Автор Тема: У Запоріжжі невідомі особи захопили обласну лікарню  (Прочитано 1308 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
У Запоріжжі невідомі особи захопили обласну лікарню і не випускають хворих
 В четвер, 17 квітня, люди, які спочатку назвалися представниками народної ради обласної лікарні, а потім народним ополченням, заблокували кабінет головлікаря Сергія Тяглого і усі виходи з медустанови.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили співробітники лікарні.

"Хто ці люди, які заблокували нашу лікарню, ми не знаємо. Усім вони представляються по-різному. Кабінет головлікаря заблоковано, що з ним, ми не знаємо. Усі ходи і виходи з лікарні теж. Ми хвилюємося за хворих. Усі пацієнти, що бачили це безстороннє дійство, просто в шоці", - розповіли вони.

http://npubop.livejournal.com/1934644.html
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3999
беслан какой то...
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
зовсім охуїли????

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
Кто подтвердит? или опровергнет? есть местные?
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Це репортаж ще з ранку. Шо там зараз, я не бачив. Виглядає, як постановка аби остаточно дискредитувати ватників. В принципі, непоганий хід.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
а смысл? может это родственники какого-то "обиженного" больного?

Offline HappyKat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 680
Типичный российский терроризм....
Пора перестать нянькаться с террористами, всех связать или хлопнуть :Prapor2:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Це репортаж ще з ранку. Шо там зараз, я не бачив. Виглядає, як постановка аби остаточно дискредитувати ватників. В принципі, непоганий хід.

та в запоріжжі це начебто особливо і непотрібно

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Це репортаж ще з ранку. Шо там зараз, я не бачив. Виглядає, як постановка аби остаточно дискредитувати ватників. В принципі, непоганий хід.

та в запоріжжі це начебто особливо і непотрібно

Там ще вистачає йобнутих на голову. Вони мають саме так і виглядати. Можливо, вони дійсно захопили лікарню, я вже нічому не дивуюся.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Из комментариев в том ЖЖ по ссылке понравилось слово "дурдомайдан". Как раз про колорадствующий "голас юго-вастока"  :smiley16:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Все там нормально, зеленых человечков нет, все бандиты свои, местные

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/novi_podrobitsi_zahoplennya_zaporizkoii_oblasnoii_likarni_1930297

У Запорізькому обласному управлінні внутрішніх справ спростували інформацію про блокування запорізької обллікарні невідомими людьми.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Обслуговуючий персонал і пацієнти, очевидно, злякалися шуму, коли прийшла комісія, і почали телефонувати журналістам і в міліцію. Захоплення бандитами лікарні не було", - прокоментували ситуацію у відомстві.
Водночас, з'явилися нові факти сьогоднішнього інциденту.
"Комісія обласної ради, яку очолює Любов Лазарєва, разом зі співробітниками УБОЗ приїхали в лікарню з перевіркою. Коли вони зайшли до адміністрації будинку, головний лікар Сергій Тяглий зустрів їх з 20 людьми у спортивних костюмах, схожими на "тітушок". Незважаючи на надані документи про перевірку, люди у спортивних костюмах не допустили комісію до роботи. Вони грубо і безцеремонно виставили всіх за межі приймальні головлікаря, і перекрили вхід на другий поверх адмінбудівлі установи", - розповів працівник лікарні, який став свідком події.
Підтверджує ці слова і активістка Майдану, член комісії Ірина Лех. За її словами, "комісію не пустили в будівлю лікарні люди бандитської зовнішності - їх було приблизно двадцять. Після того, як ми були змушені піти, бандити заблокували другий поверх, на якому розташований кабінет головлікаря", - сказала Лех.
Зазначимо також, що після того, як співробітникам обллікарні стало відомо про приїзд комісії, невідомі заблокували кабінет першого заступника обласної ради Світлани Абдурахманової, і на даний час нікого туди не пускають.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Скандал в Запорожской областной больнице: неизвестные не пропустили комиссию облсовета и УБОП

Сотрудники больницы сообщают, что проход заблокировали титушки, нанятые главврачом. В милиции говорят о ложном вызове и отрицают участие неизвестных посторонних.

Сегодня утром, 17 апреля, неизвестные не пустили в Запорожскую областную больницу комиссию областного совета и сотрудников УБОП. Об этом корреспонденту 061 рассказали сотрудники больницы.

В частности, сначала был заблокирован кабинет главврача областной больницы Сергея Тяглого, после этого были перекрыты уже все входы в само медучреждение.

«Комиссия областного совета, которую возглавляет Любовь Лазарева, вместе сотрудниками УБОП приехали в Запорожскую областную больницу с проверкой. Когда зашли в администрацию больницы, главный врач Сергей Тяглый встретил коммисию с 20 людьми, одетыми  в спортивные костюмы. Несмотря на предоставленные документы о проверке, согласно всем правилам и законам, люди в спортивных костюмах оскорбили и унизили проверяющих и не допустили к проверке, выставив  за пределы кабинета», - сообщает источник.

По его словам, в настоящий момент неизвестные блокируют кабинет первого заместителя облсовета Светланы Абдурахмановой.

В милиции говорят, что это был ложный вызов. Имел местно словесный конфликт, однако в настоящий момент ситуация разрешилась без скандала и силовых методов.

«Кто-то увидел, что группа мужчин идет, поднимается в кабинет главврача, и вызвали милицию. Туда выехали, выяснили, что это ложный вызов и всё. Что там и как в деталях, я не знаю. Но думаю, что любая комиссия не вызывает радости», - сообщил глава ЦОС УВД Александр Волкодав.

Подтвердить или опровергнуть информацию о присутствии не месте событий сотрудников УБОП милиционер не смог. Эти данные уточняются.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
А УБОЗ зробив вигляд, що не може впоратись з купкою гопників. Це вам міні-ширка типу БЮТ-ПР на рівні окремої лікарні. Гопота - в центрі уваги загалу, а ляльководи ділять бариші.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Осталось еще денить кладбище захватить для комплекта

Offline ThunderБолт

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
Потрібно запрошувати натовський SWAT якийсь. Щоб взяли живцем пару відморозків та відвезли до себе, у натiвську поліклінніку, для дослідів. А результати - на позачергову РБ ООН. Терміново.

Потрібно визнавати Рашку країною-спонсором тероризму. На кшталт Ірану. З усіма наслідками.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Понятно. Главврач срочно забоялся ревизии :)

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
я тоже такое вытворял  :weep:
только ко мне НМ приходила, а я ментов из райотдела вызывал  :lol:
Mocsia delenda est