Автор Тема: президент ЗЕ  (Прочитано 199282 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2310 : Жовтня 13, 2020, 03:00:23 15:00 »
 :fp2
это к сегодняшнему визиту Зебила и Дуды в Одессу



Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9278
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #2311 : Жовтня 13, 2020, 10:50:52 22:50 »
І коли оце Зе престане молоти дурниці? Гм...мабуть ніколи. Оце на зустрічі з Дудою намолов казна що. " Я хочу...". Гм...всі щось хочуть, і його хотєлкі нічого не варті.
"Україна має бути в Євросоюзі" - і це тому він заморозив конфлікт на сході? Він хоч трохи усвідомлює, що з замороженим конфліктом і навіть з "особливим статусом" тієї терористичної ОРДЛО нас до Євросоюзу ніхто не впустить. Тут не буде ніяких відхилень чи напів домовленостей.

https://www.unn.com.ua/uk/news/1896970-ukrayina-maye-buti-povnopravnim-chlenom-yevropeyskogo-soyuzu-zelenskiy


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2312 : Жовтня 14, 2020, 04:00:54 16:00 »
І коли оце Зе престане молоти дурниці? Гм...мабуть ніколи


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2313 : Жовтня 15, 2020, 12:35:06 00:35 »
...

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2314 : Жовтня 15, 2020, 12:28:47 12:28 »
Опитування Зеленського - це афера, яку українці повинні зірвати
https://censor.net/ua/r3224656

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2315 : Жовтня 15, 2020, 02:37:51 14:37 »
Зеленський своїм "опитуванням" заробив собі на кримінальні статті


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2316 : Жовтня 15, 2020, 02:41:33 14:41 »
"Опитування Зеленського" є черговою політичною технологією — Тука


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2317 : Жовтня 16, 2020, 05:51:15 17:51 »
Ми чекали і дочекалися. Зеленський в три підходи представив п'ять запитань на «всеукраїнське опитування». Забув гарант повідомити, чому питаючи про боротьбу з корупцією, цей захід фінансують таємні меценати! Це ж і є корупція? Тому моя пропозиція звернутися до західного досвіду - даєш гільйотину на Майдані.
Хайп, піар, популізм - все інгредієнти в надлишку!




Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2318 : Жовтня 16, 2020, 06:10:42 18:10 »
 :fp2 :fp2 :weep: шо он мелет??


Цитувати
Зеленський сказав, що може завершити війну на Донбасі в будь-який день, але багато що залежить від позиції Росії. Про це президент України заявив (https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/zelenskij-skazav-scho-mozhe-zavershiti-vijnu-na-donbasi-v-bud-yakij-den.htm?utm_source=Telegram&utm_medium=channel&utm_campaign=subscription) в інтерв'ю турецькому інформаційному агентству

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2319 : Жовтня 16, 2020, 06:24:29 18:24 »
...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2320 : Жовтня 16, 2020, 09:36:50 21:36 »
...

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2321 : Жовтня 17, 2020, 08:24:23 08:24 »
Юрий Бутусов
14 год  ·

2 сентября Печерский районный суд Киева удовлетворил иск оффшорных компаний братьев Суркисов к государственному ПриватБанку о возврате $ 350 млн - более 9 млрд грн, конвертируемых при национализации.

3 сентября Alex Danylyuk, бывший при Зеленском секретарем СНБО заявил: ""Деньги решают все! Абсолютно понятно, что суд был ангажирован Суркисами и Коломойским. Понятно, что правительство должно подавать в апелляцию. И вопрос не только в 9 млрд гривен налогоплательщиков, которые Суркисы могут положить в свои глубокие оффшорные карманы. Нет! Это начало развала результатов национализации Приватбанка. А это обойдется простым украинцам в сотни миллиардов гривен".

15 октября братья Суркисы устроили для президента Зеленского торжественное пиар-мероприятие, как раз перед выборами - встречу с ветеранами "Динамо". На встрече в центре рядом с президентом стоит Суркис-младший, а слева за игроками стоит первый помощник президента Сергей Шефир, который вместе с главой СБУ Иваном Бакановым приезжал лично поздравлять Суркиса-старшего с днем рождения в 2019-м году. Офис президента поставил встречу с ветеранами на сайт, разогнал по всем каналам. Обратите внимание - в гости к Суркисам приехало все руководство Офиса президента, вот это уровень, вот это дружба. И никакой коррупции - ну просто случайно решили посниматься с ветеранами.

16 октября замглавы фракции Слуга народа Евгения Кравчук заявила, что деньги на проведение опроса, объявленного президентом Зеленским в день выборов 25 октября, соберут "меценаты", и это будут "средства украинского происхождения". Имен "меценатов" она за девять дней до выборов назвать не смогла. Но то, что на опрос пойдут "средства украинского происхождения", сомнений никаких быть не должно.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2322 : Жовтня 17, 2020, 10:22:55 10:22 »
Пiсля цього трешу Зеленський ще намагаеться врятувати свiй рейтинг?..

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2323 : Жовтня 17, 2020, 01:15:26 13:15 »
Пiсля цього трешу Зеленський ще намагаеться врятувати свiй рейтинг?..

Саме так, намагається, - за допомоги ЗЕ "опитування", порушуючи 2 статті Конституції України:

Він грубо порушив 106 і 19 статті Конституції України, а також Закон про державний реєстр виборців і 4 статті Виборчого Кодексу.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2324 : Жовтня 17, 2020, 07:45:23 19:45 »
 :smilie7:


Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: президент ЗЕ
« Reply #2325 : Жовтня 17, 2020, 09:03:50 21:03 »
Нова клікуха Зебіла   :smiley14:

ЧЛЕНОГРАЙ
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2326 : Жовтня 19, 2020, 10:29:19 10:29 »
Дочка ветерана Микитенка, який вчинив самоспалення, вимагає зустрічі із Зеленським: "Майте мужність подивитись мені в очі". ВIДЕО


https://www.facebook.com/yuliya.mykytenko/videos/3376127252463915/

ВИМАГАЮ ЗУСТРІЧІ З ПРЕЗИДЕНТОМ

Володимире Олександровичу, майте мужність глянути мені в очі!


У першу добу, після того як мій батько це вчинив, більшість ЗМІ написали, що якийсь невідомий чоловік з невідомих причин вчинив самогубство. Але це не відповідає дійсності. І я хочу, щоб ви знали, що насправді він вчинив протест проти політики капітуляції Володимира Зеленського.

Я його донька і буду зараз говорити від його імені. Він не був фанатиком і не був самогубцем. Він дуже любив життя і Україну. І одразу, як тільки почалася російська інтервенція, з перших лав пішов в добровольчий батальйон Нацгвардії.
Це свідчить про те, що він був воїном. Воїном у душі. І війна – це було його покликанням. І, як будь-який воїн, він був готовий покласти життя за Україну. І він це зробив.
І найтрагічніше те, що його досі не почули.

Як доньці, мені важко прийняти цей вчинок, але я можу його зрозуміти. Як і багато інших ветеранів, які мають зараз схожі відчуття. Єдине, чого я не можу зрозуміти, – чому досі ніхто з очільників нашої держави не висловив жодного слова ні підтримки, ні співчуття нашій сім’ї? Чому їм легше думати, що якийсь невідомий чоловік з невідомих причин вчинив самоспалення на Майдані?

Наразі ветерани і військовослужбовці розгублені, у відчаї від того, що відбувається. Я теж ветеранка, і теж втратила чоловіка на війні. Поховала його і зараз ховаю батька. І так само, як багато інших моїх побратимів і посестер, ми відчуваємо, що нас не чують. І я дуже хочу, щоб влада пішла з нами на діалог. З ветеранами, з військовослужбовцями, які втрачали, гинули на сході. Я хочу, щоб ця плеяда кривава з Василя Макуха, Олекси Гірняка і тепер Миколи Микитенка закінчилась.

Пане президенте! Майте мужність подивитись мені в очі. Подивитись в очі іншим ветеранам, які втрачали життя, кров і своє здоров’я на війні.
Слава Україні!

Юлія Микитенко,
ветеранка, дочка Миколи Микитенка, який вчинив самоспалення на знак протесту проти політики капітуляції Володимира Зеленського

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2327 : Жовтня 19, 2020, 10:34:46 10:34 »
Нащо дублявати те, що тiльки що залили в Гiлку новин без обговорення?..

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2328 : Жовтня 19, 2020, 01:07:33 13:07 »
Нащо дублявати те, що тiльки що залили в Гiлку новин без обговорення?..

По-перше, я не заглядав у ту гілку.
По-друге, ця тема - "президент ЗЕ", тому я викладаю тут новини дотичні цієї теми.
До того, Ви ж виклали в тій гілці лише назву статті й посилання - там немає абсолютно жодного тексту.
По-третє, Ви надали посилання на Цензор, а я надав посилання і текст безпосередньо з першоджерела.
_______

Марш УПА: п'ять питань Президенту

« Останнє редагування: Жовтня 19, 2020, 01:12:20 13:12 від ruthene »

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2329 : Жовтня 19, 2020, 09:16:21 21:16 »
​​⚡️Зеленский обратится к украинцам с трибуны Рады: OBOZREVATEL узнал главные тезисы

Вот из чего будет состоять речь главы государства:

▪️Призовет граждан соблюдать требования защиты от инфекции COVID-19

▪️Будет акцент на вопросе о Крыме

▪️Будет разъяснение, почему нужен новый экономический подход к ситуации на Донбассе

▪️Будет акцент на развитии Вооруженных сил

Oboz

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2330 : Жовтня 19, 2020, 09:57:34 21:57 »
​​⚡️Зеленский обратится к украинцам с трибуны Рады: OBOZREVATEL узнал главные тезисы
Вот из чего будет состоять речь главы государства:
▪️Призовет граждан соблюдать требования защиты от инфекции COVID-19
▪️Будет акцент на вопросе о Крыме
▪️Будет разъяснение, почему нужен новый экономический подход к ситуации на Донбассе
▪️Будет акцент на развитии Вооруженных сил

До сраки...
Одне питання - коли воно закончiть свiй експеримент й назавжди пiде з поста Президента Украiни...
 >:(

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2331 : Жовтня 20, 2020, 11:40:18 11:40 »
 :smiley24:



ГОНЧАРЕНКО, [20.10.20 11:31]
«Иногда, глядя с крыльца на двор и на пруд, говорил он о том, как бы хорошо было, если бы вдруг от дома провести подземный ход или чрез пруд выстроить каменный мост, на котором бы были по обеим сторонам лавки, и чтобы в них сидели купцы и продавали разные мелкие товары, нужные для крестьян. При этом глаза его делались чрезвычайно сладкими и лицо принимало самое довольное выражение; впрочем, все эти прожекты так и оканчивались только одними словами».

помещик Манилов, из «Мертвых душ» Н. В. Гоголя

Лучше цитаты по сегодняшнему выступлению Зеленского не найдешь.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2332 : Жовтня 20, 2020, 12:40:29 12:40 »
Nachtigal, [20.10.20 12:35]
Обращение президента Зеленского в Верховной Раде. Личные впечатления:

- убедительно по форме: Зеленский начал лучше выступать, а его нынешняя речь написана хорошо - много правильных и хороших посылов/идей.
Если не вникать в суть сказанного, то так недолго стать и зелеботом 😊
А если вникнуть в суть сказанного, то:
- Зеленский присвоил чужие заслуги
- преувеличил собственные достижения
- постоянные посылы к попередныкам (например, об отдыхе Порошенко на Мальдивах – при этом о своем Омане Зеленский умолчал; о лозунге армія-мова-віра и т.п; постоянные подколки депутатов-бывших министров) – лишнее подтверждение, что выборы для Зеленского не закончились. Так что это была типичная предвыборная речь.

Итог: выступление Зеленского - типично для популистических режимов.   

"Можна вічно дивитись на три речі: як тече вода, як горить вогонь, і як політики говорять про проблеми в Україні", - Володимир Зеленський

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2333 : Жовтня 20, 2020, 02:28:38 14:28 »
Зебил и пустота обращение  :fp2


Serg Marco
33 хв ·
Реактивные снаряды Тайфун.
Говнокомандующий блд.
Реактивные.
Снаряды.
Тайфун.
За что нам это, господи?
Блд, Вільха-М это ракетный комплекс, а не РСЗО. Не в русской википедии перед выступлением в ВР надо копаться, а хоть иногда интерисоваться военными разработками и знать чем РСЗО отличается от ракетного комплекса.
Пздц.
И это существо руководит армией.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2334 : Жовтня 20, 2020, 02:35:39 14:35 »
 :fp3


Букви
49 хв ·
Аби зберегти ваш час і не випробовувати терпіння, #Букви взяли на себе перегляд виступу нашого вельмишановного президента. Зібрали основні тези Зеленського, і ось що з цього вийшло:

- роздав QR-коди зі своєю промовою депутатам;
- заявив, що антикоронавірусні заходи влади були ефективними; :weep:
- сказав, що медикам підвищили зарплати до 300%;
- поскаржився на місцеву владу, яка саботує антикоронавірусні заходи уряду;
- похвалився розблокуванням Нормандського процесу і 86-м поспіль днем тиші;
- заявив, що за час перемир’я була лише одна бойова втрата, а матері більше не ховають своїх дітей;
- розповів про створення “Кримської платформи” для захисту прав жителів Криму;
- заявив, що “амністія” буде тільки для тих, “на чиїх руках немає крові”;
- анонсував створення вільної економічної зони на Донбасі (що є темою одного з 5 питань опитування, анонсованого на 25 жовтня);
- заявив, що бюджет на армію не будуть зменшувати;
- пообіцяв притягнути до відповідальності “тих, хто здав Крим”, запевнивши, що питання тут не в помсті;
- анонсував впровадження народовладдя не лише під час виборів;
- похвалився ухваленням закону про імпічмент президента;
- заявив, що державні послуги стало можливо отримати без чиновників і анонсував запровадження механізму голосування в інтернеті:fp2
- розповів, що Україна вже стає міжнародним ІТ-хабом;
- сказав, що спиртову галузь виведено з тіні;
- похвалився зниженням цін на бензин мережами АЗС, іпотеками на житло під 10% річних та кредитами для бізнесу під 5-7-9%;
- розповів про підвищення зарплат  :smilie10: та пенсій і запуск ринку землі;
- поскаржився, що правоохоронні органи не дочитали його програму; :weep:
- заявив, що в нього нульова толерантність до корупції, :weep: і це підтверджують якісь партнери у Європі та США; :weep:
- заявив, що в Україні немає “телефонного права”  :smilie10:, і поскаржився, що воно могло б дати результат;
- похвалився міжнародною підтримкою України, співпрацею з МВФ  :weep: та Світовим банком;
- заявив про реформу системи професійно-технічної освіти;
- похвалився Великим будівництвом і зізнався, що закінчує будівництво об’єктів попередньої влади;
- пообіцяв реставрацію замків і будівництво спортивних арен в регіонах;
- нагадав про 5 запитань на місцевих виборах.

https://bit.ly/3kdWuQs


Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2335 : Жовтня 20, 2020, 02:37:35 14:37 »
жаль что про "область балета" забыл рассказать, в ней мы наверняка тоже впереди



Evgeny Istrebin
1 год ·
Горячё любимый наш Леонид Ильич Брежнев. Коллектив совхоза "Светлый путь коммунизма" , села Задрищенское, Мухосранского район, выражает Вам огромную благодарность за все что вы делаете для советского народа...


Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2336 : Жовтня 20, 2020, 02:38:48 14:38 »
аааааааааааа  :lol: :lol: :lol:



Oleksii Krasnoshchokov
52 хв ·
А завтрашня поїздка 120 нардепів на Донбас якось пов'язана із третім запитанням президента щодо зменшення кількості нардепів до 300?

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2337 : Жовтня 20, 2020, 06:33:53 18:33 »
Олександр Турчинов
3 год ·
Зеленський не зможе прикрити Кримом повзучу капітуляцію та власну безпорадність

Виступаючи перед Верховною Радою, в своїй програмній промові Володимир Зеленський черговий раз дав наказ своїм кишеньковим слідчим розібратися з тими, хто «без бою віддав Крим».

Дивно чути подібну войовничу риторику від людини, яка весь час свого перебування на посаді Верховного Головнокомандувача все робить, щоб ухилитись від будь-якого, навіть локального, бою з ворогом, від того, щоб звільнити хоча б метр української землі. Дивно чути подібне від людини, яка намагається розгледіти «мир» в залитих кров‘ю очах російського диктатора та готова піти на будь-які «договорняки» з ворогом, на будь-яке відведення військ, “віддавши без бою частину території”, аби за будь-яких умов, – навіть прямої капітуляції, – завершити війну. Так, зокрема, в своєму інтерв’ю “Euronews” президент України пообіцяв закінчити війну до кінця 2020 року.

Ефемерні рейтинги, а не національна безпека і територіальна цілісність країни стають головною мотивацією хаотичних дій «зеленої» влади. Але я хочу сказати пану Зеленському: «Війна не буде завершена, поки хоч один російський солдат буде перебувати на території Донбасу і Криму, поки не буде звільнено останній метр української землі».

Я б щиро вітав бажання чинного президента розібратись в страшних драматичних подіях початку 2014 року, коли, скориставшись повністю зруйнованою системою нашої оборони і безпеки, бездіяльністю деморалізованої проросійської влади, масовою зрадою та кривавими подіями на Майдані, Путін розпочав 20 лютого війну проти України з окупації Криму. За декілька днів, навіть ще до того, як російський парламент 1 березня дав згоду на введення в Україну військ, наш півострів було окуповано.

