Автор Тема: Націоналістичний "шарік"  (Прочитано 588 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Націоналістичний "шарік"
« : Липня 16, 2019, 12:53:11 12:53 »
З сумом спостерігаю кризу націоналістичного руху в Україні.
Об'єднана сила усіх "націоналістичних" організацій, що базується на партії з більш-менш розбудованою структурою та впізнаваністтю набирає голосів співрозмірно з кацапопроектом "шаріків" у яких з активів - один роздутий блог на Ютубі  :shuffle:

І це в умовах війни, коли є запит на україноцентричну ідеологію, є гідні наслідування традиції попередників, в лавах націоналістів  - найбільше активних ветеранів війни з ордою.
Думаю основна причина - агресивне відкидання інтелекту, як рушія суспільного прогресу. В НД, видається, взагалі не беруть тих, в кого мозкова звивина, хоч трохи відхиляється від прямої. Свобода перетворилася на "болото для своїх", де топиться все, що хоч трохи відрізняється від кланового інтересу.

 Один Михальчишин пробує задати якусь інтелектуальний рівень. Але його соціалістичні замашки романтика початку 20го століття зводять нанівець усі його спроби в середовищі сучасної молоді. Вони його просто не розуміють.

Ось і мають в результаті : побігати з іграшками/кульками за мітингами Пороха = 1-2% голосів на виборах. Будь ти хоч "твердим націоналістом", хоч любителем Шаріка з відеоблогом замість мізків

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6103
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #1 : Липня 16, 2019, 02:43:45 14:43 »
Думаю основна причина - агресивне відкидання інтелекту, як рушія суспільного прогресу.
Основна причина в тому, що кацапи
1) Вміють в пропаганду
2) Мають гроші на пропаганду - причому настільки великі, що навіть ми на цьому форумі навряд чи усвідомлюємо обсяги
3) Мають контрольований інформпростір, до якого тим чи іншим чином інтегрована переважна більшість українців
Свобода при цьому може бути незграбною, гнилою зверху та дурнуватою знизу - але погоду роблять ці три пункти.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #2 : Липня 16, 2019, 03:03:57 15:03 »
З сумом спостерігаю кризу націоналістичного руху в Україні.


Я не знаю , що Ви спостерігаєте , але я спостерігаю те , що з 1991 року цім словом називають себе виключно перефарбовані коммуняки . І за весь час незалежності я бачив всього одного справжнього націоналіста І призвище цього справжнього націоналіста Порошенко .

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #3 : Липня 16, 2019, 03:34:05 15:34 »
Основна причина в тому, що кацапи
1) Вміють в пропаганду
2) Мають гроші на пропаганду - причому настільки великі, що навіть ми на цьому форумі навряд чи усвідомлюємо обсяги
3) Мають контрольований інформпростір, до якого тим чи іншим чином інтегрована переважна більшість українців
Свобода при цьому може бути незграбною, гнилою зверху та дурнуватою знизу - але погоду роблять ці три пункти.
Як на мене, основна причина в тому, що кацапи скупили оптом всіх лідерів Сволоти і Національних Курв Білецького.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #4 : Липня 16, 2019, 03:52:11 15:52 »
Як на мене, основна причина в тому, що кацапи скупили оптом всіх лідерів Сволоти

Я вас умоляю , как говорят в Одессе. Освобожденного серетаря ЛКСМУ Львовского университета Тягнибока ,  номенклатуру обкома партии еще нужно было перекупать? Оно работало пугалом в интересах кремля с 1991 года.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #5 : Липня 16, 2019, 04:16:33 16:16 »
The only true nationalist in Ukraine I see so far is Petro Poroshenko.
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6103
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #6 : Липня 16, 2019, 05:07:09 17:07 »
The only true nationalist in Ukraine I see so far is Petro Poroshenko.
Ну, серед людей його рівня впливу - без перебільшень так і є.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6103
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #7 : Липня 16, 2019, 05:13:25 17:13 »
Як на мене, основна причина в тому, що кацапи скупили оптом всіх лідерів Сволоти і Національних Курв Білецького.
Як на мене, лідери наших націоналістів ніколи націоналістами не були. Рядові члени - так, бували; активісти - так, бували. А оце все партійне-спортивне керівництво - то від початку дев'яностих контролювалося відомо звідки.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #8 : Липня 16, 2019, 05:21:35 17:21 »
Основна причина в тому, що кацапи
1) Вміють в пропаганду
2) Мають гроші на пропаганду - причому настільки великі, що навіть ми на цьому форумі навряд чи усвідомлюємо обсяги
3) Мають контрольований інформпростір, до якого тим чи іншим чином інтегрована переважна більшість українців
Свобода при цьому може бути незграбною, гнилою зверху та дурнуватою знизу - але погоду роблять ці три пункти.

Це, до речі, той самий наратив, що полюбляють в кацапстані: спочатку передушили і виїбали все, що хочаб нагадувало опозицію, а потім почали розмащувати про те, які всі ці опозиціонери тупі і незграбні і ніхуя не торт на тлі бадьорого хуйла.  :moskali:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6103
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #9 : Липня 16, 2019, 05:27:15 17:27 »
Це, до речі, той самий наратив, що полюбляють в кацапстані: спочатку передушили і виїбали все, що хочаб нагадувало опозицію, а потім почали розмащувати про те, які всі ці опозиціонери тупі і незграбні і ніхуя не торт на тлі бадьорого хуйла.  :moskali:
Ну, дискредитація ворога - логічний прийом. Як й застосування стандартних кацапських методик на нашому електоральному полі

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #10 : Липня 16, 2019, 05:33:34 17:33 »
 :weep:
По стартпосту. Нажаль немає смайлу фейспалм
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #11 : Липня 16, 2019, 05:52:08 17:52 »
:weep:
По стартпосту. Нажаль немає смайлу фейспалм

Є. Але оцей більш пасує:  :moskali:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33022
  • Стать: Чоловіча
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #12 : Липня 16, 2019, 08:20:05 20:20 »
:weep:
По стартпосту. Нажаль немає смайлу фейспалм

чого це немає ?

 :fp :fp2 :fp3

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #13 : Липня 16, 2019, 08:37:43 20:37 »
Если путин опосредованно контролирует все подобные движения в Европе , то почему Украина исключение

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #14 : Липня 16, 2019, 11:05:36 23:05 »
:weep:
По стартпосту. Нажаль немає смайлу фейспалм
:fp2

Тут не смішно - організації, що  акумулювали в собі велику частину патріотичних та жертовних громадян (рядовий склад та середня ланка), бездумно (а може і свідомо) просирають цей величезний людський потенціал.
Це сумно.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #15 : Липня 16, 2019, 11:14:07 23:14 »
:fp2

Тут не смішно - організації, що  акумулювали в собі велику частину патріотичних та жертовних громадян (рядовий склад та середня ланка), бездумно (а може і свідомо) просирають цей величезний людський потенціал.
Це сумно.
Націоналістам можу порадити триматися подалі від будь який політичних організацій. ЗСУ, поліція. СБУ це значно кращий вибір.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #16 : Липня 16, 2019, 11:15:43 23:15 »
Основна причина в тому, що кацапи
1) Вміють в пропаганду
2) Мають гроші на пропаганду - причому настільки великі, що навіть ми на цьому форумі навряд чи усвідомлюємо обсяги
3) Мають контрольований інформпростір, до якого тим чи іншим чином інтегрована переважна більшість українців
Свобода при цьому може бути незграбною, гнилою зверху та дурнуватою знизу - але погоду роблять ці три пункти.

Це все можна прикласти до БПП /ЄС. Маємо масивну кацапську пропаганду, яка таки промила мізки українцям і підкосила довіру, але навіть ця пропаганда не поховала партію та Пороха особисто і їй можна опиратися та навіть перемагати.

Але результат нац. блоку з тисячами фронтовиків та волонтерів на рівні мудака з блогом (ну і ще трохи кацапського бабла) це вже якась абсолютна імпотенція  :shuffle:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Націоналістичний "шарік"
« Reply #17 : Липня 17, 2019, 08:31:58 08:31 »
Це все можна прикласти до БПП /ЄС. Маємо масивну кацапську пропаганду, яка таки промила мізки українцям і підкосила довіру, але навіть ця пропаганда не поховала партію та Пороха особисто і їй можна опиратися та навіть перемагати.

Але результат нац. блоку з тисячами фронтовиків та волонтерів на рівні мудака з блогом (ну і ще трохи кацапського бабла) це вже якась абсолютна імпотенція  :shuffle:
Знаєте, Ви даремно протиставляєте блок ряжених українських націоналістів партії Шарія. Вони між іншим соратники, ідеологія в них майже та сама, і для обох цих проектів ворог не в Кремлі, а в Києві.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?