Автор Тема: Юрій Гримчак  (Прочитано 6166 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Юрій Гримчак
« Reply #90 : Серпня 16, 2019, 08:04:55 20:04 »
Денег в деле Гримчака становится все меньше - уже 50 тысяч. Вопросов все больше. Подальше от греха дело сдали в Чернигов.
А как все красиво начиналось... Миллион ! Пол-милиона в сумке! Всю страну куплю !  :)
В Чернигове эпидемия !
Среди судей :)
Болеют прямо на глазах... :)
Неужто мор пошел?..
 :friends:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Юрій Гримчак
« Reply #91 : Серпня 16, 2019, 09:08:40 21:08 »
ыыыыыыыыыыыыы а Муся из квартироопитиздов пытается изобразить шота из себя, хотя он уже никто и звать его никак  :weep: :weep: :weep: :weep:


Mustafa Nayyem
11 ч. ·
Герой этого вечера не Юрий Грымчак. Вообще мало интересно, за что в МинТОТ (!) можно было вымогать такие суммы, кто его сдал, чей он друг и что с ним теперь будет.

Я искренне рад за Сергея Горбатюка, Артёма Сытника, Ивана Баканова и их подчиненных. Отличная работа и хорошая реализация.

Посмотрим, чем закончатся эти дела и в каком виде дойдут до суда, но есть надежда, что эти задержания, как и пленки ВАСК и дело Роттердам+ могут стать примером системного сотрудничества ведомств. Отдельно приятно, что все трое - либо чужие для системы, либо органически к ней враждебны. И у них понемногу начинает получаться. Ну и чтобы не забывать: ни НАБУ, ни приход новых людей на эти должности - прямое продолжение и следствие Евромайдана. А Грымчак с друзьями были до, во время и планировали оставаться после.

Спокойной ночи.

 :fp :fp :fp

Залупоголовий пуштун більше нічого не писав ?  :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Юрій Гримчак
« Reply #92 : Серпня 16, 2019, 10:03:22 22:03 »
Неужто мор пошел?..
 :friends:

Цирк Шапіто відпочиває - свої чиновні клоуни виступають на біс. :ap

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Юрій Гримчак
« Reply #93 : Серпня 16, 2019, 10:08:27 22:08 »
Суд взяв під варту заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака на 2 місяці (60 діб) під заставу в 6 млн грн
Про це повідомляє РБК-Україна

Деснянський районний суд міста Чернігова заарештував заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака.

Суд обрав запобіжний захід Юрію Гримчаку у вигляді утримання під вартою на 60 діб - до 15 жовтня і заставу в розмірі 6 млн грн.

Після оголошення рішення адвокат Гримчака повідомив, що в матеріалах справи і рішенні суду вказано неправильне по-батькові.

Суддя обрав також альтернативний запобіжний захід - Гримчак може вийти з-під арешту під заставу в 6 млн грн. На думку суду, більш м'який запобіжний захід не допоможе запобігти ризиками його втечі, знищення доказів тощо.
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Юрій Гримчак
« Reply #94 : Серпня 17, 2019, 07:05:12 07:05 »
 Тут більш детально про цей треш:
Суд заарештував не того Гримчака, - адвокат. ДОКУМЕНТ
https://m.censor.net.ua/ua/news/3143341/sud_zaareshtuvav_ne_togo_grymchaka_advokat_dokument
 Якщо до цих пір Гримчака тримають у ІТТ, поліцейських рано чи пізно посадять.
 Там ще якимось боком іспанські суди приплели, гляньте документи.
« Останнє редагування: Серпня 17, 2019, 07:11:53 07:11 від Yuras Yuras »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Юрій Гримчак
« Reply #95 : Серпня 17, 2019, 08:26:29 08:26 »
Тут більш детально про цей треш:
Суд заарештував не того Гримчака, - адвокат. ДОКУМЕНТ
https://m.censor.net.ua/ua/news/3143341/sud_zaareshtuvav_ne_togo_grymchaka_advokat_dokument
Якщо до цих пір Гримчака тримають у ІТТ, поліцейських рано чи пізно посадять.
Там ще якимось боком іспанські суди приплели, гляньте документи.
:gb:

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Юрій Гримчак
« Reply #96 : Серпня 17, 2019, 03:10:54 15:10 »


Друзі мої, якщо Ви думаєте, що інтелектуальний рівень директора НАБУ Артема Ситника та начальника Департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка обмежується лише їх здатністю влаштувати провокацію хабара й затримати заступника міністра Гримчака в справі про замах на вбивство Тетяни Чорновол, то Ви помиляєтесь. Річ у тім, що ані НАБУ, ані підрозділ Горбатюка, які влаштували це непересічне дійство, взагалі не мають відношення до «справи Гримчака», а в справі на момент затримання навіть не був призначений прокурор.

Як стало відомо завдяки «Судовому репортеру», гроші Гримчаку для передачі у Верховний Суд через заступника генпрокурора Анжелу Стрижевську запропонував агент НАБУ, який регулярно виступає заявником по аналогічних справах. Від себе додам, що цей «потерпілий» Максим Святненко перебуває на зв’язку в заступника начальника відділу «К» ГУ СБУ в Києві та Київській області Олександра Білоуса й саме на завдання Білоуса бере участь у провокаціях злочинів спільно з НАБУ.

Як і у випадку з Бориславом Розенблатом, уся історія, в яку втягнули Гримчака, була повністю вигадана в НАБУ з розрахунку на його тупість, жадібність і дружбу з Луценком – щоби Гримчак заковтнув гачок, під запис сказав, що він згоден передати гроші Стрижевській й на цій підставі взяти в суді дозвіл на встановлення мікрофонів у кабінеті Стрижевської та Луценка. Але, враховуючи явну незаконність подібної операції (за провокацію неправомірної вигоди ст.370 КК України передбачає покарання для правоохоронців до 7 років позбавлення волі), Ситник не наважився зареєструвати відповідне кримінальне провадження. Натомість була вчинена кричуща фальсифікація – для отримання дозволу на проведення НСРД використані витяги з ЄРДР по зовсім іншому кримінальному провадженню, до якого ані НАБУ, ані управління Горбатюка не мали жодного відношення – це справа про замах на вбивство Тетяни Чорновол, розпочата МВС України ще 4 лютого 2014 року.

Оскільки в Управлінні Горбатюка вкривались пилом залишки цієї справи (у провадженні вже був вирок, а в Генпрокуратурі залишились ті документи зі справи, які не були направлені до суду й не мали доказової сили), 19.07.2019 року на пропозицію начальника відділу Олексія Донського заступник генпрокурора Сергій Кізь виніс постанову про зміну підслідності й визначив новий орган досудового розслідування в «справі Чорновол» – слідчий відділу УСБУ в Чернігівській області, щоби не засмічувати архів Генпрокуратури. Ніякого іншого органу досудового розслідування в цій справі немає – ані НАБУ, ані управління Горбатюка.

Саме витяги з цього провадження підкладались під «негласки», а Гримчак був затриманий «за шахрайство», коли з’ясувалось, що він не мав жодних контактів зі Стрижевською, яка 12 серпня 2019 року пішла у відпустка й, взагалі, планує звільнятись з Генпрокуратури.

На момент внесення до суду клопотання про арешт Гримчака в справі не було навіть прокурора. Ось статус провадження станом на 15.08.2019: органом досудового розслідування є лише слідче управління УСБУ в Чернігівській області, процесуальне керівництво має здійснювати прокуратура Чернігівської області, прокурор не призначений, ніякої «спільної слідчої групи з представників Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України за процесуального керівництва прокурорів відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини спеціальної категорії ГПУ», про яку пише НАБУ на своєму сайті, у справі немає.

Виникає запитання: коли будуть взяті під варту Ситник, Горбатюк, Донськой і прокурор Приходько?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Юрій Гримчак
« Reply #97 : Серпня 17, 2019, 04:29:32 16:29 »
Уявляєте, яке "чесне" правосуддя нас чекає?

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Юрій Гримчак
« Reply #98 : Серпня 17, 2019, 06:36:51 18:36 »
Це зеля вимагає показати результат?

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: Юрій Гримчак
« Reply #99 : Серпня 17, 2019, 07:04:28 19:04 »
Це зеля вимагає показати результат?
скоріше за все. І головний критерій, напевно, тільки люди з прихильників Порошека.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4778
  • Стать: Чоловіча
Re: Юрій Гримчак
« Reply #100 : Серпня 17, 2019, 07:39:40 19:39 »
скоріше за все. І головний критерій, напевно, тільки люди з прихильників Порошека.
стопудово. в цій гілці вже писалося із самого початку.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Юрій Гримчак
« Reply #101 : Серпня 17, 2019, 07:45:17 19:45 »
Скоріше за все, це видатний каломойшомакакояникойурист портняжка підстрибує і тужиться.  Ну і десь там Мудачук за кулісами подрочує  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Юрій Гримчак
« Reply #102 : Серпня 18, 2019, 04:51:52 16:51 »
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юрій Гримчак
« Reply #104 : Жовтня 22, 2019, 06:26:08 18:26 »
Генеральная прокуратура сняла с бывшего заместителя министра по вопросам временно оккупированных территорий Юрия Гримчака подозрение в мошенничестве и предъявила ему подозрение в злоупотреблении влиянием.
Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Українські новини", об этом сообщил его адвокат Дмитрий Мельник.

"На прошлой недели ему переквалифицировали подозрение, теперь вменяют ч.3 ст. 369-2 (злоупотребление влиянием) Уголовного кодекса", - сообщил он.

Адвокат отметил, что 21 октября Киевский апелляционный суд должен был рассмотреть жалобу на продление ареста Гримчака, но перенес заседание на 12 ноября.

При этом срок ареста и срок досудебного расследования заканчиваются 14 ноября.

Защитник отметил, что Гримчак остается под стражей, так как залог 6 млн гривен за него не внесен.Источник: https://censor.net.ua/n3155170

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юрій Гримчак
« Reply #105 : Жовтня 22, 2019, 06:28:03 18:28 »


.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Юрій Гримчак
« Reply #106 : Жовтня 22, 2019, 06:36:07 18:36 »
Перечитав свої вангування в гілці. Зрозумів що половина з них уже справдилась.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юрій Гримчак
« Reply #107 : Листопада 18, 2019, 08:46:45 20:46 »
Юлія Гримчак ( ФБ):

На 96 день ув'язнення мені дозволили побачитися з чоловіком.
 Детектив НАБУ таки надав дозвіл.
Все, що ми пережили при зустрічі, я бажаю відчути кожній людині в світі. Ми любимо один одного і цього не соромимося. Важко було проходити  багато дверей- решіток до нього тільки тому, що я розуміла- мені повертатися треба буде одною. Він залишиться там.
Нічого. Ми переживемо. Я дякую ворогам за таку науку.  Вона нас не вбила, а значить зробить сильнішою!
 Не плачьте очі..., бо не бачу літер, не бачу те, що пишу..

Юра живий, здоровий.  Тренується фізично за можливістю. Перечитав вже все, що  є в бібліотеці в цій установі.  Всім друзям, хто є поряд, передає величезний привіт!
Ми дякуємо  за підтримку в цей непростий для нас час!
Боротимемося тому, що поборимо. Кожен день він підводиться з цією думкою на ноги і лягає. Все.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Юрій Гримчак
« Reply #108 : Листопада 18, 2019, 08:50:35 20:50 »
Юлія Гримчак ( ФБ):

На 96 день ув'язнення мені дозволили побачитися з чоловіком.
 Детектив НАБУ таки надав дозвіл.
Все, що ми пережили при зустрічі, я бажаю відчути кожній людині в світі. Ми любимо один одного і цього не соромимося. Важко було проходити  багато дверей- решіток до нього тільки тому, що я розуміла- мені повертатися треба буде одною. Він залишиться там.
Нічого. Ми переживемо. Я дякую ворогам за таку науку.  Вона нас не вбила, а значить зробить сильнішою!
 Не плачьте очі..., бо не бачу літер, не бачу те, що пишу..

Юра живий, здоровий.  Тренується фізично за можливістю. Перечитав вже все, що  є в бібліотеці в цій установі.  Всім друзям, хто є поряд, передає величезний привіт!
Ми дякуємо  за підтримку в цей непростий для нас час!
Боротимемося тому, що поборимо. Кожен день він підводиться з цією думкою на ноги і лягає. Все.
Сумно те, що ніяких суттєвих акцій на підтримку Гримчака нема в Україні. Який би він не був, а посадили його абсолютно не законно та по сфабрикованій справі (а це аргумент на користь того, що Пороху варто виїхати з України)
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юрій Гримчак
« Reply #109 : Листопада 18, 2019, 08:51:53 20:51 »
Комменты:
Олександр Міхельсон
- а чому це так довго не дозволяли?! ну - яка мотивація?.
Юлія Гримчак
- давно вже перестала шукати мотивацію.  Просто нічого на мої запити не відповідали. Можу вам  надіслати їх , показати цю купу запитів. То все є марно.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Юрій Гримчак
« Reply #110 : Листопада 20, 2019, 09:00:01 09:00 »
Чим можна допомогти йому?Чому всі мовчать?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Юрій Гримчак
« Reply #111 : Листопада 20, 2019, 10:30:22 10:30 »
Чим можна допомогти йому?Чому всі мовчать?
Тому що баригііііі.. цілих п'ять років.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юрій Гримчак
« Reply #112 : Грудня 02, 2019, 02:59:47 14:59 »
Юлія Гримчак:

На сьогодні можна стверджувати, що не всі судді бояться прокурорів. Більше того, є судді, які свою думку не бояться коментувати назагал.
Посилання в першому коментарі.
Остання апеляція щодо тримання Юри під вартою.
Окрема думка судді.
Низький уклін за чесність, справедливість і неупередженість пану судді!

( пишут : сайт недоступен но информация есть тут :
https://m.glavcom.ua/news/sprava-grimchaka-suddya-antikorupciynogo-sudu-proponuje-zvilniti-pidozryuvanogo-z-pid-varti-643336.html)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юрій Гримчак
« Reply #113 : Грудня 02, 2019, 03:03:18 15:03 »
Юлія Гримчак:

Ще з новин по справі мого чоловіка на сьогодні:

Всі  речі, тимчасово вилучені у мого чоловіка особисто, а також в кабінеті і вдома, суд забов‘язав повернути власникам.
Нагадаю, що машину сестрі вже давно повернули.
Щиро дякую команді адвокатів Мельнику Дмитру, Матяш Тетяні.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Юрій Гримчак
« Reply #114 : Грудня 02, 2019, 03:24:28 15:24 »
Через пару місяців вийде. Ще через півроку остаточно знімуть усі звинувачення. Хоча може й швидше.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Юрій Гримчак
« Reply #115 : Грудня 02, 2019, 05:28:15 17:28 »
Через пару місяців вийде. Ще через півроку остаточно знімуть усі звинувачення. Хоча може й швидше.
Аби суддя виносив потрібні рішення, він сам повинен в них бути зацікавлений. Зазвичай зацікавленість має грошовий вимір. Сам тиск спрацьовує тільки до певної міри, в усякому разі від лівих вироків вони всіляко відкараскуються. Коли правоохоронці тягнуть кострубату або ліву справу в суд, то вони хочуть її "узаконити" саме рішенням суду, а судді це теж розуміють і не хочуть ставати крайніми.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юрій Гримчак
« Reply #116 : Грудня 11, 2019, 12:28:32 12:28 »
Юлія Гримчак ( щойно )

Мій брат їде до дому!
Всі подробиці зараз опише адвокат.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юрій Гримчак
« Reply #117 : Грудня 19, 2019, 05:47:16 17:47 »
Юлія Гримчак :

Друзі!
Дозвольте щиро подякувати адвокатам по справі мого чоловіка пані Тетяні Матяш і пану Дмитру Мельнику  за їх роботу та професіоналізм!
Сьогодні змінили суму застави Юрі до 2 млн. гривень. Нагадаю: перша застава була в розмірі 12 млн. гривень!

Мені здається, що весь судейський корпус ВАКС сам зацікавився справою і чекає, чим все закінчиться.
Тиск на нас шалений, ви бачите всі обставини.
Тож поборемо, я впевнена, але не сьогодні.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17181
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Юрій Гримчак
« Reply #118 : Грудня 19, 2019, 05:57:32 17:57 »
 :smiley24:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Юрій Гримчак
« Reply #119 : Грудня 19, 2019, 06:00:12 18:00 »