Автор Тема: Схоже ВР таки розженуть (((  (Прочитано 2097 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #30 : Травня 15, 2019, 11:39:59 11:39 »
Ще раз: Порошенку розпуск не вигідний.
Чому?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #31 : Травня 15, 2019, 12:49:50 12:49 »
Чому?
Якщо це вам не самоочевидно, то і я пояснити вже не зможу.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #32 : Травня 16, 2019, 12:34:36 12:34 »
Якщо це вам не самоочевидно, то і я пояснити вже не зможу.
Я навожу аргумент, чому вигідний, а ви кажете ніт, але пояснити не можете. Отаке.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #33 : Травня 16, 2019, 12:37:45 12:37 »
Я навожу аргумент, чому вигідний, а ви кажете ніт, але пояснити не можете. Отаке.
Я відповів вам на ваш аргумент.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #34 : Травня 16, 2019, 12:49:40 12:49 »
А насправді все дуже просто. БПП майже одноголосно підтримав кенгурацію 20го. Значить є певні домовленості з Зебілом. Або про розпуск, або навпаки. Тому якщо Зебіл розпускає Раду, значить ви праві. А якщо ні, значить я. Залишилось почекати кілька днів.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #35 : Травня 16, 2019, 12:59:00 12:59 »
Найближчим часом в Раді можуть оголосити про відсутність правлячої коаліції, пише Інтерфакс-Україна з посиланням на джерело, близьке до керівництва парламенту.

"Один з розглянутих варіантів - оголосити про відсутність коаліції із завтрашнього дня і тим самим почати 30-денний відлік до формування нової", - пояснив співрозмовник видання.

Він додав, що таке рішення може стати "запобіжником" від можливого розпуску Ради.

Згідно із законодавством, після оголошення про відсутність коаліції фракції можуть протягом 30 днів домовитися про створення нової. У разі, якщо вона створена не буде, президент має право оголосити про розпуск парламенту і призначити дострокові вибори.

Коаліція депутатських фракцій була заснована 27 листопада 2014 року. До коаліції увійшли фракції Блоку Петра Порошенка, Народного фронту, Об'єднання Самопоміч, Радикальної партії Олега Ляшка, Батьківщини. В її складі було 302 депутати.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #36 : Травня 16, 2019, 04:54:18 16:54 »
Ну, добре. Розігнали. А на коли позачергові призназнать?  Вони вважають, що нарід літом попре на вибори?

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #37 : Травня 16, 2019, 05:00:21 17:00 »
І де візьмуть гроші на позачоргові вибори?

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #38 : Травня 16, 2019, 05:11:35 17:11 »
Беня лохам не подає(с) . Тому бабло на вибори візьме з бюджета. Але для цього йому потрібен Приват. 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46444
  • Never give in!
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #39 : Травня 16, 2019, 05:52:56 17:52 »
Якщо вибори будуть за закритими списками - то йдуть вони всі найух... Разом із виборами.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #40 : Травня 16, 2019, 06:15:59 18:15 »
Якщо розженуть ВР зараз - то вибори будуть за старим законом.

Значить - від зебілів і підарчуківських підспівувачів в очах рябітиме.

Чим швидше вибори - тим 2-х полярнішою буде ВР. Тут вже й Юлі ловити нічого. Опоблок щось своє трохи зловить( голоси мертвечука там будуть). Але якщо слава Підарчук почне рекламувати свій напів-синагогальний "Голос" - то й БПП матиме великі проблеми. Мураєв і Рабинович взагалі будуть за бортом. Так само як і Самопоміч. Пиздоболи з Нарфронту роззосередяться в тих двох мегапроектах (Зебіл і Славко Підарчук).

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #41 : Травня 16, 2019, 08:51:16 20:51 »
Якщо розженуть ВР зараз - то вибори будуть за старим законом.

Значить - від зебілів і підарчуківських підспівувачів в очах рябітиме.

