Автор Тема: Вакарчук іде у Раду  (Прочитано 6052 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #30 : Червня 01, 2019, 07:42:41 19:42 »
Ну и интересно будет увидеть не первую 5ку, а 20ку Славка, шоп понимать. Пиня не Беня, своего юриста и охранника он так нагло пхать не будет, но его люди в ВР есть, надо ж как-то свои активы ему сохранить

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #31 : Червня 01, 2019, 07:47:57 19:47 »
Ну и интересно будет увидеть не первую 5ку, а 20ку Славка, шоп понимать. Пиня не Беня, своего юриста и охранника он так нагло пхать не будет, но его люди в ВР есть, надо ж как-то свои активы ему сохранить

Ясно, що дивитися треба.
Але Пінчук ніколи не мав власної групи у ВР, може до 5 депів з якимись інтересами.

Серед інших він завжди був "найцивілізованішим". Про його публічні ініціативи типу YES можна додати, та його телеканали також більш-менш забалансовано новини подають.

П.С. За Вакарчука я не голосуватиму, але вважаю його корисним проукраїнським діячем - за балансом справ.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #32 : Червня 01, 2019, 10:53:02 22:53 »
Ну вот, и на СТБ в рекламном блоке Славко и его голос, причем никакой политрекламы больше не было, по времен не засекла, но минута+ точно

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #33 : Червня 02, 2019, 12:38:50 12:38 »
Вакарчук неплохо будет отбирать у зебилов даже на востоке
тут главное синхронизировать действия с Порохом и не мешать друг другу

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #34 : Червня 02, 2019, 12:53:41 12:53 »
Вакарчук неплохо будет отбирать у зебилов даже на востоке
тут главное синхронизировать действия с Порохом и не мешать друг другу

Цього багато хто не хоче розуміти.
Петро не може зайти на нішу зебілів, а Вакарчук може і зайде.


Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #35 : Червня 02, 2019, 01:48:35 13:48 »
а чтоб иметь доступ к телевизору ни у кого никаких вариантов нет. Я поверю что Слвко может напечатать агитки, нанять чела для продвижения в инете, но в телевизор таблом торговать - это только если хозяин канала согласен. И Пиня может быть супер арт-продвинутым, но деньги всегда деньги, или интерес.... так и живем(с)

Це реалії політики.
І добре, що у нас таки є конкуруючі олігархічні групи з власними медіа.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #36 : Червня 02, 2019, 05:43:49 17:43 »
Цього багато хто не хоче розуміти.
Петро не може зайти на нішу зебілів, а Вакарчук може і зайде.
Біда в тому, що політична орієнтація Вакарчука мало від зебільної відрізняється.
Це україномовна версія Вазєліна, яка щоправда піською на роялі не грала і відрази не викликає.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #37 : Червня 02, 2019, 06:26:51 18:26 »
Біда в тому, що політична орієнтація Вакарчука мало від зебільної відрізняється.
Це україномовна версія Вазєліна, яка щоправда піською на роялі не грала і відрази не викликає.

І в хуйляндії його завивання чудово продавалися завжди. Так що шефірські мотивації "вєрнуть патєряний ринок" йому можуть бути не чужі.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #38 : Червня 02, 2019, 07:15:02 19:15 »
Біда в тому, що політична орієнтація Вакарчука мало від зебільної відрізняється.
Це україномовна версія Вазєліна, яка щоправда піською на роялі не грала і відрази не викликає.

Це конкретний перебір.
Вакарчук був на двох Майданах, в його списку не буде жодного ватника.

Цього мало?
Тоді я не знаю, про шо розмовляти.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #39 : Червня 02, 2019, 07:31:46 19:31 »
.

Послухайте.
Вакарчук зібрався косити саме електорат зебіла.
Чистий популізм.

Це ж те, шо нам потрібно.

Причому вигядає він дедалі впевненіше в своїй ролі. Покаже дуже пристойний резульат, може навіть партію зебілів переб'є, тим більше що цей ефір симптоматично йому надано каналом Ахметова.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #40 : Червня 02, 2019, 08:00:53 20:00 »
Мені похуй цей плагіатор ротом.
Я за ЄС і по списках і по мажоритарці.
Нехай стриже generation ЗЄ :Vedy_sebe:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #41 : Червня 02, 2019, 08:16:55 20:16 »
Це конкретний перебір.
Вакарчук був на двох Майданах, в його списку не буде жодного ватника.

Цього мало?
Тоді я не знаю, про шо розмовляти.
Поживемо - побачимо, хто буде в його списку.
Зараз виглядає на те, що Вакарчук має завести в Раду зебілів Садового та інших самонемічників. Вони хоч і не ватники в прямому сенсі цього слова, але від них мало відрізняються. Відпрацьовують бабло російського Альфа-банку.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #42 : Червня 03, 2019, 12:03:02 00:03 »
Мені похуй цей плагіатор ротом.
Я за ЄС і по списках і по мажоритарці.
Нехай стриже generation ЗЄ :Vedy_sebe:

Це ясно й так, тут всі такі.
Але коли після другого туру я писав, що 25% - це фікція для Петра на парламентських, і 10-11% буде гарним результатом, мене трішки затаврували зрадофілом.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #43 : Червня 03, 2019, 07:50:16 07:50 »
Якщо ви побачите людину, яка скаже, що знає точно як закінчити війну, то це буде неправда. Ця людина лукавить або не розуміє, про що говорить. Це складний багатогранний процес. Я закликаю політиків, які зараз при владі, не обіцяти людям швидко закінчити війну. Обіцяйте зробити все можливе, щоб війна закінчилася якомога швидше на сприятливих для України умовах. Саме це партія "Голос" і буде робити", – повідомив він.


Читайте:
"Все, як ви любите": Вакарчук оголився перед шокованою Соколовою
Вакарчук назвав два фактори для об'єднання України.

"Перший – це створити на підконтрольних Україні територіях казку. Нам потрібно створити вітрину справжнього життя, де людина буде відчувати себе гідною і захищеною. І коли ми виправимо ситуацію в економіці, коли в країні запанує верховенство права, і до кожної людини будуть ставитися як до кращої з кращих, то я впевнений, що люди на тимчасово окупованих територіях захочуть об'єднається з нами", – пояснив він.


Також політик зазначив, що "не можна забувати, що люди, які проживають по той бік межі, теж наші люди і ми повинні протягнути їм руку допомоги".

"Ми не повинні сприймати їх, як людей другого сорту", – підкреслив він.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #44 : Червня 03, 2019, 07:58:38 07:58 »
Відповідь Вакарчука по війні - найщиріща з усіх, що я чув серед політиків, які цією війною безпосередньо не займалися.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #45 : Червня 03, 2019, 08:30:58 08:30 »
 Найтупіша, навіть риги розумніші і чесніші:
Перший – це створити на підконтрольних Україні територіях казку. Нам потрібно створити вітрину справжнього життя, де людина буде відчувати себе гідною і захищеною. І коли ми виправимо ситуацію в економіці, коли в країні запанує верховенство права, і до кожної людини будуть ставитися як до кращої з кращих, то я впевнений, що люди на тимчасово окупованих територіях захочуть об'єднається з нами", – пояснив він

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #46 : Червня 03, 2019, 08:37:38 08:37 »
Найтупіша, навіть риги розумніші і чесніші:
Перший – це створити на підконтрольних Україні територіях казку. Нам потрібно створити вітрину справжнього життя, де людина буде відчувати себе гідною і захищеною. І коли ми виправимо ситуацію в економіці, коли в країні запанує верховенство права, і до кожної людини будуть ставитися як до кращої з кращих, то я впевнений, що люди на тимчасово окупованих територіях захочуть об'єднається з нами", – пояснив він

Тут погоджуюся.
Але це питання по реінтеграції, а не по війні.
Вакарчук - набитий дурень, якщо дійсно так вважає.
Він повністю відірваний від брутальної реальності.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #47 : Червня 03, 2019, 09:25:52 09:25 »
Найтупіша, навіть риги розумніші і чесніші:
Перший – це створити на підконтрольних Україні територіях казку. Нам потрібно створити вітрину справжнього життя, де людина буде відчувати себе гідною і захищеною. І коли ми виправимо ситуацію в економіці, коли в країні запанує верховенство права, і до кожної людини будуть ставитися як до кращої з кращих, то я впевнений, що люди на тимчасово окупованих територіях захочуть об'єднається з нами", – пояснив він
Голобородько номер 2  :laugh:. Тіпа не шкільний вчитель а викладач наукового комунізму в педінституті.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #48 : Червня 03, 2019, 09:27:29 09:27 »
Відповідь Вакарчука по війні - найщиріща з усіх, що я чув серед політиків, які цією війною безпосередньо не займалися.
А нафіга нам підтримувати політиків, які війною принципово не хочуть займатись?! Більше того, співають, що "Це не твоя війна"  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #49 : Червня 03, 2019, 09:41:16 09:41 »
А нафіга нам підтримувати політиків, які війною принципово не хочуть займатись?! Більше того, співають, що "Це не твоя війна"  :weep:

Бля, кому це "вам"?
Я тебе чи когось закликав підтримувати Вакарчука?
Шо з страждання?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #50 : Червня 03, 2019, 09:54:46 09:54 »
Бля, кому це "вам"?
Я тебе чи когось закликав підтримувати Вакарчука?
Шо з страждання?
Фактично закликав. Це ж Ви написали "відповідь Вакарчука найщиріша з усіх політиків", та "ефективний проукраїнський політик" (пишу по пам'яті, можливо формулювання були трішки інші, але смисл наче точно такий був)
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #51 : Червня 03, 2019, 10:10:01 10:10 »
Фактично закликав. Це ж Ви написали "відповідь Вакарчука найщиріша з усіх політиків", та "ефективний проукраїнський політик" (пишу по пам'яті, можливо формулювання були трішки інші, але смисл наче точно такий був)

 :fp

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #52 : Червня 03, 2019, 10:18:18 10:18 »
:fp
І до чого Ваш смайлик? Я написав, як спримаються Ваші слова.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #53 : Червня 03, 2019, 10:23:44 10:23 »
І до чого Ваш смайлик? Я написав, як спримаються Ваші слова.

Не сприймаються, а як ти сприйняв. Не ховайся за фіктивним колективізмом.
А мій смайлик - це реакція на твоє сприйняття того, що я мав (точніше не мав) на увазі.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #54 : Червня 03, 2019, 10:34:57 10:34 »
Не сприймаються, а як ти сприйняв. Не ховайся за фіктивним колективізмом.
А мій смайлик - це реакція на твоє сприйняття того, що я мав (точніше не мав) на увазі.
І я сприйняв так само як і Боделандер

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #55 : Червня 03, 2019, 10:37:45 10:37 »
Не сприймаються, а як ти сприйняв. Не ховайся за фіктивним колективізмом.
А мій смайлик - це реакція на твоє сприйняття того, що я мав (точніше не мав) на увазі.
Знаєте, маємо факт, як сприймаються ваші слова мною, і не маємо жодних фактів, що вони сприймаються по-іншому рештою прихильників Порошенка. Хочете, щоб Ваші слова спримались не так - спробуйте пояснити докладніше. А наразі маємо, що маємо.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #56 : Червня 03, 2019, 10:55:40 10:55 »
Знаєте, маємо факт, як сприймаються ваші слова мною, і не маємо жодних фактів, що вони сприймаються по-іншому рештою прихильників Порошенка. Хочете, щоб Ваші слова спримались не так - спробуйте пояснити докладніше. А наразі маємо, що маємо.

Блін, ну до чого тут віртуальна "решта прихильників Порошенка" до твоєї власної інтрепретації моїх слів?

Саме так, інтерпретації, яку ти маніпулятивно намагаєшся приписати мені в якості намірів, мною не висвловлених.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #57 : Червня 03, 2019, 11:25:46 11:25 »
Блін, ну до чого тут віртуальна "решта прихильників Порошенка" до твоєї власної інтрепретації моїх слів?

Саме так, інтерпретації, яку ти маніпулятивно намагаєшся приписати мені в якості намірів, мною не висвловлених.
Блін, ну Вам вже 2 супчики написали, що саме так розуміють Ваші слова, і жоден не написав, що розуміє інакше. То може Вам в своїй консерваторії щось поправити?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #58 : Грудня 23, 2019, 05:11:34 17:11 »
корпоратив - это то что они точно умеют



НОВИНА 🇺🇦, [23.12.19 17:10]
[ Video ]
Святослав Вакарчук виступив на корпоративі

Народний депутат України, голова фракції «Голос» виступив на корпоративі компанії "Wargaming", яка відома грою «World of Tanks».
Відомо, що за виступ Вакарчуку заплатили 100 тисяч євро, а за райдером було заборонено вести фотозйомку та відеозйомку виступу.

НОВИНА (https://t.me/joinchat/AAAAAFZlNF1Fye--B9S6Jw)

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Вакарчук іде у Раду
« Reply #59 : Грудня 23, 2019, 05:25:49 17:25 »
корпоратив - это то что они точно умеют



НОВИНА 🇺🇦, [23.12.19 17:10]
[ Video ]
Святослав Вакарчук виступив на корпоративі

Народний депутат України, голова фракції «Голос» виступив на корпоративі компанії "Wargaming", яка відома грою «Wo
rld of Tanks».
Відомо, що за виступ Вакарчуку заплатили 100 тисяч євро, а за райдером було заборонено вести фотозйомку та відеозйомку виступу.

НОВИНА (https://t.me/joinchat/AAAAAFZlNF1Fye--B9S6Jw)
- Сёма, вы таки знаете, если бы я был королём то жил бы лучше чем король.
- Это почему?
- А я бы ещё немножечко шил. (С)

А Зекарчук точно етнічний українець?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos