Автор Тема: Проект постанови ВР АРК на початку окупації готував Портнов  (Прочитано 724 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Проект постанови Верховної Ради Автономної Республіки Крим на початку російської окупації в 2014 році готував тодішній заступник глави Адміністрації Президента Януковича Андрій Портнов. Про це 1 березня 2014 року радник Путіна Сергій Глазьєв повідомляє своєму співрозмовнику.
Про це йдеться в статті ""Якщо ми заблокуємо Запоріжжя, ми виграємо. Це гребля, мости і енергетика. Без енергетики Крим нежиттєздатний". Плівки Глазьєва. Частина 4". Телефонна розмова між радником Президента РФ Сергієм Глазьєвим і якимось "Володимиром Андрійовичем" була записана українською розвідкою 1 березня 2014 року й оприлюднена прокурорами під час засідання Оболонського суду у справі про держзрадуі екс-президента України Віктора Януковича.


У розмові Глазьєв повідомляє співрозмовнику, що Верховна Рада АРК має ухвалити якусь постанову, яку підготував Андрій Портнов. І пояснює, що потрібно прийняти цей документ, "щоб було зрозуміло, що не вся Україна прямо-таки хоче підписувати угоду про асоціацію з Євросоюзом". Ось витяг з розмови:

Глазьєв: Володимире Андрійовичу, ось я надіслав папір, це у нас так би мовити, погоджено. Значить, у мене прохання, як буде можливість, прийняти постанову Верховної Ради.

Володимир Андрійович: А вам для чого вона потрібна?

Глазьєв: А вона нам потрібна на зовнішньополітичному рівні для того, щоб було зрозуміло, що не вся Україна прямо-таки хоче підписувати угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Володимир Андрійович: Я розберуся завтра.

Глазьєв: Значить, це готував ... готували юристи українські, які, так би мовити, добре там знають Конституцію, інше. Ну, я можу вам сказати, хто, Портнов готував, який заступник голови Адміністрації Президента України був. (...) Тому що, ви розумієте, там зараз Рада безпеки ООН збереться, там ця ситуація починає виходити в міжнародне правове поле і нам дуже важлива позиція ваша щодо Угоди про асоціацію з Євросоюзом, щоб було зрозуміло, що ця асоціація суперечить українській Конституції ".

Прокурори на ідентифікували співрозмовника Глазьєва "Володимира Андрійовича". Але голос цієї людини дуже схожий на голос Володимира Андрійовича Константінова. На той момент Константінов був головою Верховної Ради АРК, членом Партії регіонів. Після окупації залишився на півострові, очолив т.зв. "Державна Рада Республіки Крим", став одним з керівників кримського відділення путінської партії "Єдина Росія".

Розмови радника Путіна Глазьєва можна прослухати тут. Також там доступні розшифрування переговорів. Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3047942
If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Це і є підставою закрити говнюка до камери за державну зраду , бо воно на той момент було держ. службовцем.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Це і є підставою закрити говнюка до камери за державну зраду , бо воно на той момент було держ. службовцем.

Нет.

Ибо никто эти слова в суде не подтвердит.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Нет.

Ибо никто эти слова в суде не подтвердит.
тоді його треба просто знищити

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
А що, цього підора ще не пристрелили ?  :smilie2:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А що, цього підора ще не пристрелили ?  :smilie2:
А треба?...
Шмаркач може образитися...
 :vinsent:

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
"Андрей Портнов: коррупция, предательства, убийства, воровство. "
http://argumentua.com/stati/andrei-portnov-korruptsiya-predatelstva-ubiistva-vorovstvo-chast-1

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
"Андрей Портнов: коррупция, предательства, убийства, воровство. "
http://argumentua.com/stati/andrei-portnov-korruptsiya-predatelstva-ubiistva-vorovstvo-chast-1
ссука, а що робили попередні п'ять років?

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
ссука, а що робили попередні п'ять років?

Він утік.