Автор Тема: Полторак: Зеленський розумна і серйозна людина... - Шозах...?  (Прочитано 644 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
В.о. міністра оборони Степан Полторак розповів про враження від першої зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це в.о. міністра оборони Степан Полторак повідомив в інтерв'ю "Настоящему времени".

"Моє враження від першої зустрічі: він слухав, і він, думаю, прислухається до думок інших. На сьогодні, після першої зустрічі, не думаю, що він здатний зробити гірше. Головне, щоб людина хотіла вчитися. Президент України - досвідчена людина в плані навчання, він вчиться дуже добре. Я думаю, що він розумна людина, і він не буде робити неправильних кроків. І є люди, які зможуть порадити йому.

Він досить серйозна людина. Ми говорили про такі речі, що в нас сьогодні, на жаль, є десять обстрілів і один поранений. Двоє людей загинули в зоні проведення операції Об'єднаних сил, тому нам було просто не до жартів", - сказав він.

Полторак також зазначив, що мріє про те, щоб Україна ніколи більше не повернулася в 2014 рік.

"Експерименти з армією закінчуються дуже погано. І для нас вони закінчилися тим, що ми втратили Крим, Донецьк і Луганськ", - сказав він. Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3128444

-----------------------------------------------------

То чому ж ця "розумна" "людина" навіть не спромоглася державну мову опанувати?...   :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Просто поводиться ввічливо, поки він в.о.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Можливо він досить серьозна людина, навіть хороша людина. Але цього геть не достатньо щоб бути хорошим президентом.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Можливо він досить серьозна людина, навіть хороша людина.
Але цього геть не достатньо щоб бути хорошим президентом.
:smiley24:

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Нейтральні слова.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
В.о. міністра оборони Степан Полторак розповів про враження від першої зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це в.о. міністра оборони Степан Полторак повідомив в інтерв'ю "Настоящему времени".

"Моє враження від першої зустрічі: він слухав, і він, думаю, прислухається до думок інших. На сьогодні, після першої зустрічі, не думаю, що він здатний зробити гірше. Головне, щоб людина хотіла вчитися. Президент України - досвідчена людина в плані навчання, він вчиться дуже добре. Я думаю, що він розумна людина, і він не буде робити неправильних кроків. І є люди, які зможуть порадити йому.

Він досить серйозна людина. Ми говорили про такі речі, що в нас сьогодні, на жаль, є десять обстрілів і один поранений. Двоє людей загинули в зоні проведення операції Об'єднаних сил, тому нам було просто не до жартів", - сказав він.

Полторак також зазначив, що мріє про те, щоб Україна ніколи більше не повернулася в 2014 рік.

"Експерименти з армією закінчуються дуже погано. І для нас вони закінчилися тим, що ми втратили Крим, Донецьк і Луганськ", - сказав він. Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3128444

-----------------------------------------------------

То чому ж ця "розумна" "людина" навіть не спромоглася державну мову опанувати?...   :lol: :lol: :lol:
Вы, молодые люди, совсем читать не умеете.
він слухав, і він, думаю, прислухається до думок інших. На сьогодні, після першої зустрічі, не думаю, що він здатний зробити гірше.
І є люди, які зможуть порадити йому
Президент України - досвідчена людина в плані навчання, він вчиться дуже добре
Я думаю, що він розумна людина, і він не буде робити неправильних кроків.
Человеку разъяснили сначала, что с армией шутки плохи, не нужно делать "еще хуже". И прежде, чем, что-то делать, то нужно кое с кем посоветоваться.
Пока первое предупреждение. Не бить же сразу прикладом по зубам.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Вы, молодые люди, совсем читать не умеете.
він слухав, і він, думаю, прислухається до думок інших. На сьогодні, після першої зустрічі, не думаю, що він здатний зробити гірше.
І є люди, які зможуть порадити йому
Президент України - досвідчена людина в плані навчання, він вчиться дуже добре
Я думаю, що він розумна людина, і він не буде робити неправильних кроків.
Человеку разъяснили сначала, что с армией шутки плохи, не нужно делать "еще хуже". И прежде, чем, что-то делать, то нужно кое с кем посоветоваться.
Пока первое предупреждение. Не бить же сразу прикладом по зубам.

зеленая мразь очень мерзко поступил с Муженко
дезертир с реально боевым генералом
в армии  это запомнили

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
зеленая мразь очень мерзко поступил с Муженко
дезертир с реально боевым генералом
в армии  это запомнили
Сто дней еще не прошли - пока что 7 дней...
Поживем - увидим, сколько дров этот дровосек еще наломает.
 :smilie1:

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
зеленая мразь очень мерзко поступил с Муженко
дезертир с реально боевым генералом
в армии  это запомнили

+100

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
зеленая мразь очень мерзко поступил с Муженко
дезертир с реально боевым генералом
в армии  это запомнили

Думаю, зєлєпукін цього всього навіть толком не розуміє. Там Каломойша рулить, а йому навіть з руки слугу в глибокий анус запхати пошвидше, щоб той навіть не думав рипатись  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Думаю, зєлєпукін цього всього навіть толком не розуміє.
Там Каломойша рулить, а йому навіть з руки слугу в глибокий анус запхати пошвидше, щоб той навіть не думав рипатись  :smilie7:
I як вiн тiльки не боiться  - невже Аваков обом супер-охорону дав?..