Автор Тема: Порошенко сьогодні  (Прочитано 435 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Порошенко сьогодні
« : Травня 22, 2019, 07:24:33 19:24 »
Петро Порошенко

Verified account
 
@poroshenko
 3m3 minutes ago
More
На Книжковому Арсеналі на прохання журналістів прокоментував політичну ситуацію в країні. Запевнив, що попри розпуск Верховної Ради новим Президентом у порушення положень Конституції, моя команда братиме участь у виборах до Парламенту і обов'язково переможе на них.

If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Порошенко сьогодні
« Reply #1 : Травня 22, 2019, 07:56:43 19:56 »
Цитувати
Запевнив, що попри розпуск Верховної Ради новим Президентом у порушення положень Конституції, моя команда братиме участь у виборах до Парламенту і обов'язково переможе на них.

Ну що це за куйня?? Якщо попри Конституції - то комісія->імпічмент. Якщо Конституції зезидент дотримався, то нащо казати що порушив? Щось я не розумію.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко сьогодні
« Reply #2 : Травня 22, 2019, 08:19:30 20:19 »
Ну що це за куйня?? Якщо попри Конституції - то комісія->імпічмент.

Закона про импичмент нет, да он и не нужен. В Украине импичмент обїявляет Майдан. И любая процедура избранная Майданом будет являться законной.  Ну так что "Майдан , значит Майдан?"

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко сьогодні
« Reply #3 : Травня 22, 2019, 08:24:44 20:24 »
Петро Порошенко


Журналистов вокруг Порошенко больше , чем вокруг Знбила мнение которого никого не волнует.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Порошенко сьогодні
« Reply #4 : Травня 22, 2019, 08:28:46 20:28 »
Закона про импичмент нет, да он и не нужен. В Украине импичмент обїявляет Майдан. И любая процедура избранная Майданом будет являться законной.  Ну так что "Майдан , значит Майдан?"

Та я про розгон ради, це законно?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Порошенко сьогодні
« Reply #5 : Травня 22, 2019, 08:36:23 20:36 »
Ну що це за куйня?? Якщо попри Конституції - то комісія->імпічмент. Якщо Конституції зезидент дотримався, то нащо казати що порушив? Щось я не розумію.
Щось від впевненості Пороха мені сцикотно, боюсь , що нам і Зебілам на конкретному армагеддоні доведуть, що Зеля і Ко лайно але легше нам стане тіко морально.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко сьогодні
« Reply #6 : Травня 22, 2019, 09:51:21 21:51 »
Та я про розгон ради, це законно?
НЕ законно.
Хай Парубiй в КС вiдправить промакашку Шмаркача - там можуть в прискореному варiантi розтлумачити, що воно таке...