Автор Тема: президент ЗЕ  (Прочитано 197550 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: ПРезидент Володимир Зеленський.
« Reply #30 : Квітня 22, 2019, 08:12:51 08:12 »
В Іванковичі.
Столица автоматически переходит в Иванковичи. Сюда переезжает правительство. Иванковичи переименовываются в Нью-Киев, а Киев — в Старые Иванковичи.
 :gigi:
Іванковичі - це навряд. Я ставлю на Бориспіль. Звідти дуже зручно тікати  :shuffle:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: ПРезидент Володимир Зеленський.
« Reply #31 : Квітня 22, 2019, 08:21:21 08:21 »
120.000 гр. зарплати вчителям?..
А не надорвуться?..
 :smilie1:

За рік? Лєхко! А при 1$=120₴ - і подавно. Це для гоїв.
А для кошерних і 4000$ у місяць - не межа.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: ПРезидент Володимир Зеленський.
« Reply #32 : Квітня 22, 2019, 08:22:12 08:22 »
Іванковичі - це навряд. Я ставлю на Бориспіль. Звідти дуже зручно тікати  :shuffle:

Що за переїзди, блядь? В країні все проблеми вирішено, чи що?  :Sho_za: Де великі пензії, єбійогомать?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: ПРезидент Володимир Зеленський.
« Reply #33 : Квітня 22, 2019, 08:34:50 08:34 »
Що за переїзди, блядь? В країні все проблеми вирішено, чи що?  :Sho_za: Де великі пензії, єбійогомать?
А Вазєлін нам нічєво нє абєщял і нічіво нє должєн. Только сваім радітєлям.
От в радітєлєй і буде висока пенсія  :gigi:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #34 : Квітня 22, 2019, 11:31:00 11:31 »
Olexandr Paliy
10 ч. ·

Олександр Таранишин
12 ч.
21.04.2019 р. зафіксуємо: 😉

Курс долара 26,85
А-95 - ~30,00 (доля податків у ціні ~40%)
Мінімальна пенсія - 1669 грн. (45 дол. США)
Середня пенсія - 2645 грн. (93 дол. США)
Мінімальна зарплата - 4173 грн. (130 дол. США)
Середня зарплата - 9450 грн. (340 дол. США)
Податок з фонду оплати праці - 22%
Єдиний податок - 3/5% (платник/неплатник ПДВ) Військовий збір- 1,5%
ВВП/душу - 3100 дол нм
зростання ВВП 3,4%
зростання фондової біржі за ост 2 роки - 185%

Комунальні:
- Газ - 8,54 грн/куб
- Електроенергія - 0,9 грн (до 100 квт)/1,68 грн (після 100)
- Вода - 15,73 грн/куб

Ціни:
- Молоко - 25 грн
- Яйця - 25 грн/10 шт
- Свинина - 130 грн
- Курка - 70 грн
- Телятина 140 грн
- Філе курячі - 110 грн
- Батон - 12 грн
- Цукор - 13 грн
« Останнє редагування: Квітня 22, 2019, 12:41:04 12:41 від Geo »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #35 : Квітня 22, 2019, 11:34:19 11:34 »

Олена Монова
4 мин. ·
Тем временем в интервью на ICTV Разумков успел уже сообщить, что сказать войне "стой, раз-два!" они не могут, и тарифы понизить тоже не получится.
Вот прямо взял и сказал в обескураженные заплаканные ебала.
Осталось дождаться, когда мавпам сообщат, что Порошенко тоже никто не расстреляет, а будет он по-прежнему миллиардером и барыгой шоколадным.

 :smilie5:

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #36 : Квітня 22, 2019, 11:34:20 11:34 »
Оці фіксації мабуть треба в окрему прикріплену гілочку, щоб не тонула.
Russia delenda est.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #37 : Квітня 22, 2019, 11:36:37 11:36 »
Оці фіксації мабуть треба в окрему прикріплену гілочку, щоб не тонула.

Я цю статистику вже всю копіпейщу у копілку. Скоро це дуже все згодиться...Скоро сунемо це під ніс. І це буде не кокаін.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #38 : Квітня 22, 2019, 12:32:25 12:32 »
Оці фіксації мабуть треба в окрему прикріплену гілочку, щоб не тонула.
Да, треба якусь гілку створити,щоб там були тільки фактаж, тільки цифри і факти.
І назвати  : Ера Зеленського, або "маємо те,що маємо",або ще якось..
 :smilie1:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #39 : Квітня 22, 2019, 12:35:30 12:35 »

Alex Noinets
38 мин. ·
В ЯКОМУ ЦЕ СУКА СЕНСІ НЕМА ПОВНОВАЖЕНЬ ЗНИЖАТИ ТАРИФИ?

В ЯКОМУ ЦЕ СУКА СЕНСІ ПРИТРИМУВАТИСЯ МІНСЬКОГО ФОРМАТУ?

В ЯКОМУ ЦЕ СУКА СЕНСІ СПРАВА НЕ ОДНОГО ДНЯ?

ЗА ЩО Ж ЛЮДИ ГОЛОСУВАЛИ? ЗА ТЕ, ЩОБ ТИ ТЕПЕР БІДКАВСЯ ТА РОЗВОДИВ РУКАМИ?

https://fakty.com.ua/ru/videos/kadrovi-pytannya-donbas-ta-pershi-kroky-razumkov-pro-plany-zelenskogo/?fbclid=IwAR1OAFTYUftQjoJbEKKvLovFpP-j6RTPvBVZFEEE68nzapNrRN_LJ--icgY

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #40 : Квітня 22, 2019, 12:38:31 12:38 »
Весь кокс валимо сюди!

Гілку причепив.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #41 : Квітня 22, 2019, 12:40:19 12:40 »
Цифри
Факти
Кінець ери бідності

еtc.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #42 : Квітня 22, 2019, 12:46:07 12:46 »
Если эту тему прикрепили,тогда НЕ ПОСТИМ тут фотожабы и ролики,а только факты .
Фактаж,
Ветка будет лаконичной и объемной по смыслу.
 :smilie1:
« Останнє редагування: Квітня 22, 2019, 12:56:00 12:56 від злата »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #43 : Квітня 22, 2019, 12:56:42 12:56 »
Если эту тему прикрепили,тогда НЕ ПОСТИМ тут фотожабы и ролики,а только факты .
Фактаж,
Ветка будет лаконичной и объемной по смыслу.
 :smilie1:

Так точно. ВЕТКА ГОЛЫХ ФАКТОВ.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #44 : Квітня 22, 2019, 01:01:53 13:01 »
Бля. Кричу! Зебілів із зниженням комуналки вже нафуй послали. І війну хрена швидко закінчать. Сцуко, ще не було інагурації, а зебілів вже трахають. І це тільки початок...

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: президент ЗЕ
« Reply #45 : Квітня 22, 2019, 01:07:03 13:07 »
Бля. Кричу! Зебілів із зниженням комуналки вже нафуй послали. І війну хрена швидко закінчать. Сцуко, ще не було інагурації, а зебілів вже трахають. І це тільки початок...

Боюсь что они этого даже не поймут, бо сука тупо нечем. Это все равно что дерево в дупло трахать

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #46 : Квітня 22, 2019, 01:11:36 13:11 »
Боюсь что они этого даже не поймут, бо сука тупо нечем. Это все равно что дерево в дупло трахать

Сильно сказано! Я даже немного удивленно отодвинулся...

 :laugh:

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: ПРезидент Володимир Зеленський.
« Reply #47 : Квітня 22, 2019, 01:18:50 13:18 »
Іванковичі - це навряд. Я ставлю на Бориспіль. Звідти дуже зручно тікати  :shuffle:

Це віртуальний през. От перенос теж буде віртуальним. Це як про сусліка, якого ніхто не бачить, але він є. Гудвін, пля, вєлікій і ужасний...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #49 : Квітня 22, 2019, 02:09:03 14:09 »
Боюсь что они этого даже не поймут, бо сука тупо нечем. Это все равно что дерево в дупло трахать

 :smiley24: точно

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #50 : Квітня 22, 2019, 02:42:05 14:42 »
У Зеленского напомнили: президент НЕ снижает тарифы и НЕ сажает людей.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/04/22/7213218/

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: президент ЗЕ
« Reply #51 : Квітня 22, 2019, 03:58:21 15:58 »
І списочек зеліних вапрісів до Пороха з дебатів теж сюди давайте. Будемо рівняти вапріс-атвет

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #52 : Квітня 22, 2019, 04:24:00 16:24 »
Зеленський: Ви знаєте, я стою зараз на цій сцені. Чи міг я колись уявити, що я, простий хлопець з Кривого Рогу, буду боротися за крісло президента проти людини, яку ми впевнено і беззаперечно обрали президентом України в 2014 році. Що найцікавіше, я сам був за пана Порошенка. Але я помилився. Ми помилилися. Скажу вам відверто, чи могли ми тоді уявити, що його "жити по-новому", стане нашим виживати. Чи могли ми тоді уявити, що ваше "я закінчу війну за два тижні", стане наше Іловайськ і Дебальцеве. Чи могли ми тоді з вами уявити, що його збагачення людей стане збагаченням лише його людей. Чи могли ми тоді уявити, що Революцією Гідності скористаються негідники. Я вам поясню, чому ми помилилися.

Ми з вами голосували за одного Порошенка, а обрали іншого. Це правда. Бо існує два Порошенка. Перший – прекрасний оратор, спеціаліст, фінансист, економіст, у всьому знається. Він зазвичай з’являється тоді, коли є камери. Але коли камери вимикаються з’являється інший Петро, другий. Перший Петро Порошенко на Михайлівській площі кричить: "Путін, я тобі покажу". А другий тихенько паном Медведчуком передає "прівєтікі" в Москву. Перший каже, що в платіжках за комуналку буде мінус, а другий тихенько робить "Роттердам+". Перший каже: "Я відкриваю школу", а другий постійно тихенько відкриває магазини Roshen. Перший відкриває аж 12 кілометрів нової дороги, а другий закриває справу Насірова. Перший Петро Порошенко каже: "Я бізнес передав у сліпий траст", а другий збільшує свої статки за рік у 82 рази. Скажіть мені, будь ласка, так, може, бюджет України передамо у сліпий траст? Може, воно нормально працює? Перший каже нам, що долар буде по 10, а другий робить по 30.

Тому, пане Порошенко, я тут. Тому я тут зі своєю командою. Я не політик. Я просто людина, проста людина, яка прийшла зламати цю систему. Я - результат, Петре Олексійовичу, ваших помилок і обіцянок. Це правда, і ви це розумієте. Я вам хочу нагадати момент, коли ви мене запросили на Банкову. Я приїхав на Банкову, а ви мені сказали: "Вово, навіщо тобі це треба? Це дуже складно. Ти не будеш бачити своїх дітей, не будеш бачити дружину, будеш менше заробляти. Одне запитання: навіщо ви всі туди лізете?". Ми обов’язково продовжимо.

Порошенко: Нарешті ми змогли зібрати на дебати через довгих три тижні поки ми чекали, поки наважиться команда мого опонента з’явитися перед українським народом. І дуже важливо, що ми маємо позицію, коли ховається пан Володимир від журналістів, коли ховається пан Володимир від опонента, а головне – ховається пан Володимир від українського народу. Бо право українського народу врешті-решт знати, а що саме збирається робити кандидат у президенти країни, що воює. І збирається робити він, а не його члени штабу, а не його консультанти, а не його радники. І ми так і не дізналися, бо для українського народу в першу чергу важливо знати майбутнє, а не обливати один одного брудом. Знати, як перемагати ворога, а не розповсюджувати російські фейки. У нас сьогодні дуже ефективно працює пропаганда Росії як частина гібридної війни проти нашої держави. І сьогодні ми нарешті добилися, і я вас вітаю з цим.

Дивне місце для проведення дебатів, але це рішення я прийняв. І ми стоїмо сьогодні перед зовнішніми викликами, які потребують від президента мужності і сили. Виклики, які потребують від президента міжнародного досвіду. Як кандидат у президенти збирається утримувати міжнародну коаліцію, яку ми крок за кроком будували ці п’ять років. Як він збирається виконувати функції Верховного головнокомандувача, хоча ваша команда сказала, що ви вже почали курс молодого бійця. Це гарна річ, але варто було його почати 4 роки тому, в 2014 році, коли країна потребувала зусилля всіх волонтерів і добровольців, а Володимир ховався від повісток, куди його викликали військкомати. І я впевнений, що це неприпустимо. Я наголошую, що якщо ми не маємо відповіді на ці запитання, це слабкий глава держави, слабкий, який не зможе утримати удари Путіна, слабкий, бо позиція, яка загрожує державі, ризики зашкалюють.

І я хочу наголосити – я вірю, що пан Володимир не хоче здати Україну.Я вірю, що пан Володимир і мрії не має затягнути Україну назад до Російської імперії. Але Путін має цю мрію. І якщо він не знає, як цьому протистояти, на сьогоднішній день ми точно маємо прибирати всі ризики з українського майбутнього. Я наголошую, що на сьогоднішній день ми маємо дуже красиву обгортку, дорогу, яскраву. І в цій обгортці кожен може знайти собі те, що він хоче : хто – зниження тарифів, про які сьогодні говорив Володимир, хто – зарплати вчителя по чотири тисячі доларів, хто – підвищення пенсій, хто – повернення в Росію, а хто може знайти і рух в Європу. Але пане Володимире, ви самі сказали, що ви - кіт в мішку, так ви не кіт в мішку, ви - мішок, а у вашому мішку сьогодні чорти і коти, включно з олігархами, колишніми регіоналами і всім тим, що загрожує моїй державі, і ми вас не допустимо до влади.

Зеленський: У мене запитання, попросили запитати громадяни України в Інтернеті. Як так вийшло, що Україна майже найбідніша країна за найбагатшого президента за всю історію? Чому підпалювачів магазину Roshen знайшли за 4 години, а підпалювачів військових складів і підривників автомобіля Шеремета не можуть знайти кілька років? Як ви спите вночі? Чому ніхто не сидить за Іловайськ та Дебальцеве? Чому через 5 років ми так і не знаємо вбивць на Майдані? Чи не хотіли б ви взяти участь в експерименті і спробувати прожити на 1500 гривень пенсії хоча б місяць? Як можна було на п’ятий рік війни, усвідомлюючи небезпеку, відправляти на заповітну смерть 24 моряків до Керченської протоки? Скільки грошей вам ще потрібно взяти з бюджету країни, щоб наїстися? Куди поділися наші Карпатські ліси? Чому не покарані прибічники Януковича? Скільки особисто вам занесли з "Роттердам+"? Чому ви скасували закон про незаконне збагачення? Чому не знята недоторканність депутатів? Петре Олексійовичу, оберіть будь-яке запитання та відповідайте.

Порошенко: Сьогодні ми бачимо позицію тотальної некомпетентності. Сьогодні, коли ми знову намагаємось, достатньо буде просто подивитися прес-конференцію на українських каналах, де на кожне запитання була надана відповідь. Я не записував запитання,  які давав пан Володимир. Але це спроба, у нас виявляється Україна, українська армія, українські військові, генерали і Верховний головнокомандувач винні в тому, що гинуть українські люди. У нас немає агресії, за думкою пана Володимира, він трохи пересунув кордон за допомогою Росії. Пане Володимире, якби ви були на фронті, якби ви бачили на власні очі, що відбувалося в Дебальцево, якби ви зустрічали наших воїнів з Іловайська, якби ви знали, якою кров’ю Україна заплатила за те, щоби зберегти державу, у вас би не було таких запитань. А у мене відповідь абсолютно чітка. І от цим людям ця відповідь не потрібна. А я впевнений, що Україні вона потрібна. Винні за Іловайськ, винні за Дебальцево - Путін, російська армія і російська агресія. Винні ті, хто знищив нашу армію. А ми її, ціною надзвичайних зусиль, добровольцями, волонтерами, відбудували тоді, коли ви ховались від армії, не отримуючи повісток.

Ще одна позиція, стосовно боротьби з бідністю. Якби ви знали, в якому стані я прийняв державу в 2014 році, без грошей на казначейському рахунку, без золотовалютних резервів, без армії, без будь-якої зброї, ви би звичайно задавали би питання по-іншому. А ви в цей час, мені шкода, але ви ображали нашу державу, ви намагалися виставити Україну повією своїми жартами, ви намагались отримувати гроші з російського бюджету для знімання своїх фільмів тоді, коли країна потребували кожної крихти допомоги, коли стояло питання, чи виживе Україна чи ні. Ми, українці, зберегли державу. Ми, українці, зберегли і створили міжнародну солідарність на підтримку України. Ми, українці, зробили прорив в Європейський союз. Ми, українці, замістили втрачені ринки Росії поглибленою та всеохоплювальною зоною вільної торгівлі з ЄС. І я наголошую, що мені приємно констатувати, що світові лідери, міжнародні фінансові організації, що за останні 5 років, коли країна була під моїм керівництвом, ми зробили більше, ніж за чверть століття до цього. Де в цей час були ви? У Росії? Де в цей час були ви? Розкрадали і отримували кошти з бюджету? Знущалися або вибачались перед Кадировим? Друзі, не вам мені задавати ці запитання, а український народ мене підтримує.

Пане Володимире, на сьогоднішній день, коли ми говоримо про посаду президента, я вважаю, що величезні ризики, які скопилися над нашою державою, є некомпетентність. Ви наголосили, що ви збираєтесь вчитися на посаді президента. Ви наголосили на тому, що у вас для цього є час. Чи сіли би ви в літак, пілот якого сів порулити для того, щоб навчитися? Чи лягли би ви під ніж хірурга, який прийшов в операційну для того, щоб повчитися? Чи готові б ви були пробачити цю некомпетентність? А чому президент і головнокомандувач може собі дозволити це? Відповідь лише одна – пане Володимире, не знущайтесь над нашою державою. Ризики, які є, сьогодні потребують, щоб вони зробили відповідальний вибір, і я закликаю країну зробити відповідальний вибір.

Зеленський: Дуже дякую. По-перше, я хочу скористатися цими 4 хвилинами, і відповісти. Я не ваш опонент, я - ваш вирок. З приводу того, що я ховаюсь, я був дуже багато разів в АТО. Ви знаєте, що у мене було дуже багато знімань "Вечірнього кварталу". Від кого я ховаюсь? Від яких повісток я ховаюсь? Я публічна людина, мене не змогли знайти і дати мені в руки повістку? Про що ви зараз говорите, ви знов брешете. З приводу Путіна, я ніколи у своєму житті не розмовляв з Путіним. А мені відомо, скільки разів ви розмовляли з паном Путіним телефоном, через Медведчука, чи напряму, починаючи від 2014 року. Я не був у Росії з початку війни, і це брехня знову. І що стосується головнокомандувача, пане Порошенку, зараз війна. І ви мені ставите такі запитання, на які самі повинні відповідати – чому війна досі не закінчилась. Ось такий ви головнокомандувач, дуже дякую вам за все, що ви зробили. З приводу кота в мішку – краще бути котом в мішку, ніж вовком у шкурі вівці.

У мене запитання від народу. Чому всі ваші люди мають обидві руки? Чому ви схопили громадянина за ніс, а з дівчини зірвали шапку? Добровольці і патріоти опинились в тюрмах, бо для вас вони загроза? Чи пам’ятаєте ви таке слово як люстрація? Яка ваша частка із незаконного копання бурштину? Чому ваші цукерки досі можна вільно купити в магазинах Москви? Чи є це правда, що цукерки Roshen є у пайках повстанців "Л/ДНР"? Як обвалилась гривня? Чому Гонтарєва ховається в Лондоні? Оберіть, будь ласка, будь-яке запитання.

Порошенко: Друзі, я можу відповісти на це запитання за 20 секунд.  Абсолютно все, що каже пане Володимире, є брехня і не відповідає дійсності. Але на декілька запитань я хочу відповісти більш детально. Наприклад, про відрубані руки. Позиція перша, я не кат, і я не суддя. Президент створює необхідні умови для справедливого судочинства, для створення слідчих органів, для чесного і неупередженого розслідування. І я робив і буду робити все, що від мене залежить. Дійсно, запитання, яке ви задали про руки і друзів, можу окремо наголосити – жоден із моїх друзів не має і не буде мати жодного відношення до корупції. Бо як тільки буде будь-яка обґрунтована підозра, він перестане бути моїм другом, винен – буде сидіти у в’язниці. Друг це чи партнер – неважливо, це принципи демократичної держави.

І в мене тоді запитання до пана Зеленського: а скажіть, будь ласка, коли ваш партнер, який обікрав Україну, маючи обґрунтовані підозри правоохоронних органів України та світу, на 30 мільярдів в "Укрнафті", вивівши 160 мільярдів з "ПриватБанку" коштів вкладників, а ще 41 мільйон доларів з рахунків "ПриватБанку" заплатив вам особисто, на ваші таємні офшорні рахунки. А як ви йому руку тиснете? І чи йому не будете руки рубати? І відповідь дуже проста – оце є яскрава обгортка. А всередині сидять соратники Азарова, соратники Януковича, всередині сидить п’ята колона, всередині сидять росіяни та олігархи-втікачі. І мені виявляється дивним, що ми ще не маємо результатів президентських виборів, а вони вже підняли голови і вчора вже пішли за "ПриватБанком". І от я вам кажу, спільними зусиллями, ми не дозволимо їм це зробити. А я буду чекати, пане Володимире, коли ви вашим партнерам і собі будете рубати руки.

Я думаю пан Володимир запам’ятав ці запитання, вони йому надовго. Це той хрест, з яким йому йти по життю і жити. Але в мене сьогодні запитання інше: шановний пане Володимире, я твердо хотів би зрозуміти, не говорити про минуле, бо всі це знають, ви нікому нічого не говорили, а я постійно перебуваю на прес-конференціях, ефірах, все про мене відомо. Я хотів би запитати абсолютно чітко. Про цінності демократії, і тоді яким чином ви ставите запитання про те, що президент має виступати катом, або відродити трійки НКВС, або телефонним дзвінком запроторювати людей за ґрати. Позиції по верховенству права, де ми зараз будуємо Європейський союз. Що і коли, і де ви бачите Україну через 5 років, чітко, конкретно, і що ви хочете для цього зробити?

Зеленський: Дуже складне запитання. По-перше, теза з приводу, коли ви кажете так чітко, дай нам відповідь, я не у прокурора. І я нічого не зробив, щоб там бути. А вам може й доведеться зустрітися. Що хочу сказати, Україна обрала шлях до Європи. І це - найголовніше. І українці заплатили дуже велику ціну, це життя наших людей, життя українців на Майдані. Ви не пророк і я не Мойсей, ми не можемо кудись вести Україну, Україна йде до Європи. А ви зараз, як гарант, повинні захищати вибір українців і я, якщо я буду, я теж буду захищати вибір, європейський вибір українців. Я хочу декілька тез з приводу того, де я бачу через 5 років Україну. Я вже казав, що я йду на один термін, і через 5 років буде інший термін і я тримаю кулаки, щоб вашого оточення у політиці більше не було. З приводу пана Коломойського, я вам одразу скажу, всі люди, які порушують закон, всі Свинарчуки, Гладковські, і якщо серед них буде потім Коломойський, всі сядуть за ґрати. Але сядуть не за два тижні. Це не обіцянки, це серйозна справа, це справа суду українського. А сядуть тоді, коли порушать закони. Ви сказали, що я партнер Коломойського і як буду з цим жити. Я хочу сказати кожному українцю, дивіться, у нас в Україні так сталося, всі канали належать олігархам. Всі. Це Коломойський, Пінчук, Фірташ, Ахметов і шановний пан президент. І я хочу вам нагадати, ви теж мене запрошували працювати на 5 канал. Але я не пішов туди не тому, що ви олігарх і це ваш канал. Я вільна людина і тому я не пішов до вас. Тому я гадаю, що президент не може бути олігархом, президент повинен бути з народу України.

Петре Олексійовичу, враховуючи всі питання, які я поставив вам, головне запитання – чи понесе кримінальну відповідальність попередня влада і ви, зокрема, чи будете ви, якщо вам доведеться опинитися перед судом, казати, що це помста чи політичне переслідування?

Порошенко: Шановні друзі, я пишаюсь цим, що 5 канал, канал чесних новин від 2003 року був єдиним каналом, де журналісти мали свободу. Пан Зеленський може не знає про це, а 2004 року Помаранчеву революцію було зроблено саме завдяки журналістам 5 каналу. Це був єдиний канал, де була свобода слова. А канал "1+1", який поклав пана Зеленського у теплу ванну і зробив йому сьогодні дуже комфортну виборчу кампанію, тоді 2004 року перепросив перед країною. І власники, і журналісти за свою політику. І чи не доведеться, пане Володимире, вибачатися вам і каналу, каналу, який повністю відійшов від журналістських стандартів, каналу, який розповсюджує російські фейки, в першу чергу про мене. Канал, куди ніхто не міг потрапити. І я хотів би, щоб ви повчилися, повчилися, бо ви людина творча, - як поводив себе 5 канал 2004 року, як поводив 2013 року, як він себе вів 2014 року, і на сьогоднішній день його роль, зокрема в Революції гідності. І зараз, я думаю, що також було б варто вибачитися перед журналістами 5 каналу.

Я наголошую на тому, що сьогодні, коли я назвав конкретні цифри пана Коломойського, ми знову не почули відповіді. Ви намагаєтесь уникнути цього. Я назвав 160 мільярдів, які були виведені коштів вкладників, і сьогодні це створює загрозу національній безпеці, чи зможемо ми захистити Україну і її банківську систему від Коломойського. Я чітко наголосив, що порушені кримінальні справи, і це вам не заважає залишатися з ним разом у бізнесі, і не тільки телевізійному. І я твердо переконаний в тому, що Володимир гарний артист, Володимир, можливо, гарна людина, але сьогодні - це не кіт в мішку, це обгортка, обгортка яскрава, яка покриває тих, хто, починаючи від 2013 року, втік з нашої країни, а сьогодні хоче в цій обгортці повернутись назад до України і зробити реванш. І я твердо переконаний, ми спільні, і ми цього не дозволимо, і коли говорить пан Володимир про те, що може виставити за дужки, може вийти з політики нам і моїм сторонникам, мільйони українців будуть боротися за майбутнє України, будуть захищати ті здобутки, які ми отримали за останні 5 років, будуть боронити українську землю і не дадуть цим котам ,або навіть чортам у вашій обгортці, зруйнувати нашу державу, яку ми любимо понад усе. У вас цього не вийде, пане Володимире. І я буду боронити президентом, кандидатом або громадянином.

Перше, що стоїть перед нашою державою – це є потреба миру. Ми маємо закінчити війну. І війну маємо закінчити, забезпечивши відсіч російському агресору. Бо не в Києві, як каже Зеленський, лежить ключ від війни, і не на колінах треба повзти до Путіна, щоб захистити державу, нам треба будувати армію, продовжувати її будівництво, нам треба державу і фундамент державності, нам треба захищати мову, нам треба боронити Україну, нашу націю, і в мене запитання, яким чином ви, коли ви називали Україну повією, коли ви називали українців хохлами, коли ви знущались над нашою державою, але коли ви один раз образили Кадирова, ви тут же перед ним вибачились. У мене запитання: коли ви вибачитесь перед Україною за "повію"?

Зеленський: По-перше, про Кадирова. Ніколи в житті з ним не спілкувався. Крапка.  Що стосується колін, слова, вирвані із фрази. Коли почалась війна, перед початком війни, коли були вже на Майдані наші люди, наші українці, були загиблі, я звертався до кожного із президентів, звертався до Януковича та казав: "Будь ласка, підіть з поста президента. Заспокойтесь". Далі я сказав, звернувся до Путіна: "Я готовий стати на коліна, тільки не ставте Україну на коліна". І це правда. З приводу колін, щоб було всім зрозуміло, що я мав на увазі.  Мені здається, кожній розумній людині це зрозуміло, я зараз готовий стати на коліна перед кожною матір’ю, яка не дочекалась свого хлопця з фронту, свого сина. Я готовий. І зараз стану на коліна перед кожною дитиною, яка не дочекалась свого батька. Я готовий зараз стати на коліна  перед кожною жінкою, яка не дочекалась свого чоловіка, і вас запрошую.

Ось, бачите, Петро Олексійович, не так важко бути людиною. З приводу обгортки. Ви зараз кажете, що я обгортка. Я розумію, що ви дуже гарно розумієтеся в обгортках.  Ви назвали мене обгорткою, ви ж в цьому професіонал. З приводу Коломойського і бізнесу, то у мене є контракт з каналом "1+1". І це найголовніше. І ви сказали, що у мене є ще якийсь бізнес з ним, який у мене з ним бізнес. Хоч скажіть, може, я буду гроші отримувати.

Порошенко: "Квартал 95". І його представники у вас в акціонерах.

Зеленський: Так це ж наш бізнес телевізійний. З приводу вашого бізнесу, Петре Олексійовичу. Ви приватизували, наскільки я знаю фабрику Карла Маркса і зробили з неї Roshen. І це було, я не пам'ятаю, який рік, 1997 чи 1998, але не важливо. Але від 1998 року ви були депутатом чи якимось там чиновником. Вибачте, не знаю всіх ваших регалій. Скажіть, як за ці часи ви стали олігархом? Дякую всім. Я краще витрачу свої 30 секунд на подяку кожному. І дякую вам. Дякую нашим захисникам.

Коротке питання, на яке відповідь "так" чи "ні". Вам  не соромно?

Порошенко: Відповідь – ні, бо я пишаюся Україною і п'яти роками.

Володимире Олександровичу, у мене дуже просте і коротке запитання. Чи готові ви зробити все для того, щоб ті, хто сьогодні ваші партнери, пан  Коломойський, його кліка, збірна Азарова, збірна регіоналів, були відсічені після президентських виборів від доступу до державних ресурсів і до державної влади. Ви готові це робити?

Зеленський: Так.

Зеленський: Дякую кожному з вас. Я б із задоволенням ці п’ять хвилин провів би серед вас. Я хочу сказати, що у Петра Олексійовича дуже багато було досягнень: безвіз, Томос, мова, армія, все, що ви писали на білбордах. Але ви знаєте, мені здається, що чомусь ви всі ці досягнення записали тільки собі. Я не розумію, чому? Це теж ваша перемога, я розумію, але мені здається, що, по-перше, українська мова була ще до вас. Що стосується безвізу, так, це перемога. Перемога не тільки ваша. Перемога українських дипломатів, української діаспори, які боролися за безвіз ще до того, як ви стали президентом України. Що стосується Томоса – це перемога для України, але мені здається, що це перемога, насамперед, Філарета, який боровся за українську церкву, ще до того, як ви стали президентом, ще в ті часи, коли ви були парафіянином Московського патріархату. І армія, це, насамперед, подвиг українських воїнів, українських волонтерів, українського народу. Дякуємо всім. І я вірю, що ми зможемо прийти і зламати цю систему. З нормальними людьми, з іншою ментальністю, з ментальністю 21 століття. І справа не в тому, що у вашому оточенні були хабарники, це все неважливо, я вам кажу, як людина, Петре Олексійовичу, ви забрали і ці люди забрали у нас найголовніше – п’ять років. Зробимо їх разом!

Порошенко: Шановний пане Зеленський, я теж мушу визнати, що ви талановитий актор, зробили гарну продюсерську компанію і зробили різнобарвні, але цікаві продукти. Сьогодні ми нарешті дали можливість людям почути невеличку "толіку" нашої дискусії, і це надзвичайно важливо, що дискусія почалася. Я пропоную, щоб вона була продовжена зараз на Суспільному мовнику. І давайте поставимо запитання Україні, тим, хто на цьому стадіоні, це десятки і десятки тисяч людей, чи мають вони право знати своє майбутнє, бо сьогодні, крім абсолютно голослівних звинувачень, ми від пана Володимира не почули нічого ні щодо стратегії, ні щодо напрямків і кроків, ні щодо рішучих позицій, якими ми маємо захистити державу. З ваших позицій зрозуміло, що ви поки що живете минулим, що ви поки що готові розповсюджувати лише неправду, що ви поки що продовжуєте лінію, яку ви намагалися використовувати на каналі вашого партнера, пана Коломойського, на каналі  "1+1", каналі, який надав вам охорону, техніку, юридичне забезпечення, все для того, щоби ви мали можливість захопити нашу державу.

Наша спільна позиція – ми маємо захистити державу від вас. Ви – не Голобородько, ви сюди приїхали не на тролейбусі і не на велосипеді. Ви є головний провідник олігархів, і точно одного олігарха-втікача. Ви сьогодні закрили свою декларацію за 2018 рік, що ви ховаєте від українського народу? Чому ви не відкриєтесь і не продемонструєте джерела ваших статків? Бо за Голобородько не стояв Коломойський з вимогою повернути "ПриватБанк" і не стояв Коломойський з вимогою повернути "Укрнафту". Ми сьогодні не почули вашої стратегії. І сьогодні я хочу звернутися до прихильників пана Зеленського - друзі, 21 числа нам треба дивитися в майбутнє і кріпко думати, яким чином зберегти державу. Не віддати державу Путіну і Коломойським на розкрадання. Сьогодні засвідчений потужний запит на оновлення, і оновлення треба і можна зробити під час парламентських виборів, але не можна гратися з країною під час виборів президентських: ціна може бути надзвичайно високою. І не може війну із російським агресором вести актор, талановита людина, але без будь-якого досвіду. Ціна, яку заплатять десятки мільйонів українців, може бути дуже-дуже великою. І, шановні мої виборці, я дякую сьогодні, що ви з нами. Я дякую вам за підтримку. Дорогий український народе, я прийму будь-який вибір українського народу 21-го. І 22-го життя буде продовжуватись, і 22-го ми маємо об’єднатися, аби разом боронити державу. Головне - не втратити країну. Разом до перемоги України, нашої з вами перемоги.

Зеленський: Петре Олексійовичу, хотів почути наші принципи. Рівність усіх перед законом – те, чого у вас не було. Це зняття недоторканності з депутатів, судді, президентів. Це закон про імпічмент. Закон про відкликання депутата. Друге – медицина.  Що стосується реформи, скажіть мені, будь ласка, якщо ліків якісних немає, якщо доступних цін на ліки немає, якщо нормальних умов в лікарнях немає, якщо нормальних зарплат у лікарів немає, яка це нафіг реформа? З приводу доріг – мені нема що сказати, бо немає доріг. І з приводу війни: ми зробимо все, щоб її закінчити. Дуже дякую. Слава Україні!

Порошенко: Друзі, позиція перша. Вони не бачать, що зроблено за п'ять років, вони намагаються перетягнути це на будь-які інші напрямки. Ми з вами маємо об'єднатися для того, щоб повернути Крим в Україну, ми з вами маємо об'єднатися, для того щоб захистити український Донбас, ми з вами маємо захистити Україну від популізму і російських фейків, ми з вами не допустимо відновлення олігархату і повернення олігархів-втікачів в Україну. Ми з вами спільно продовжимо наш рух вперед, бо ми знаємо що і як робити, і наша команда, оновлена команда, обов'язково переможе. І я пропоную відродити і не порушувати нашу традицію, якою ми закінчуємо будь-яку нашу публічну зустріч, - виконання українського гімну.

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #53 : Квітня 22, 2019, 04:31:34 16:31 »
https://twitter.com/__Beardman___/status/1120053683293757440

Треба копіювати текстом, а то твіт може десь пропасти.

- А92 - 25.39 - 30.49 грн
- А95 - 26.39 - 31.49 грн
- Газ - 12.65 - 13.89 грн
Середня ЗП:
- Україна - 9429 грн
- Львівська обл. - 8368 грн
- Київська обл. - 9812 грн
Russia delenda est.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #54 : Квітня 22, 2019, 04:33:35 16:33 »
Ще





« Останнє редагування: Квітня 22, 2019, 04:37:09 16:37 від Geo »

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #55 : Квітня 22, 2019, 05:38:00 17:38 »
В заголовку теми не завадило би в першому слові прибрати літеру "п"...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: ПРезидент Володимир Зеленський.
« Reply #56 : Квітня 22, 2019, 10:20:51 22:20 »
А Вазєлін нам нічєво нє абєщял і нічіво нє должєн. Только сваім радітєлям.
От в радітєлєй і буде висока пенсія  :gigi:

А іво радітєлі абіщялі што "нам будєт харашо і Украінє будєт харашо". Дебля?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #57 : Квітня 23, 2019, 10:38:53 10:38 »
Закину в цю гiлку, аби не соромитися тим, що це е щось справжне -
Зе команда почiнае шукати тих, хто сдав Крим та Донбас...
https://bykvu.com/bukvy/115691-u-zelenskogo-anonsirovali-posadki-za-sdachu-kryma-i-vojnu-na-donbasse
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #58 : Квітня 23, 2019, 01:46:57 13:46 »
Фестиваль ZE гумору..

- Роза, я не представляю себе, как тов. Зеленский будет у нас Главнокомандующим - он что, и Парады теперь принимать будет?..
- Сема, выпей валидол и иди спать - этот Шлымазел... только Гей-Парады может принимать...
 :smilie1:
- Мойша, вы за кого свой голос отдали?
- Бабушка Поля просила за мальчика Зе - он же из наших, такой же, как и мой Вася...
- А что Вася - он же третий год сидит.
- Ничего - выйдет,  шырнется у друзей и снова сядет.
 :smilie1:
- Мотя, я не могу понять - Порошенко сдал столько анализов... и за него так мало людей проголосовало...
- А Зеленский сдал один анализ и все поняли - этот долго не протянет...
 :smilie1:
- Тетя Маня, я не пойму, как это на еврейскую Пасху русские выбрали себе президента-еврея...
- Гриша, я вас умоляю, кто сегодня кушает мацу и ходит с Синагогу  - кто был,  того и выбрали...
 :smilie1:
- Дядя Изя, слышали новость - новоизбранный Президент... хочет уволить Генерального прокурора...
- Сема, вы хотите, что бы у нас бывшие прокуроры из окон прыгали или их вперед ногами выносили?..
 :smilie1:

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
Re: президент ЗЕ
« Reply #59 : Квітня 23, 2019, 03:59:52 15:59 »
https://twitter.com/natohawks/status/1120669075154325504

-------------------------------------------------------------------------------

https://twitter.com/herooftheday10/status/1120672726715441152

-------------------------------------------------------------------------------

https://twitter.com/askidan1/status/1120669221338406913