Автор Тема: Вся Західна Україна буде голосувати за Тягнибока .  (Прочитано 5451 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Олежко безхребетник
Куй йому а не голос

Ги. А ХТО сьогодні хребетник ? Пастор ? Тільки не треба знов пісеньку противсіха тут заводити.  Противсіхи - Приховані ФСБшні бригадники . То вже з ФУПу відомо.

Глибока думка. Пешы исчо.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я не говорю за те , що було . Я говорю за те , що буде . Ні Юлька ні Порох ні тим більше Тигипко з Росією воювати не буде . Вони поперше  не мають яєць . Тобто Юлька має , але вона всеж більше бізнемен та і її партія Батьківщина на війну не підпишеться . А от Тягнибок воювати МУСИТЬ. Бо його партія - це послідовники ОУН і УПА . І його партія не дозволить йому ховатись по кущах.

От якби він поводив себе як Роман Шухевич, то мав би рейтинг Порошенка. А так, він зрадник. Навіть закон про зброю не протягнув. Зате пристроїв Сех та Швайок різних.


Offline YW

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 52
при всій повазі до ВО Свобода, за зрадника Тягнивбока голосувать не буду. В 1му турі - за Грицено, у 2му - прийдеться за Порошенка.  :Prapor2:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
при всій повазі до ВО Свобода, за зрадника Тягнивбока голосувать не буду. В 1му турі - за Грицено, у 2му - прийдеться за Порошенка.  :Prapor2:

Гриценко не дуже себе проявив Міністром Оборони. На жаль, хоча говорить розумно. Я як військовий скажу, що різниця між ним та навіть Єхануровим на цій посаді мінімальна.
Тому я його не розглядаю.
Я буду голосувати за Порошенка у першому турі, у нас немає грошей на два тури.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline YW

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 52
при всій повазі до ВО Свобода, за зрадника Тягнивбока голосувать не буду. В 1му турі - за Грицено, у 2му - прийдеться за Порошенка.  :Prapor2:

Гриценко не дуже себе проявив Міністром Оборони. На жаль, хоча говорить розумно. Я як військовий скажу, що різниця між ним та навіть Єхануровим на цій посаді мінімальна.
Тому я його не розглядаю.
Я буду голосувати за Порошенка у першому турі, у нас немає грошей на два тури.
я б теж грощі заощадив якби Порох визначився з міністром оборони.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Тянгибока не видно і не чути. І це в такий час. Багато голосів не назбирає.
Kremlin delenda est.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Тянгибока не видно і не чути. І це в такий час. Багато голосів не назбирає.

Як це не чути? Дивіться канал Рада, на засіданнях погоджувальної ради він там басні розказує. А також їздить (чи вже їздив) з Тимошенко у турі Україною
Рекламний ролик від БЮТиків
« Останнє редагування: Квітня 19, 2014, 03:44:00 15:44 від Kvant »

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Але він єдиний з тої шобли , хто  БУДЕ ЗАХИЩАТИ Україну . І єдиний , чия партія його в цьому підтримає.

 :smiley24:   :Prapor2:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
« Останнє редагування: Квітня 19, 2014, 03:59:15 15:59 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
погано бути брехуном
але бути брехуном на фоні патріотизму - огидно.

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Вся - не будет. 
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Який сенс за нього голосувати? Він не зможе об`єднати Україну... і ніколи не буде Президентом!

 Знак бажає воювати із Росією і гадає, що Тягнибок піде із ним у атаку плече до плеча.  :laugh:

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Але він єдиний з тої шобли , хто  БУДЕ ЗАХИЩАТИ Україну . І єдиний , чия партія його в цьому підтримає.

 Він відправить однопартійців гинути - у це повірю. Але сам не піде, не настільки він все таки дурний.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Тянгибока не видно і не чути. І це в такий час. Багато голосів не назбирає.

Він іздить по всій Украіні і проводить особисті зустрічі з виборцями. Щодня 2-3 міста чи селища. Графік можеш сам нашукати на сайті Свободи.

Offline щек

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Треба бути раціональними.
Якби це були парламентські вибори, і хотілося підтримати Свободу (з усіма її недоліками) - це зрозуміло.
А зараз ідеться про президентські вибори, де Тягнибоку не світить. Навіщо тринькати голоси? Треба головувати, на мою думку, за реально претендента.
А на паралментських - навпаки, - за інші партії, щоб порошенкова Солідарність не домінувала у новому парламенті.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Треба бути раціональними.
Якби це були парламентські вибори, і хотілося підтримати Свободу (з усіма її недоліками) - це зрозуміло.
А зараз ідеться про президентські вибори, де Тягнибоку не світить. Навіщо тринькати голоси? Треба головувати, на мою думку, за реально претендента.
А на паралментських - навпаки, - за інші партії, щоб порошенкова Солідарність не домінувала у новому парламенті.
З першим твердженням погоджуюсь, з другим - ні, бо президент без фракції в парламенті нічого не зробить,але це буде зрозуміло по перших кроках, в разі перемоги.
А щодо Тягнибока, то не зважаючи помилки в цілому вів себе правильно, бо путінці тільки і чекали щоб саме Свобода пішла на штурм, щоб заявити про фашистський переворот.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Треба бути раціональними.
Якби це були парламентські вибори, і хотілося підтримати Свободу (з усіма її недоліками) - це зрозуміло.
А зараз ідеться про президентські вибори, де Тягнибоку не світить. Навіщо тринькати голоси? Треба головувати, на мою думку, за реально претендента.
А на паралментських - навпаки, - за інші партії, щоб порошенкова Солідарність не домінувала у новому парламенті.
З першим твердженням погоджуюсь, з другим - ні, бо президент без фракції в парламенті нічого не зробить,але це буде зрозуміло по перших кроках, в разі перемоги.
А щодо Тягнибока, то не зважаючи помилки в цілому вів себе правильно, бо путінці тільки і чекали щоб саме Свобода пішла на штурм, щоб заявити про фашистський переворот.

А з фракцією - переламає через коліно КС, підкупить/залякає депутатів з інших фракцій - і "оп'ять здрасьте, Віктор Фьодорович".

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
-"А з фракцією - переламає через коліно КС, підкупить/залякає депутатів з інших фракцій - і "оп'ять здрасьте, Віктор Фьодорович"."
Ні. Майдан не дасть. :super: Просто інакше буде знов постійний пошук компромісів і торги, реформи не підуть. Он в Угорщині обрали другий раз Орбана, у нього 2/3 голосів. Проводить свою політику, хоч багато кому в Європі це не подобається.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
-"А з фракцією - переламає через коліно КС, підкупить/залякає депутатів з інших фракцій - і "оп'ять здрасьте, Віктор Фьодорович"."
Ні. Майдан не дасть. :super: Просто інакше буде знов постійний пошук компромісів і торги, реформи не підуть. Он в Угорщині обрали другий раз Орбана, у нього 2/3 голосів. Проводить свою політику, хоч багато кому в Європі це не подобається.

То що, палаючі шини і людські жертви стануть назавжди супутниками української політики? Чи не завелика ціна мати альфа-самця на троні, щоб недорослі мали собі "батька"?

P.S. Орбан - прем'єр-міністр, а не президент.

Offline asmodey

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250

А на паралментських - навпаки, - за інші партії, щоб порошенкова Солідарність не домінувала у новому парламенті.

это кино, дорогие товарищи... порошенкова "солидарность" незнакома 99,999% избирателей... :lol:

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Бо він  єдиний хто буде воювати з окупантом .  :upa .

так 15 суток можуть дать!  :weep: :weep: :weep:

Astronaut

  • Гість
Бо він  єдиний хто буде воювати з окупантом .  :upa .
А ти?

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
-"А з фракцією - переламає через коліно КС, підкупить/залякає депутатів з інших фракцій - і "оп'ять здрасьте, Віктор Фьодорович"."
Ні. Майдан не дасть. :super: Просто інакше буде знов постійний пошук компромісів і торги, реформи не підуть. Он в Угорщині обрали другий раз Орбана, у нього 2/3 голосів. Проводить свою політику, хоч багато кому в Європі це не подобається.

То що, палаючі шини і людські жертви стануть назавжди супутниками української політики? Чи не завелика ціна мати альфа-самця на троні, щоб недорослі мали собі "батька"?

P.S. Орбан - прем'єр-міністр, а не президент.
Та там у президента чисто представницькі функції, основну політику веде прем*єр. А Майдан я мав на увазі не тільки фізично, а і як символ, явище в історії... Та й шини при Пороху не доведеться палити, бо щеплення, думаю, було серйозним. Варто буде зібратися щоб народу було "до х.я(с)" :smilie1: Але я не агітую за Петра, сам не дуже впевнений, але час ще є трохи придивитись, поки як проміжний варіант, після того донецького страхіття що було, розглядаю.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
-"А з фракцією - переламає через коліно КС, підкупить/залякає депутатів з інших фракцій - і "оп'ять здрасьте, Віктор Фьодорович"."
Ні. Майдан не дасть. :super: Просто інакше буде знов постійний пошук компромісів і торги, реформи не підуть. Он в Угорщині обрали другий раз Орбана, у нього 2/3 голосів. Проводить свою політику, хоч багато кому в Європі це не подобається.

То що, палаючі шини і людські жертви стануть назавжди супутниками української політики? Чи не завелика ціна мати альфа-самця на троні, щоб недорослі мали собі "батька"?

P.S. Орбан - прем'єр-міністр, а не президент.
Та там у президента чисто представницькі функції, основну політику веде прем*єр. А Майдан я мав на увазі не тільки фізично, а і як символ, явище в історії... Та й шини при Пороху не доведеться палити, бо щеплення, думаю, було серйозним. Варто буде зібратися щоб народу було "до х.я(с)" :smilie1: Але я не агітую за Петра, сам не дуже впевнений, але час ще є трохи придивитись, поки як проміжний варіант, після того донецького страхіття що було, розглядаю.

Не має доля України й українців радикально залежати від того, чи не промахнулись із вибором. Не може ніхто за своєю забаганкою поставити на роги всю країну. Та система влади, що таке дозволяє є дурною і має бути негайно змінена.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Все правильно. Але це треба зробити з максимальною легітимністю, щоб навіть путлер заткнувся, чи не так?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Я не говорю за те , що було . Я говорю за те , що буде . Ні Юлька ні Порох ні тим більше Тигипко з Росією воювати не буде . Вони поперше  не мають яєць . Тобто Юлька має , але вона всеж більше бізнемен та і її партія Батьківщина на війну не підпишеться . А от Тягнибок воювати МУСИТЬ. Бо його партія - це послідовники ОУН і УПА . І його партія не дозволить йому ховатись по кущах.

На це єдина надія, бо він також воювати не хоче.

 :upa :upa :upa

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Поки Фаріон і Мохніцькй будут у Свободі , я за неї не проґолосую !!!
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
 Kvant:Навіть закон про зброю не протягнув.

да, очень много людей на это надеялись... а получается, что новая власть боится народа :smiley23:

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Під час майдану керівництво Свободи показало себе безхребетними боягузами-ніколи не забуду сопливого Тягнибока на Майдані в сльозах-"завтра нас всіх посадять".Хер їм а не голоси
Комуно здохни