Автор Тема: президент ЗЕ  (Прочитано 199658 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: президент ЗЕ
« Reply #1860 : Травня 23, 2020, 10:48:25 22:48 »
 :gigi: :smiley24:

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1861 : Травня 24, 2020, 04:10:34 16:10 »
В Україні тривають акції протесту проти політики Зеленського #СтопРеванш




Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1862 : Травня 24, 2020, 04:11:18 16:11 »
Перший рік Зеленського: тотальний провал чи не все так погано? - Стоп Реванш


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1863 : Травня 24, 2020, 06:28:25 18:28 »
Акція "Стоп Реванш". Будинок Зеленського




Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1864 : Травня 24, 2020, 06:40:08 18:40 »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1865 : Травня 25, 2020, 12:12:38 00:12 »
 :smilie7:


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1866 : Травня 25, 2020, 03:43:49 15:43 »
Зрадили «коханого Вовочку»: як фанпабліки Зеленського Порошенка за рублі публікували


Перемогу Зеленського на виборах забезпечив не лише телевізор зі своїми “Слугою” та “Кварталом”, а й вірусна робота в соцмережах.

https://bykvu.com/ua/bukvy/predali-ljubimogo-vovochku-kak-fan-pabliki-zelenskogo-poroshenko-za-rubli-publikovali/

 :hot:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: президент ЗЕ
« Reply #1867 : Травня 25, 2020, 05:38:40 17:38 »
Зеленский В.А. - Президент Украины.

Ожидание:


Реальность:
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: президент ЗЕ
« Reply #1868 : Травня 25, 2020, 06:34:05 18:34 »
Зеленський може поставити під загрозу українсько-американські відносини, – The Washington Post
Сьогодні, 17:10

На пресконференції Зеленський заявив, що Офіс генпрокурора відкрив справу щодо записів Деркача про розмови Байдена і Порошенка
Зазначається, що американцям вже тепер навіть не треба собі уявляти, що б сталося, коли б Росія спробувала поширювати дезінформацію і сіяти розбрат у США перед виборами у листопаді, все це вже відбувається


Американський щоденник The Washington Post містить статтю «Ні, скандалу Байден-Україна не буде». У редакційній статті зазначається, що американцям вже тепер навіть не треба собі уявляти, що б сталося, коли б Росія спробувала поширювати дезінформацію і сіяти розбрат у Сполучених Штатах перед виборами у листопаді, все це вже відбувається.

З України надійшов аудіозапис, який мав усі ознаки кремлівської схеми, пише видання, з метою заплямувати кандидата від Демократичної партії на президентських виборах у США Джо Байдена. Син президента Трампа, Дональд Трамп-молодший, який свого часу вітав російську допомогу у боротьбі проти Гілларі Клінтон на виборах 2016 року, вже оприлюднив все це у соціальній мережі Twitter, додавши, що цей запис нібито завдає удару Байденові. На це вашингтонський часопис відповідає, що насправді Байден взагалі не зазнає жодного удару від оприлюднення запису. Водночас лідери республіканців у Конгресі США вже доклали зусиль для розповсюдження міфу про «скандальні дії Байдена в Україні», йдеться у статті.



The Washington Post вказує, що записи надійшли від українського парламентаря Андрія Деркача, який, як наголошує американське видання, пов’язаний з російським шпигунським відомством. Деркач каже, що з цих записів випливає, що Байден чинив тиск 2015 року на тодішнього президента України Петра Порошенка, аби той надав допомогу українській газовій компанії Burisma, на яку працював син Байдена – Гантер. Але у дійсності, як підкреслює щоденник, ніде на тому щільно відредагованому записі не чути, що Байден обговорює справи, пов’язані з компанією Burisma або ж з його сином.

Американський часопис робить висновок, що аудіозапис, наданий Деркачем, не оприлюднює нічого нового і, напевно, у цьому записі немає нічого скандального щодо Байдена. Водночас, зі свого боку, нинішній президент України Володимир Зеленський заявив, що записана розмова «може бути сприйнята як державна зрада». Втім, увага Зеленського не концентрується на Байдені, а радше на його політичному опоненті Порошенку, пише видання. У цьому зв’язку The Washington Post наголошує, що використовуючи «плівки Деркача» у своїх внутрішньополітичних цілях, Зеленський має брати до уваги, що пристаючи до необґрунтованої однобічної кампанії проти Байдена, він може поставити під загрозу довготривалі відносини між Україною та США.

Зазначимо, суд у Києві зобов’язав Офіс генпрокурора розпочати розслідування щодо ймовірних розмов Байдена та Порошенка. У штабі Джо Байдена відреагували на «плівки Деркача», назвавши їх «повністю відредагованими». Петро Порошенко підтримав версію російської провокації, заявивши, що нині «п’ята колона Кремля розпочала масштабну спецоперацію проти України» і через втягування у передвиборчу боротьбу у США намагається підірвати двопартійну підтримку України Сполученими Штатами. Справжність аудіозаписів наразі офіційно не підтверджена.

«Американцям вже тепер навіть не треба собі уявляти, що б сталося, коли б Росія спробувала поширювати дезінформацію і сіяти розбрат у Сполучених Штатах у час перед виборами у листопаді. Все це вже відбувається», - йдеться у статті. Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/news/zelenskiy-mozhe-postaviti-pid-zagrozu-ukrajinsko-amerikanski-vidnosini-the-washington-post-682507.html

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1869 : Травня 27, 2020, 10:01:13 10:01 »
 :smilie7:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1870 : Травня 27, 2020, 11:07:05 11:07 »
Посмiялися над жидочком...

 :ap

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1871 : Травня 27, 2020, 11:19:33 11:19 »
Мер Черкас подав позов в Печерський суд Киiва на захист честi... проти Президента В. Зеленського - за слова "бандит"...
https://ukranews.com/news/704844-na-zelenskogo-podal-v-sud-mer-cherkass-bondarenko
Не дарма колись казали - Йазик мой - враг мой... - перш нiж щось ляпати... думай-ТЕ... - пане Президент.
 >:(

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1872 : Травня 27, 2020, 05:40:11 17:40 »
 :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1873 : Травня 27, 2020, 06:15:29 18:15 »

 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1874 : Травня 27, 2020, 11:49:46 23:49 »
 :weep:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1875 : Травня 28, 2020, 12:34:09 00:34 »
І Еріку підло вбив, прикинувшись женщіной   :smilie8:

 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: президент ЗЕ
« Reply #1876 : Травня 28, 2020, 04:24:35 16:24 »
 Зе-підараси на своїй офіційній ФБ-сторінці вимкнули можливість коментети їх і факі тикати . Поскаржився адміністрації ФБ на них - розповсюджують не точну інфу.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1877 : Травня 28, 2020, 09:22:53 21:22 »
Зе-підараси на своїй офіційній ФБ-сторінці вимкнули можливість коментети їх і факі тикати . Поскаржився адміністрації ФБ на них - розповсюджують не точну інфу.

 :smiley24: :smiley24:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1878 : Травня 29, 2020, 01:51:28 13:51 »
 :smilie7:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1879 : Травня 29, 2020, 06:46:04 18:46 »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1880 : Травня 29, 2020, 10:50:38 22:50 »
Зеленський пропонує штрафувати українців за ухилення від мобілізації.

 :bj

https://glavcom.ua/news/zelenskiy-proponuje-shtrafuvati-ukrajinciv-za-uhilennya-vid-mobilizaciji-683479.html?fbclid=IwAR3EGGq79QDURGylIk3qE17Luv_UR_tD86ViqIGTRq-JOsqvF1PV3e90TLk

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1881 : Травня 29, 2020, 10:55:06 22:55 »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1882 : Травня 30, 2020, 12:05:58 00:05 »
...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1883 : Травня 30, 2020, 12:23:35 00:23 »
...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: президент ЗЕ
« Reply #1884 : Травня 30, 2020, 01:55:31 01:55 »
Зеленський пропонує штрафувати українців за ухилення від мобілізації.

