Автор Тема: А що там у Петра ?  (Прочитано 18594 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А що там у Петра ?
« Reply #30 : Травня 19, 2019, 07:25:23 19:25 »

Olesya Yakhno-Belkovskaya
3 хв. ·
За прошедшие пять было важно, и нам это удалось: 1). избежать развала Украинской государственности; 2). не допустить экономического краха и стабилизировать ситуацию; 3). создать предпосылки/начать структурные реформы; 4). защитить украинскую идентичность и развивать гуманитарную сферу; 5). иметь международную поддержку.

В следующие пять лет, по идее, предстояло: 1). дожать вместе с Западом Россию в вопросе деоккупации по Донбассу и продолжать давление по Крыму; 2). перейти от создания предпосылок для реформ до их реализации/продолжения; 3). перевести макроэкономическую стабилизацию на микроуровень, то есть, перейти к улучшению социальных стандартов; 4). продолжать реализовывать Соглашение об Ассоциации с ЕС и развивать сотрудничество с НАТО; 5). демонополизировать экономику и реформировать налоговую сферу, избирательное законодательство.

Вместо этого, чтобы двигаться вперёд, мы, судя по всему, возвращается к защите позиций, которых нам удалось очень непросто достичь в эти тяжелые года войны. Основная причина такой инволюции - информационная война, которую внутри страны мы проиграли. Выиграв, при этом, ее у России вовне.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А що там у Петра ?
« Reply #31 : Травня 19, 2019, 07:34:53 19:34 »
У Чекалкина в ФБ
Vlad Ponomar: Сейчас на всех каналах, с утра до ночи, уже забытые «эксперты» и политики, которых сейчас массово подоставали с пыльных антресолей, рассказывают о внеблоковом статусе, о том, до какого катастрофического состояния доведена наша экономика за 5 лет и т.д. и т.д. Пришлось сегодня в очередной раз открывать сайт Минфина и поработать.

Еще раз хочу отметить, что мы 5 лет живем не в режиме мирного времени. Это важно. Тем не менее, даже в условиях войны, даже в условиях агрессии, когда мы вынуждены тратить 5% ВВП на оборону, мы имеем такую положительную динамику экономических показателей. Все эти 5 лет мы двигались вперед.

Оставалось очистить нашу землю от захватчиков...

« Останнє редагування: Травня 19, 2019, 07:41:32 19:41 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А що там у Петра ?
« Reply #32 : Травня 29, 2019, 10:07:48 10:07 »
Святослав Цеголко
12 ч. ·
Уся техніка для ситуаційної кімнати Президента була орендована за власний кошт Петра Порошенка і відповідно повернута орендодавцю.
Жодної конфіденційної інформації на серверах не зберігалося, доступ до неї забезпечувався лише on line.
Кімната працювала як відображення різних джерел інформації, але ці джерела залишалися на своїх місцях у Прикордонній службі, СБУ чи податковій.
До речі, в РНБО, де працює пан Данилюк, є ситуаційний центр, з усіма конфіденційними серверами.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #33 : Травня 29, 2019, 09:35:35 21:35 »
Olesya Yakhno-Belkovskaya
3 хв. ·
За прошедшие пять было важно, и нам это удалось: 1). избежать развала Украинской государственности; 2). не допустить экономического краха и стабилизировать ситуацию; 3). создать предпосылки/начать структурные реформы; 4). защитить украинскую идентичность и развивать гуманитарную сферу; 5). иметь международную поддержку.

В следующие пять лет, по идее, предстояло: 1). дожать вместе с Западом Россию в вопросе деоккупации по Донбассу и продолжать давление по Крыму; 2). перейти от создания предпосылок для реформ до их реализации/продолжения; 3). перевести макроэкономическую стабилизацию на микроуровень, то есть, перейти к улучшению социальных стандартов; 4). продолжать реализовывать Соглашение об Ассоциации с ЕС и развивать сотрудничество с НАТО; 5). демонополизировать экономику и реформировать налоговую сферу, избирательное законодательство.

Вместо этого, чтобы двигаться вперёд, мы, судя по всему, возвращается к защите позиций, которых нам удалось очень непросто достичь в эти тяжелые года войны. Основная причина такой инволюции - информационная война, которую внутри страны мы проиграли. Выиграв, при этом, ее у России вовне.

Алєся-Бєлковская причитає, а Бєлковскій на Зєлєпукіна работає, аж дим йде. Це в перервах між візитами на Мацкву, де він з тамошньою медіапиздотою в десна лупиться  :smilie7:


Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #34 : Травня 30, 2019, 12:47:44 12:47 »
такое вот пишут... источник, канеш, еще тот, но.... у него ж заруба была в 2015 году с Корбаном, Саака там гастролировал, ведь это щас как красная тряпка будет... (((

Цитувати
Новим главою виборчого штабу оновленої партії п'ятого президента Петра Порошенка буде заступник голови фракції БПП Сергій Березенко.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерела в оточенні колишнього гаранта.

"Керівником штабу Петра Порошенка буде Сергій Березенко. Він йде за списком партії "Європейська солідарність" ... Дивна у нас очищення виходить ", – йдеться в повідомленні.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #35 : Травня 31, 2019, 01:22:16 13:22 »
какого хрена, ну блииин... уже ж эти любидрузи делали президентскую компанию, но нет,



Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А що там у Петра ?
« Reply #36 : Червня 06, 2019, 10:50:35 22:50 »
Pavlo Nuss с Nuss Pavlo.
1 ч. ·
В Государственном управлении делами сообщили, что оборудование ситуационного комнаты, которое у них на балансе, нигде не пропадало.
Оборудование нашлось, а осадочок то остался.

ГУД НЕ арендовал экранов и не тратил на это средства государства, поэтому там и нет документов на них.

История с экранами понадобилась Данилюку, чтобы отвлечь внимание от провала переговоров с Международным валютным фондом. Между тем гривна продолжает падать, а у Зеленского продолжают делать вид, что это не проблема.

Ну, это так. Мы привыкли к тому, что от негодяев не стоит ждать ни опровержения ни извинений. Проблема не в этом.
Проблема в том, что Данилюк то, целый секретарь Совета Национальной Безопасности и Обороны.
Одним словом, "в надежных руках", блдь, оказалась Украина.
---------------------------------------------------------------
Pavlo Nuss Так, ну давай же не опускаться к этому, а? Мы сейчас говорим о технике, которая была взята в эксплуатацию в ЦВК и т.д., а не о арендованной за средства ПП.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А що там у Петра ?
« Reply #37 : Червня 13, 2019, 10:25:55 10:25 »
"Філарет: Порошенко припинив зі мною всі стосунки, а з Зеленським я вже зустрічався і, сподіваюсь, що йому вдасться змінити країну на краще.
 Марнославство і відсутність принципів - те, що повилазило назовні тоді, коли тебе заради загальної спарви трошки посунили від годівниці.

Тільки Порох вмів тримати в лабетах цю безприципну камарілью - його поважали та боялись. Наразі тримайте новий розкол в українському православ`ї, Портнова у головних радниках, Коломойського - у сірих кардиналах та Тимошенко - в нових обличчях."


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А що там у Петра ?
« Reply #38 : Червня 13, 2019, 11:49:41 11:49 »
Дмитро "Калинчук" ВовнянкоНравится Страница
2 ч. ·
Я ПІДТРИМУЮ ПОРОШЕНКА

Останні два тижні пройшли вельми бурхливо. Партії відкрили свої списки. Десь – не сталося нічого неочікуваного (список «За життя» з Медведчуком). Десь – сюрпризи були («Слуга народу» і «Голос»). Ба-більше, відкрилося раптом, що якась кількість людей знайомих по ФБ і в реалі, заходилися іти на вибори. Хтось своїм вибором шокував (як волонтери, що пішли в список «Слуги народу»), хтось здивував. Певна кількість знайомих, які донедавна були переконаними порохоботами, раптом поринули до списків інших партій, мовляв – «вони молоді, незіпсовані, а ну як вийде»?

А що я? А я от нікуди не йду. Міняти політсилу, яку підтримую – не збираюся.Я продовжую підтримувати політичну силу Петра Порошенка – партію «Європейська солідарність». Чому? Причин кілька.

По-перше, на моє лихо, я дуже багато знаю про політику. Так вже вийшло, що з дитинства я цікавлюся історією, і власне – історією військовою і політичною. Я не вірю, що успішним політиком може стати дилетант, особа яка більшу частину життя займалася іншими справами. Людина може бути тричі позитивною. Людина може щиро бажати добра для свого народу і своєї країни. Але. Якщо ця людина не знає свій народ з усіх його боків, якщо ця людина не ставиться до свого народу критично, якщо ця людина не вміє представників цього свого народу організовувати і добиватися успіху ними керуючи, якщо, нарешті, ця людина не розуміється на правовому ґрунті, на якому можу здійснюватися таке керування – ця людина не зможе привести свій народ ні до яких реальних досягнень.

Не ефемерних, типу «ми підготували» і «ми створили ґрунт для…», а саме – реальних. Таких, як форма «укропіксель», сухпай у вакуумпакетах, сотня з гаком гуртожитків для військових, та безвіз – того що можна помацати руками і відчути на дотик. Не зможе така людина цього досягнути. Не уміє.

Петро Порошенко уміє. У нього в активі децентралізація, розбудова армії, безвіз, проЗЗоро, залучення в Україну інвесторів рівня Ryanair, введення біометричного паспорту… Це – найкраща рекомендація. Її не треба пояснювати і розтлумачувати – її можна просто потримати в руках і вдягнути на себе як берці «Талан» на мембранці. Так, зараз брехні про Петра Порошенка наворочено до біса. Але минуть роки, брехня облетить як пилюка на вітру. І нащадкам залишаться інклюзивний парк у Дніпрі, ракети «Вільха» і «Нептун», фільми «Рейд» і «Кіборги», армія яка вітається «Слава Україні – Героям слава»… І ще – Томос для помісної української церкви. Це – не перекреслиш. Це можна лише втратити.

По-друге, я вважаю перевагою Петра Порошенка саме те, що йому завжди ставили у провину – уміння домовлятися, на тлі дивовижної здатності гнути свою лінію. Кажете «договірняки»? Пригадайте. За 5 років президентства Порошенка ми постійно мали в раді пропрезидентську коаліцію – і вона не розпалася. Ми не мали тривалих конфліктів між перезидеентом і парламентом, як за Кучми, та президентом і прем’єром, як за Ющенка. Навіть звільнений «за втрату довіри» екс-прем’єр Яценюк лишився союзником Порошенка. Ми не мали бунтів регіональних еліт. Більш-менш, але по всій країні проходила декомунізація і запускалася децентралізація. Все це – ті самі «договірняки». Уміння домовлятися з союзниками, домовлятися з противниками, домовлятися з регіональними елітами. Задля головної мети – не потонути в чварах і мати змогу щось щробити реально. Зміцнити армію, просунути децентралізацію, збільшити інвестиційну привабливість країни, тощо. Звісно не обійшлося без ренегатів – Степанов, Аваков. Але й ті показали зуби вже коли влада утікала з рук Порошенка.

Почекайте трошки. Петра Порошенка багато критикували за кадри – ми вже бачимо якими кадрами оточує себе новий президент. Мине час і ми побачимо весь набір задоволень. Розколи, інтриги, бунти еліт в регіонах. «Всього на всіх не вистачає», - казав Кучма. Бажання ухопити більше – головна проблема будь-якої команди. А для амбітних людей таке бажання – норма, вони через те у владі опинилися. Людям можна заборонити все – крім властивості бути людьми. Це буде проблемою всіх президентів, але хтось з цим впорається, а хтось…

Й по-третє нарешті. Мені дуже сподобалася перша десятка партії «Європейська солідарність». Ірина Геращенко, яка ходила забирати наших полонених під автоматами терористів. В’язень російської буцегарні Атем Чийгоз. Людина-легенда Мустафа Джамільов. Командир батальйону «Госпитальєри» Яна Зінкевич. Генерал Забродський, чия 95-а аеромобільна стала у 14-му легендарною.

З такими людьми і з таким лідером мені спокійно. Там я – серед своїх. Тому я підтримую «Європейську солідарність». Підтримую Петра Порошенка.

Offline mikrosha

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: А що там у Петра ?
« Reply #39 : Червня 15, 2019, 05:35:49 17:35 »
У Петра черговий зашквар.
№30 зі списку ЕС - Наташа Баласинович

https://twitter.com/ryabtchuk_roman/status/1139409739895336965


Offline mikrosha

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: А що там у Петра ?
« Reply #40 : Червня 15, 2019, 05:50:36 17:50 »
У першій пятірці списку - "полумяний патріот" Клара Цеткін, Ірина Фаріон Софія Федина.
Невже Петро думає, шо Фаріонша-2 з її тупим пропагандонством в стилі компартії 70-х, хоч якось підніме рейтинг його партії? Невже вибори його зовсім нічого не навчили?




Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #41 : Червня 15, 2019, 05:56:44 17:56 »
Зубожіла, тобі вже Зєлєпукін комунальні знизив ?  :weep:

Йди в грузінского спарцмєна смокчи. Може, щось капне на зуб :smilie5:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #42 : Червня 15, 2019, 06:00:20 18:00 »
Я погоджуюсь щодо Федини - її менторство та гонор матимуть лише негативне сприйняття у манюпаса.
Хто її всунув у список і за які заслуги? Про "праймеріз" не кажіть, це був фарс з огляду на загальне формування списку.

Offline mikrosha

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: А що там у Петра ?
« Reply #43 : Червня 15, 2019, 06:06:18 18:06 »
Я погоджуюсь щодо Федини - її менторство та гонор матимуть лише негативне сприйняття у манюпаса.
Хто її всунув у список і за які заслуги? Про "праймеріз" не кажіть, це був фарс з огляду на загальне формування списку.

Ше одне...Хто знає, чому в неї настільки сильно виражений "канадський" акцент. Навіть для типового села біля Львова  - явний перебор. Чи вона це спеціально так говорить, шо би ше більше відлякувати від ЄС манюпас?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #44 : Червня 15, 2019, 06:08:57 18:08 »
Я погоджуюсь щодо Федини - її менторство та гонор матимуть лише негативне сприйняття у манюпаса.
Хто її всунув у список і за які заслуги? Про "праймеріз" не кажіть, це був фарс з огляду на загальне формування списку.

Абандон, буду коротким: йди нахуй.

Якщо ти думаєш, що охеренно зашифрувався під свого, щоб тулити свою гниль - тебе видно за кілометр, навіть тариф проглядається.

 Можеш і цю зубожілу з собою брати, ви й так з одної каси сьорбаєте  :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #45 : Червня 15, 2019, 06:09:40 18:09 »
Ше одне...Хто знає, чому в неї настільки сильно виражений "канадський" акцент. Навіть для типового села біля Львова  - явний перебор. Чи вона це спеціально так говорить, шо би ше більше відлякувати від ЄС манюпас?

Це не канадська, а гонорово-галицька вимова.
Проблема саме в її гонорі, а не вимові.

Прибрати дурепу і більше не показувати.
Краще - нах зі списку.
Координатор львівського Майдану - це заслуга?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #46 : Червня 15, 2019, 06:10:21 18:10 »
Ше одне...Хто знає, чому в неї настільки сильно виражений "канадський" акцент. Навіть для типового села біля Львова  - явний перебор. Чи вона це спеціально так говорить, шо би ше більше відлякувати від ЄС манюпас?

Ти ще мінет робити спарцмєнам не пішла, плєчєвая ?  :smilie1:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #47 : Червня 15, 2019, 06:12:07 18:12 »
Абандон, буду коротким: йди нахуй.

Якщо ти думаєш, що охеренно зашифрувався під свого, щоб тулити свою гниль - тебе видно за кілометр, навіть тариф проглядається.

 Можеш і цю зубожілу з собою брати, ви й так з одної каси сьорбаєте  :smilie7:

Дивись на відсотки Федини, коли вона штовхає спіч.
Тобі рейтинга партії не шкода?
Чи потім після програшу в усьому будуть винні абандони? - як завжди.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #48 : Червня 15, 2019, 06:13:44 18:13 »
Дивись на відсотки Федини, коли вона штовхає спіч.
Тобі рейтинга партії не шкода?
Чи потім після програшу в усьому будуть винні абандони? - як завжди.

Нахуй, нахуй шагай

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #49 : Червня 15, 2019, 06:17:37 18:17 »

Offline mikrosha

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: А що там у Петра ?
« Reply #50 : Червня 15, 2019, 06:18:01 18:18 »
Ти ще мінет робити спарцмєнам не пішла, плєчєвая ?  :smilie1:

Перехід на особистості і образи тут норма?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #51 : Червня 15, 2019, 06:19:35 18:19 »
Перехід на особистості і образи тут норма?

Для групи тих, що вважають себе обраними - так.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #52 : Червня 15, 2019, 06:20:10 18:20 »
Перехід на особистості і образи тут норма?

Це ти особистість, штолі ?  :weep:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #53 : Червня 15, 2019, 06:21:09 18:21 »
:weep:

Ритм чіткіше відбивай, йдучи у вказаному напрямку  :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #54 : Червня 15, 2019, 06:31:43 18:31 »
Ритм чіткіше відбивай, йдучи у вказаному напрямку  :smilie7:

Дурню, для вказівок слід мати резервні методи в разі їх невиконання.
Все шо ти маєш - ще більше срачу.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #55 : Червня 15, 2019, 06:35:08 18:35 »
Дурню, для вказівок слід мати резервні методи в разі їх невиконання.
Все шо ти маєш - ще більше срачу.

Попизди ще трохи, писарчук за копійчину  :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #56 : Червня 15, 2019, 06:37:00 18:37 »
Попизди ще трохи, писарчук за копійчину  :smilie7:

 :laugh:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #57 : Червня 15, 2019, 06:39:42 18:39 »
:laugh:

Ти вже добрався до місця призначення ?

Це добре   :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: А що там у Петра ?
« Reply #58 : Червня 15, 2019, 06:40:29 18:40 »
Ти вже добрався до місця призначення ?

Це добре   :smilie7:

Я там де й був.
Шо далі, пихатий пиздоболе?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: А що там у Петра ?
« Reply #59 : Червня 15, 2019, 06:53:18 18:53 »
Я там де й був.
Шо далі, пихатий пиздоболе?

Ти й далі смоктатимеш ту залупу, яку смокчеш  :smilie5: 

В тебе мало вибору по життю  :smilie7: