Автор Тема: Зеленський призначив Абромавичуса гендиректором “Укроборонпрому”  (Прочитано 5933 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Якщо саме те, що пише, пуштун буде робити, то досить розумно.
У підприємств ВПК немає проблем з "борьбой с коррупцией". Тому що корупція це ОСНОВА СВІТОВОЇ ТОРГІВЛІ ЗБРОЄЮ. У мене знайомий коли впеврше вийшов на контакт з представниками ВПК США і вони йому одразу номер офшорного рахунку повідомили, на який їм відкат переводити, у нього вигляд був наступний:

ВПК без корупції - мертвий. Якщо ти арабам/африканцям/туркам/азерам/ітд чумойдан грошей не завіз - ні хріна вони в тебе не куплять. Навіть якщо у тебе буде в мільйон разів краща продукція ніж у твоїх конкурентів. Якщо ти клеркам зі США\Франції\GB не підмазав там де треба, хрін ти від них необхідні зразки чи комплектуючі отримаєш. Якщо ти не придумаєш схему через Білорусь/Туніс/Єгипет вивезення необхідних вузлів з Мордору, з "винагородою" для причетних на всіх етапах, то твої БТРи і БМП так і залишаться металобрухтом.
А далі постає питання, що той хто возить чемодани з мільйонами баксів для арабів, також не хоче лише 300 баксів зарплати отримувати за такий ризик. І далі по ланцюжку.

У підприємств ВПК немає проблем "с органами власти, в том числе, с регуляторами, правоохранительными органами и основными госзаказчиками". Єдина проблема - відсутність державних замовленнь на їхню продукцію. І що найдивніше, при Пороху замовлення були. А при Зебілі і його Пуштунові кудись зникли. Тому Муся може хоч об стінку головою лупитись вирішуючи придумані ним "проблеми". Але проблема насправді лише одна - "зебіляча" влада.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
У підприємств ВПК немає проблем з "борьбой с коррупцией". Тому що корупція це ОСНОВА СВІТОВОЇ ТОРГІВЛІ ЗБРОЄЮ. У мене знайомий коли впеврше вийшов на контакт з представниками ВПК США і вони йому одразу номер офшорного рахунку повідомили, на який їм відкат переводити, у нього вигляд був наступний:

ВПК без корупції - мертвий. Якщо ти арабам/африканцям/туркам/азерам/ітд чумойдан грошей не завіз - ні хріна вони в тебе не куплять. Навіть якщо у тебе буде в мільйон разів краща продукція ніж у твоїх конкурентів. Якщо ти клеркам зі США\Франції\GB не підмазав там де треба, хрін ти від них необхідні зразки чи комплектуючі отримаєш. Якщо ти не придумаєш схему через Білорусь/Туніс/Єгипет вивезення необхідних вузлів з Мордору, з "винагородою" для причетних на всіх етапах, то твої БТРи і БМП так і залишаться металобрухтом.
А далі постає питання, що той хто возить чемодани з мільйонами баксів для арабів, також не хоче лише 300 баксів зарплати отримувати за такий ризик. І далі по ланцюжку.

У підприємств ВПК немає проблем "с органами власти, в том числе, с регуляторами, правоохранительными органами и основными госзаказчиками". Єдина проблема - відсутність державних замовленнь на їхню продукцію. І що найдивніше, при Пороху замовлення були. А при Зебілі і його Пуштунові кудись зникли. Тому Муся може хоч об стінку головою лупитись вирішуючи придумані ним "проблеми". Але проблема насправді лише одна - "зебіляча" влада.
Як на мене, він не корупцією буде займатися, а  інформ.операціями про що свідчать саме ці слова:
"Моя основная задача – помогать компаниям-участникам Концерна в их коммуникации с органами власти, в том числе, с регуляторами, правоохранительными органами и основными госзаказчиками. По большей части это работа в юридической плоскости и в части координации различных департаментов и предприятий государственного Концерна.

С понедельника буду вам рассказывать о #ХроникахУкроборонпрома – что у нас происходит, куда мы идем, какой видим компанию в будущем, благодарить тех, кто нам помогает и делать известными тех, кто сопротивляется и мешает.

И да, это правда, что мы активно готовимся к корпоратизации и смене бренда - невзирая на красивое воплощение, щит главной оборонной компании страны пока еще немного дыряв."

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
"Моя основная задача – помогать компаниям-участникам Концерна в их коммуникации с органами власти, в том числе, с регуляторами, правоохранительными органами и основными госзаказчиками. По большей части это работа в юридической плоскости и в части координации различных департаментов и предприятий государственного Концерна.

С понедельника буду вам рассказывать о #ХроникахУкроборонпрома – что у нас происходит, куда мы идем, какой видим компанию в будущем, благодарить тех, кто нам помогает и делать известными тех, кто сопротивляется и мешает.

И да, это правда, что мы активно готовимся к корпоратизации и смене бренда - невзирая на красивое воплощение, щит главной оборонной компании страны пока еще немного дыряв."
УкрОборонПром - це взагалі зайва структура. Єдина правильна відповідь на питання "какой видим компанию в будущем" - "розформованою". Тому що це кормушка для таких як Муся. Абсолютно непотрібна прокладка, єдина функція якої - синекура для різноманітних мутних особистостей. Які нічого цінного не виробляють, а пиляють бабло на "корпоратизации и смене бренда". Це правда було справедливо ще й для часів при Порохові. Але тоді хоча б крали з прибутків, а не так як зараз зі збитків.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
УкрОборонПром - це взагалі зайва структура. Єдина правильна відповідь на питання "какой видим компанию в будущем" - "розформованою". Тому що це кормушка для таких як Муся. Абсолютно непотрібна прокладка, єдина функція якої - синекура для різноманітних мутних особистостей. Які нічого цінного не виробляють, а пиляють бабло на "корпоратизации и смене бренда". Це правда було справедливо ще й для часів при Порохові. Але тоді хоча б крали з прибутків, а не так як зараз зі збитків.

Думка повного дилетанта, але гадаю УОП не є зайвим з огляду на дрібний розмір та розпорошеність оборонних підприємств.
Посадити на кожне з них притомний менеджмент не є реальним.
Тому як керуюча компанія УОП потрібен.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
УкрОборонПром - це взагалі зайва структура. Єдина правильна відповідь на питання "какой видим компанию в будущем" - "розформованою". Тому що це кормушка для таких як Муся. Абсолютно непотрібна прокладка, єдина функція якої - синекура для різноманітних мутних особистостей. Які нічого цінного не виробляють, а пиляють бабло на "корпоратизации и смене бренда". Це правда було справедливо ще й для часів при Порохові. Але тоді хоча б крали з прибутків, а не так як зараз зі збитків.
Я взагалі робив акцент, чим саме Муся збирається займатися в УОП, бо це цікаво, а наскільки така структура ефективна я не знаю.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Думка повного дилетанта, але гадаю УОП не є зайвим з огляду на дрібний розмір та розпорошеність оборонних підприємств.
Посадити на кожне з них притомний менеджмент не є реальним.
Тому як керуюча компанія УОП потрібен.
Був би в УОП притомний менеджмент, а не Муся з Абромявічусом.  :gigi:
А щодо дрібних підприємств УОП, то і юх з ними з тими дрібними підприємствами. Більшість з них уже існують лише на папері. Часто навіть продукцію яку вони постачають, вони просто замовляють у приватників, виступаючи прокладкою, яка тим не менше отримує контракти, бо вона входить в УОП. Справа держави - забезпечити функціонування великих підприємств, які реально працюють, і які ще можна врятувати. Яких усього з десяток-другий. А контрагентів ті нехай вибирають самі. Приватники набагато більш гнучкі в плані розробки та виготовлення простих вузлів, деталей та механізмів. Я вже не кажу що зараз уже і по важкій техніці приватники мабуть обганяють УОП. Та ж Практика мабуть уже може клепати БТРи швидше ніж Малишев чи КБЗ.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Я взагалі робив акцент, чим саме Муся збирається займатися в УОП, бо це цікаво, а наскільки така структура ефективна я не знаю.
З літа український ВПК стоїть. З середини осіні стоїть уже просто наглухо. От реально, хіба є хоч якась різниця чим буде займатись Муся в УОП, якщо заводи стоять, люди без зарплат, замовленнь немає, і через пару місяців цих людей на ці заводи уже не повернеш?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Був би в УОП притомний менеджмент, а не Муся з Абромявічусом.  :gigi:
А щодо дрібних підприємств УОП, то і юх з ними з тими дрібними підприємствами. Більшість з них уже існують лише на папері. Часто навіть продукцію яку вони постачають, вони просто замовляють у приватників, виступаючи прокладкою, яка тим не менше отримує контракти, бо вона входить в УОП. Справа держави - забезпечити функціонування великих підприємств, які реально працюють, і які ще можна врятувати. Яких усього з десяток-другий. А контрагентів ті нехай вибирають самі. Приватники набагато більш гнучкі в плані розробки та виготовлення простих вузлів, деталей та механізмів. Я вже не кажу що зараз уже і по важкій техніці приватники мабуть обганяють УОП. Та ж Практика мабуть уже може клепати БТРи швидше ніж Малишев чи КБЗ.

Може й так.

Остання теза -  :smiley24:

Мабуть варто просто приватизувати ці "держпідприємтсва" та дозволити приватникам поглинути те, що має функціональну привабливість для них.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
З літа український ВПК стоїть. З середини осіні стоїть уже просто наглухо. От реально, хіба є хоч якась різниця чим буде займатись Муся в УОП, якщо заводи стоять, люди без зарплат, замовленнь немає, і через пару місяців цих людей на ці заводи уже не повернеш?
Зрозуміло, що реальної різниці нема, своїми постами про Мусю мав на увазі це:
[/URL]
[/URL]
[/URL]

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
А до цього не робили?

А тепер - в турборежимі.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
А тепер - в турборежимі.
Тупорежимі. Турбо б був ,якби з Бенею були б на одній хвилі.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Мустафа Залупоголовий може стати не сьогодні-завтра головним військовим технарем ( під час війни)  :lol:

Литовського єврея треба невдовзі вигнати, а на його місце посадити Сергія Пихвоподібного, вони вже давно є напрацьований "Дует" :smilie5:

І тоді УПячка стане наче "Красная Звезда " в Росії   :laugh:
...............................

Якщо серйозно - то цього залупоподібного афганця "світова закуліса" постійно суне кудись в силові структури.
До цього його Авакову під сраку всунули. Думали, раптом якщо щось, - то щоб Мустафа-залупа від разу ж очолив би весь силовий блок.
Однак не вийшло. Залупоголовий тільки обмежився нюханням аваковської сраки.

Тепер росклади помінялись і Залупоголового посадили нюхати дупу того литовського єврея. І знову ж туди, де пов"язане з силовим блоком.

Можна шкодувати тільки про одне: що тоді чеченці не відправили цього недомірка до пращурів.
Їм би тоді за це Аллах всі гріхи відпустив би.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Скороход сказала, що Абрамовічюс людина ... Сороса  :smilie10: :smilie10: :smilie10:. Що тепер цілково пояснює появу там Мустафи.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Нещодавно, форумна наша Злата заявляла, що Сорос - то вже старенький дідусь, якому в його житті крім капців і медикаментів взагалі нічого не потрібно.

Сорос - він не сам по собі в житті. Всі оті "сороси" - то є єдина всесвітня команда, що широко поширена у всепланетному просторі і пересувається в часі.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Тупорежимі. Турбо б був ,якби з Бенею були б на одній хвилі.

Потік підсвідомості ніасіліл.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Потік підсвідомості ніасіліл.
Тупість, антонім розумність.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Нещодавно, форумна наша Злата заявляла, що Сорос - то вже старенький дідусь, якому в його житті крім капців і медикаментів взагалі нічого не потрібно.

Сорос - він не сам по собі в житті. Всі оті "сороси" - то є єдина всесвітня команда, що широко поширена у всепланетному просторі і пересувається в часі.
Сорос - це лякалка для ватних ідіотів, яку використовують ольгінські тролі.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Сорос - це лякалка для ватних ідіотів, яку використовують ольгінські тролі.

Зелена відмазка. Я давала листи Сороса, де чорним по білому написаний його план на "нову Україну" ще з часів Євромайдану. Амери злили, є у вільному доступі.

Продовжуйте ховати голову у пісок. У мене нарешті склався пазлик, як так зе амери допустили на трон. Саме тому, як вище написали - сорос це команда.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Ольгінка встигла відповісти за 3 хвилини. Мабуть премію хоче.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ольгінка встигла відповісти за 3 хвилини. Мабуть премію хоче.  :gigi:

Що, сорос платити перестав? їсти хоцца?  :lol: :lol: :lol:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Що, сорос платити перестав? їсти хоцца?..
Сорос тут причому?..

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Сорос тут причому?..

Аутлендер і дехто інший на нього працює, оскільки вигороджує витівки цього кабалу в Україні, починаючи з ослиці і закінчуючи зеленським.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Аутлендер і дехто інший на нього працює, оскільки вигороджує витівки цього кабалу в Україні, починаючи з ослиці і закінчуючи зеленським.
Я б не переймався долею Соросу та його фiнансових афер  - в 90 рокi ще можна було когось лякати, а зараз Сорос - нафталiн.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Я б не переймався долею Соросу та його фiнансових афер  - в 90 рокi ще можна було когось лякати, а зараз Сорос - нафталiн.

Абсолютно ні. Він до цього часу фінансує практично всіх ліваків на Заході. І не тільки на Заході.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Абсолютно ні. Він до цього часу фінансує практично всіх ліваків на Заході.
І не тільки на Заході.
Щось у нас Сорос не надто когось фiнансуе - хiба що... свого часу, с Пiнчуком в його Медiа-iмперii (освiта, телебачення, арт-хауз тощо) мiг мати деякi справи - чув, що деякi рег. телеканали - СТБ... сидiли таки на грантах, але там не надто великi грошi, аби думати, що дiдуган наче Панiковський всi купив, продав та знову купив...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Тупість, антонім розумність.

Не можеш ясно висловити думку - смокчи хуя мовчки, загадковий ти наш.  :smiley14:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Не можеш ясно висловити думку - смокчи хуя мовчки, загадковий ти наш.  :smiley14:
Радить той, хто на ньому сидить

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Не можеш ясно висловити думку - смокчи хуя мовчки, загадковий ти наш.  :smiley14:
Та нема ніякої загадковості в Йурасі-Йурасі. Це кацапський бот, який приставлений на СУП. Враховуючи фактор Гео, свою пропаганду веде досить обережно, але наполегливо. То починає шукати пазітіфф в Бубочки, то закидає про страшенні помилки Пороха, то вкине тезу, що хвилюватись не треба, всьо саме собою стане пучком, бо Бубочка дєбіл і його новий Майдан з дня на день зковирне  :weep:

У декого навіть може скластись враження, що це страшний патріот, проте біда в тому, що абсолютно всі прогнози Йураса-Йураса справджуються з точністю до навпаки.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Сорос - це лякалка для ватних ідіотів, яку використовують ольгінські тролі.
Враховуючи, що Сірожі Квартирні, Мусі Найєми, Казльони, Сравці Вакарчуки, Свєти Нєгрошведові та Шабуньки фінансувались соросівськими фондами, я би не був таким категоричним. Власне кажучи, цілком ймовірно, що сам Сорос вже не має ніякого стосунку до цих процесів (хоча б в силу вельми поважного віку), проте очевидно, що його імперія останнє десятиліття явно контролюється кацапськими спецслужбами. І не дуже розумно не сприймати факти життя лише тому, що років 20 тому ситуація була іншою і саме тоді Сорос був лякалкою для ватних ідіотів.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Та нема ніякої загадковості в Йурасі-Йурасі. Це кацапський бот, який приставлений на СУП. Враховуючи фактор Гео, свою пропаганду веде досить обережно, але наполегливо. То починає шукати пазітіфф в Бубочки, то закидає про страшенні помилки Пороха, то вкине тезу, що хвилюватись не треба, всьо саме собою стане пучком, бо Бубочка дєбіл і його новий Майдан з дня на день зковирне  :weep:

У декого навіть може скластись враження, що це страшний патріот, проте біда в тому, що абсолютно всі прогнози Йураса-Йураса справджуються з точністю до навпаки.
У прихильників Пороха і свої дурні є, не треба всіх їх вважати розумними. Висловився зрозуміло чи теж загадково?