 :bj

https://glavcom.ua/news/zelenskiy-proponuje-shtrafuvati-ukrajinciv-za-uhilennya-vid-mobilizaciji-683479.html?fbclid=IwAR3EGGq79QDURGylIk3qE17Luv_UR_tD86ViqIGTRq-JOsqvF1PV3e90TLk

Дочекався, сучонок, поки термін давності вийде?  :idea:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1885 : Червня 01, 2020, 05:36:46 05:36 »
Що з декларації Зеленського не потрапило в новину його пресслужби: квартири в Києві, будинок в Італії, готель у Грузії, годинники та автомобілі

У суботу, 30 травня, пресслужба глави держави опублікувала новину про те, що Володимир Зеленський оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2019 рік. Однак багато з того, що зазначено в декларації, пресслужба у своєму повідомленні не відобразила.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, зокрема, в новину не потрапила інформація про майно президента та його родини.

Зокрема, згідно з декларацією на сайті НАЗК, у розділі нерухомого майна зазначено житловий будинок у 353,5 кв. м у селі Іванковичі Васильківського району Київської області з ділянкою у 12 соток там же. Будинок придбаний ще у 2008 році, а ділянку роком пізніше - в 2009 році. Квартиру в Києві 131,9 кв. м із двома паркінг-місцями придбано в 2006-му, а паркувальні місця - у 2007 році.

Крім цього, президент Зеленський задекларував квартиру в Києві, куплену в 2007 році, площею 254 кв. м, але там у нього 25% власності, а 50% належать Борису Шефіру, шеф-редактору і сценаристу студії "Квартал-95", і ще 25% - його брату Сергію Шефіру, який наразі є першим помічником Зеленського в Офісі президента.

Також зазначено ще одну квартиру в столиці площею 198,6 кв. м, куплену в 2009 році (50 на 50 із Сергієм Шефіром).

У 2013 році разом із паркувальним місцем Зеленський придбав квартирку в Криму, в Лівадії (129,8 кв. м).

Дружина чинного президента Олена Зеленська в жовтні 2014 року придбала ще одну квартиру в Києві (284 кв. м).

У жовтні 2016 року Зеленський придбав у власність ще одну квартиру в Києві (269,7 кв. м) із двома місцями для паркування.

Також у декларації зазначено і закордонне нерухоме майно президента Зеленського і його родини: апартаменти (91,9 кв. м) на курортному острові Джерсі неподалік від Ла-Маншу. .

Будинок в Італії площею 413 кв. м у містечку Канту в Ломбардії, неподалік від озера Комо, придбаний на ім'я Олени Зеленської в серпні 2015 року.

У Зеленських також є недобудований будинок в Грузії (70 кв. м), зареєстрований на компанію Film Heritage Inc, яка сама прописана в Белізі в Центральній Америці. Крім будинку, в декларації ще вказані чотири готельні номери в Грузії - із позначкою "інше право використання".

Крім нерухомого майна, у новині пресслужби президента не вказано предмети розкоші. Зокрема, Володимир Зеленський задекларував чотири годинники на себе (Breguet, Tag Heuer, Rolex, Bovet) і три на дружину - Piaget, Graff і Breguet.

У декларації Зеленського зазначено дві машини: Range Rover 2016 року випуску записаний на нього, а MersedesS 500 4 Matic - на дружину.

Також варто зауважити, що в декларації президента зазначено право власності на 38 патентів, торговельних марок і знаків, але без вказівки, які саме.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1886 : Червня 01, 2020, 06:09:49 06:09 »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1887 : Червня 01, 2020, 09:05:29 09:05 »
 :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1888 : Червня 01, 2020, 10:58:26 10:58 »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1889 : Червня 01, 2020, 11:19:24 11:19 »
12 місяців преЗЕдента Зеленського в цитатах

https://www.bbc.com/ukrainian/news-52574575

"Вийди, розбійник!", "на 100% мій Генеральний прокурор", "я не лох", "немає різниці" - рік президентства колишнього актора-коміка Володимира Зеленського запам'ятався низкою висловлювань, багато з яких стали справжніми мемами.

