Автор Тема: Уляна Супрун  (Прочитано 893 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Уляна Супрун
« : Червня 17, 2019, 01:16:07 13:16 »
Кіт Баюн
1 ч. ·
П’ять наймасштабніших реформ у сфері державної медицини, якими Уляна Супрун, нажила собі могутніх ворогів, знищивши коррупційні схеми.
1. У 2015-му Україна перейшла на держзакупівлі ліків через міжнародні організації.
2. Реанімація сердець. Три роки тому МОЗ розпочало реформу системи лікування серцево-судинних захворювань.
3. Подолання інсулінозалежності. У 2017 році з подачі команди Супрун в Україні почав працювати єдиний електронний реєстр інсулінозалежних пацієнтів.
4. Пігулка для вищої школи. З цього року якість вузівської освіти почнуть оцінювати по-новому.
5. З 2016 року кожна лікарня в Україні зобов’язана публікувати список наявних у неї ліків на доступних для пацієнтів місцях, оновлюючи цю інформацію щотижня.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Уляна Супрун
« Reply #1 : Серпня 27, 2019, 12:24:56 00:24 »
Підтримаємо Уляну петицією за те щоб залишили миністром. Залишилось набрати небагато голосів.
https://petition.president.gov.ua/petition/58280

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19057
Re: Уляна Супрун
« Reply #2 : Серпня 27, 2019, 12:48:32 00:48 »
Підтримаємо Уляну петицією за те щоб залишили миністром. Залишилось набрати небагато голосів.
https://petition.president.gov.ua/petition/58280

Я не думаю, що вона погодиться навіть сісти срати із зєлупами на одному гектарі, не кажучи вже про.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Уляна Супрун
« Reply #3 : Серпня 27, 2019, 05:25:38 05:25 »
Я не думаю, що вона погодиться навіть сісти срати із зєлупами на одному гектарі, не кажучи вже про.
А як на мене, заради запропонованих нею змін, залишилася б, бо вона не професійний політик чи чиновник, вона тут під конкретне завдання.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
Re: Уляна Супрун
« Reply #4 : Серпня 27, 2019, 07:34:58 07:34 »
Ліки в нас, ним не менше, суттєво дорожчі, ніж в тій же Польщі.

Про якісь рефундації я навіть не згадую  :smilie2: 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19057
Re: Уляна Супрун
« Reply #5 : Серпня 27, 2019, 07:53:24 07:53 »
А як на мене, заради запропонованих нею змін, залишилася б, бо вона не професійний політик чи чиновник, вона тут під конкретне завдання.

Зєлупи все перегавнякають і на неї ж всіх собак і повішають.
« Останнє редагування: Серпня 27, 2019, 08:02:53 08:02 від Адам Жоржович »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Уляна Супрун
« Reply #6 : Серпня 27, 2019, 10:53:03 10:53 »
Я не думаю, що вона погодиться навіть сісти срати із зєлупами на одному гектарі, не кажучи вже про.

Думаю погодиться адже для неї важлива справа а не те що про неї подумають.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Уляна Супрун
« Reply #7 : Серпня 27, 2019, 11:08:14 11:08 »
Вчора я на Ньюс Вані дивився політичне ток-шоу, мова зайшла, чи підтримають ЗЕбіли Уляну-Безнадію Супрун, на посаду Міністра ОЗ України.
(відповідала нардеп Бардіна)

Спочатку вони ухилялися від прямої відповіді. А коли їх запитаннями таки загнали в кут, то почали щось канючити: "Якщо це буде рішення фракції, то підтримаємо".
Тобто.
ЗЕбіли проголосують за Супрун на своїй посаді і не в.о., а на постійній основі.