В ті важкі дні пан Зеленський не переймався тим жахливим станом, в якому знаходилися наша армія, інші силові структури та вся роззброєна і незахищена країна. У нього були більш важливі питання – корпоративи, банкети, шоу, серіали… до чого тут війна, яка там мобілізація…

На жаль, він навряд чи буде досліджувати тогочасні оборонні спроможності нашої країни, як не переймається і сучасним станом нашої оборони і безпеки. Він не буде вимагати покарати тих, хто своєю свідомою антидержавницькою і корупційною діяльністю роззброював країну і довів нашу обороноздатність напередодні 2014 року до жалюгідного, фактично недієздатного стану. Він не буде це робити не тільки тому, що хоче використати цей привід і, переписавши вже розслідувані справи, вдарити по політичному опоненту, що очолює штаб опозиції. Головна проблема в тому, що нехтуючи безпековими викликами, які загрожують довіреній йому країні, він іде шляхом своїх попередників – януковичей і кравчуків. Знову відбувається системне недофінансування армії та спроби її скоротити, військові потреби перестали бути головним пріоритетом держави. Зокрема, в поточному році не було закуплено жодного снаряду чи ракети. Забезпечення солдат і офіцерів безнадійно відстало від виплат навіть дрібним чиновникам. Реальну безпеку країни хочуть підмінити договорняками з агресором. Саме тому кишенькові слідчі не будуть переслідувати тих, хто роззброював армію та руйнував оборонний потенціал країни через те, що в такому разі змушені будуть вийти і на самого Зеленського.

Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримську карту, Зеленський намагається відвернути увагу суспільства від власної політики повзучої капітуляції, приниження армії і країни, від передачі ворогу інформації про унікальну операцію наших спецслужб та провалу затримання російських військових злочинців. Це спроба Зеленського приховати свою відповідальність за провал боротьби з пандемією, масштабну корупцію, руйнацію економіки, власну безпорадність та нездатність керувати країною.

Мене не можна залякати кримінальними переслідуваннями. Я це проходив і в часи Януковича, і в часи Кучми. Мені є про що свідчити. Я готовий в деталях розповісти, як в тих жахливих умовах ми врятували країну, як придушили сепаратистські заколоти від Харкова до Одеси, як реанімували Збройні Сили, як зупинили просування ворога на Захід і почали звільнення нашої землі…

Що стосується звільнення військовим шляхом Криму від російських окупантів, то у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є для цього всі можливості. Тим більше, що в юридичному плані окупація Криму в 2020 році нічим не відрізняється від окупації півострову в 2014.

Для захисту країни від зовнішньої агресії в Конституції і в законодавчому полі країни немає часових обмежень. Чисельність російських військ у Криму зараз не більша, ніж була там сконцентрована на початку 2014 року, а підготовка і озброєння наших військових - в рази кращі.

Легітимний Верховний Головнокомандувач, який має свою більшість у парламенті, свій Кабмін, боєздатну армію в 2020 році, на відміну від 2014 року (коли всього цього не було і доводилося створювати фактично з нуля), – не має жодних правових, політичних, військово-технічних та кадрових обмежень для виконання конституційних вимог щодо оголошення війни та захисту країни від агресії і звільнення Криму.

Це ж достатньо логічно. Раз у 2014 році “погана” влада не була здатна дати бій російським загарбникам в Криму, то у 2020 році “гарна та мужня” влада продемонструє всьому світу, як треба воювати і дасть бій “іншій стороні” (так очільник країни називає ворога, мабуть, щоб не встигли передчасно перелякатися і втекти).

Зрозуміло, що ніякого бою, ніякого наступу при президентові Зеленському не буде ні на Сході, ні на Півдні. Але наша історична відповідальність перед країною – захистити її від російської агресії і повністю звільнити Донбас і Крим на умовах України. Для цього нам потрібні не хаос і перманентні кризи, а стабільне зростання економіки, сильна армія, сучасна потужна зброя, міжнародний авторитет і підтримка, а головне – єдність українського народу та українська патріотична влада.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1453
Re: президент ЗЕ
« Reply #2338 : Жовтня 20, 2020, 10:56:14 22:56 »
 :smiley24:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2339 : Жовтня 20, 2020, 10:56:41 22:56 »