Автор Тема: президент ЗЕ  (Прочитано 197546 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: президент ЗЕ
« Reply #1260 : Листопада 28, 2019, 08:19:03 20:19 »
Вам справдi нема чого робити, як вчити Ледi Кривий Рiг - що iм носити?..
Нехай хоч оголена ходить...
 :ao

Там не навчиш уже. А познущатися вважаю за свій громадянський обов"язок.

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1261 : Листопада 28, 2019, 08:21:00 20:21 »
Вам справдi нема чого робити, як вчити Ледi Кривий Рiг - що iм носити?..
Нехай хоч оголена ходить...
 :ao
или у нее нет вкуса или она специально так одевается. хз

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1262 : Листопада 28, 2019, 08:41:22 20:41 »
Там не навчиш уже.
А познущатися вважаю за свій громадянський обов"язок.
Astra - ви свята жiнка - мать Тереза довгий час допомогала хворим та знедоленим...
или у нее нет вкуса или она специально так одевается. хз
Может для Кривого Рога она вообще... Первая Леди...
 :ap

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: президент ЗЕ
« Reply #1263 : Листопада 28, 2019, 08:57:04 20:57 »
или у нее нет вкуса или она специально так одевается. хз
Глибоко сумніваюся, що вона хоче виглядати смішною

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1264 : Листопада 29, 2019, 07:57:28 07:57 »
Ще якiйсь блярвi не подобаеться свобода слова - треба щось робити, може й соц. мережi закрити, але ж Бубочка полюбляе кудись селфi зливати, а поганцi... цим лише й користуються...
https://censor.net.ua/news/3162449/u_nas_v_strane_nastolko_silna_svoboda_slova_chto_ee_pora_by_nemnojko_priglushit_nardep_sn_vasilevskayasmaglyuk
 :an

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: президент ЗЕ
« Reply #1265 : Листопада 29, 2019, 10:52:34 22:52 »


 :weep:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: президент ЗЕ
« Reply #1266 : Листопада 30, 2019, 03:57:48 15:57 »

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: президент ЗЕ
« Reply #1267 : Листопада 30, 2019, 08:40:34 20:40 »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: президент ЗЕ
« Reply #1268 : Грудня 02, 2019, 11:40:58 11:40 »
 Зекончений не знає, що війна вже йде

ЗЕЛЕНСКИЙ ПООБЕЩАЛ НЕ НАЧИНАТЬ ВОЙНУ НА ДОНБАССЕ В СЛУЧАЕ ПРОВАЛА "НОРМАНДСКОЙ ВСТРЕЧИ"
Понедельник, 2 Декабря 2019, 10:58
Президент Владимир Зеленский заявил, что в Украине есть "горячие головы", выступающие за масштабную войну на Донбассе, но он никогда не пойдет на это, даже в случае провала саммита "нормандской четверки"

 
Об этом глава государства заявил в интервью Der Spiegel и Time, передает "ДС".

"Это часть нашей земли, которая была забрана. Я не соглашусь на войну на Донбассе. Я знаю, что есть много горячих голов, особенно тех, кто проводит митинги и говорит: "Давайте пойдем сражаться и победим!" Но по какой цене? Какова цена? Это другая история жизни и земли. И я не буду этого делать", - сказал Зеленский, отвечая на вопрос, что он будет делать, если переговоры в Париже 9 декабря провалятся.

По словам Зеленского, если его позиция не удовлетворит общество, то "придет новый лидер, который удовлетворит эти требования": "Но я никогда не пойду на это".

"НОРМАНДСКОЕ" ЖОНГЛИРОВАНИЕ. КАК ЗЕЛЕНСКИЙ И ПУТИН УСТРОИЛИ ВИРТУАЛЬНУЮ БИТВУ ПОВЕСТКАМИ ДНЯ

"Моя жизненная позиция - быть человеком превыше всего. И я не могу отправить их туда. Как? Сколько из них умрет? Сотни тысяч, а затем начнется тотальная война, тотальная война в Украине, а затем и по всей Европе"- добавил президент.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1269 : Грудня 02, 2019, 12:12:35 12:12 »



Volodymyr Omelyan
1 ч. ·
 
Так сталося, що ми з президентом сусіди. Ну, майже. Величне тягнеться до високого, або навпаки...
Щонайменше, коли він за містом, то їдемо ми до Києва тією ж дорогою.

Я декілька разів промовчав, але сьогодні не втримаюся.

Неодноразово я спостерігав картину розміщення бійців нацгвардії вздовж маршруту президентського кортежу. Цим видовищем насолоджуються всі села і водії, які користуються цією дорогою, аж до новообухівської траси.

Так було і сьогодні, приблизно о 10:00 ранку. Пропустимо той факт, що офіційний робочий день в нас починається о 9:00, а не в 11:00. Що дозволено пенсіонеру - не дозволено президенту, який 24/7. В теорії, звісно...

Питання в наступному: хто порадив Президенту це робити? І які асоціації виникають у нього, коли він дивиться на замерзлих солдатів через вікно свого броньованого Мерседес-Ровера.
Невже ні в кого не вистачає клепки пояснити, що цей «ланцюг» вояків не здатен запобігти жодному теракту. Максимум, що встигне зробити вояк - це сказати «ой!», коли добіжить до місця пригоди. А якщо цей вояк виявиться порохоботом, голодним, невиспаним і закоцюрблим від холоду?!

З точки зору безпеки, чим менше людей знає про Ваш маршрут, тим спокійніше їхати.

І, взагалі, я би радив забути про теракти. Це точно не є загрозою, це просто улюблена гра: «Вас всі хочуть вбити і ми єдині можемо Вас захистити».
В українській політичній традиції виносити недолугих керівників на Майдані.

І, останнє запитання: звідки в народного голобородька такі кучмівські замашки?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1270 : Грудня 02, 2019, 01:22:11 13:22 »
BEREZOVIEW (Taras Berezovets official), [02.12.19 13:20]
Зеленский хочет, чтобы кандидатов в президенты и депутаты снимало СБУ

В поданных предложениях президента Зеленского к Избирательносу кодексу содержатся скандальные правки. Так, гарант хочет, чтобы кандидатов на выборах президента и Верховной Рады могла снимать ЦИК в случае, если решит, что выдвижение кандидатов «спрямоване на введення в оману виборців». Также кандидатов можно будет снять с регистрации в случае «обґрунтованого звернення СБУ». Без решения суда, разумеется.

Вот сам текст предлагаемых правок:

«9) встановлення Центральною виборчою комісією обставин, що дії особи, висунутої кандидатом на пост Президента України, щодо реєстрації її кандидатом на відповідних виборах спрямовані на введення в оману виборців, перешкоджання вільному формуванню ними своєї волі;
10) надходження до Центральної виборчої комісії обґрунтованого звернення Служби безпеки України щодо здійснення особою, висунутою кандидатом на пост Президента України, сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності або інших дій, спрямованих на порушення недоторканності державного кордону України, проти основ національної безпеки, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку».

После этого о свободных выборах в стране можно будет забыть. Турбодиктатура надвигается. Конец её также придёт в турборежиме.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1271 : Грудня 02, 2019, 04:19:19 16:19 »
"Хотелки"  Преза 73% - Зеленского так и останутся его хотелками - всё, что оно бредит, давно есть в Законах и Указах, а его замечания... это сугубо его личное мнение и не больше.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #1272 : Грудня 03, 2019, 01:00:46 01:00 »
Зекончений не знає, що війна вже йде

ЗЕЛЕНСКИЙ ПООБЕЩАЛ НЕ НАЧИНАТЬ ВОЙНУ НА ДОНБАССЕ В СЛУЧАЕ ПРОВАЛА "НОРМАНДСКОЙ ВСТРЕЧИ"
Понедельник, 2 Декабря 2019, 10:58
Президент Владимир Зеленский заявил, что в Украине есть "горячие головы", выступающие за масштабную войну на Донбассе, но он никогда не пойдет на это, даже в случае провала саммита "нормандской четверки"

 
Об этом глава государства заявил в интервью Der Spiegel и Time, передает "ДС".

"Это часть нашей земли, которая была забрана. Я не соглашусь на войну на Донбассе. Я знаю, что есть много горячих голов, особенно тех, кто проводит митинги и говорит: "Давайте пойдем сражаться и победим!" Но по какой цене? Какова цена? Это другая история жизни и земли. И я не буду этого делать", - сказал Зеленский, отвечая на вопрос, что он будет делать, если переговоры в Париже 9 декабря провалятся.

По словам Зеленского, если его позиция не удовлетворит общество, то "придет новый лидер, который удовлетворит эти требования": "Но я никогда не пойду на это".

"НОРМАНДСКОЕ" ЖОНГЛИРОВАНИЕ. КАК ЗЕЛЕНСКИЙ И ПУТИН УСТРОИЛИ ВИРТУАЛЬНУЮ БИТВУ ПОВЕСТКАМИ ДНЯ

"Моя жизненная позиция - быть человеком превыше всего. И я не могу отправить их туда. Как? Сколько из них умрет? Сотни тысяч, а затем начнется тотальная война, тотальная война в Украине, а затем и по всей Европе"- добавил президент.

Правому сектору прапор в руки. Бо вони не знають, що знаходяться на війні й вимагають від Зе повноцінного наступу.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1273 : Грудня 03, 2019, 11:39:17 11:39 »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1274 : Грудня 03, 2019, 12:06:07 12:06 »
Надин

 :lol:  :smiley24:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1275 : Грудня 03, 2019, 02:19:00 14:19 »
Надин

 :lol:  :smiley24:
та то не я, то не мой мопед, я только притарабанила сюдой  :gigi:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16944
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: президент ЗЕ
« Reply #1276 : Грудня 03, 2019, 03:52:14 15:52 »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1277 : Грудня 03, 2019, 08:53:26 20:53 »
 :weep: :weep: величайший лидер современности тренируется



Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: президент ЗЕ
« Reply #1278 : Грудня 03, 2019, 08:56:48 20:56 »
 :weep:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1279 : Грудня 04, 2019, 09:43:52 09:43 »


Батько дружини Зеленського працює помічником депутата від СН Бондаренка, - "ЧЕСНО"

https://www.chesno.org/post/3712/

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1280 : Грудня 04, 2019, 11:24:34 11:24 »
Батько дружини Зеленського працює помічником депутата від СН Бондаренка, - "ЧЕСНО"

https://www.chesno.org/post/3712/
там вообще шедеврально - этот депутат на вопросы журналистов wtf ответил, что до избрания в ВР он этого своего помощника не знал  :weep: познакомился когда тот подошел к нему уже опосля и предложил себя в помощники, нардеп вот так сразу и взял себе человека с улицы абсолютно независимого но жутко профессионального  :weep:. ну не кум ведь, а всего лишь тесть, так что это не как у барыг

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1281 : Грудня 05, 2019, 11:14:20 11:14 »
13 квітня 2019. Інформація у зв’язку із зверненнями народних депутатів України Бригинця О.М., Мамчура Ю.В., Чорновол Т.М., Бондаря М.Л.

http://www.mil.gov.ua/news/2019/04/13/informacziya-u-zvyazku-iz-zvernennyami-narodnih-deputativ-ukraini-briginczya-o-m-mamchura-yu-v-chornovol-t-m-bondarya-m-l/

У зв’язку з численними запитами журналістів щодо відповіді на звернення народних депутатів України Бригинця О.М., Мамчура Ю.В., Чорновол Т.М., Бондаря М.Л., Міністерство оборони України повідомляє, що Генеральним штабом Збройних Сил України було проведено перевірку щодо перебування громадянина Зеленського Володимира Олександровича на військовому обліку у ЗС України.

Інформуємо, що громадянин Зеленський В.О. перебуває на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу з 22.12.2008 року і по теперішній час, військове звання — солдат, військово-облікова спеціальність — діловод діловодства.

Придатний до військової служби.

Військову службу у ЗС України не проходив.

Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах.

Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував.


https://m.antikor.com.ua/foto/articles_images/297000/297634_1.jpg
« Останнє редагування: Грудня 05, 2019, 11:17:44 11:17 від ruthene »

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1282 : Грудня 05, 2019, 04:29:41 16:29 »
 :lol: :lol: :lol: :lol:  :weep: отак Ссаныч выйдет из ящичка в дальнем углу раздевалки бассейна а он уже не през, потому что его прес-служба аптом написала прям в указе


Olexandr Lozovyi‎Варта Львова Varta Lviv
· 35 мин. ·
 
Я би порадів разом з вами, але цей факап свідчить лише про тупість та безграмотність команди Зелемойського. Скоро виправлять, тому поспішайте насолодитись. https://www.president.gov.ua/documents/4502019-rp-30841


Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1283 : Грудня 05, 2019, 04:31:09 16:31 »
 :weep: :weep: :weep: :weep:


Olexandr Lozovyi
Подписаться · 9 мин.
Вони набрали та копіпастять стандартний шаблон... Дблблдь...😆





Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16944
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: президент ЗЕ
« Reply #1284 : Грудня 06, 2019, 05:42:40 17:42 »
Трошки з ФУПу про єрмака:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1062146.0

 :smilie9:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1285 : Грудня 07, 2019, 09:54:00 09:54 »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16944
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: президент ЗЕ
« Reply #1286 : Грудня 07, 2019, 04:59:42 16:59 »
Зараз Романенко на Прямому.
Зелений-презелений, як зелена зеленка.

Оцей

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: президент ЗЕ
« Reply #1287 : Грудня 07, 2019, 05:21:54 17:21 »
Зараз Романенко на Прямому.
Зелений-презелений, як зелена зеленка.

Оцей


І хто це? І що там?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1288 : Грудня 08, 2019, 01:57:29 01:57 »
 :smilie7:


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: президент ЗЕ
« Reply #1289 : Грудня 08, 2019, 09:00:14 09:00 »
 Комент на сторінці у Горький Лук

Многие блогеры выставляют Зелю прям агентом Хуйла. Я очень сомневаюсь в том, что это может быть правдой. Через 2-е или 3-и руки он может выполнять функции агента кремля,
но не прямым... Я не буду тут противоречить тем, кто считает его недалеким или даже тупым. Тут не в ынтиликте суть. Он скользкий очень. Я сначала хотел его
сравнить со змеей, выползшей из озера, но сильно круто для него, змею сложно поймать, она хоть укусить может... Скорее он сколзкий, как говно в воде.

Ну он... Как говно в проруби. Строго ограничен со всех сторон. Там бабушка Беня, там плешивое Хуйло, там "добрые" украинцы, порохоботы всякие,
международные расследовательские группы, ЕС, США... Тысячи их! Ну и плавает в ополонке... Причем посредине зимы, при температуре в "-15", и лунка
становится все меньше и меньше, грозя выдавить говно частично внутрь, под воду, частично наружу, на лед... А вот если досидеть в этой дырке до
конца каденции (читай до весны), то лед растает, и плыви себе куда течением понесет. Ну или придет рыбнадзор с прокуратурой, оденет перчатки,
достанет говно из проруби, и будет его внимательно рассматривать на предмет "а кто насрал?". Анализы всякие делать, ГПУ, НАБУ, ДБР, ФБР, МИ6, все дела...
(или кто думаете, что при скорости падения рейтинга в 20% за 3 месяца можно долго удерживать все силовые ведомства под контролем??)
И выхода у него нету, разве что кто-то выловит и унесет в Ростов, но врядли это - его мечта. Так что идеальный вариант - ждать весны и, ни на что особо не влияя,
остаться в истории как говно, пережившее зиму. А не как говно, которое карась пихнул снизу на лед в руки рыбнадзору.

А электорат его - он же как Украина с высоты птичьего полета, очень сильно лоскутный. Там кусочек поля требует говна на удобрения, там соняшныки солнышка, там
гречка хочет гречку... А кое где стоят тракторы и комбайны, которые хотят работать, но не просто так, а чтобы и соляра была, и резина новая, и техосмотр,и водитель трезвый... (Их щас еще "порохоботами" зовут, эти комбайны с тракторами). Мда... Работаем. Стоим, не сцым, ебашим. Так победим
https://gorky-look.livejournal.com/309088.html?thread=102874464#t102874464