І нема тут нічого дивного. Ці ЗЕ-підараси, приведені до влади руками світового єврейства  і тому проголосують за що завгодно. З Вашінгтона пришлють смс-ку голосувати - 100% ЗЕ голосів буде.
.........................................................
Особисто я , особисто Уляні Супрун  бажаю здохнути якнайшвидше, так само як і Сакашвілі, а також всім недобиткам Партії Регіонів, а також Наталії Яресько, а таком братам Медведчукам, а також всім іншим ворогам України, підтрмуваним чи ФСБ-Кремлем, чи світовим єврейством ( різниці немає).
« Останнє редагування: Серпня 27, 2019, 11:27:17 11:27 від Бумеранг »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46444
  • Never give in!
Re: Уляна Супрун
« Reply #8 : Серпня 27, 2019, 05:07:32 17:07 »
Бумере, чим тобі Супрун нашкодила?  :smilie10: :smilie10: :smilie10:
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Уляна Супрун
« Reply #9 : Серпня 27, 2019, 05:58:37 17:58 »
Вчора я на Ньюс Вані дивився політичне ток-шоу, мова зайшла, чи підтримають ЗЕбіли Уляну-Безнадію Супрун, на посаду Міністра ОЗ України.
(відповідала нардеп Бардіна)

Спочатку вони ухилялися від прямої відповіді. А коли їх запитаннями таки загнали в кут, то почали щось канючити: "Якщо це буде рішення фракції, то підтримаємо".
Тобто.
ЗЕбіли проголосують за Супрун на своїй посаді і не в.о., а на постійній основі.

І нема тут нічого дивного. Ці ЗЕ-підараси, приведені до влади руками світового єврейства  і тому проголосують за що завгодно. З Вашінгтона пришлють смс-ку голосувати - 100% ЗЕ голосів буде.
.........................................................
Особисто я , особисто Уляні Супрун  бажаю здохнути якнайшвидше, так само як і Сакашвілі, а також всім недобиткам Партії Регіонів, а також Наталії Яресько, а таком братам Медведчукам, а також всім іншим ворогам України, підтрмуваним чи ФСБ-Кремлем, чи світовим єврейством ( різниці немає).
І не важко стільки фігні писати, коли в сусідній темі прямо написано, що Супрун не буде в Уряді зеленого опариша, а буде якийсь зєбіл?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19057
Re: Уляна Супрун
« Reply #10 : Серпня 27, 2019, 06:41:08 18:41 »
Думаю погодиться адже для неї важлива справа а не те що про неї подумають.

Хто сказав, що їй дадуть ту справу робити?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46444
  • Never give in!
Re: Уляна Супрун
« Reply #11 : Лютого 24, 2020, 06:58:16 18:58 »
https://www.facebook.com/ulanasuprun/photos/a.1764564323828127/2584553488495869/?type=3&theater


Уляна Супрун
6 hrs ·
Коли ти відверто брешеш в ефірі на телебаченні — ти крутий експерт. Коли доходить до суду, то скликання бабусь на свій захист — єдиний аргумент, на який ти здатний.

Сьогодні проходить третє підготовче засідання по моєму позову проти Володимира Кацмана і ТОВ “Телерадіокомпанії нові комунікації”, частиною якого є телеканал ZIK. Проведення підготовчого засідання вже втретє означає, що Кацман не з’являвся на попередні два, тому ще досі не було основного розгляду справи.

Зрозуміти, хто такий Кацман, можна всього з кількох фактів його життя. На медвечуківських каналах він фігурує як “політичний експерт”, є бізнес-партнером Рабіновича, член політичної ради ОПЗЖ, регулярно вписується за осіб, що відкрито підтримують та пропагують проросійський дискурс в Україні, — Медвечука, Рабіновича, Бойка.

Тож 25 жовтня 2019 року я подала позов до суду про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації. У серпні того ж року, Кацман в ефірі каналу ZIK заявив відверту брехню стосовно моєї освіти та діяльності в Міністерстві охорони здоров’я. У кращих традиціях генераторів фейків, Кацман не надав жодних підтверджень та доказів своїх слів.

Сьогодні ж на захист Кацмана під суд прийшов Рабінович разом з бабусями з вимогою притягнути мене до відповідальності. Схоже, коли треба відповідати за свої слова, ОПЗЖ не знаходить інших аргументів, як приводити бабусь стояти зі штампованими плакатами на підтримку своєї брехні. Захист брехунів — це їхня партійна політика.
If you are going through hell, keep going.