитать

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Цілком серйозно, без балди. Якщо ти українською розумієш все повністю, можеш прочитать

я учился при совке в русской школе
но у меня украинский на генетическом уровне
более того часто могу определить из какой области тот или иной украинский сленг
хотя далек от филологии

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
самое ужасно что хупца  команды зе овладела мозгами именно украиномовных

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
Ну от бачиш, от і добре  :smilie3:
Хоча я сам суржиками спілкуватись не вмію.
Можу або норм. українською, або норм. російською.

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
Респект ТС-у за позицию  :Prapor2:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
самое ужасно что хупца  команды зе овладела мозгами именно украиномовных
Ти говорищ про прихильників Зеленського ?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Ну от бачиш, от і добре  :smilie3:
Хоча я сам суржиками спілкуватись не вмію.
Можу або норм. українською, або норм. російською.

ну ты ведь понимаешь, что так называемые порохоботы реальные патриоты Украины

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Ти говорищ про прихильників Зеленського ?

да
их мешают с гавном на протяжении всего квартала 95
а они как бараны идут на закланье

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Знаю, що на ФУПІ є прихильники Ю. Тимошенко і вони зараз хочуть підтримати Зеленського.Вони читають цей форум, ми читаємо той форум. Хлопці, повірте, Петя – це не той Президент який Україні потрібен. Так, при Петі негативів було повно , корупції було повно. Але Зеленський – це просто та лялька, за спиною якої діятимуть такі як Яресько, як Супрун, як Гонтарєва, як Ганопольський з Кисельовим, всі ті, хто спонукає до реформ , які знекровлюватимуть Україну і робитимуть її просто неукраїнською. Не тільки неукраїнською, але й без робочих місць, без можливості жити й виживати.
Хто вхожий на ФУП, постарайтесь донести до тамтешніх відвідувачів, що ще є час подумати, добре все зваживши і не робити дурниць, голосуючи за Клоуна чи противсіхствуючи.
………………………………………………….
Якби в 2-й тур разом  з Порошенком потрапив би Гриценко чи навіть Смешко, то я б тоді просто весело «противсіхствував» би. Чесне слово, я сам ніколи б не голосував би за Порошенка, якби  не це «зелене чудо», яке нам нав»язують «ляльководи», в результаті чого, можна буде запросто опинитися в іншій країні не виїжджаючи з власного помешкання і ще й залишитись без засобів існування. Я хочу жити в своїй країні і емігрувати, звільняючи свою землю не відомо кому, я не хочу.

Так Гриценко з тієї ж команди, та й Смєшко їм не чужий.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
ну ты ведь понимаешь, что так называемые порохоботы реальные патриоты Украины
Погоджуюсь. Але в багатьох з них не достатньо життєвого й досвіду й не достатньо всестороннього розуміння політичних реалій.
Да, серед порохоботів прихильників "руського міра" нема, я знаю.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
В мене остання надія на те що люди коли заходитимуть в кабінку усе ж задумуватимуться хоча б на секунду, що це вибір на десятиліття вперед. Що це не "месяц поржем, а потом, если не понравится, поменяем все взад". Що цей вибір докорінно вплине навіть на їхніх дітей і онуків.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Буме, дуже гарно. Я так само голосував за овоча проти Тимошенко свого часу. Вибирав поміж двох сортів. Зараз радий, що не помилився. Маю сподівання, ти теж будеш радий в майбутньому.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Погоджуюсь. Але в багатьох з них не достатньо життєвого й досвіду й не достатньо всестороннього розуміння політичних реалій.
Да, серед порохоботів прихильників "руського міра" нема, я знаю.

напротив
ты даже не представляешь сколько у меня опыта на счет днепровского клана
и образования поверь хватает

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
да
их мешают с гавном на протяжении всего квартала 95
а они как бараны идут на закланье

Повнісю згоден. Серед українців (тим більше україномовних) тільки дурень може реготати дивлячиь 95 квартал.
Серед молоді взагалі - ідіотів повно.
Коли я вперше побачив на екрані тих криворізьких виродків (2005), то мені як Гебельсу хотілось схопитись за те місце, де повинен бути пістолет  :smilie5:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
В мене остання надія на те що люди коли заходитимуть в кабінку усе ж задумуватимуться хоча б на секунду, що це вибір на десятиліття вперед. Що це не "месяц поржем, а потом, если не понравится, поменяем все взад". Що цей вибір докорінно вплине навіть на їхніх дітей і онуків.
Хотілось би, щоб встигли це усвідомити до 21 квітня, ще є час.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Пан ТС уявляє себе нєіпічєскі тонюнім, тонше уя комарячого, тролем?))
Технічно тіпо так вивів "достоїнством" пороха саботаж реформ, і оголосив це аргументом проголосувати за нього. Бо інакше "за спиною зебіла Супрун з Яреською".)
От же сученятко юльківське!
І народ повівся, кинувся троляку обіймати та цілувати...))) Чото ржу.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
напротив
ты даже не представляешь сколько у меня опыта на счет днепровского клана
и образования поверь хватает
Ну бачиш, напевно з тобою було б цікаво поговорити, просто зараз не буде час, бо ніч вже ))

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Ну бачиш, напевно з тобою було б цікаво поговорити, просто зараз не буде час, бо ніч вже ))

скоро будем в воркуте обшаться разом
пока комиссары будут тут села наши жечь

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
Буме, дуже гарно. Я так само голосував за овоча проти Тимошенко свого часу. Вибирав поміж двох сортів. Зараз радий, що не помилився. Маю сподівання, ти теж будеш радий в майбутньому.

Я не вважаю, що Порошенка й Зелю можна вважати двома сортами, і серед них доводиться вибирати.
Наприклад, Порох Грицацуй, Смешко,-при інших обставинах. можна було б дискутувати, називаючи їх різними сортами.
Але Зеля - це зло майже абсолютне. Не він сам, а ота пейсата бригада, яка за ним стоятиме і стоїть.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20076
Я не вважаю, що Порошенка й Зелю можна вважати двома сортами, і серед них доводиться вибирати.
Наприклад, Порох Грицацуй, Смешко,-при інших обставинах. можна було б дискутувати, називаючи їх різними сортами.
Але Зеля - це зло майже абсолютне. Не він сам, а ота пейсата бригада, яка за ним стоятиме і стоїть.

он и без бригады полная жопа

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
Пан ТС уявляє себе нєіпічєскі тонюнім, тонше уя комарячого, тролем?))
Технічно тіпо так вивів "достоїнством" пороха саботаж реформ, і оголосив це аргументом проголосувати за нього. Бо інакше "за спиною зебіла Супрун з Яреською".)
От же сученятко юльківське!
І народ повівся, кинувся троляку обіймати та цілувати...))) Чото ржу.
Краще не лайся. Моє рішення асолютно серйозне
Читай назву теми. І не полінуйся прочитати весь сабж.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8051
  • Стать: Чоловіча
скоро будем в воркуте обшаться разом
пока комиссары будут тут села наши жечь
Ну знаєш... Я не хочу про таке думать.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Краще не лайся. Моє рішення асолютно серйозне
Читай назву теми. І не полінуйся прочитати весь сабж.
Я почитав. Уважно. І дивуюсь, що твій "танець живота" сприйняли за чисту монету. Можеш поржать к колєгами по цеху над дурними порохоботами, развьол, как катят)

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146

Так, я є багаторічний прихильник Юлії Тимошенко і партії Батьківщина. Таким я залишусь і після цього голосування  в 2-му турі, 21 квітня.  А в жовтні цього року я голосуватиму на виборах до ВР за партію Батьківщина і за її місцевого представника. На останній прес-конференції, Ю.Тимошенко сказала, що вона не закликає нікого підтримувати. Мовляв, боріться за чесні вибори. А хіба вона щось інше могла сказати ???


Пробігла чутка, що Юля просилась до зеленої автарки в соратниці, але, мовляв, господарі надувної кульки пока просили затихаритись до парламентських. Вона ж їм, кровінушка, не чужа, з того ж гніздечка.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Я не вважаю, що Порошенка й Зелю можна вважати двома сортами, і серед них доводиться вибирати.
Наприклад, Порох Грицацуй, Смешко,-при інших обставинах. можна було б дискутувати, називаючи їх різними сортами.
Але Зеля - це зло майже абсолютне. Не він сам, а ота пейсата бригада, яка за ним стоятиме і стоїть.

Ні, я просто в захваті від Порошенка. Як на мене він робить просто неможливе. Я жодного українського політика не можу поставити поруч з ним. Дуже шкодую, що в Ющенка не вистачило нахабства поставити Порошенка прем'єром у 2005. Про сорти я казав як для тебе. Для мене Тимошенко таке саме абсолютне зло, як для тебе Зеленський.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Пробігла чутка, що Юля просилась до зеленої автарки в соратниці, але, мовляв, господарі надувної кульки пока просили затихаритись до парламентських. Вона ж їм, кровінушка, не чужа, з того ж гніздечка.

Маю сумніви. Вона б тоді зараз агітувала би просто проти Порошенка, але вона агітує проти обох.