Автор Тема: Лайно продовжує злітатися в Україну. Тепер Хорошковський  (Прочитано 393 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ukrainian_speaker

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
Валерій Хорошковський повернувся в Україну – «Схеми»

Колишній голова Служби безпеки України й екс-віце-прем’єр-міністр часів президентства Віктора Януковича Валерій Хорошковський, який виїхав з країни у 2012 році, повернувся в Україну. Хорошковський прилетів у Київ приватним рейсом у вівторок, 21 травня. Про це журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший») дізнались одразу з трьох джерел, незалежних одне від одного.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes-khoroshkovsky-v-ukraini/29954895.html

Хіба це не прекрасно?


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 Позитив, що бляді збираються на один корабель.

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Паяц обіцяв повернути заробітчан додому. Перші ластівочки повертаються.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 Хорошковський, швидше, самостійний гравець , а не ФСБ.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Хорошковський, швидше, самостійний гравець , а не ФСБ.

ШТО?(с)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
ШТО?(с)
То. Таке моє припущення . Може я і не правий, їм не дуже цікавився. Таку думку виснував з досвіду його роботи при Янеку і в порівнянні з наступниками.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17187
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Кажуть що ні. Приїхала його жінка, хоча я не знаю, чи бувають у підарів жінки.

А от кажуть вже і Кадиров (Омельченко) їде.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
То. Таке моє припущення . Може я і не правий, їм не дуже цікавився. Таку думку виснував з досвіду його роботи при Янеку і в порівнянні з наступниками.

Це повна хуйня.

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
- Николай Янович, вопрос такой: политэмигрант Портнов в эти выходные вернулся на Украину. Он призвал всех политэмигрантов возвращаться в страну. Николай Азаров возвратится?

— Да, все мы возвратимся на Украину рано или поздно. Только один раньше, другой позже. Когда назначат нового генпрокурора, новых руководителей «карательных» ведомств и мы будем уверены, что они будут руководствоваться законом, и действительно право в стране восстановится, будут закрыты липовые уголовные дела, которые были возбуждены специально для того, чтобы вытолкнуть людей из страны, тогда и можно будет возвращаться.
Но пока этого не произошло. Поэтому кто-то сейчас сможет вернуться, а кто-то нет.
Но все мы, рано или поздно вернемся.