Автор Тема: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!  (Прочитано 689 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
 :smilie9:
Ну дійсно. Ще роки три тому я вранці спокійно собі спала о четвертій ранку бо усі шли повз мого балкону на рибалку на веслах. Тиша була. А зараз ці зубожилі селяни на веслах не хочуть йти рибалити. І ось починаючи з четвертої години усі топлять на рибалку на всіляких Хондах та інших Тохасах.  Мабуть зі страшенної зубожілості японських двигунів понакупляли  :smilie9:
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!
« Reply #1 : Вересня 14, 2019, 11:09:02 23:09 »
У меня знакомый кеп купил себе два Меркьюри по 300 лс.

Они жрут 1.2 галлона на милю. Раз поехали за 65 70 миль в залив ловить на 200 футов глубине. Короче он убил весь бак 200 галлонов.  500 долларов один бензин однако.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!
« Reply #2 : Вересня 15, 2019, 12:19:44 00:19 »
У меня знакомый кеп купил себе два Меркьюри по 300 лс.

Они жрут 1.2 галлона на милю. Раз поехали за 65 70 миль в залив ловить на 200 футов глубине. Короче он убил весь бак 200 галлонов.  500 долларов один бензин однако.

Интересно много рыбы наловил? :)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46420
  • Never give in!
Re: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!
« Reply #3 : Вересня 15, 2019, 02:48:16 02:48 »
Американці рибу ловлять заради спорту. Вони її відпускають.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!
« Reply #4 : Вересня 15, 2019, 05:46:04 05:46 »



еще были бониты...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!
« Reply #5 : Вересня 15, 2019, 05:47:54 05:47 »
Американці рибу ловлять заради спорту. Вони її відпускають.

угу, щаз. некоторые счета коммунальные оплачивают - когда надо платить идут в море берут несколько сотен паундов йеллоу тейл снеппера, продают и так живут.

есть конечно спортсмены но далеко не все.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46420
  • Never give in!
Re: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!
« Reply #6 : Вересня 15, 2019, 06:17:54 06:17 »
Та знаю я...  :smilie7:
 
If you are going through hell, keep going.

Offline MussKuss

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 147
Re: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!
« Reply #7 : Вересня 15, 2019, 07:27:22 07:27 »
во все времена так было.. кто-то на каретах ездит.. а кто-то живет в хибаре.. просто сейчас это очень заметно что ли...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!
« Reply #8 : Вересня 15, 2019, 08:27:24 08:27 »
во все времена так было.. кто-то на каретах ездит.. а кто-то живет в хибаре.. просто сейчас это очень заметно что ли...
Ні, бидлу розповіли, що воно, виявляється, теж має право на карети

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!
« Reply #9 : Вересня 15, 2019, 09:43:50 09:43 »
Цікава в нас країна  :smilie5: Війна триває шостий рік, а народ тільки багатшає - то колись раніше на веслах, а тепер вже на моторах в море виходять рибалити  :smilie5:
.............
Це мені нагадує Совєцький Союз кінця 70-х, коли був "розквіт застою", за часів майже маразматичного Брєжнєва.
По всій країні ширилась корупція, на підприємсвах процвітали приписки й дуті річні звіти про виробництво, а народ бачачи все це власними очима й співставляючи все це з усім тим, що лилося щовечора з телевізора в програмі "Время", тільки весело жартував: "НУ ЕТО Ж НАДО, ВСЄ ВОРУЮТ, А ГОСУДАРСТВО ТОЛЬКО БОГАТЄЄТ!"  :laugh:
...................................
Ну й чим невдовзі закінчив своє життя-буття Совєцький Союз ?

Зняттям дежавного прапора СРСР з кремлівського флагштока 25. 12. 1991 року.
Тільки перед цим була "перестройка", яка розпочалася менше ніж за два з половиною роки після смерті Брєжнєва.

Сьогоднішня "тотальна зеленізація" влади в Україні - це точний аналог колишньої горбачовської перестройки в СРСР.
І зарубіжні кукловоди ті ж самі: ДержДеп США.
Але враховуючи специфіку України, їм(тим єврейсько-американським кукловодам) активно (суперактивно!) допомагає ще й Кремль, маючи при цьому свої власні інтереси, які, однак, майже завжди суперечать інтересам Держ Депа США.

Тільки ж зараз всі політичні процеси розвиваються значно динамічніше, ніж 34 роки тому назад.
В історії, як правило, нема 100%-них аналогій. Однак фінал зеленої влади для Укроаїни буде дуже сумний.
....................
І оці сьогоднішні дивні насмішки про "зубожіння", мені й нагадують епоху "розвивненого соціалізму" в часи пізнього Брєжнєва.
Ще хочу нагадати : на початку 2010 року в Україні проживало 46 млн. людей ( в 1992-му 52 мільйони), а зараз 25-30 млн, не більше.
Всі ті, хто не заробив собі на моторний човен, або важко заробити навіть на "європейські" газові тарифи для свого будинку, просто виїхали в інші країни в ролі біологічного матеріалу для інших націй.


« Останнє редагування: Вересня 15, 2019, 09:58:26 09:58 від Бумеранг »

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!
« Reply #10 : Вересня 15, 2019, 10:01:26 10:01 »
Цікава в нас країна  :smilie5: Війна триває шостий рік, а народ тільки багатшає - то колись раніше на веслах, а тепер вже на моторах в море виходять рибалити  :smilie5:
.............
Це мені нагадує Совєцький Союз кінця 70-х, коли був "розквіт застою", за часів майже маразматичного Брєжнєва.
По всій країні ширилась корупція, на підприємсвах процвітали приписки й дуті річні звіти про виробництво, а народ бачачи все це власними очима й співставляючи все це з усім тим, що лилося щовечора з телевізора в програмі "Время", тільки весело жартував: "НУ ЕТО Ж НАДО, ВСЄ ВОРУЮТ, А ГОСУДАРСТВО ТОЛЬКО БОГАТЄЄТ!"  :laugh:
...................................
Ну й чим невдовзі закінчив своє життя-буття Совєцький Союз ?

Зняттям дежавного прапора СРСР з кремлівського флагштока 25. 12. 1991 року.
Тільки перед цим була "перестройка", яка розпочалася менше ніж за два з половиною роки після смерті Брєжнєва.

Сьогоднішня "тотальна зеленізація" влади в Україні - це точний аналог колишньої горбачовської перестройки в СРСР.
І зарубіжні кукловоди ті ж самі: ДержДеп США.
Але враховуючи специфіку України, їм(тим єврейсько-американським кукловодам) активно (суперактивно!) допомагає ще й Кремль, маючи при цьому свої власні інтереси, які, однак, майже завжди суперечать інтересам Держ Депа США.

Тільки ж зараз всі політичні процеси розвиваються значно динамічніше, ніж 34 роки тому назад.
В історії, як правило, нема 100%-них аналогій. Однак фінал зеленої влади для Укроаїни буде дуже сумний.
....................
І оці сьогоднішні дивні насмішки про "зубожіння", мені й нагадують епоху "розвивненого соціалізму" в часи пізнього Брєжнєва.
Ще хочу нагадати : на початку 2010 року в Україні проживало 46 млн. людей ( в 1992-му 52 мільйони), а зараз 25-30 млн, не більше.
Всі ті, хто не заробив собі на моторний човен, або важко заробити навіть на "європейські" газові тарифи для свого будинку, просто виїхали в інші країни в ролі біологічного матеріалу для інших націй.

Ось воно: після царєвни Люлі все пішло шкереберть, ну і наостанок підключився вепрховний злодій - Держдеп.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8076
  • Стать: Чоловіча
Re: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!
« Reply #11 : Вересня 15, 2019, 10:15:41 10:15 »
Якби Юлі навіть не існувало б ні в природі, ні в українській політиці, то все одно все було б шкереберть.

Бо мізки пересічного українця не здатні осягнути щось значиміше, ніш власне авто, власний будинок чи японський мотор для човна.

Однак відсидітися на тихому хуторі ( навіть на березі Чорного моря) не вдасться, тримаючи етнічно-ментальну "дулю в кишені". Бо ДержДеп США далеко, а Кремль - він ось тут поруч, лише руку простягни.

 Після Криму першими будуть анексовані, якраз населені пункти на березі Чорного моря. І ДержДеп США допоможе так само, як і в 2014 році Криму. ( з США наполегливо радитимуть домовлятися й шукати компромісу).

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!
« Reply #12 : Вересня 15, 2019, 03:54:33 15:54 »
во все времена так было.. кто-то на каретах ездит.. а кто-то живет в хибаре.. просто сейчас это очень заметно что ли...
А что плохого в этом? Кстати в Киеве дохрена живут в хибарах (хрущах) и ездят на каретах (иномарках)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Мені таке зубожіння спати спокійно не дайє!
« Reply #13 : Вересня 15, 2019, 06:57:14 18:57 »
еще были бониты...

Нормалек  :smiley24:
Но на 500 баксов както не то  :gigi: