Автор Тема: Які будуть реалії українського короткостволу...  (Прочитано 9081 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044

Правоохоронці, які прибули на місці події, вилучили стартовий пістолет, набої та гільзи.



Стартовий піздалєд?  :fp


Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Самогубство юнака у поліції: правоохоронцям загрожує до 5 років за недбалість

Вівторок, 16 липня 2019, 17:18

Державне бюро розслідувань проводить розслідування щодо неналежного виконання правоохоронцями своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки через самогубство 19-річного юнака у відділку поліції в Ірпені на Київщині.

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

У відомстві наголосили, що зброя, з якої померлий стріляв, не була належним чином вилучена працівниками поліції на місці затримання.

Зазначається, що наразі відбуваються слідчі дії, у тому числі огляд місця подій.

За даними відомства, кваліфікація статті - службова недбалість (ч.2. ст. 367 Кримінального кодексу України)

У ДБР додали, що у разі доведення вини, поліцейським загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 2 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо:

15 липня у місті Ірпінь, що під Києвом, 19-річний хлопець стріляв у свою колишню дівчину та її нинішнього бойфренда, після чого був затриманий поліцейськими і доставлений до відділку поліції.
Як запевняли у прес-службі Нацполіції, там він звільнив руку з кайданів і дістав зброю, якою спочатку погрожував правоохоронцям, а потім вистрілив собі у голову. Медикам не вдалося його врятувати.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!


У Полтаві невідомий стріляв у охоронця.

Учора, 6 серпня, близько 23:00 у Полтаві охоронець кафе "Ботанік" у центрі міста отримав кульове поранення у голову.

Про це журналістам "Gazeta.ua" розповіли в поліції, відео із камер спостереження місцеві розмістили у Facebook.

Камера відзняла, як чоловік намагається справити нужду. Охоронець робить йому зауваження. На що чоловік дістає із сумки пістолет і стріляє в спину, підходить до охоронця і ще раз стріляє у голову.

"Ботанік" у такий час не працює, бо пізно. Охоронець отримав дуже тяжкі поранення та перебуває в реанімації непритомний", - розповів речник управління поліції в Полтавській області Юрій Сулаєв.

Поліція встановлює, з якої зброї зроблені постріли. Зазначають, що однозначно не з травматичної. Свідків події немає. Особу зловмисника не встановили.

Поліція розшукує особу, яка скоїла замах на вбивство. Також просять тих, хто володіє інформацією щодо місця перебування злочинця, повідомити на лінію 102.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
26.08.19 08:01 "Чувствую какую-то угрозу", - Кравчук рассказал, что ложится спать с пистолетом
Первый Президент Леонид Кравчук не чувствует себя в безопасности, поэтому ложится спать с пистолетом.



"Сейчас я чувствую не то что опасность, а какую-то угрозу. Я даже не могу ее объяснить. Вот я ложусь спать и у меня на тумбочке всегда со мной мой пистолет. Всегда. Я уже привык к этому. Если я его не достал из тумбочки и не положил около себя - я не могу заснуть. Знаю, если кто-то что-то захочет сделать, то, что этот пистолет в моих руках может дать? Но он меня успокаивает" – сказал Кравчук

https://censor.net.ua/news/3144668/chuvstvuyu_kakuyuto_ugrozu_kravchuk_rasskazal_chto_lojitsya_spat_s_pistoletom

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
Добродій, а у вас есть страшная статистика происшествий, когда у хороших людей в нужный момент не оказалось пистолета?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Добродій, а у вас есть страшная статистика происшествий, когда у хороших людей в нужный момент не оказалось пистолета?
А у вас є статистика подій, коли в потрібну хвилину пістолета не виявилось у поганих людей?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline GreenGhost

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
а есть статистика плохих людей, которые исправились и превратились в хороших людей, потому что им не разрешили иметь пистолет?
« Останнє редагування: Серпня 26, 2019, 04:56:00 16:56 від GreenGhost »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
26.08.19 08:01 "Чувствую какую-то угрозу", - Кравчук рассказал, что ложится спать с пистолетом
Первый Президент Леонид Кравчук не чувствует себя в безопасности, поэтому ложится спать с пистолетом.



"Сейчас я чувствую не то что опасность, а какую-то угрозу. Я даже не могу ее объяснить. Вот я ложусь спать и у меня на тумбочке всегда со мной мой пистолет. Всегда. Я уже привык к этому. Если я его не достал из тумбочки и не положил около себя - я не могу заснуть. Знаю, если кто-то что-то захочет сделать, то, что этот пистолет в моих руках может дать? Но он меня успокаивает" – сказал Кравчук

https://censor.net.ua/news/3144668/chuvstvuyu_kakuyuto_ugrozu_kravchuk_rasskazal_chto_lojitsya_spat_s_pistoletom

В принципі, цей старий підарас міг би зробити щось корисне для країни і сам натиснути на курок  :smilie7:

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
В принципі, цей старий підарас міг би зробити щось корисне для країни і сам натиснути на курок  :smilie7:

Может смерти боится? Скоро умирать, а ночью один, страшно... Такие, очень боятся смерти. Особенно бывшие коммунисты. Когда работал в интенсивной терапии, у нас один лежал с тяжелейшим инфарктом. За день до смерти, устроил жуткую истерику, потребовал попа. А мы ему - да ты ж бывший первый секретарь горкома??? Но пожалели и выполнили последнюю просьбу.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Может смерти боится? Скоро умирать, а ночью один, страшно... Такие, очень боятся смерти. Особенно бывшие коммунисты. Когда работал в интенсивной терапии, у нас один лежал с тяжелейшим инфарктом. За день до смерти, устроил жуткую истерику, потребовал попа. А мы ему - да ты ж бывший первый секретарь горкома??? Но пожалели и выполнили последнюю просьбу.

Сімонєнка Пєтю йому треба було покликати  :weep:

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Сімонєнка Пєтю йому треба було покликати  :weep:

А ты думаешь, поп, ну который пришел соборовать был лучше его? Видел батюшку, в одной компании.. Водка-шашлыки, танцы и надо сказать, очень усердствовал скакал как черт! Кстати в этой церкви на Славянском курорте и прятались уроды, типа моторолы перед захватом Славянска в 2014. Эти попы их приняли, как монахов, одели в рясы до поры..