Травень 2019

Про себе і всіх

"Кожен з нас - президент. Не 73%, які за мене голосували, а всі 100% українців. Це не моя, це наша спільна перемога, це наш спільний шанс, за який ми несемо відповідальність". Інавгураційна промова, 20 травня.



Про рейтинги і мир

"Я точно не боюсь приймати складні рішення, втрачати свою популярність, свої рейтинги. І якщо буде треба, я без вагань готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир". Інавгураційна промова, 20 травня.

Червень 2019

Про Україну, ЄС та Росію

"Україна в ЄС - це смерть російського імперського проєкту. Більше того, це потужний удар по російському авторитаризму, шлях до демократичних змін в Росії та на всьому пострадянському просторі". 5 червня, зустріч з президентом Європейської ради Дональдом Туском.

Для порівняння - ось, що перед тим говорив попередній президент Петро Порошенко на першому з'їзді партії "Європейська Солідарність": "Україна в Європі - це смерть російського імперського проєкту. Ба більше - потужний удар по російському авторитаризму, це шлях до демократичних змін в Росії, на всьому пострадянському просторі".

Про МВФ, дефолт і суди

"Ми починаємо домовленості з МВФ, готуватимемо нову програму вже в липні, дефолту не буде. Як президент я не впливатиму на суд чи банківську систему". 18 червня, візит до Німеччини.

Липень 2019

До секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка

"Вийди отсюда, розбійник ти. Плохо чуєш мене? ... Англійською- еxit… Іди гуляй, Господи". 10 липня, офіційне представлення нового голови Київської ОДА.

Після завершення заходу через невимкнений мікрофон присутні почули і таке: "Сейчас позвоню Баканову по поводу этого черта".

Про нового Генпрокурора

"Оскільки ми здобули абсолютну більшість у нашому парламенті, наступний Генеральний прокурор на 100% буде моєю людиною, моїм кандидатом, якого затвердить парламент, і який почне свою роботу у вересні". 25 липня, телефонна розмова з президентом США Дональдом Трампом, яку Білий дім оприлюднив у вересні.

Через місяць за поданням президента генеральним прокурором призначили Руслана Рябошапку. Менше ніж за рік по тому, у березні 2020-го, його відправили у відставку.

Серпень 2019

Про нову команду

"Зараз у мене і моєї команди є повний мандат на зміни. Ми уже маємо більшість у парламенті, скоро сформуємо професійний уряд та оберемо порядного генерального прокурора. Своїм шансом змінити країну ми обов'язково скористаємося". 8 серпня, візит до Туреччини.

Про Андрія Богдана і його поїздку в Сен-Тропе

"Він така, просто, нетерпляча людина... Він не може іноді, як то кажуть, угомонитись... Я йому подзвонив і сказав, що він неправий в цій ситуації, він не міг бути, як один з реальних, потужних людей у владі, і друга людина після мене зараз, коли ще немає уряду, він не має права на День Незалежності твоєї країни в Сен-Тропе гуляти. Я думаю, що він неправий. Чи порушував він закон - так, не порушував. Але я думаю, що не все законами міряється". 31 серпня, інтерв'ю до 100 днів президентства акторові Станіславу Боклану в авто.



Вересень 2019

Про перший обмін полоненими

"Все було в секреті, тому що ми знали, що не всі хочуть повернення... Мені здається, ми всі зробили перший крок... Далі ми будемо наближатися до часу повернення всіх наших полонених і продовжувати вже в Мінському процесі розведення військ двома етапами: Золоте, Петровське - спочатку, а потім розведення по всій території і вже припинення вогню повною мірою і припинення війни". 7 вересня, аеропорт "Бориспіль".

Про липневу розмову з президентом Трампом і розслідування щодо Байденів

"У нас була хороша розмова, нормальна. Я вважаю, що на мене ніхто не тиснув. У нас незалежна країна і незалежний генпрокурор, я не можу ні на кого тиснути". 25 вересня, зустріч з президентом США Дональдом Трампом.



Жовтень 2019

Про Петра Порошенка

"Помилка Порошенка тільки в одному - йому здається, що він може бути лідером іншого майдану... Єдине, що він забуває, що він уже не президент. Навіть не те, що він забуває, я боюсь, що він у це не вірить. На фізичному рівні є проблеми". 10 жовтня, пресмарафон у фуд-корті.

Про Коломойського, ПриватБанк і МВФ

"З Коломойським про ПриватБанк не говорили. А що я йому можу сказати? Він знає мою позицію, що з приводу ПриватБанку, вона державна позиція, я буду захищати Україну". 10 жовтня, пресмарафон у фуд-корті.



Добровольцям, невдоволеним розведенням військ на Донбасі

"Послухай, я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь. Я тобі прийшов і сказав — зброю прибери. А ти мене не переводь на акції. Я хотів побачити в очах розуміння. А побачив хлопця, який вирішив, що перед ним якийсь лопух стоїть і переводить мене на іншу тему". 26 жовтня, селище Золоте.



Листопад 2019

Про Україну

"Без зайвої скромності скажу, що це - один із найцікавіших і найпривабливіших стартапів на планеті Земля, це - Україна. Так, 28 років тут імітували важливі реформи, будували тіньову, непрозору систему - ми це знаємо. У результаті Україна стала таким собі економічним "андердогом" (невдахою. - Ред.). Але нова українська влада занадто амбітна, щоб миритися з таким непривабливим статусом". 8 листопада, Київський міжнародний економічний форум.

Про бюджет на 2020 рік і монобільшість

"Ми прийняли його дуже швидко. Вперше за 28 років, не за кілька місяців, а за декілька днів підготувалися, і прийняли. Без різних "хотілок", без різних посад. Чому? Тому що дуже швидко ми можемо працювати у Верховній Раді, коли у нас є монобільшість". 25 листопада, відеоблог президента Зеленського.

Грудень 2019

Про переговори щодо Донбасу і Криму

"Якщо ми хочемо припинити війну, ми повинні розмовляти. Якщо завтра нам повернуть нашу землю, тимчасово окупований Донбас, то я можу ще 10 разів потиснути руку. А якщо нам повернуть наш Крим - а його обов'язково колись повернуть - можна і 100 разів руку потиснути". 12 грудня, ефір на каналі 1+1.

Про новий 2020 рік

"У новому році нам треба бути єдиною країною щодня. Це має стати нашою національною ідеєю. Навчитися жити разом у повазі заради майбутнього своєї країни... Де неважливо, як названа вулиця, бо вона освітлена та заасфальтована. Де немає різниці, біля якого пам'ятника ти чекаєш дівчину, в яку ти закоханий. Якщо ми бачимо майбутнє однаково, це повинно нас об'єднати". 31 грудня, новорічна промова.

Січень 2020

Про збитий над Іраном 8 січня літак МАУ

"Я закликаю всіх міжнародних партнерів України, всю світову спільноту бути єдиними та наполегливими до повного й остаточного розслідування всіх обставин цієї катастрофи. Це потрібно всім нам.Заради людини, яка повинна у цьому бурхливому світі почуватися безпечно - на землі, воді чи в повітрі". 11 січня, відеозвернення.

Про "няню" для іноземних інвесторів

"У вас буде менеджер - investment nanny (інвестиційня няня. - Ред.), який розмовляє п'ятьма мовами, і 24/7. Цей менеджер буде з вами працювати - будь-яке питання, будь-яка проблема вирішуватиметься в контакті з цим менеджером, і не буде жодної проблеми". 22 січня, промова під час Давоського економічного форума.

Лютий 2020

Про очі Путіна

"Здається, що коли такий контакт, очі в очі, ти одразу розумієш, хто перед тобою, що за людина. Попри всі дані розвідки. Мені здається, що він мене зрозумів. І він розуміє, що треба закінчити цю війну". 11 лютого, інтерв'ю "Інтерфаксу".



Про прямий діалог з ОРДЛО

"Ми готові до діалогу з мирним населенням цих територій. Але не з тими, хто є невизнаним з точки зору міжнародного права, а отже, не може представляти місцеве населення України". 15 лютого, виступ на Мюнхенській безпековій конференції.

Березень 2020

Про відставку уряду Гончарука і економіку

"Це перший уряд, в якому немає корупції, але не красти - замало. Це уряд нових облич, але облич - замало. Потрібні нові мізки та нові серця. Цей уряд знає, що робити, але знати - замало. Потрібно дуже багато працювати, потрібно робити.
Ми постійно чули про економічний стрибок, але є враження, що економіка брала розгін, спіткнулася, і ризикує проїхатися обличчям по землі"
. 4 березня, промова у Верховній Раді.

Про карантин

"Кожен має усвідомити - карантин - це не канікули. Сонячна погода, парки, пляжі, шашлики - все це почекає. Все це - ніщо у порівнянні з власним здоров'ям та життям. А тому, шановні громадяни, продовжуйте залишатися вдома і не виходьте на вулицю без зайвої потреби... Бажаю вам 36,6". 29 березня, відеозвернення.

Квітень 2020

Про найближчі завдання

"У мене, на жаль, і у прем'єр-міністра принтера, який друкує долари, вдома немає. Але ми теж багата країна. Наше багатство - люди, їх треба зберегти... Наша задача - не комфорт зараз, скажу відверто. Хліб, масло, молоко, крупи є, - виживемо. Пройдемо коронавірус - місяць, півтора - вирулимо". 17 квітня, ефір телеканалу "Україна".

Про мінський процес і обіцянки

"Я казав, що готовий чекати один рік. Якщо мінський процес не буде працювати, то ми будемо міняти тактику. Ми до цього готові, але рік ще не пройшов... Ніхто ж країну не здав, нічого такого не підписали. Ніхто на колінах, як говорили, що на колінах я буду стояти, - нічого цього не зроблено". 22 квітня, відеофільм до річниці обрання.

Травень 2020

Про місцеві карантинні ініціативи

"Окремий "полум'яний" привіт особисто від президента, а також від Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України я хочу передати меру Черкас, який разом з міською радою загубили календар та збиралися пом'якшувати карантинні заходи раніше 11 травня. Це - спроба заробити політичні рейтинги ціною життя та здоров'я жителів міста. І це буде мати відповідні юридичні наслідки.

На майбутнє: це стосується всіх представників місцевої влади, які плутають слова "децентралізація" та "автономія". Не треба займатися самодіяльністю, яка ставить під загрозу безпеку людей"
. 1 травня, відеозвернення

Про медичну реформу

"З перших днів президентства я отримую абсолютно полярну інформацію. Одні запевняють, що реформа - панацея, інші - що це смерть". 4 травня, відеозвернення.

Бонус-цитати

Про сміх

"Дорогий народе, протягом свого життя я намагався робити все, щоб українці посміхались. Я відчував так серцем, це була не тільки моя робота, це була моя місія.

Наступні 5 років я зроблю все, українці, щоб ви не плакали"
. Інавгураційна промова, 20 травня, 2019.

Про життя президента і владу

"Це нове життя. Я не жаліюсь, що воно складніше. Змінилось все, починаючи з ранку. Ранок - раніше, вечір - пізніше, день - довше... Влада - це можливість. У мене є можливість допомогти. У мене немає можливості заробити гроші, але мені це не потрібно. Мені 42, я хочу бути в історії". 11 лютого, інтерв'ю "Інтерфаксу".