Автор Тема: Прошу мій лист вважати за Указ про скасування Вашого Указу  (Прочитано 447 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Нова посада #ТежПрезидент
London UA
   20 травня 2019 18:55:47
IP/Host: ---.2-4.cable.virginm.net

Ну что пани та панове Тежпрезиденты, велком до роботы  :super:


Шановний пане Зеленський!

Кілька годин тому я з деяким подивом узнала, що відтепер я такий самий президент України, як і Ви.

Я взагалі-то не збиралася в Президенти, бо не вважаю себе такою вже обізнаною в чинному законодавстві України та досвіченою в політиці людиною, хоча в останній час, дякуючи несподіваним заявам членів вашого штабу, з подивом переконалася в зворотньому. Дякую Вам за таке приємне відкриття - моя самоповага значно підвищилася, більше, ніж після будь-якого тренінгу особистого росту.

Але, незважаючи на такий потужний сеанс коучингу від Вашого оточення, йти в Президенти я все ж для себе вважала зарано.

Но Ви вирішили інакше. Шо ж.. В мене взагалі в житті так найчастіше складалося, що кожний кар'єрний крок відбувався не стільки тому, що я цього прагнула, скільки твід того, що обов'язки сами знаходили мене.

От і зараз. Робити нема чого. Ви присяглися на Конституції і Євангелії, що ми будемо президенствувать разом. Хто я така, щоб йти проти Вашого рішення, закріпленного Присягою?

Отже, в якості Тежпрезидента України я вважаю недоцільним розпуск Парламенту, бо то є порушення нами з вами Конституції та узурпацією влади.

Прошу мій лист вважати за Указ про скасування Вашого Указу в частині, де йдеться про розпуск Парламенту. Преамбулу можете залишити без змін, я ж не посягаю на Вашу Тежпрезиденську владу повністю.

З повагою. Тежпрезидент України БабЛєна
If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
А де було про тежпрезиденти ? Посилання не дасте? Підозрюю , що це було на кенгурації яку я принципово не дивився.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Напевно. Я ж теж не дивився. Занадто гидливий...  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
#тежпрезидент , #тежкумпрезидента,#теждругпрезидента,#теж95тийкварталівецьпрезидента ...
Він нікому нічого не обіцяв, бо беня заборонив .

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
А де було про тежпрезиденти ? Посилання не дасте? Підозрюю , що це було на кенгурації яку я принципово не дивився.

Так, саме на зіккураціі було. Я теж не дивився, але бризки, на жаль, долетіли. :at

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17187
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Так, я чув і бачив таке на "Прямому".
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
А де було про тежпрезиденти ? Посилання не дасте? Підозрюю , що це було на кенгурації яку я принципово не дивився.

Ні, це було наступного дня після)

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Та ні, на кенгурації. Як йому слово дали після присяги. Я після цього пасажу брехунець на музику переключила, а мій зазель домашній розпсіхувавсь на цілий день