Автор Тема: Ой как интерееесно...  (Прочитано 3484 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline OLLY

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
Ой как интерееесно...
« : Квітня 06, 2019, 07:56:22 19:56 »
Той політик, який намагається використати нагоду, щоб підняти свій рейтинг і завоювати більше голосів чи більшу популярність у суспільстві, банально використовує і Церкву, і військо, і добровольців-волонтерів для своїх вузькополітичних цілей», – заявив Глава Церкви

http://ugcc.ua/news/blazhenn%D1%96shiy_svyatoslav_problema_koli_pol%D1%96tik_sebe_deklaruie_hristiyaninom_a_v_svoih_r%D1%96shennyah_chinit_tak_yak_bi_boga_ne_%D1%96snuvalo_85864.html

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20285
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #1 : Квітня 06, 2019, 07:58:31 19:58 »
католики хотят урвать шматок

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #2 : Квітня 06, 2019, 08:01:54 20:01 »
в мене дежавю
я про політиків, церкву та рейтинги вже десь читала
це вже було

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26907
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #3 : Квітня 06, 2019, 08:03:53 20:03 »
Той політик, який намагається використати нагоду, щоб підняти свій рейтинг і завоювати більше голосів чи більшу популярність у суспільстві, банально використовує і Церкву, і військо, і добровольців-волонтерів для своїх вузькополітичних цілей», – заявив Глава Церкви

http://ugcc.ua/news/blazhenn%D1%96shiy_svyatoslav_problema_koli_pol%D1%96tik_sebe_deklaruie_hristiyaninom_a_v_svoih_r%D1%96shennyah_chinit_tak_yak_bi_boga_ne_%D1%96snuvalo_85864.html

Этому козлу как раз и место на гейпараде. Он должен его возглавить

Offline OLLY

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #4 : Квітня 06, 2019, 08:04:09 20:04 »
Думаю все немного сложнее. С появлением ПЦУ позиции УГКЦ ослабли - потому что громадам нет смысла переходить к греко-католикам от московского православия если есть возможность перейти в ПЦУ. А громады которые ушли к греко-католикам вполне могут изъявить желание вернуться в украинское православие....

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #5 : Квітня 06, 2019, 08:04:54 20:04 »
А я ще дивувався, чому кілька грекокатолицьких попів-підарасів сруть на Пороха, а реакції Святослава не чути :(
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26907
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #6 : Квітня 06, 2019, 08:16:53 20:16 »
А я ще дивувався, чому кілька грекокатолицьких попів-підарасів сруть на Пороха, а реакції Святослава не чути :(

От и почув :(

Offline OLLY

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #7 : Квітня 06, 2019, 08:25:32 20:25 »
Скажу так - мы все недооценили значимость Томоса и глобальности последствий. Ватикан это коснулось ничуть не меньше чем Москвы. И теперь 20 % за Зебила на западной Украине начинают получать свое объяснение....

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #8 : Квітня 06, 2019, 08:32:30 20:32 »
говорили ми вже тут про УГКЦ

всі сподівались, що бояри погані

PS я - прихожанин УГКЦ

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #9 : Квітня 06, 2019, 08:38:54 20:38 »
УГКЦ против укрепления ПЦУ .... Зе ослабит конкурента, за ПЦУ только президент и верующие, а за католиками Ватикан .... война церквей ....

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #11 : Квітня 06, 2019, 08:44:56 20:44 »
УГКЦ против укрепления ПЦУ .... Зе ослабит конкурента, за ПЦУ только президент и верующие, а за католиками Ватикан .... война церквей ....

Момент вибраний більш ніж невдалий для такої "риторики"

Багато людей можуть відвернутись

Offline OLLY

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #12 : Квітня 06, 2019, 08:57:33 20:57 »
Момент вибраний більш ніж невдалий для такої "риторики"

Багато людей можуть відвернутись

Ватикан и Москва поделили сферы влияния в Украине. Появление нового игрока путает арты и одним и вторым. Так что украинскуюцерковь будут гнобить и те и другие. Первые напрямую вторые опосредовано. Думаю что даже одного срока ЗеПрезидента ПЦУ с такими "доброжелателями" не переживет.

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #13 : Квітня 06, 2019, 09:00:29 21:00 »
Момент вибраний більш ніж невдалий для такої "риторики"

Багато людей можуть відвернутись

Что у Москвы, что у Ватикана началось недержание .... РПЦ уже уже завыла про отзыв Томоса, теперь и католики подали голос ....мол мы то же есть и мы свое не отдадим .... делят шкуру не убитого медведя ....

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20285
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #14 : Квітня 06, 2019, 09:22:37 21:22 »

Ще як були ми козаками,
А Унії не чуть було,
От-там-то весело жилось:
Братались з вольними Ляхами;
Пишались вольними [1] степами;
В садах кохалися, цвіли,
Неначе лілії, дівчата;
Пишалася синами мати,
Синами вольними. Росли,
Росли сини і веселили
Стариї скорбниї літа, —
Аж поки именем Христа [2]
Прийшли ксёндзи і запалили
Наш тихий рай, і розлили
Широке море сліз і крови; [3]
А сиріт именем Христовим
Замордували-розпьяли.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20285
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #15 : Квітня 06, 2019, 09:24:16 21:24 »
Поникли голови козачі,
Неначе стоптана трава;
Украйна плаче, стогне-плаче;
За головою голова
До-долу пада. Кат лютує,
А ксёндз скаженим язиком
Кричить: „Te Deum! Allelujah!“

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #16 : Квітня 06, 2019, 09:30:54 21:30 »
Ватикан и Москва поделили сферы влияния в Украине. Появление нового игрока путает арты и одним и вторым. Так что украинскуюцерковь будут гнобить и те и другие. Первые напрямую вторые опосредовано. Думаю что даже одного срока ЗеПрезидента ПЦУ с такими "доброжелателями" не переживет.

для мене це не сюрприз



Ми сумуємо про протистояння в Україні, яке забрало вже безліч життів, що заподіяло незліченні страждання мирним жителям, увергло суспільство в глибоку економічну і гуманітарну кризу. Закликаємо всі сторони конфлікту до розсудливості, солідарності та діяльної миротворчості. Закликаємо наші Церкви в Україні працювати для досягнення суспільної злагоди, утримуватись від участі у протиборстві і не підтримувати подальший розвиток конфлікту.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #17 : Квітня 06, 2019, 09:34:33 21:34 »
Что у Москвы, что у Ватикана началось недержание .... РПЦ уже уже завыла про отзыв Томоса, теперь и католики подали голос ....мол мы то же есть и мы свое не отдадим .... делят шкуру не убитого медведя ....

Ватикану б трохи іншим перейнятись

Последний случай связан с церковью Капернаум, расположенной в районе Horn в центре 2-го по величине города Германии. Церковь была признана культурным наследием города, но закрыта с 2002 г. из-за финансовой несостоятельности прихода и уменьшения числа прихожан.

Здание церкви и прилегающая 44-метровая башня с земельным участком были проданы в декабре 2012 г. Исламскому центру Аль-Нур, который имеет ок. 600 членов, большинство из которых арабо-мусульмане – мигранты из стран Ближнего Востока и Северной Африки.



глава Совета мусульман Франции Далил Бубакер предложил использовать пустующие католические церкви в качестве мечетей, по его словам было бы неплохо, если бы пустые церкви служили мусульманской вере:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #18 : Квітня 06, 2019, 09:58:38 21:58 »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #19 : Квітня 07, 2019, 11:24:07 11:24 »
Хотів би послухати начальніка транспортного цєха Ріга та Ксеню з цього питання.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #20 : Квітня 07, 2019, 11:44:27 11:44 »
Скажу так - мы все недооценили значимость Томоса и глобальности последствий. Ватикан это коснулось ничуть не меньше чем Москвы. И теперь 20 % за Зебила на западной Украине начинают получать свое объяснение....

Дуже слушно  :smiley24:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #21 : Квітня 07, 2019, 07:26:30 19:26 »
Хотів би послухати начальніка транспортного цєха Ріга та Ксеню з цього питання.
Підніму тему.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #22 : Квітня 07, 2019, 07:48:14 19:48 »
Цитувати
«Той політик, який намагається використати нагоду, щоб підняти свій рейтинг і завоювати більше голосів чи більшу популярність у суспільстві, банально використовує і Церкву, і військо, і добровольців-волонтерів для своїх вузькополітичних цілей», – заявив Глава Церкви.

Так це ж про піздосю - вона і на добровольцях піарилась, і Томос своєю заслугою оголошувала, і армію намагалася якось до себе пришити.

Цитувати
«Я думаю, що проблема щодо політика виникає тоді, коли він стає нечесним. Коли він одне говорить, а інше робить; коли він з одного боку себе декларує християнином, а в особистих чи державницьких рішеннях чинить так, ніби Бога немає;

100% про вону - вона нібито і в хусточці ходить, і щось молиться там, а паскуда паскудою, безбожна тварюка, в державницьких рішеннях чинить ніби вона рідна сестра хуйла.

Отакенька вона:



а потім отакенька:


Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #23 : Квітня 07, 2019, 07:51:07 19:51 »
Так це ж про піздосю - вона і на добровольцях піарилась, і Томос своєю заслугою оголошувала, і армію намагалася якось до себе пришити.


Все таки це звучить як обсер Порошенка.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #24 : Квітня 07, 2019, 07:57:39 19:57 »
Все таки це звучить як обсер Порошенка.

це шо хто хоче те й баче. хуйловиця ж бо справді піарилася на всьому що зробив Порошенко.

а так само до Порошенка при Ющенку натягувала на себе його досягнення.

Не сумніваюся, що з віруючих УГКЦ буде 100% за Порошенка, так само як і українських римокатоликів, і ПЦУ.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33045
  • Стать: Чоловіча
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #25 : Квітня 07, 2019, 08:07:11 20:07 »
Бачив тему вчора, навіть ще хотів написати, що куйня, вирвана з контексту. ТС взагалі хз хто, якусь гнилу сільодку в основному тут втирає.

Але вирішив почекати до сьогоднішньої служби в соборі ГКЦ, бо сьогодні там багато єпископату було - Благовіщення + 10 річчя висвячення Святослава.

Коротше по суті - Дзюрах там проповідь сьогодні врізав сильну, єдине що прізвищ не називав на тему виборів, за кого голосувати   :smilie5:

Так що заіпали зраду з всілякої х-ні висмоктувати на рівному місці. Якийсь хер зробив накидання, причому досить примітивне, а всі й повелись, як малолєтки  :fp2




Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33045
  • Стать: Чоловіча
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #26 : Квітня 07, 2019, 08:09:02 20:09 »
Бордерландер геть в зрадойобство вдарився, скоро люксембургського переплюне  :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #27 : Квітня 07, 2019, 08:20:18 20:20 »
Бордерландер геть в зрадойобство вдарився, скоро люксембургського переплюне  :weep:
Ну можете забанити, нема питань  :weep:

Хоча дивлюсь, де ті слова Святослава надруковані. Опана, а це ж "Офіційний cайт
Української Греко-Католицької Церкви"! А хто автор? Департамент інформації УГКЦ!
Ну може Департамент інформації УГКЦ щось наплутав і додумав? Та ні, здається пряма цитата:
Цитувати
«Той політик, який намагається використати нагоду, щоб підняти свій рейтинг і завоювати більше голосів чи більшу популярність у суспільстві, банально використовує і Церкву, і військо, і добровольців-волонтерів для своїх вузькополітичних цілей», – заявив Глава Церкви.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33045
  • Стать: Чоловіча
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #28 : Квітня 07, 2019, 08:55:25 20:55 »
Ну можете забанити, нема питань  :weep:

Хоча дивлюсь, де ті слова Святослава надруковані. Опана, а це ж "Офіційний cайт
Української Греко-Католицької Церкви"! А хто автор? Департамент інформації УГКЦ!
Ну може Департамент інформації УГКЦ щось наплутав і додумав? Та ні, здається пряма цитата:

Ну, там ще і до того текст є, і після.

Побільше ведіться на гебняві вкиди, вони на це дуже розраховують  :smilie7:

Послухай десь так з 55 хв і зав'язуй нагнітати  https://zhyve.tv/video/1584-arhyreyska-bozhestvenna-liturgiya-u-patriarshomu-sobori/?fbclid=IwAR32EeocAJXNWGtwQQ3glKqhPxt6uPwaSCx9aQ3j3vRg3VZEJrDnTsDA5-8

   

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ой как интерееесно...
« Reply #29 : Квітня 07, 2019, 10:15:10 22:15 »
Ну, там ще і до того текст є, і після.

Побільше ведіться на гебняві вкиди, вони на це дуже розраховують  :smilie7:

Послухай десь так з 55 хв і зав'язуй нагнітати  https://zhyve.tv/video/1584-arhyreyska-bozhestvenna-liturgiya-u-patriarshomu-sobori/?fbclid=IwAR32EeocAJXNWGtwQQ3glKqhPxt6uPwaSCx9aQ3j3vRg3VZEJrDnTsDA5-8

 

прокоментуй оце:

Ми сумуємо про протистояння в Україні, яке забрало вже безліч життів, що заподіяло незліченні страждання мирним жителям, увергло суспільство в глибоку економічну і гуманітарну кризу. Закликаємо всі сторони конфлікту до розсудливості, солідарності та діяльної миротворчості. Закликаємо наші Церкви в Україні працювати для досягнення суспільної злагоди, утримуватись від участі у протиборстві і не підтримувати подальший розвиток конфлікту.