Чим швидше вибори - тим 2-х полярнішою буде ВР. Тут вже й Юлі ловити нічого. Опоблок щось своє трохи зловить( голоси мертвечука там будуть). Але якщо слава Підарчук почне рекламувати свій напів-синагогальний "Голос" - то й БПП матиме великі проблеми. Мураєв і Рабинович взагалі будуть за бортом. Так само як і Самопоміч. Пиздоболи з Нарфронту роззосередяться в тих двох мегапроектах (Зебіл і Славко Підарчук).

Славко може лише 2% набрати. Опитування сіємсьогодні рекламували. Довгоо теливсь.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #42 : Травня 16, 2019, 10:49:23 22:49 »
Славко може лише 2% набрати. Опитування сіємсьогодні рекламували. Довгоо теливсь.

Я теж колись так думав ( про Зебіла) особливо в новорічну ніч.
Чим раніше будуть вибори - тим більше наберуть Зелень і Голос.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #43 : Травня 17, 2019, 04:41:54 16:41 »
А насправді все дуже просто. БПП майже одноголосно підтримав кенгурацію 20го. Значить є певні домовленості з Зебілом. Або про розпуск, або навпаки. Тому якщо Зебіл розпускає Раду, значить ви праві. А якщо ні, значить я. Залишилось почекати кілька днів.
Ну схоже я був правий. Фінт з виходом НФ з коаліції, явно узгоджений з БПП, залишає цю Раду працювати до кінця каденції.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46444
  • Never give in!
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #44 : Травня 17, 2019, 05:20:25 17:20 »
Народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко вважає, що потрібно готуватися до дострокових парламентських виборів на 21 липня.

Про це він розповів журналістам в кулуарах Верховної Ради, трансляцію вів "Прямий".

"Скоро день інавгурації. І з високою ймовірністю прямо в сесійній залі, прямо після складання присяги новообраним президентом. "Слуга народу" ж розстріляв Верховну Раду. А він розстріляти не може, тому хоч так "віртуально розстріляє", він ж чітко йде по фільму", - сказав Гончаренко.

Він зауважив, що незважаючи на всі юридичні питання буде видано указ про розпуск, тому що Зеленському дуже хочеться рейтинг, який є максимально використати зараз, бо до жовтня його не буде.

"Він точно знає, що розпуск ради дасть йому ще кілька відсотків, тому він точно це зробить... Думаю, що потрібно готуватися на 21 липня на вибори", - додав Гончаренко.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46444
  • Never give in!
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #45 : Травня 18, 2019, 08:57:37 20:57 »
Я правильно зрозумів, що під час війни з Росією, президент погрожує не російському парламенту, який цю війну "легалізує" та підтримує, а українському, бо ніяк не може припинити істерику, що інавгурацію призначили на день пізніше, ніж воно хотіло? Я нічого не наплутав?
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #46 : Травня 18, 2019, 09:08:56 21:08 »
Я правильно зрозумів, що під час війни з Росією, президент погрожує не російському парламенту, який цю війну "легалізує" та підтримує, а українському, бо ніяк не може припинити істерику, що інавгурацію призначили на день пізніше, ніж воно хотіло?
Я нічого не наплутав?
Мало чого воно може погрожувати - През... у нас виконавча Влада, а що там Рада вирiшить, хай його не хвилюе.
Та й не буде вона сама себе розгоняти...
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #47 : Травня 18, 2019, 09:42:16 21:42 »
Пропоную депутанам дати Зєлєпукіну пизди просто в залі ВР і вигнати накуй зразу після інавгурації  :weep: 

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #48 : Травня 18, 2019, 09:49:36 21:49 »
Краще ДО.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26909
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #49 : Травня 18, 2019, 09:50:32 21:50 »
Пропоную депутанам дати Зєлєпукіну пизди просто в залі ВР і вигнати накуй зразу після інавгурації  :weep:

Ооооо!
Это было бы эпично  :lol:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Схоже ВР таки розженуть (((
« Reply #50 : Травня 18, 2019, 11:30:00 23:30 »
Пропоную депутанам дати Зєлєпукіну пизди просто в залі ВР і вигнати накуй зразу після інавгурації  :weep:
Не вiдбирайте право першоi ночi у Ляшко - нехай Шмаркач почне бекати, а Ляшко йому... партiйнi вили в сраку вставить, аби не бекав.
 :smilie1: