Автор Тема: Зеленський призначив Абромавичуса гендиректором “Укроборонпрому”  (Прочитано 5931 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
У прихильників Пороха і свої дурні є, не треба всіх їх вважати розумними. Висловився зрозуміло чи теж загадково?
Ну ти то не прихильник Пороха, це факт. Але з якого дива ти вирішив, що це робить тебе розумним  :weep: ?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Юрась-Юрась теж не пройшов тест бордерляндера на справжній порошенківський патріотизм.

 :laugh:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Ну ти то не прихильник Пороха, це факт. Але з якого дива ти вирішив, що це робить тебе розумним  :weep: ?
Хвороба прогресує.
 Думка Arrow тут слушна буде:
Юрась-Юрась теж не пройшов тест бордерляндера на справжній порошенківський патріотизм.

 :laugh:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Хвороба прогресує.

Ну то лікуйся.

 Думка Arrow тут слушна буде:
Вот і встрєтілісь два адіночєства, іскатєлі пазітіффа Бубочки  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Ну то лікуйся.Вот і встрєтілісь два адіночєства, іскатєлі пазітіффа Бубочки  :weep:
Та я то вже вилікувався, а от ви, як бачимо, вже безнадійно втрачений.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
т ви, як бачимо, вже безнадійно втрачений.
Для іскатєлєй пазатіффа Бубочки? Безумовно.
Міг би й раніше здогадатись. Якби повільніше читав, то й не мав би ілюзій.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Для іскатєлєй пазатіффа Бубочки? Безумовно.
Міг би й раніше здогадатись. Якби повільніше читав, то й не мав би ілюзій.
Для медицини.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Для медицини.
:lol:
Іскатєль пазітіва, ти таки довбойоп.
Був би розумніший, то давно би зрозумів і не продовжував суперечку, яка тобі і не по зубам, та й просто не вигідна.
Бо ти лише можеш беззмістовним флеймом займатись, типу того, що я з глузду з'їхав і що втрачений для медицини, а я навожу факти твоєї прокацапської діяльності. Після чого твоя діяльність втрачає будь-яку цінність для твоїх кураторів.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
:lol:
Іскатєль пазітіва, ти таки довбойоп.
Був би розумніший, то давно би зрозумів і не продовжував суперечку, яка тобі і не по зубам, та й просто не вигідна.
Бо ти лише можеш беззмістовним флеймом займатись, типу того, що я з глузду з'їхав і що втрачений для медицини, а я навожу факти твоєї прокацапської діяльності. Після чого твоя діяльність втрачає будь-яку цінність для твоїх кураторів.
Покищо "факти" ти в себе з дупи виколупуєш, які, зрозуміло, саме фактами не є

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Покищо "факти" ти в себе з дупи виколупуєш, які, зрозуміло, саме фактами не є
:weep:
Іскатєль Бубочкіного пазітіва, ти знову тупим флеймом займаєшся? Бо факти твоєї прокацапської діяльності навіть в цій темі знайти не важко, а знищити їх постредагуванням ти вже не зможеш, бо і я, і Жоржович їх цитували  :smilie7:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
:weep:
Іскатєль Бубочкіного пазітіва, ти знову тупим флеймом займаєшся? Бо факти твоєї прокацапської діяльності навіть в цій темі знайти не важко, а знищити їх постредагуванням ти вже не зможеш, бо і я, і Жоржович їх цитували  :smilie7:

 Що то за факти, я вище вказав. Цитуйте на здоров'я.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

 Що то за факти, я вище вказав. Цитуйте на здоров'я.
Тобто твої цитати ти називаєш "виколупуванням з дупи"  :laugh:?
Самокритичненько, навіть не чекав такого від кацапотроля.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 Якщо деменція так тяжко вас вразила, то от посилання:
Покищо "факти" ти в себе з дупи виколупуєш, які, зрозуміло, саме фактами не є
Відповідь на цей висер:
:lol:
Іскатєль пазітіва, ти таки довбойоп.
Був би розумніший, то давно би зрозумів і не продовжував суперечку, яка тобі і не по зубам, та й просто не вигідна.
Бо ти лише можеш беззмістовним флеймом займатись, типу того, що я з глузду з'їхав і що втрачений для медицини, а я навожу факти твоєї прокацапської діяльності. Після чого твоя діяльність втрачає будь-яку цінність для твоїх кураторів.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Якщо деменція так тяжко вас вразила, то от посилання: Відповідь на цей висер:
Іскатєль кацапського пазітіва, ти флеймиш, тому доведеться таки повертатись на першу сторінку цієї теми, щоб всі ще раз почитали твої гівноцитати:
А є якась різниця хто буде пиз@ити? Як на мене, хай краще Мустафа
Якщо саме те, що пише, пуштун буде робити, то досить розумно.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 
Іскатєль кацапського пазітіва, ти флеймиш, тому доведеться таки повертатись на першу сторінку цієї теми, щоб всі ще раз почитали твої гівноцитати:

Для хворих на деменцію і що ще там впливає на розумові здібності, повна цитата:

А є якась різниця хто буде пиз@ити? Як на мене, хай краще Мустафа, бо не профі, слідів більше залишить. Крім цього ви забуваєте, що він і Троянським конем вміє працювати
Виділене важливе для розуміння написаного. Хоча, можете і з дупи знову "фактів" наколупати.
 І ще: не слід вважати всіх дурнями, насправді, зазвичай навпаки.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

 І ще: не слід вважати всіх дурнями, насправді, зазвичай навпаки.
Кацапотролику, я назвав тебе довбойопом, після кількох тижнів твого флейму про те, що я з'їхав з глузду і що медицина безсила.
Так що якби свою пораду до себе застосуй для початку  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Кацапотролику, я назвав тебе довбойопом, після кількох тижнів твого флейму про те, що я з'їхав з глузду і що медицина безсила.
Так що якби свою пораду до себе застосуй для початку  :weep:
О, то я вас вже кілька тижнів тролю? Ню-ню. Втрата орієнтації в часі ...  Вам би до психіатра звернутися, він допоможе з кацапотролями боротися, у них для цього є гамівні сорочки і диво-пігулки.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
О, то я вас вже кілька тижнів тролю? Ню-ню. Втрата орієнтації в часі ...  Вам би до психіатра звернутися, він допоможе з кацапотролями боротися, у них для цього є гамівні сорочки і диво-пігулки.
Кацапотроль Йурас в своєму репертуарі. Тупий флейм без жодних спростувань моїх тез та захисту своїх  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Кацапотроль Йурас в своєму репертуарі. Тупий флейм без жодних спростувань моїх тез та захисту своїх  :weep:
Спеціально для вас виділив ваші слова у попередньому пості, у своїй відповіді зробив акцент. Чи ви і недобачаєте? Сумно. Ну, нічого, завтра терміново біжіть до нотаріуса заповіт укладати. Якщо є що заповідати.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Срьотєсь?  :gigi:

Интересно
Почему в общем то физиологически практически идентичные функции как то "ссыцца" и "сраться" в переносном смысле имеют столь разное значение

 :smilie11:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Интересно
Почему в общем то физиологически практически идентичные функции как то "ссыцца" и "сраться" в переносном смысле имеют столь разное значение

 :smilie11:
Сцикун і серун, синоніми боягуз; обісцявся і обісрався синоніми злякався

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Сцикун і серун, синоніми боягуз; обісцявся і обісрався синоніми злякався

Було десь? ось вам сорос і його компашка  :smilie10: :smilie10: :smilie10:


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Сорос - це лякалка для ватних ідіотів, яку використовують ольгінські тролі.

Лякалка для ватних ідіотів?

Це твоє твердження знаєш, що нагадує ?  Тезу (точніше мульку) запущену з Банкової в 2010 році, перед голосуванням в 2-му турі: "Голосуйте проти обох! То два Кремлівських проекти! Всі вони однакові" і т.п

Чим закінчилась та "однаковість" в 2014 році ? ( І ще й сьогодні не закінчилась і ще невідомо чим закінчиться).
................................
Поцікався більше і конкретно Соросом, і загальним сприйняттям України західним світом.
І ще, поцікався складом Уряду Гончарука, де всі ті хлопчики й дівчатка здобували освіту.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Лякалка для ватних ідіотів?

Це твоє твердження знаєш, що нагадує ?  Тезу (точніше мульку) запущену з Банкової в 2010 році, перед голосуванням в 2-му турі: "Голосуйте проти обох! То два Кремлівських проекти! Всі вони однакові" і т.п

Чим закінчилась та "однаковість" в 2014 році ? ( І ще й сьогодні не закінчилась і ще невідомо чим закінчиться).
................................
Поцікався більше і конкретно Соросом, і загальним сприйняттям України західним світом.
І ще, поцікався складом Уряду Гончарука, де всі ті хлопчики й дівчатка здобували освіту.

Убюток отримав "вводную" з Турівської: мочити Сороса та міжнародний капітал загалом  :laugh:

У Люлі є свої, атєчєствєнниє капіталісти, а-ля Тарута.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
У Муси конец эпохи бедности таки есть, насосал



Михаил ШнайдерПодписаться
16 декабря в 18:30
Друзья, давайте поздравим Мустафу Найема.
Ведь на днях, он получил свою первую зарплату на новой должности в ГОСУДАРСТВЕННОМ концерне "Укроборонпром".
А теперь Внимание.
За 10 дней "Тяжелейшей" работы, Мустафа "Заработал"... 310 ТЫСЯЧ 521 ГРИВНУ.
Повторю ещё Раз. За десять дней... 310 ТЫСЯЧ ГРИВЕН.

Это просто какая-то фантасмагория, за гранью понимания и здравого Смысла.
Как в нищей и воюющей стране, чиновник средней руки может получать такие колоссальные Деньги?
За какие особые навыки, знания и заслуги, ему насчитали эту фантастическую Сумму?
Неужели эти персонажи считают, что мы будем молча наблюдать за всем этим Цирком?
Нет Ребята. В это раз такой фокус не Пройдет.
Украинский народ молчать уже не Будет...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У Муси конец эпохи бедности таки есть, насосал
Михаил ШнайдерПодписаться
16 декабря в 18:30
Друзья, давайте поздравим Мустафу Найема.
Ведь на днях, он получил свою первую зарплату на новой должности в ГОСУДАРСТВЕННОМ концерне "Укроборонпром".
А теперь Внимание.
За 10 дней "Тяжелейшей" работы, Мустафа "Заработал"... 310 ТЫСЯЧ 521 ГРИВНУ.
Повторю ещё Раз. За десять дней... 310 ТЫСЯЧ ГРИВЕН.

Это просто какая-то фантасмагория, за гранью понимания и здравого Смысла.
Как в нищей и воюющей стране, чиновник средней руки может получать такие колоссальные Деньги?
За какие особые навыки, знания и заслуги, ему насчитали эту фантастическую Сумму?
Неужели эти персонажи считают, что мы будем молча наблюдать за всем этим Цирком?
Нет Ребята.
В это раз такой фокус не Пройдет.
Украинский народ молчать уже не Будет...
I що ви зробити держ. чiновнику?..
Треба всiх Мусь перевiрити та обмежити мiн. прожитковим кошиком - хай спробують прожити на 3000 гр. в мiсяць...
 :ap

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
У Муси конец эпохи бедности таки есть, насосал



Михаил ШнайдерПодписаться
16 декабря в 18:30
Друзья, давайте поздравим Мустафу Найема.
Ведь на днях, он получил свою первую зарплату на новой должности в ГОСУДАРСТВЕННОМ концерне "Укроборонпром".
А теперь Внимание.
За 10 дней "Тяжелейшей" работы, Мустафа "Заработал"... 310 ТЫСЯЧ 521 ГРИВНУ.
Повторю ещё Раз. За десять дней... 310 ТЫСЯЧ ГРИВЕН.

Это просто какая-то фантасмагория, за гранью понимания и здравого Смысла.
Как в нищей и воюющей стране, чиновник средней руки может получать такие колоссальные Деньги?
За какие особые навыки, знания и заслуги, ему насчитали эту фантастическую Сумму?
Неужели эти персонажи считают, что мы будем молча наблюдать за всем этим Цирком?
Нет Ребята. В это раз такой фокус не Пройдет.
Украинский народ молчать уже не Будет...

Клас: більше штуки баксів на день. Цікава реакція антонін. У них, я пам'ятаю, дуже підгорало від бонусів Коболева сотоваріщі (котрі принесли в казну міліарди і попередили втрату десятків міліардів доларів). А тут якась муся йобана з інтелектом інфузоріі і прохвесією "шлюха пера"....

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
Коболев профи высокого класса
а кто этот афганский писдобол?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Коболев профи высокого класса
а кто этот афганский писдобол?
Сука, ссученный - так кличут на зоне тех, кто продался начальству за пайку супа и готов стучать на верх...
 :ap