Автор Тема: Зеленский назначил главу Житомирской области  (Прочитано 603 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Sergey Fursa:
Зеленский назначил главу житомирской области. Сразу видно, честный человек. Разве у плохого человека будет брат, работающий Укрнафте, не чужой компании Коломойскому? Никогда. И сразу видно, человек может служить Родине не щадя себя и живота своего. Подумать только, задекларировал часы, стоимостью в свою годовую зарплату. Сразу видно, на работе в СБУ думал только о интересах государства, ничего ему не надо, на хлебе и воде жил, деньги тратить некогда было, главное было держать руку на пульсе и знать который час. Чтобы враги не застали врасплох. Такому человеку можно доверить борьбу с янтарной мафией. Так победим.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

НОВОСТИ
УКРАИНАсегодня 13:33
Новый глава Житомирской ОГА может быть связан с Коломойским
В прошлом Виталия Бунечко обвиняли в попытке влиять на тендеры "Энергоатома".


https://m.zn.ua/UKRAINE/novyy-glava-zhitomirskoy-oga-mozhet-byt-svyazan-s-kolomoyskim-326652_.html

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4746
  • Стать: Чоловіча
ніякого кумівства? а що каже преса?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
ніякого кумівства? а що каже преса?


Яка преса? Ви про що? По-перше, пресу тихесенько затикають. Не тільки пресу, а навіть телебачення. Хочуть залишити лише канали Коломої, Пінчука та Ахметова. Гарна компашка? Одразу зникли усі найєми-лещенки-шабуніни та інші борцуни. Громадянські грантожери набрали води у рота. Вже почався і наступ на інтернет. А згадайте, що було з цими борцунами, коли хотіли якось врегулювати в інеті ворожу діяльність? А що тепер? Що змінилось?


https://twitter.com/Ukr_Che/status/1160907312539848705

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Вова собирается в очередную поездку, В житомирскую область. Будет ловить янтарную мафию и назначать нового главу ОГА.  За два месяца ни один из глав ОГА  (ни новые ни старые)  не прислал ни одного отчета о вверенной ему области (положено ежемесячно), ни одного разу не было селектора (ежемесячно), ни разу никому из них Вова не звонил. Вопрос - зачем он их назначает?


https://timeze2019.blogspot.com/p/bp.html?m=1

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Вова собирается в очередную поездку, В житомирскую область.
Будет ловить янтарную мафию и назначать нового главу ОГА. 
За два месяца ни один из глав ОГА  (ни новые ни старые)  не прислал ни одного отчета о вверенной ему области (положено ежемесячно), ни одного разу не было селектора (ежемесячно), ни разу никому из них Вова не звонил.
Вопрос - зачем он их назначает?
https://timeze2019.blogspot.com/p/bp.html?m=1
Сцикун дае зрозумiти, що його справа - кулаком по столу стукнути...
Якщо начальство з переляку не сховаеться пiд стол... все буде як треба.
 :gb:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46275
  • Never give in!
"ТО ВИ ТЕЖ У СХЕМІ?": ЧОРНОВОЛ ВИЯВИЛА В ЛАВАХ "СЛУГИ НАРОДУ" ЕКСОЧІЛЬНИЦЮ "УКРАЇНСЬКОЇ БУРШТИНОВОЇ БІРЖІ"
12.08.2019 21:50
Чорновол сказала, що Зеленський звинувачує очільника поліції Житомирщини, ветерана АТО, у зв'язках із "бурштиновою мафією", і при цьому не надає доказі
В ефірі "5 каналу" в програмі "Інфрмаційний вечір" народний депутат від "Народного фронту" Тетяна Чорновол озвучила свої запитання до представниці партії "Слуга народу" Ірини Верещук у зв'язку з останніми заявами Зеленського про "бурштинову мафію".

"У мене виникають запитання. От ця фраза Зеленського: "Ви всі в схемі". Із цієї фрази без будь-яких доказів він вимагає звільнитися керівника Житомирської поліції, який є вихідцем із добровольців. Тобто це та людина, яка у 2014 році пішла на фронт добровольцем захищати Україну. І потім він  продовжив свою службу в лавах поліції і зробив кар'єру – став керівником поліції Житомирщини. Тобто я це вбачаю навіть як якусь чистку поліції вді таких патріотичних людей, які добровольцями пішли на фронт. І на основі якихось доказів – ні, "ви всі в схемі". Але якщо стосовно цієї людини Зеленський говорить "ти в схемі" і примушує його звільнитися, я хочу тоді запитати: "А чому тоді він бере в списки "Слуги народу" Ірину Верещагіну (Чорновіл обмовилася, правильно Верещук – ред.) яка була засновником ТОВ "Українська бурштинова біржа"?", – запитала Чорновол.

І звернулася вже безпосередньо до Верещук: "Чому ви не в схемі"?

На це Верещук відповіла: "І що, що я була засновником? Тому що я не в схемі і ніколи в ній не була".

На це Чорновол сказала: "Я, наприклад, вважаю, що Ви в схемі, а керівник Житомирської поліції – ні".

"Доведіть, або вибачіться", – сказала нардеп від "Слуги народу".

"А Зеленський вибачиться? Але він не став нічого доводити (щодо звинувачень в бік керівника поліції Житомирщини – ред.). Я вас звинувачую зараз із таких само міркувань, що і Зеленський. Він президент України і він без доказів говорить: "Ви в схемі". Так само і я можу сказати, що Ви в схемі", – сказала Чорновол.

За даними Чорновол, Верещук очолювала "Українську бурштинову біржу" за часів Януковича, зокрема у грудні 2013 року – "саме у розпал Майдану".

https://www.5.ua/polityka/to-vy-tezh-v-skhemi-chornovol-vyiavyla-v-lavakh-sluhy-narodu-eksochilnytsiu-ukrainskoi-burshtynovoi-birzhi-197336.html
If you are going through hell, keep going.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4746
  • Стать: Чоловіча
треба просто вимкнути помпи. (с) презе.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
треба просто вимкнути помпи. (с) презе.
Пока Сцикуна не настигла судьба С. Хусейна, оно хочет для себя "долю малую"...
 :bd